Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
24. lis 2009

holky kdy myslite ze mam znova testovat 😒

seery
24. lis 2009

Jani a kterej to máš den?? No já m,yslím, že ten den kdy ti vynechají měsíčky by to bylo ideální, protože když se koukneš do testu jako do letáku, tak tam to přímo píšou. Ikdyž to říká ta pravá, která se bojí taky. Jani já se taky bojím a taky se lituju a všechno co jsi psala, jsem taky posera. Utíká mi to pomalu, dnes mám teprve 6 den, takže testovat budu asi v pátek a pak až v neděli... 😖

seery
24. lis 2009

A měla jsem sex a štve mě to, ale jen jeden ale krvácet jsem nezačala. To snad bude o.k, no ikdyž nevim nevim, jak říkám jsem hrozná 😝

janina83
24. lis 2009

ja si myslim ze kdyz otehotnis prirozene tak hned o tom nevis a sexujes taky a nic se nedeje ja sem taky sexikovala 😅

seery
24. lis 2009

Jani jako ted při tomhle?? 😀 Jo no m,as pravdu, ale je taky fakt ze to je umele a je tam riziko jine vis

reny01
24. lis 2009

zdravím holky.je tu někdo?
všichni asi lenoškujete 😀

nadis.h
24. lis 2009

Reny já čučím na zprávy a ještě jsem kapánek pracovala. 🙂

larri
24. lis 2009

Ahoj holky,jsem praci,tak nemuzu moc psat,ale uz mam dneska jednu injekci za sebou. 😉

nadis.h
24. lis 2009

Larri tak super! 🙂 bohatou ourodicku preji! 🙂)

nadis.h
25. lis 2009

Dobré ránko, 🙂

seery
25. lis 2009

Ahojky, no koukám, že tu je dnes nějak prázdno 😒

seery
25. lis 2009

Já už jsem celá nervózní na ten test a vůbec mi to neutíká, Nadi myslíš že bych mohla zkusit zítra testnout? Bude to osmý den... Jak ty ses cítila když jsi byla takhle v osmym dnu. Já jsem úplně v pohodě, právě až moc, já vím, že to je brzy aby něco bylo, ale znáš to no. 😝

pindrusec
25. lis 2009

Ahojky děvčata 🙂 tak jsem volala do Gennetu a bohužel opravdu injekce zpět nevezmou ☹ poradily mi je nabídnout tady na diskuzi leda ☹ že prý maminky co už maj za sebou tři pokusy a musely by jsi čtvrtý pokus a léky platit sami budou rádi ☹ njn jenže kde to tu mam nabízet?chjooo to je pořád něco sakwa ☹

nadis.h
25. lis 2009

Ahojky

teda to je docházka dneska. 😝
Seery já jsem testla prvně 7 den po ET a // už jsem měla.Ale je to strašně vyjímečné.I holky s dvojčatama mají // třeba až 12 den a později. A teda prokazatelně co mi bylo tak mě píchalo břicho a asi od 3 dne po ET mě bolelo jako když to mám dostat. A měla jsem dost návaly vedra.A hnusně v puse.Takovou chut jakoby gumy.

Pindru tady je diskuze MAM/NEMAM LEKY tak asi tohle myslí.Tak to zkus nabídnout.Ale bacha co píšeš.Je to trestné takhle prodávat léky co jsou na předpis.

petra49
25. lis 2009

Ahoj holky, tak se zas hlásím. Včera nebyl nějak čas.

Nadi jak ti je, mě je jeden den líp a druhý hůř, ale neni to nic strašnýho. Ty návaly horka mám furt.

Pindru gratuluju a myslím, že léky prodáš.

Seery být tebou tak počkám tak až budeš 10 den abys nebyla zklamaná.

nadis.h
25. lis 2009

Péti ahojky,

no já si ještě docela do předevčíra říkala,že mi není nijak hrozně.Ale dneska to je strašný.Ted od odpoledne. 😒 Nezvracím,ale je mi čím dál hůř a nemám už k tomu daleko.

pindrusec
25. lis 2009

Nadi moc ti opět děkuju za radu 🙂 já tu diskuzi nikde nenašla 😉 ted díky tobě ju.....napsala jsem tam tohle tak snad nebudu mít nějaký průser ☹

ahojky děvčata,mám dvě balení Gonal 900 jednotek...komplet i s popelnicí na injekce a s desinfekčními čtverečky..jedna z krabiček je otevřenna,ale nepoužita...otevřela ji sestra když mi vysvětlovala jak se s tím zachází.....expirace je do 11..2010...
podařilo se nám při čekání na menzes a píchání zjistit že jsme otěhotněly sami

Péti moc díky 🙂 snad to prodám 😉 jen mě dost zaráží že na tohle nepamatujou.....takový drahý léky a člověk by je měl vyhodit?to je docela drsný a i sama ta sestra z toho byla špatná 😒

nadis.h
25. lis 2009

Je to o ochotě bych řekla pindru. 😒 Kdyby jsi je mla z lekarny tak neřeknu,ale oni je mají v CARU přímo a tak je nejjednodušší je udat pak další ženské. 😒

petra49
25. lis 2009

taky si myslím. že by je mohli vzít zpět a zas prodat někomu jinýmu.

petra49
25. lis 2009

holky, každej den testuju abych věděla, že tam jsou a pořád se na to chodim koukat, pořád tomu asi nemůžu uvěřit, že jsou tam //. Jsem prdlá 😀

nadis.h
25. lis 2009

😀 I kdyby třeba za menší cenu,ale vzít je mohli zpět.

Péti já jsem testovala ještě i jedním testem někdy 18 dní po ET a ty poslední testy mam v koupelně v té krabičce z Gennetovýho testu a taky občas nakouknu... 😀 😀 😀

pindrusec
25. lis 2009

Péti nejsi prdlá 😉 já to už mam černý na bílym a taky testuju 😀 je to hezkej a hřejivej pocit...a proč si ho po tý marný době neužít? 😀 😀 jen to trochu leze do peněz no 😀 😀

petra49
25. lis 2009

no to máš pravdu pindru, je to krásný pocit. nejvíc se mi osvědčily ty růžové mama testy jak říkala Naďa. Holky mám docela strach z tý prasečí chřipky, vůbec se mi nechce moc nikam mezi hodně lidí a manžel děla ve škole a pořád má kolem sebe hodně lidí, mám strach abysme o bobísky nepřišly to bych asi nepřežila.

seery
25. lis 2009

Nadi a neni divny ze me nic neboli?? Nebo je to normální, ale jako při větší námaze taky něco cítím. Ahoj Pindru, jsem chtěla říct tak je prodej mě, no ale já je vlastně už potřebovat nebudu, pře mám zmražené vajíčka a je i dost možný, že můžou některé dostat upe něco jiného třeba

pindrusec
25. lis 2009

jj to i já ☹ dneska jsem byla u obvodního novýho doktora co tu máme se zaregistrovat....plná čekárna....ouplně sem se opotila...naštěstí sestra hned akorát vylezla....a řekla mi že dokud budu těhulka mam VIP službu 😀 ...nemám lézt do čekárny ale rovnou k doktorovi 😀 😀 musím říct že mě to fakt potěšilo 🙂

petra49
25. lis 2009

pindru a co přítel na tu novinu?????

U mě to ví akorát naši a ségra, manželova maminka ví akorát, že jsme na tom byli, ale jinak nic. chci to oznámit až budeme mít minimálně srdíčko a musim vymyslet něco originálního. Akorát nevim co pořád vymejšlet, že jsem doma a nechodim do práce.

petra49
25. lis 2009

Pindru, tak to je rozumný.

nadis.h
25. lis 2009

Seery já to nevím zda je to normální či ne. Zas tak zkušená nejsem. Ale každá jsme jiná a nemusí Ti být vůbec nic a přitom být těhu. To teď nevymyslíme a musíš počkat do krve. 😉 Hlavně žádný stres.

Péti řekni,že máš ženské problémy.V tom se nikdo rýpat nebude. 😝

Pindru to máš super.Já mám obvoďačku v domově důchodců..Takže si to umíte představit. 🙄

larri
25. lis 2009

No teda......ja tady nejsem dva dny a tady jsou dve nove tehulky. 🙂

Moc,mocinky moc gratuluji. 🙂 🙂 🙂

nadis.h
25. lis 2009

Larri Gennet je jakýsi plodný v tomhle období. A ani nemusíš mít žádný zákrok. Stačí tam jen jít na konzultaci a otěhulíš doma jako Pindru. 😀 😀