Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petrajda
27. zář 2010

kapi - tuším,že pět,dle zápisu z gennetu.sem se zapoměla optat,když sem viděla radostnou tvář primářky 😀 tvářila se docela spokojeně,tak sem se s tím spokojila. 😀 😀

kapibara
27. zář 2010

@petrajda tak to je super úroda 😉 tak hodně štěstí 😵

petrajda
28. zář 2010

kapibara - děkuji. byla spokojená, já nakonec taky, jen říkala,že mi nějak pracuje jen levý vaječník.pravému se nechce makat. tak ještě že mám dva 😀 😀 a zrovna ten jeden maká 😉

kapibara
28. zář 2010

@petrajda jojo,někdy se to stane,že jeden maká víc než druhý...hlavně že maká aspoň jeden 😉 dnes teda Pregnyl?

petrajda
28. zář 2010

kapibara - jo, jedu na pohotovost. Už sem sice přišla na to jak píchnout,ale manža nechce ani slyšet. Před devátou mě naloží do auta a jedem 😀 Já jen mám pořád obavy aby ovulka nepřišla dřív,když jdu na IUI ve čtvrtek,ale asi to tak je normální. Někdo píchá den před IUI,někdo i několik dnů.

kapibara
28. zář 2010

@petrajda toho bych se nebála,primářka to naplánovala takto dle velikosti folikulů,Pregnyl se aplikuje až při určité velikosti folikulů a následuje po něm ovulace cca 36 hod. 😉 a ve čtvrtek budeš 14.DC? počítám dobře? tak to je ideální 😉

petrajda
28. zář 2010

kapibara - jj 14 DC. No já totiž pořád nemohla a vlastně stále ještě nemůžu pochopit 😕 😀 ten systém, ty spouštěče,jakože ty hormony co do sebe cpem a pícháme.Ale teď už to tolik neřešim. prostě sem řešila kraviny a ještě že tu jsi aby jsi mě uklidnila 😉

petrajda
28. zář 2010

kapi - a děkuju 🙂

petrajda
28. zář 2010

a jinak na té pohotovosti byl strašně fajn doktor a sestřička. dělala si srandu,že aby si to náhodou nepíchla sama 😀 . A doktor na to řek "tak pích, mladá paní, a bude miminko.Se nám pak přijďte i s prckem ukázat" 🙂 . Byli milý.
Tak nevím..spíš se tam přijedu za měsíc ukázat sama na další Pregnyl 😅

kapibara
29. zář 2010

@petrajda možná lepší to neřešit a věřit doktorům 😉 jinak by se člověk musel zcvoknout 😝 tak na zítra přeju hodně bičíkovců a nezapomeńte to doma ještě potvrdit 😅 😀

petrajda
29. zář 2010

kapi - díky 🙂 jetli manžel bude ještě schopnej, nejde ani o výkon jako spíš o to že teď furt chodí utahanej z práce a pozdě 😀 😀 .
V libereckym denníku vyšel docela zajímavý článek o gennetu, respektive o celém postupu IVF. Zajímavé až mi z toho běhá husí kůže. 😎

kkamca
29. zář 2010

petrajdo nedá se to dohledat někde na netu?by mě to taky zajímalo otom ivf.. 😀
Kapi čauky.

petrajda
29. zář 2010

kkamca - kouknu se doma. Já mám v práci slabej počítač. Ale jinak maj stránky www.libereckydenik.cz V tištěné formě ho občas dostáváme do schránky zdarma. 🙂

kapibara
29. zář 2010

@petrajda o tom,že chodí manža utahaný z práce mi ani nemluv 🤐 u něj to ale jaksi funguje, i když je úplně grogy 😅 😀 tak hlavně když něco předvede ráno před IUI 😀 😎

@kkamca ahoj 🙂

petrajda
29. zář 2010

kapi 😀 😀 😀 uvidíme. Akorát mám teda teď pocit,že ovulka už dorazila. ☹

kapibara
29. zář 2010

@petrajda proč myslíš? já měla x-krát pocit,že taky proběhla a pak podle UTZ-folikulometrie nikdy neproběhla,jak jsem si myslela.....to Ti spíš příjde po tom clostíku,jak je tam všechno citlivé....mně teda před IUI už UTZ nedělali....

petrajda
29. zář 2010

mě dělali jen v to pondělí a myslím,že zejtra už dělat nebudou. já nevím, jdu na to poprvé 🙂 . No..jestli jsi se tak nějak sebevyšetřovala jestli víš co tím myslím, tak si myslím,že jo. Ale možná máš pravdu. Co sem brala ten klostík a teď ten E...teď nevím,je to taky nějakej hormon,tak mě vždy odpoledne bolí kde co.Ale včera to bylo celkem v pohodě. 😎

petrajda
29. zář 2010

co je to UTZ-folikulometrie? To není ten ultrazvuk jak dělaj zhruba 10-11 DC?

kapibara
29. zář 2010

@petrajda já myslím,že máš jen ten pocit po hormonech 🤐 folikulometrie je přesně ten UTZ, kde Ti měří velikost folikulů...na tom jsi byla v pondělí...folikul praská v určité velikosti a zralosti....takže doktoři podle toho naplánují např. IUI....já na folikulometrie chodila každý měsíc ke své gynekoložce,abych nepropásla ovulaci....a kolikrát jsem si myslela,že už ovulka proběhla a pak třeba druhý den na UTZ jsem viděla,že ještě neproběhla....to je jen tím,že se přehnaně pozorujeme a vsugerováváme si příznaky 😅

petrajda
30. zář 2010

kapibara - děkuju za vysvětlení.
já si dneska koupila ovu test, jako na zkoušku no a co se asi dalo čekat, mám ji 😀 😀 Jen lituju,že by jsem test neměla včera doma.Abych vyzkoušela.
Jo to znám, taky si přijdu,že se přehnaně pozoruju, uvědomuju si to,ale je mi to prd platný 😅

kkamca
7. říj 2010

reny01: 😀 😵

kkamca
7. říj 2010

Tak já jen v rychlosti pozdravím a mizím,za pár okamžiků ,jedeme.
papa.

kapibara
7. říj 2010

@kkamca ahoj Kamčo,tak hodně štěstí, ať se to někam hne a podej info 😉

reny01
7. říj 2010

@kkamca též přeji hodně štěstí 😵

kkamca
7. říj 2010

@reny01
@kapibara

děkuju.

😵

kapibara
7. říj 2010

@kkamca jak jste dopadli? 😎

kkamca
7. říj 2010

@kapibara No ..tak nějak ,jak sem očekávala. 🙂
Mám pak více otázek.

TAK KDO VÍ..at odepisuje.třeba i do ip.

jsou to věci které se určo dovím,ale už dopředu jsem zvědavá,.
KRÁTKY PROTOKOL JAK DLOUHO TRVÁ?A KDY ZAČÍNÁ?
DOPLATKY ZA GONAL JE TO POKAŽDÉ STEJNÉ???????
NA PŘÍŠTĚ SI MÁME DONÉST 5500 KČ..proto se ptám. 🙄

kapibara
7. říj 2010

@kkamca já měla krátky protokol, začala jsem s Gonalem 2.DC, na OPU jsem šla 13.DC...doplatky nevím, já platila za první várku asi taky 5 400,- tuším....na OPU půjdeš dle toho jak budeš reagovat na stimulaci....dávku už Ti řekli?

kkamca
7. říj 2010

@kapibara Nene ,dozvím se až pojedem pro gonal,že mi vše vysvětlí.

nadis.h
3. lis 2010

Tak co je to tady za mrtvolov? 😀

nadis.h
3. lis 2010

Tak co je to tady za mrtvolov? 😀