Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
14. srp 2009

Už mám dobarveno, oholeno,vykoupáno a jdu žehlit tak vždy mezi pokecem... 😀 pak udělám segedýn,vyžehlim si vlasy a půjdu chcípnout páč ráno zas do rachoty... 🙄

meduna
14. srp 2009

na spaní si budeš žehlit háro 😕 😕 no jo,ale když ty už budeš v tom žehlení,tak to vemeš při jednom viď 😉 a barva dobrá?

nadis.h
14. srp 2009

Prosim Tě barva není vidět... 🙄 Jako je to krapet světlejší a šediváci jsou zakrytý,ale když to nikomu neřeknu tak to asi nepozná... 😀 No já si žehlím vlasy vždy po koupandu..Mám je kudrnaté od přírody...Ale vždy mi to vydrží rovné až do dalšího mytí hlavy takže gut. Koupila jsem si žehlu za 2 tácy páč jsem jí okoukala od kolegyně a fakt super. Vůbec peněz nelituju. Nikdo by nepoznal,že jsem normoš kudrnáč. 😉 No když vidím tu hromadu hadrů toho mojeho šampona tak bych se na to vypšoukla nejradši. Ale vzhledem k tomu, že se mi pere další pračka tak musim..Jinak bych se z toho pak pokakala. 😝 Kdes byla? Na nákupech?

meduna
14. srp 2009

ale prosímtě,samo,že jsem se nevyprdelila 😠 Teď dorazil Roman a tak jdeme do tý haspody,slavit dodatečně jeho narozky.Mám známou,je to Brazilka a ta má teda dost kudrnatý vlasy a taky používá žehličku a paráda.U nás v rodině,jsou kudrnáči všichni,jen já ne 😀 😀 Akorát mám docela dost vlasů po tátovi,taky gut 😉 No přeji ti ať ti to jde pěkně od ruky to žehleni 😀 Jo a moje šediváci jsou zákeřňáci,nemůžu je zabarvit,hned po umytí se ukazujou a jak rádi 🙄 🙄 Tak tam cpu dvě barvy,hnědou a blond a tím je matu 😀 😀

nadis.h
14. srp 2009

Tys byla doma jo? 😀 Ty jsi stejně příšerná jako já! 😀 Tak jo jdi na pívečko a já jdu pokračovat 😝 Ta hromada vůbec nemizí... Zatím páčko a později pokecáme když budeš. 😉 Jo jo jsem ráda že žehličky existují. Kudrny jsou příšerný. Radši se poprdím s žehličkou na vlasy než honit kudrny do nějaký formy. 😝

janik8774
14. srp 2009

Teda Nadi,jak já bych ráda měla kudrnatý vlasy.Trochu se mi vlní a tak jsem ráda když je venku trochu vlhko.
No jo no,člověk chce to co nemá. 😀
Dnes Vojta opět nespal a je na zabití.Už aby byl taťulda doma. ☹

nadis.h
14. srp 2009

Jani ahojda. 🙂 No to je přesně ono. Kdo nemá kudrny tak je chce a naopak. Je to strašný na údržbu..Nic na tý tykvi nedrží. 😝 Tak musíš Vojtíka uhonit maminko... 😀
Jsem zvědavá s jakou příjde Janička Dvojčetová..Jestli už dorazila mrcha. 😕

dvojcata2
14. srp 2009

ahojky už jsem dorazila děvčátka mrcha ještě nedorazila dává si na čas ani nemám žádný příznaky.Už to házím za hlavu až to příjde tak to příjde.Teda holky vy jste se tady rozkecaly ani nestačím dočítat mám nožky nahoře pěkně mně bolí

nadis.h
14. srp 2009

Ahoj Jani dvojko. 😉 Jak bylo v háku? Mně bolí haxničky taky pěkně a ruce a záda... 😝 Dneska jsem makala doma i v práci jako šroub. 🙄 Už se těším do pelechu. Ještě mám půlku hlavy vyžehlit.

dvojcata2
14. srp 2009

já ještě zítra na tři hodky ale doma stavíme takže mám furt co dělat.Tak jsem včera řekla tatkovi at mně pořádně proštouchne aby se mrcha spustila a nic 😀 😀 😀 Mně bolí i oční víčka. 😀

nadis.h
14. srp 2009

jo u nás štouchanda taky nemá žádný význam... 😀 😀

dvojcata2
14. srp 2009

tak kdepak jste to je tady drbání a jen co příjde dvojče tak je tu ticho já budu plakat 😢 😢 😢 😢 😢 😀

dvojcata2
14. srp 2009

Holky začíná mně bolet břicho ale ted nevím jestli to není se zelnačky co jsem ted dodělala a sežrala plnej talíř 😀 😀 😀 😀

janik8774
14. srp 2009

ahojky
tak už jsem dala to zlobidlo do postýlky a mám snad už klid.Dnes opět nespal po obědě a tak jsem neměla chvíli pro sebe a hrozně byl protivný.
Zítra jedem ke tchýni na víkend.

dvojcata2
14. srp 2009

A copak bude dobrého???Tak to byla zelnačka mrcha nic 😀 😀 😀

janik8774
14. srp 2009

To já nevím co bude dobrého.Ale bude nějaká grilovačka.
Se švagrovými pokecám. 😀
Jen se děsím toho,že zase bude tchýně rejpat do druhého dítěte.Nemám náladu jí vyprávět svoji story. 😀
Ona by to asi nepochopila.Ona byla plodná až moc.

nadis.h
15. srp 2009

Dobré ráno děvčata a hezkou sobotku. 😎

nadis.h
15. srp 2009

Nespětéééé... 😕

nadis.h
15. srp 2009

Medu, že Ty máš opici po tom včerejšku? 😀 😀 😝

nadis.h
15. srp 2009

Ach jooooooooooooooooooo jsem pořád v práci... 😔 😢 😢

dvojcata2
15. srp 2009

Ahoj Nadi já jsem sice už doma ale nešla nám elektřina a ted si jdu najít nějakou práci.Vyprdni se na to a pojd domů.
jinak mrcha stáááále nic

nadis.h
15. srp 2009

Dvojce nemůžu. Čekám na hosty. Šéf má pryč ženu s dětma a tak bude mít chlastačku s chlapama a dělali mu ukáčka tu terasu a dnes jí musel mít hotovou protože tady mají i nějaké holky rozlučku se svobodou tak ukáčkům pomáhal, aby to šlo rychleji a lítá tu pořád do půl těla a spocený a takhle nechce vítat nové hosty... 🙄 Ale už to mají tak jako doufám, že už potáhne do sprchy a budu moc jít!!! 😖 Zítra tu jsem taky, protože on milostivě jede pryč. 😝
Ty jo ta mrcha to je hnus teda. Já se bála si to nechat píchnout právě aby se mi to ve finále neposunulo o ještě dýl než to bylo.

nadis.h
15. srp 2009

Jdu domůůůů... 😀

nadis.h
16. srp 2009

Ranni ptace,dal doskace. 🙂)

dvojcata2
16. srp 2009

já já už skáču taky od sedmy ale ne na koníkovi ale doma už mám natřené futra pověšené prádlo a vařím.Za chvilku jdu makat mna stavbu.Tak pa ptáčata
A ted jednu novinku:Mrcha stááááááááááále nic 😀 😀 😀

nadis.h
16. srp 2009

Ahoj dvojce. Jsme to ale holky pracovité co? 😎 Já doufám, že dneska to bude kratší. 😝 Teda ale to je zpráva při nedělce o mrše... 😀

nadis.h
16. srp 2009

Malá změna u mě... A to... Že jsem stále v práci.... 😀

Ale aspon jsem si došla na nehtíky nechat si udělat.

dvojcata2
16. srp 2009

možná i změna u mně připravuje se mi to na mrchu tak snad konečně huráááááááááááááááááááááááááááááááááá

dvojcata2
16. srp 2009

Ted jsem byla na spolubojovnících tak když se to Papušce doma rovná s manželem tak zase Mišce se to hroutí a to jsou obě těhulky.To je v prdeli s těma chlapama. 😠

larri
16. srp 2009

Dvojce,taky jsem v soku co se to deje na spolubojovnicich. 😠

Nadis,kde delas,teprve ted jsem zjistila,ze pracujes.To je dobre,ze sis neco tak brzy nasla.