Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
25. led 2010

Sluni já naštěstí do styku s šéfem nepříjdu. Jsem tu od prosince a viděla jsem ho jen jednou asi na půl hodinky.Kanceláře mají jinde a vedoucí recepce která tu je tak s tou se střídám v denních službách takže tu také nevidím. 🙂

Bohužel MY co chceme otěhulit a nebo už děti máme jsme pro zaměsztnavatele nejméně vhodní adepti k práci no. 🙄

slunickosedmitecn
25. led 2010

No to muselo být Nadi hrozný to čekání,bych byla pěkně na nervy z těch výsledků.
Mě teď naposled minulý týden dělal Dr. Petr utz vaječníků a říkal,že tam mám pěknou zásobičku,že by neměl být problém s vajíčky,ale z HP mi zjistili menší náběh na syndrom PCO,že prý u mě nemusí pravidelně docházet k ovulaci samotné,k tomu prasknutí folikulů,ač je jich tam připraveno vždy pěkně tak 3,4.Díky tomuto prý na mimi čekáme takovou dobu.Párkrát mi moje Dr. píchla pregnyl 10.000 j. a vše bylo v pohodě a stejně se nezadařilo,takže nevím nakonec v čem je zakopanej pes. 😒

lemurka.m
25. led 2010

Nadi,styk se šéfem 😀 😀 😀

slunickosedmitecn
25. led 2010

Tak to máš Nadi tedy výhodu,co já bych za to dala.A ke všemu si bohužel ne jen vedení hraje na chytrolíny,ale i jejich ovečky,které nás buzerujou.No je nás v práci přes 70ženskejch,takže si to asi umíte představit.Je to Hrůza.
Nadi,užívej si tuhle prácičku jak můžeš a dokud můžeš,je hlavní,že jsi tam spokojená.Co bych za takovou klidnou práci dala.

nadis.h
25. led 2010

Jastr ani ne.Jako ke konci už mě to faakt nebavilo a zda jsem měla blbou náladu z toho?To nevím zda to bylo z toho.To spíš stres zda tam vajuška budou.Šla jsem na OPU s tím, že na utz byli jen 2-3 folíci. 😒

Sluni a byla jsi na zjištění průchodnosti vejcovodů?

Lemur no jasný.Žádný styk ani ten ani ten. 😀 😀 Což je dobře páč by mě vyčutnul kdyby zjistil v jakym jsem stavu. 😕

lemurka.m
25. led 2010

Nadi 😀 😉 😎

nadis.h
25. led 2010

SLuni věřím,že když je stres od šéfů tak je to děsný.Tady si taky majitel vymýšlí to si nemysli.Ale naštěstí ho tady nemáme za zádama tak se to dá jednou za čas. 😝 Hlavně je tady fakt klid. Nejsou skoro žádní hosti takže sedím jen na zadku a kecám s Váma. 😀

slunickosedmitecn
25. led 2010

Nadi,,to jsem nebyla,moje Dr.mě chtěla poslat na laparku,ale Dr. Petr v gennetu mi řekl,že to není potřeba,že když je problém pouze v občasné ovulaci,že to oni zvládnou tím ICSI,tak mu věřím a doufám,že se povede.

lemurka.m
25. led 2010

Jindři už je má u sebe 🙂

slunickosedmitecn
25. led 2010

Já vím,všude je občas něco negativního,bohužel je taková doba a s tím nic neuděláme,je to v lidech.Snažím se nad těma všema chytrolínama v práci povznést,ale občas nervy ujedou.

slunickosedmitecn
25. led 2010

Jééé Jindřiška už má miminko v sobě jo?ta se má. 🙂

nadis.h
25. led 2010

Sluni no jasný u IVF to není potřeba, ale tak třeba by mohl být problém tam,že se Vám to nepovedlo doma.

slunickosedmitecn
25. led 2010

No já se na tu průchodnost Petra ptala,ale prý ani laparka ani HSG není potřeba dělat,tak jsem do toho nechtěla šťourat.Tak snad vědí,co dělají.Aspoň doufám.A Nadi,jak těhu prožíváš,bylo ti špatně nebo jsi to prožívala v pohodě?A co bříško,už roste?Koukám,že jsi takovej hubeňour 🙂

nadis.h
25. led 2010

Sluni no jasný však píšu na IVF to není potřeba vědět.Tím se vše obejde. 😉

No těhu ... Zvracela jsem jen tak max 3x ale špatně mi bylo. Jeden čas ukrutně.A to ve dne v noci. 🙄 Když mě to začalo tak první 4 dny jsem jen ležela na gauči a vadilo mi i ležet.To se nedá popsat.Ale ted je mi bájo.Špatně mi už nebývá a nic mě netrápí. Bříško pomalu ale jistě roste. 🙂 Strašně ho miláčkuju ten svůj pupíček. 🙂

slunickosedmitecn
25. led 2010

Takže koukám,že ty začátky sis taky pěkně užívala.No ale co,hlavně,že jsi věděla,že je malé v pořádku. 🙂
Holky,jsem tady odsud z vás tak příjemně naladěná,je to super,že si člověk může poklábosit o všem. 😉

nadis.h
25. led 2010

Slunicko já sem taky ráda chodím.Jsme tu fakt všechny z jednoho a nikdo nám sem cizý nechodí prudit. 🙂

lemurka.m
25. led 2010

Já vás mám ráda,kobylky 🙂 Zvedáte mi náladu 🙂

nadis.h
25. led 2010

🙂 Vy jste zlaté holky 🙂

lemurka.m
25. led 2010

Zítra jedu na konzultaci.Co se asi dozvím...? 😔

slunickosedmitecn
25. led 2010

Jsem moc ráda,že patřím mezi vás 🙂 .Děkuju

nadis.h
25. led 2010

Lemur na jakou konzultaci kam? Do G? A po čem tam jedeš? Po pojišťovně nebo výsledkách?

lemurka.m
25. led 2010

Nadi,ano,do G k prim.Po laparce,hysterce,...řekne nám plán,co s námi.
Já jsem kliďas,ale když se to týká mimi,tak jsem nervák ☹

nadis.h
25. led 2010

Lemur ahá.Tak pokud dopadla laparka gut a vejcovody fungují jak mají tak to Vám nejspíš nabídne IUI (inseminaci) pokud máte spermiogram jakž takž dobrý.

lemurka.m
25. led 2010

Máme těch problémů víc,tak uvidíme.
Prim vymyslí plán.
A podaří se,protože máme na koníkovi dobrou vílu Naďu 😀

nadis.h
25. led 2010

😀

Hlavně prim je zlatíčková nejlepší a já jí miluju taky! 😀

lemurka.m
25. led 2010

Snad se zadaří a pak budu chodící reklama na G jako ty 😀 😀 😀

nadis.h
25. led 2010

Určitě.Prim Ti ušije stimulku na míru. 😎

nadis.h
25. led 2010

Dneska KArel nějak zlobí. 😖 Strašně mě pálí žáha. 😝

lemurka.m
25. led 2010

A pomáhá ti něco?

nadis.h
25. led 2010

Já si nic na to nedávám. Nechce se mi prášky brát když to nějak nehoří. 😝