Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
5. kvě 2010

Ahoj Kamčo,jak se vede?

kkamca
5. kvě 2010

kapi ale nijak..jsem už ..34 dc..nikde nic.. 😨 bez ovu
Jinak to jde.Až na tu kosu venku.
A jak ty se máš?

kapibara
5. kvě 2010

Kamča..ovu jedna praštěná,kde vězí 😖 ....mně kosa neva,mám ji raději než horko 😝 ...mám se fajn...včera jsme byli v Praze na tu krev na imunologii...udělali jsme si hezký výlet 😀

slunickosedmitecn
5. kvě 2010

holky děkuju. Zapomněla jsem na to díky jedný kravičce, kterou jsem potkala, když jsem šla z práce. Je to jedna kolegyně a opět hrozně prudila. Jsem z ní byla ták vytočená, že jsem zapomněla na vše, co jsem chtěla. I koupit pečivo 😀. Vždy se najde v práci nějakej prudil a nedá vám pokoj, kor když je tak falešná....Fuj, radši nemyslet.

kkamco,jak se daří?

slunickosedmitecn
5. kvě 2010

kkamco, tak ty čekáš na ovu jo? Já jsem dnes 36 DC, holkyy to se mi nikdy nestalo, ted a jen jednou když jsem byla hodně mladá a nebrala ještě antikoncepci. Sem zvědavá co z toho bude??? 😎 . Kéž by čápi byli předzvěst.
Kapi a kddy budete vědět výsledky?

kapibara
5. kvě 2010

Sluni...o kravičkách mi ani nemluv 😠 ...škoda mluvit...no,vypadá to slibně,leda že by to nějak rozhodila stimulka,ale mně to neudělala..
Výsledky až 13.července....ale mám si prý zkusit zavolat 26.června....

kkamca
5. kvě 2010

kapi a jak počásko?Chytli jste dobré -koukli jstte se do ZOO?(jinak kapi já taky vedro nesnáším..stačí tak do 22 st) 😅
Sluníčko no čekám,,,ale to už asi nedojde..Tak ted se modlim aspon za mrchu at přijde co nejdřív a můžu na HP..a další postupy..aby se vidělo.Jsem nedočkavá fakt.

kapibara
5. kvě 2010

Kamča...počasí bylo OK,na svetr....v ZOO jsme byli asi od jedenácti do pěti a když jsme odjížděli tak začalo pršet...takže fajn...a ještě jsme sfoukli Ikeu,malej spal v košíku i s autosedačkou,chudáček 😀 ...ale my se jinak neutrhnem jen tak si dojet do Ikei,tak měl bojové podmínky...

lemurka.m
6. kvě 2010

😵 Ahojda holky 😵
Kamčo - ať mrcha brzo přijde 🙂
Sluníčko - ať mrcha nepřijde kvůli čápovi 🙂
Kapi - ať výsledky dobře dopadnou 🙂

kapibara
6. kvě 2010

Lemur...děkuju...Tobě hlavně ať to dopadne,musí!!!!!

janina83
6. kvě 2010

ahojte holky tak co je u vas noveho??nadi peti jak pokracuje tehulkovani?

veverusa
9. kvě 2010

Ahoj. Tak už je zase konec neděle ☹ Zítra zase bušíme kačky.
Krásný týden všem gennetkám.

mob
11. kvě 2010

Ahoj všem. Tak jsem po veškerých kontrolách a konsultacích.Ani ta štítná žláza to nezapříčinilaJsem naprosto zdravá..Mám to vypustit z hlavy a při druhém menzes začít stimul. Dle mudr.Petra je zbytečné čekat.Tak se už těším. Doufám, že na podruhé budu mít víc štěstí.Každopádně když bude ůroda nechám si zamrazit.Mějte se krásně a já se ozvu jak bude něco nového 🙂 🙂

lemurka.m
11. kvě 2010

🙂 Ahoj Mob - to je dobře,že tvoje tělo je zdravé a připravené,budu držet palečky 😵

janina79
11. kvě 2010

Ahojky mob, tak to je dobrá zpráva, to je dobře vědět, že jsi zdravá, tak teď už jen se do toho zase pustit.... držím palečky a prskám těhubacílky prsky prsky prsky prsky..... 🙂

veverusa
11. kvě 2010

Ahoj.
Mob to je fajn. A kdy bude MS?

lemurka.m
18. kvě 2010

😢 Ahoj všem,mám zprávu,která není dobrá...........miminko nepřišlo 😢 přeju vám,ať máte víc štěstí

kkamca
18. kvě 2010

ahoj,
lemurko .. 😔

lemurka.m
18. kvě 2010

Ahoj Kamčo,jsi na řadě,tak držím pěsti 🙂

kapibara
18. kvě 2010

Lemur...miminko si Tě najde 🙂 věř tomu 😉

Kamčo...ty jsi teď v stimulovacím procesu,viď? 😕 jak je?

kkamca
18. kvě 2010

Jj holky od včera..Jsem na to zvědavá.
Ale moc nadějí tomu nedávám.
Kapi a jak ty?

kapibara
18. kvě 2010

Kamčo...naděje umírá poslední..a byla si i na HP,že?....já čekám na mrchu po laparce a taky začnu clostilem a IUI

kkamca
18. kvě 2010

Kapi byla,ale vysledky se dovím až příští středu ,bo to jedu na folikulometrii. 😎 Mám bobany z výsledků,tuším že tam nebude něco ok.

kapibara
18. kvě 2010

Kamčo...tak zase na druhou stranu,aspoň se to bude nějak řešit...já měla zvýšený prolaktin asi tak před rokem,zaléčilo se to a byl klid...tak ať Ti ty folíco pěkně rostou 😎

kkamca
24. kvě 2010

Ahoj,
tak jak se máte holky?

kapibara
24. kvě 2010

Jééé,ahoj Kamčo...já zítra začínám s Clostilbegytem 😉 a jak Ty? jak dopadl UTZ?

kkamca
24. kvě 2010

ahoj.Já jdu na folíky ve středu.. 😵 Ale zatim mě ani brřicho nebolí.Což je divný,jindy mě po clostíku bolelo.. 🙄

kapibara
24. kvě 2010

Kamčo...já myslím,že bolet pokaždé nemusejí...budou tam,neboj 😉 ...a budeš zrovna vědět i výsledky HP?

kkamca
24. kvě 2010

Kapi jj budu na tuty vědět i vysledky Hp...chjoo ,sem nervozní docela.

kapibara
24. kvě 2010

Kamčo...jo,na mě ta nervozita taky padá 😒 ale snažím se na to nemyslet a brát to pozitivně...prostě už nám to vyjít musí 😉 HP třeba aspoň konečně ukáže v čem je problém a zase se posuneš dál...