Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bbberusak
23. čer 2009

Folíky jsou folikuly, obal s tekutinou, ve kterém by se měl vyvíjet vajíčko. Neznamená to ale, že v každém folikulu je vajíčko. Buď tam být nemusí nebo se nemusí vyvíjet. Proto holky třeba píšou, že měli 10 folíků, ale jen 4 vajíčka 🙂

larri
23. čer 2009

Dobre rano holky,
Nadi,musis priteli vysvetlit,ze ten neuspech nemusi byt jenom tim,ze sis nechala pichat Fostimon.Kazda z nas je jina a tim padem kazda jinak reaguje na urcite leky.
Myslim,ze ani lekari nevedi co na tebe bude pusobit nejlepe,tak to porad zkousi.Je mi lito,ze si nereagovala,ale mas to jako ja,prvni pokus mam taky neplatny.
Neznamena,kdyz si zaplatis drahsi leky,tak to bude lepsi.Hlavne si nic nevycitej.
Ja jsem zmenila injekce a z 21 foliku jsem stejne neotehotnela. ☹ ☹

Nevim,jestli ti to nekdo rekl,ale spravne by si mela jit na dalsi ivf po trech mesicich.Dostavala jsi konske davky,tak at se telicko vzpamatuje.Pocita se 3 MS od posledni stimulky.

Takze pujdeme zase na ivf ve stejne dobe.

Holky,nevzdavejte se,cesta k miminku je pro nas hrozne moc slozita,ale urcite stoji za to.

dvojcata2
23. čer 2009

ahojík larri plně s tebou souhlasím je to strašně o psichyce já jsem se o tom přesvědčila když jsem se přes 4 roky snažili o mimčo a nic.Kvůli mojí šéfový v práci jsem nechtěla slyšet o umělým protože bych musela dojíždět do Prahy.Když jsem se dověděla že se v Liberci otevřel Gennet a že bych nemusela nikam jezdit tak jsem do 14 dnů otěhotněla bohužel mimoděložně.Prostě jsem se uklidnila a bylo to.Myslím že každý na úplném začátku je moc stresovaný neví co ho čeká a ten mozek šrotuje na 100% aspon u mně jo.Tak mažu prodávat kočárky ahojík hezký den všem. 🙂

rina1
24. čer 2009

Eloan tak co??????

larri
24. čer 2009

Ahoj holky,u mne velka zmena.Vcera na testu // carky a hcg 147.Na to,ze jsem ted 4 dny menstruovala,to jde,ne?

rina1
24. čer 2009

Eloan tak uz vim, cetla jsem na IUI.
Larri, ty jo, 4 dny ms a to bylo prirozene????

larri
24. čer 2009

ne,ne ja byla na 2.ivf,ale v patek jsem zacala spinit a pak krvacet.Jenomze kazde rano zvracim a protoze delam v restauraci,tak mi vadi nektera jidla.Vcera jsem po zvraceni testla a druha carka tam byla.
Dneska jsem sla na krev a pristi utery jdu na utz,tak uvidime.

rina1
24. čer 2009

no super tak parada blahopreju a zavidim zaroven, ale v dobrym 😵

nadis.h
24. čer 2009

Lari to je super! Tak at se to udrží! 😵

RInuško ahoj. 😉

nadis.h
24. čer 2009

Rini co budeme dělat s těma našema dětma? 😒 Abychom si nějaký vyrobily 😠

rina1
24. čer 2009

Ja ti nevim, no asi ty co budou mit dvojcata tak se proste museji rozdelit a dat nam, jinak nevim. 😎

nadis.h
24. čer 2009

Rinuš to jsem měla zrovna minulý týden hovor s našima a ti mi řekli, že kdybych si nechala dát tři embryjka a všechna se chytila tak místo abych šla na revizi tak že by klidně jedno vzali do péče, abych nemusela jedno dávat pryč. 😉 Uplně mě tím zaskočili.

rina1
24. čer 2009

Nedavej si 3 max. 2. Ted jsem docetla tu nasi druhou diskuzi, ja nevim, proti nikomu nic, ale ta Katka mi lezi v hlave, ze by takto nekdo mohl psat strasne to snad neni mozny ne?Si rikam, jestli to nekdo nedela schvalne nebo nevim 😒

dvojcata2
24. čer 2009

A na jaký diskusi??

bbberusak
24. čer 2009

Rinuš, myslíš tu češtinu?

rina1
24. čer 2009

jo

rina1
24. čer 2009

Holky nemyslim to zle, proste mi to je jen divny.

bbberusak
24. čer 2009

jj, máš recht...taky někdy nestačím zírat co někdo vyplodí 🙂

rina1
24. čer 2009

Nejdriv jsem si myslela, ze je to cizinka, ale neni, tak nic holky jdu spat.

bbberusak
24. čer 2009

ale vsaď, že to schválně nedělá...:.-)
dobrou, taky jdu do hajan 🙂

dvojcata2
24. čer 2009

dobrou noc všem

nadis.h
24. čer 2009

Riniiiiii .... 😀 😀 😀 Já nechtěla být hnusná a mlčela o tom, ale úplně mi to trhá oči. A typovala jsem jí na ukrajinku nebo něco..Ale bohužel prostě jsou i tací v česku. 😀 Já dělám také chyby občas, ale ne v základních slovech snad....

dvojcata2
26. čer 2009

Teda holky doufám že nemluvíte o mně protože i já dělám hrubky nečtu to po sobě a minule jsem koukala že jsem jich pár nasázela 😔

nadis.h
27. čer 2009

Ahoj dvojce,nee o Tobe ne. To je na jedne diskuzi pani co ma jiz velke deti a pise hure jak prvnak,ze nas to az zarazi. Jak to s Tebou vypada?

dvojcata2
28. čer 2009

Ahojky tak jsem tu po delší době byla jsem chytat ryby.
Nadis:tento týden to už konečnš dostanu a jdu na krev pak už jse to rozjede uteklo to .A co ty??? 😉

nadis.h
29. čer 2009

Dvojce tak to už bude pak rychlé,když bude hormonální profil ok. Já jdu na kontrolní profil až v červenci až to dostanu. A když nenajdu práci tak začnu stimulovat se srpnovou menses.

2910
29. čer 2009

Ahojky Holčičky,
Nadi, je mi to moc líto, já se po dlouhé době dostala na net a teda koukám ☹ . Uvidíš bude to dobré, třeba si chtěla počkat jen na nás co půjdou na IVF v srpnu 🙂 . No my máme už výsledky genetiky, 2.7. jdeme na konzultaci jak dopadly. Holky s jakou dobou mám počítat, když už máme veškerá vyšetření- snad teda 😠 . Nevím na kdy nás objednají? Jsem hrozná , neumím čekat 😕

nadis.h
29. čer 2009

2910: Ahojky, no to je jasné..Ať netrhám partu. 😀
Já když si dělala termíny tak jsem si vždy zjistila kdy budou cca výsledky a už předem se objednala abych nemusela pak dlouho čekat. Já neměla genetiku a i přes to to trvalo od dubna až do ted do června než jsem dostala píchačky. Ale pokud Ty už máš všechny testy a jsou v pořádku tak už bys měla dostat léky a začít píchat s následující mrchou pak.

2910
29. čer 2009

Díky, jsem nedočkavec 😅 .
Tak to se možná uvidíme, i když já jsem vždycky jak zaraženej prd 😖 , krve by se nikdo nedořezal i žíly se schovají 😀 .Obdivuji sestřičky, co ze mě vytáhnou tolik ampulí, to snad pumpují někde jinde nebo co?
No doufám, že po vysvětlení genetiky už mi řeknopu kdy si mám dojít pro včeličky. Nadi jak si je snášela, jsem hroznej srab, já bych všechny píchala, jen nééé sebe, no 🙄

nadis.h
29. čer 2009

Já jsem taky strašně nedočkavá. Až jsem jednou dostala "vynadáno" od jedné sestřičky tam,když jsem volala na krev v jednu místo ve 2 a chytla jsem stejnou sestru co mi ráno tu krev brala a říkala at zavolám až po druhé hodině. 😀 😝
Já s krví mám taky problém. Na laparku když mě měli brát na předoperační asi 7 ampulí, tak sestra ze mě vymáčkala horko těžko 3 a zbytek ne a ne téct. Měla jsem rozpíchané obě ruce a až pak se jí to povedlo jakoby jeee já nevím jak se to jmenuje ta část ruky.. 😀 Tam dole na ruce jak u dlaně noo..Nevím jak tomu říct... 😀

No a injekce jsem snášela tak, že po 2 a 3 injekci jsem cítila takový tlak a píchání v pravym vaječníku a 3 den to přestalo a 7 den tam byli už jen maličké folíci. Ale záleží jaké budeš mít ty? Už víš co si necháš dát?