Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
13. bře 2010

Ahoj Peti 😀

Gratuluju ke kopancům,to je super,že? Úplně si to pamatuju 😅

Díky za info...uvidím,kam mě doporučí gyndařka..chtěla bych spíš někde poblíž Jablonce,ať to nemám z ruky...nemáš tip?

petra49
13. bře 2010

Kapi, v Jablonci rehabky moc neznám, ale v Liberci ve špitále to dělají moje 2 kolegyňky. Jestli ti nenašli opravdu problém, proč nemůžeš otěhotnět, tak je velká šance, že by ti to mohlo pomoct. Mě by to asi nepomohlo, jelikož byl u mě problém hormonální a neměla jsem ovulaci a nadě taky ne, když nemá vejcovody, ale je to dobrý cvičení i na páteř, takže to rozhodně nemůže uškodit, chce to ale opravdu a poctivě se tomu věnovat, což málo kdo vydrží, protože je to opravdu náročné. Úspěchy ale jsou-co mi říkaly kolegyně. ještě si můžež koupit v bylinkový lékárně čaj na neplodnost, mohl by taky pomoc

kapibara
13. bře 2010

Peti...podle Gennetu mám ovariální selhání,podle moji gynekoložky spíš ne,pač každý měsíc chodím na folikulometrii a vše je jak má být..takže sama nevím čemu věřit...pravdou je že od prvního těhu mám bolesti zad v oblasti kříže...chodila jsem s tím i na rehabilitace...tak si myslím,že Mojžíška mi určitě neuškodí a spíše pomůže

petra49
13. bře 2010

určo souhlasim a možná,že vyřeší i tvůj problém a brzo budeš těhulka 😉

kapibara
13. bře 2010

Peti...jojo....díkes

reny01
13. bře 2010

petruško tak vidíš,jsi se dočkala 😵 teď už se to bude jenom stupňovat 😵

nadi mě taky pořád teče z nosu,ale naštěstí nic víc 😉

já bříško dám až tak na 24tt.protože mi pak připadá,že je pořád stejný 🙂

veverusa
13. bře 2010

Ahoj Péťo, gratuluju ke kopanečkům 😉

nadis.h
13. bře 2010

Péti no právě. To je to samé co s lékama. Jeden řekne tohle se nesmí a druhý zas že smí.. 😝

A s tou Mojžíškou já právě vím, že k tomu patří ta mobilizace kostrče a já každou návštěvu chodila "psychicky" připravená na to že už mi to bude dělat,ale možná jsme to nestihly a nebo jsem to nepotřebovala. Jako ono i ona i můj dr mi hned na začátku řekla, že Mojžíška zas až tak není pro mě a já to věděla,ale neuškodilo mi to. Každopádně bylo to příjemné... 😀

Ale to cvíčo bylo fajn..

Jee tak konečně jsi se taky dočkala! 😵 Gratuluju. 😵 Že je to hezký? 🙂

Renuš mě se to taky vždycky zdá. Teď zas mám pocit, že jsem zaražená na 18tt. Ale pak když to vyfotíš tak vidíš ten rozdíl. My se okukujeme každou chvilku tak nám to nepříjde. 😀

veverusa
13. bře 2010

Jak vám rostou bříška to poznáme my. Tak sem s fotkama! 😀

reny01
13. bře 2010

nadi to jo 🙂 právě proto se vyfotím aspoň po čtyřech týdnech,to by mělo trochu vyrůst 😉

počkej za chvíli se budeme modlit,ať už neroste 😀

reny01
13. bře 2010

vever 😀 😀 😀

veverusa
13. bře 2010

No Reny co co? 😀

reny01
13. bře 2010

tak jsem si schrupla,koukám že tady taky nikdo,tak já zase jdu 🙂

veverusa
13. bře 2010

Já tu jsem, ale nikdo si nechce povídat 😖

kapibara
13. bře 2010

Ahoj Holčiny 😀 😀

My byli na návštěvě u švagrové...já jsem se tak přežrala,že to ani snad není možné....po tom měsící,co jsem skoro nic nejedla,si teď připadám jak to prasátko 😠

Ale přišla jsem na jiné myšlenky,dozvěděla jsem se spoustu drbů 😉
A ani se mě kupodivu nikdo neptal,kdy bude druhé 😉 asi už je to nebaví a vzdali to 😅 😅 😅

veverusa
13. bře 2010

Kapi tak to vlastně byla fajn návštěva ne? Nikdo "neotravoval" kvůli těhotenství a ještě si naplnila pupík. 😀

kapibara
13. bře 2010

Vever...jojo,to určitě,chodím tam ráda....ale teď mi je tak zle 🙄 když to nešlo zastavit,bylo tam tolik dobrot 😀

veverusa
13. bře 2010

No v podobné stavu jsem byla včera. Zašli jsme s manželem do nové restaurace na oběd. Neměla jsem toho moc, ale nemohla jsem ani dýchat jak jsem byla přejedená. 😠

kapibara
13. bře 2010

Vever....trpím,trpím....už ať si můži jít lehnout k TV a jen odfukovat 😉 jsem to ale tele 😝
Chtělo by to asi nějakou činnost,ať to slehne.....

Je tady nějako mrtvo,že?Janinka už se dlouho neozvala,tak doufám,že je OK.

veverusa
13. bře 2010

Asi si všichni užívají sobotu. Já jsem ještě na PN, tak nikam nemůžu. 😒

kapibara
13. bře 2010

Vever...já zase mám prcka u babičky,manža šel na pívo...tak sedím u netu 😝 nechce se mi nic dělat a už se těším do pelechu...

veverusa
13. bře 2010

Tak si aspoň můžeš pěkně odpočinout. Já mám manžu v čajovně - hrajou tam stolní hry.
Já mám teď spaní pekelně rozházené jak jsem doma. Večer nemůžu usnout, brzy se budím a přes den bych spala. 😖 Nevím, jak budu v pondělí fungovat.

kapibara
13. bře 2010

Ty brďo,v čajovně jsem byla naposeldy na festivalu v Trutnově...ale to byla taková venkovní...tenkrát mi bylo nějak špatně od žaludku,tak jsem si dala nějaký čajík na žaludek a fakt to přešlo 😕
S tím spaním to je na prd...tak snad se Ti to brzo srovná....
Já chci zítra zkusit ovulační test...jsem na to zvědavá...nemáš s tím zkušenost?

veverusa
13. bře 2010

No ovu testů jsem udělala hodně. Jenže nikdy jsem ho neměla pozitivní a až teď vím, že prostě k ovulaci nedochází. Co konkrétně chceš vědět?

kapibara
13. bře 2010

No,nikdy jsem ho nedělala...včera jsem byla na UTZ největší folikul měl 13,5 mm...tak počítám,že zítra bych to zkusila testnout....nevím totiž,jestli se v pondělí dostanu ke své gyndařce na UTZ...myslím,že by ovulka měla být někdy v pondělí nebo úterý...

veverusa
13. bře 2010

Je to jako když děláš těhotenský test. Nic složitého. Kdyby si se rozhodla, že budeš nějak víc testovat ovulaci a chtěla testy tak dej vědět. Mám jich spoustu tak se nějak dohodneme 😉

kapibara
13. bře 2010

No,taky mám doma nějaké...prubnu to tento měsíc...jestli UTZ nelže 😉 ale jinak bych se do toho nechtěla nějak pouštět,to bych se z toho asi zcvokla nadobro 😉 mám domluveno s gyndařkou,že tam budu chodit na folikulometrii,tak to snad stačí....kdybych potřebovala,dám Ti vědět 😎

veverusa
13. bře 2010

Já chtěla taky chodit na UTZ, ale pak mi přišli na polycystické vaječníky a je jasné, že prostě k ovulaci nedochází. ☹

kapibara
13. bře 2010

To mě mrzí ☹ každá máme něco....tak já už mám doma prcka,jdem spát konečně...měj se krásně a díky za info,papa 😵

Jinak já na folikulometrii chodím už skoro rok....a stejně se nedaří 😒 asi lepší to neřešit vůbec nebo já nevím 😝

kkamca
13. bře 2010

veverusa:ahoj..jak ti přišli na PCO?ultrazvukem nebo i krevními testy..?Já že ted jak sem byla u dr tak mi podruhý řekl,že dle uz to na Pco nevypadá,ale je zajímavé ,že to bude v pořadí za sebou --asi druhý anovulační cyklus.Folík mi prostě nevyroste.. 😖 Nevim proč.Tak jsem objednaná na laparku a pak hurá --se objednám už do gennetu.(ještě dotaz --měříš se?) Já že zkouším a sem furt nízko..a to sem 19 dc..Dík za názor..postřeh.. 🙄

A k ovu testům--zrovna mám taky mánii testovací..a jaksi vůbec nic..Jinak když sem brala clostil--tak byly \\ krásné.Ovšem bez clostilu pusto prázdno. 😠