Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
9. únor 2010

Čau všem 🙂

lemurka.m
9. únor 2010

Jindři - moooc gratuluju k prvnímu těhu 2010 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kkamca
9. únor 2010

ahoj holky..
jindriska:tak potichu gratulujiiii 😵

lemurka.m
9. únor 2010

Myslím na Yaris ... 😒

indriela
9. únor 2010

Ahojte, hezky den vsem. Teda, zeny, ja vas mam jak knizku na pokracovani, vubec se nemuzu odtrhnout - je to teda zrout casu, ale jeste tak tyden a uz vam budu dychat na zada - uz budu konecne v realnem case.. Zrovna jsem cetla, jak Nadis dostala po tech dlouhym mesicich 2 bojovnicky do briska, az jsem si plakla 🙂

nadis.h
9. únor 2010

Indri máš nás na nočním stolku místo detektivky? 😀

Holky já jdu UŽ v pátek na test na cukrovku... 😝

indriela
9. únor 2010

No, skoro jsi to vystihla, Nadis... Vcera jsem s vami travila cele odpoledne a pak jsem si vas vzala i do pelisku a skoncila jsem v pul jedne rano, pac uz se mi zaviraly dekly! Dnes jsem se "zakousla" pred obedem a ne a ne se pustit... Uz jsem na 121.strance! K veceru prijde mamca na navstevu, tak se od toho na chvili urvu, ale pak se vykoupnu a zase supky dupky do pelisku i s vama. Si pripadnu jak ten Bastien v Nekonecnem pribehu, taky tu knihu nedal z ruky 😀

reny01
9. únor 2010

zdravím holky 🙂
indri tímhle tempem to budeš mít přečtené dřív jak za týden 😀
nadi to jdeš docela brzy na tu cukrovku 😕 jsem myslela že se chodí dýl 😕
a viděla jsi miminko?a co fotečka? 😉

indriela
9. únor 2010

reny01: si taky rikam, ze bych to tak nejak mohla zvladnout, je to fakt jak normalni kniha, kdyz se do toho clovek zacte. Cekam tam s vami na schvalene zadosti od pojistoven, pigara, OPU, ET, na vysledky - hotova detektivka! Pred chvilkou jsem zrovna byla u toho, jak jsi nasla // a ted uz 18tt - toto leti! A uz jsem na 136.strane - uz vas mam vsechny prectene 😵
Kamaradka taky byla na cukrovce - rikala, ze je to hroznej blivajs. I kdyz po tom vsem, cim jste si tady prosly, pro vas tohle bude brnkacka nerkuli cajicek pro kojence 😀

nadis.h
9. únor 2010

Indri 😀 😀

Renuš prosim Tě ani mi nemluv... 😝 😝 Musim jít takhle brzy kvůli tomu, že obě babičky cukrovky měly jakože normoš cukrovku. A já včera zplácala pátý přes devátý a dneska mi vyšell i v poradně ten nějaký papírek kvůli kterému musím pořád nosit moč... 😅

Tak bud mám těhu cukrovku a nebo jsem byla prostě jen přejedená. 😝

Chodí se normálně někdy ve 27tt..

To furt musim mít něco extra. 😠

reny01
9. únor 2010

nadi to teda 😉 já jsem si myslela že se chodí nějak takhle dýl.tak snad to budeš mít v normě 😉
ono ta cokravka snad není nic tak hroznýho né?jen se musí dodržovat nějaká dieta 😕 já vůbec nevím 😕
indri to už budeš u konce 😀

petra49
9. únor 2010

Ahoj holky, takj sem doma. Byla jsem u ségry a hlídala ročního Lukáška-docela očistec.Mámá s 3 letou neteří byla u zubaře a kdy se vrátili, malá povídá: Aja zachránila mámu před zubařem, ségře chtěl vrtat, ale malá tak řvala, že musí přijít jindy. Celou dobu mi doma prořval skoro Lukášek.

Nadi a co kontrola v pohodě, máš fotečku.

Tak sestřenka je po OPU - 8 vajec, tak jsem zvědavá.

reny01
9. únor 2010

ahoj petruško 🙂
takže ty takhle už nacvičuješ 😀 jo jo děti,je to s nima někdy sranda 😉

indriela
9. únor 2010

Tak dneska jsem dala 75 stranek, to jsem teda citalista 😀 Zitra mam pres den nejake behani, takze to nebude tak slavny, ale ve ctvrtek se do toho zas vrhnu a myslim, ze behem patku uz budu mit docteno.. Preju vsem dobrou noc a hezke snilky 😵

nadis.h
10. únor 2010

Dobré ránko,

nějak jsem včera odpadla. 😅

Holky fotku nemááám. Já si na to vzpoměla až když jsem byl dole z utz,že musím křičet předem že jí chci. 😝

Ale viděla jsem ho broučka mého na utz aspon.Už je taak velký. 😅 Nikdo nebyl v čekárně tak jsme měli čas si ho pořádně prohlédnout.

A jdu na veůklý utz taky do gennetu. 😵 Tak se těším. Nejdřív to chtěl dělat sám, ale včera mi říkal, že mě pošle do G.

reny01
10. únor 2010

zdravím holky 🙂
nadi tak to je super že jdeš do Gennetu na velký utz 😉
mě dneska odvezli malou.vzal si jí děda s babičkou ☹ jen do zítra,ale i tak se mi stýská už teď ☹
mám jí nejradši pěkně doma.bez ní je tady smutno 🙄

lemurka.m
10. únor 2010

🙂 Ahooj koníkovky 🙂 🙂

lemurka.m
10. únor 2010

Čekám na ty ulítlý pocity z Utroše a zatím je nepociťuju 😉 Někdo prý to má a je jak blázen 😀 😀
A to vlastně jsem i bez Utroše 😎

lemurka.m
10. únor 2010

Se mi smějete,že jsem nechtěla po inseminaci z kozy,aby mi bičíkovci nevypadli a vy jste šly z ET s kolenama u sebe a po špičkách 😀 😀

Bych se pověsila i za kotník na lustr,kdyby to pomohlo 😀 😀 😀

nadis.h
10. únor 2010

😀 😀 😀 Lemur ahoj

já jsem taky ty halucinace utroušový neměla. 😠 😅

lemurka.m
10. únor 2010

Čusík Nadi,já mám halušky často - chodí na mě samy od sebe 😝

lemurka.m
10. únor 2010

Testu na cukrkandl se neboj,vyšetří tě a budeš mít klid 🙂

nadis.h
10. únor 2010

😀 😀 Tak to já též to je pravda.

A co jinač?

lemurka.m
10. únor 2010

To je dobře,že půjdeš na zvuk do G - rádi tě uvidí,protože ty jsi jejich chodicí reklama 😀

nadis.h
10. únor 2010

Já je také ráda uvidíím. 🙂

lemurka.m
10. únor 2010

Tak bacha na návleky 😀 😀 A kdy jdeš?
A jak to dopadlo s dárečkem? Kdyžtak písni do IP

lemurka.m
10. únor 2010

Ráno jsem málem hodila tlamu na chodníku,vybrala jsem to v poslední chvíli,namlátila jsem si kábloškou hubu a křupla si s kyčlí 😎

nadis.h
10. únor 2010

Lemur kolem 20-21 tt asi jestli je to ono co si myslim. Tzn někdy na začátku března. A dárek ještě nevííím.

lemurka.m
10. únor 2010

Už se těším na fotečky 🙂

nadis.h
10. únor 2010

Venku je to hnus. Já furt chodím jak připos... abych nesletěla. 🙄