Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

gab.
16. dub 2010

Eliška je krásný jméno 🙂

kapibara
16. dub 2010

Gab...neboj,dělám si legraci...a necháš si povědět,jestli je to Emička nebo Emák?

Jani...sex brrrr,vždycky kolem té ovulky ho mám po krk 😖

janina79
16. dub 2010

no a já už 3 měsíce nic... 😉

no a už jsem opět klidná 🙂 už je mi opět šoufl.. fujky...

Eliška, Ela, Elinka, moc moc hezké 😵

gab.
16. dub 2010

Kapi, já víám, taky to tak beru 😉
Já si to nechám říct stoprocentně! Nevydržela bych...
Mě sex chybí, se mi o něm zdává ☹

kapibara
16. dub 2010

Jani...Eliška je pěkné,mně se líbí i Anežka...pořád je to zdrobnělina 🙂

Gab....mně se taky zdává o sexu,neboj 🙂 někdy až dojde k org.... 😅

janina79
16. dub 2010

tyjo tak to nejsi sama Kapi.... zdá se mi o tom a probudim se a je to... no mazec...

je pravda, že když jsem byla asi 6-7 týdnu tak se mi zdálo o sexu a zase to přišlove spaní a já se probudila křečovitou bolestí dělohy... od té doby jsem se uplně bála.... ☹

gab.
16. dub 2010

Kapi, u mě to taky někdy dojde až k orgasmu, ale pak mě děsně bolí bříško a bojím se, aby bylo všechno v pořádku ☹

janina79
16. dub 2010

a ještě navíc jsem četla že v ranném stádiu těhu jsou orgastické stahy dělohy pro embrio vypuzující.
ale pak už ne.... 🙂 pak už je veliký a je to v poho..

já už mám mimi asi 5 cm 🙂

janina79
16. dub 2010

no GAB právě jsem o tom psala.... na začátku těhu to není moc dobrý, ale pokud jsi to ten den překonala tak je to OKA to se neboj.... ale jak říkám uplně jsem se bála usínat, ale min. týden se mi to zase stalo... 🙂 v 11 tt a už mě nic nebolelo, ba naopak 😉 😉

kapibara
16. dub 2010

Holky...mě teda po tom nočním orgasmu břich nebolí spíše naopak 😀 ...já zase četla někde v poradně radil gynekolog,že orgasmus zdravé embryo vypudit nemůže
Jani....5 cm,to už je obr,.nějakej orgáč ho nemůže rozhodit 😉

gab.
16. dub 2010

Jani, toho se právě bojím, aby se mimi nevypudilo ☹

janina79
16. dub 2010

nemůže pokud nejsi v ranném stádiu těhu, je to kvůli tomu, že to embryjko se tam agresivně vyvíjí a děloha je prokrvená a ty stahy pokud je embryjkomaličké ještě bolí a žena může začít špinit nebo krvácet.... ale holky mimi to zásadně neublíží, jen to bolí no... 😒
sakryš hledala jsem ten příspěvek, kde se o tom psalo ale nemůžu ho najít už..

janina79
16. dub 2010

http://www.zdrave.cz/magazin/miminkovani-11/je-...

ALE TADY PÍŠOU ŽE BY TO U NORMÁLNÍHO TĚHU VADIT NEMĚLO... jenže já krvácela v 6 tt - hospitalizace 5 dní - a mám zkrácený děl. čípek takže u mě nevím jestli normální bude.... chce to asi vyzkoušet.. 🙂

gab.
16. dub 2010

Jani, dík, asi by to fakt vadit nemělo... U mě tím spíš, že jsem vůbec nekrvácela ani nešpinila.... Uvdiíme, zeptám se dr. až k němu zase půjdu.

janina79
16. dub 2010

kdy jdeš? 🙂

gab.
16. dub 2010

Jani, poradnu mám až 6.5. !!!!! ☹
Ale dr. si mě pozval 26.6. k sobě do špitálu na ambulanci, pže mu bylo jasný, že to nevydržím 😀

janina79
16. dub 2010

já jdu 23.4 př. pátek na ten screening do gennetu, už v půl osmý ráno tam mám být fuj.... to bude po dlouhé době vstávání 😕

janina79
16. dub 2010

a poradna 26.6. 😉

gab.
16. dub 2010

Teda ne 26.6., ale samozřejmě 26.4., jsem fakt blbka 😝
Na Sreening budu držet palce!!!!!!! Já už se tak těším ,až Emičku zase uvidím 🙂 Nebo Emánka,pro rejpalky 😀

dvojcata2
16. dub 2010

Ahoj holky tak mně začínají bolet záda začínám mít nervíky mněla jsem udělat ten test zítra to je 14 dnů od KETU

petra49
16. dub 2010

Ahoj holky,

Jani já jdu příští čtvrtek na cukrovku a v pátek do poradny. S tim spanim Ti závidim, já vstávám každý den v 5:45 s manžou a pak už neusnu, v noci se budim a zdají se mi teď samý příšerný sny.

Jani dvojče, držim palečky, nechceš zkusit testik.

Reny ať jseš zase brzy fit.

Naděnka už někde pere 😀, já jsem si říkala, že ještě počkám. Mám pořád pocit, že mám těch věcí málo, ale oni z toho zase brzo vyrostou z těch malých věcí, mám fakt dilema. 😖

janina79
16. dub 2010

Dvojči, udělej testík, takhle se nervuješ a je to zbytečný, záda nech zádama a udělej ho a budeš vědět na čem jsi.

No ta cukrovka to je taky... 🙂 ale zase bezbolestný 😉 já bych ty hadříčky pro novorozeňátko nehrotila Peti, protože co týden to nějaký CM a pak to mimi veme jednou dvakrát......

Nadis je akční 🙂 ale já budu taky.... 😉

gab.
16. dub 2010

Dvjče, testni, souhlasím s holkama 🙂

gab.
16. dub 2010

Dvojče, promiň, vypadlo mi "o" ☹

kapibara
16. dub 2010

Gab...rejpalka 😎 😎 😎
Dvojce...tak teď už bych testla asi i já...a nešpiníš,tak to je super znamení....

gab.
16. dub 2010

Kapi, v dobrým 🙂

kapibara
16. dub 2010

Holky,papa,jdeme se provětrat a nakoupit...přeju krásný zbytek dne 😉

kkamca
16. dub 2010

kapibara:cyklus právě nic moc..30 až 40 dc ,,ted spíš těch 35 a víc no. 😖
Do toho ty léky na štítnou ode dneška..no uvidíme jak se porovnám. 🙂

kapibara
16. dub 2010

Kamca...ještě jsem zde 😅 ...no,tak třeba se to srovná...ale měli by to poznat z hormonálního profilu,co ti kde chybí a přebývá...já brala léky na zvýšený prolaktin a srovnal se mi 🙂 ....a zkoušela si clostilbegyt?...někomu to stačí k vyvolání ovulace...

kkamca
16. dub 2010

kapibara:ano clostil sem měla..na 3 měsíce+ duphaston a bohužel..ovu byla ale nepovedlo se..
HP mi nedělali.. 😠