Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ifet
17. únor 2010

aha..no já se cítím tak nějak docela dobře...prsa mám takový plnější, trochu bolej na dotek a když si ráno v posteli lehnu na břicho...no a cítím se takový nafouklá, ale jinak nic...tak uvidíme...
Jinak já byla doma první týden a teď už chodím do práce...je to pro mě lepší....

janina79
17. únor 2010

Ifet: hmmm. minule /poprvé/ jsem byla doma jen ten den po ET, ale teď chci být ten týden... takže asi jako ty.
s prsama tomám podobný, ale je fakt, že do včera jsem je měla hooodně bolavý. Nafouklá taky jsem.

Jsem zvědavá, jak nám to dopadne.... budeš testovat dřív, nebo až fakt ten 14. den? já to asi nevydržím.

Kapibaro: neboj... dá se to přežít a už z ultz ti museli říct, kolik kde toho máš... já když si vzpomenu na sebe a na OPU, tak s odstupem času musim říct, že jsem zažíla o dost horší věci
😲
mě bylo špatně asi 3 dny potom, hlavně bolelo bříško, pak to šlo takže se drž a uvidíš, že to bude vcelku OKa.

Přeju, abys tam měla co nejvíc kuliček 🙂 🙂 a dej vědět potom, ju?

ifet
17. únor 2010

Jani já už jsem test zkusila v pondělí...ale byl negativní...bylo to 7. den od ET...celej den jsem probrečela a pak jsem psala svýmu doktorovi a on mi napsal, že ať vydržím, že test nemůže být nikdy pozitivní takhle brzy, že mám počkat...no a teď se testovat bojím...jsou tady ale holky, co 9. den od ET už to měli jistý, ale ty měli třeba prodloženou kultivaci a tu já neměla, tak čekám...možná to zkusím o víkendu...

isaosa
17. únor 2010

JANINA79: Vítej v klubu. Moc chválím za to, jak jsi se parádně představila 🙂
Držím palce, ať se mražáci uchytí.
Já byla před KETem hrozně napnutá, jestli s evůbec rozmrazí. Měli jsme jen jednoho. Ropzmrazil se v pohodě,
ale neuchytil se.

KAPIBARA: A kolik jich viděli na posledním UTZ?

JINDŘIŠKA: Tobě jsme nějak pozapomněla gratulovat.... tak dodatečně! 🙂

janina79
17. únor 2010

ifet: 7. den je moc brzy, to myslím, že se teprve zahnizďují a co jsem četla v odborných stránkách na netu, tak i záleží na stadiu kultivace, zahnízdění trvá někdy až do 12. dne takže to 7. den opravdu nemůžeš poznat.... moc moc ti přeju, abys zítra byla šťastnější.... 🙂

isaosa: děkuju moc... já nebyla nervozní vůbec.... ani jsem si neuvědomovala že by to nemohli přežít...a vidíš ze 4 to vybojovali jen 2. a jak nyní pokračuješ ty? promiň nějak jsem se moc historií diskuze nepročítala... 🤐

lemurka.m
17. únor 2010

🙂 🙂 Ahooj koníkovky 🙂 🙂

lemurka.m
17. únor 2010

Nadi - myslela jsem na tebe a jsem moc ráda,že jsi v pořádku 🙂 🙂

lemurka.m
17. únor 2010

Vítám Kapibaru a Janinu 😀 Držím pěsti 🙂

ifet
17. únor 2010

ahoj Lemur 😀

lemurka.m
17. únor 2010

Ifet - myslím,že testík o víkendu bude tak akorát 🙂 Tak tfuj tfuj

janina79
17. únor 2010

Moc děkuju Lemurko.... dlouho jsem přemýšlela do jaké diskuze skočit, ale protože chodím do Gennetu Lib. bylo to jasný... 😉

lemurka.m
17. únor 2010

Jani - tady ti bude dobře.Jsme tu veselá partička 😀 😝 I když na každou z nás občas padnou chmury 😒
Ale máme tu i těhulky,kterým se to v G povedlo,takže od nich sajeme optimismus 😉

ifet
17. únor 2010

Jo Lemur, doufám, že bude dálnice...a co ty? Jak jsi na tom?

janina79
17. únor 2010

na Gennet v LBC jsem slyšela vysokou úspěšnost.... ale taky vysokou úspěšnost ve dvojčatech 😝
hmm... chmury... to já spíš strachy... ale to jen když jsem sama, jinak je mi veselo... 😀

lemurka.m
17. únor 2010

Já jsem po inseminaci v nativním cyklu,na testík je ještě brzy.Šance je malá,ale zkusili jsme to. 🙂
Jsem ráda,že je olympiáda - aspoň zabavím mozek 😀 😀

ifet
17. únor 2010

já bych brala i dvojčata...lepší než nic 😀
já to mám jako ty Jani, když jsem sama, tak mám chmury a když jsem ve spolku, tak je to v pohodě... 😀

kapibara
17. únor 2010

Ahoj Holky,taky všechny zdravím a všem držím pěsti.
Já byla na UTZ 8.den...dr neříkal,kolik jich tam je...ale rostly celkem dobře...a změřil jich docela dost...takže si myslím,že reakce byla zřejmě přiměřená..pač jinak by asi něco povídal...no a pak už říkal,že to bude bez kontroly do OPU...takže proto jsem teď nervozní...divím se,že mě ještě nevzal na jeden UTZ před OPU,ale asi ví co dělá...vy jste měly víc UTZ před OPU?
A Holky,vydržte s tím testováním,ať se zbytečně nestresujete 😉 vím,že je to záhul,ale pokuste se vydržet.....

ifet
17. únor 2010

Kapi já jsem měla taky jen jeden Utz...6. den stimulace a pak už OPU...byla jsem docela brzo, už 10. den...neboj, budou tam...

kapibara
17. únor 2010

Ifet...tak to jsi mě uklidnila 🙂 děkuju...já měla jeden UTZ 6.den a druhý 8.den...pak mi jen dál rozplánoval stimulaci a řekl datum OPU...já jdu 13.den...a taky bych brala dvojčata 😎

janina79
17. únor 2010

já měla taky jen jeden kapi... to stačí, oni pak už si to nerozmyslej... jednou tam prostě jsou a tak to je teď už jen dozrávaj...... ! 😵 😵

já bych dvojčínky taky brala...

Holky víte co je krize? sousedce se před 5 měs narodila krásná holčička a já každej večer přes zeď slyšim jak vříská..... to je mazec. jak já jí závidím 🙂 🙂

lemurka.m
17. únor 2010

Jani - na co bereš Anopyrin?

ifet
17. únor 2010

Tak tohle máme Jani taky doma...sousedi mají dvě...a v baráku máme tři těhotný...krize...taky bych chtěla...ale oni budou 😀
Lemur taky dobrý...zase nová zkušenost...
Kapi mě vzali 10 folíků, z toho 7 vajíček, ale 4 byly nezralý...myslím si, že u mě ten 10. den byl možná brzy...no ale přesto se dvě oplodnily a teď už jen čekání na ten pitomej test...

janina79
17. únor 2010

já? já toho mám, že si předtím vždycky musím přečíst dávkování v protokolu 🙂 😒 😒

ne mám:
2x2 utrouš zavádět
1/2 anopyrinu
1/2 pregnilu
2-1-2 estrofemu
1-1-1 magnesium
a ktomu ještě polykám femibion 800

pobolívá mě hlava a jsem z toho unavená, nafouklý bříšo a prsa ale jinak asi nic... jo vlastně něco - skoro u všeho se rozbrečím i u medaile co vyhrál bauer a u bláznivých seriálů, jak dojde na cíti tak se mi kutálej slzy..

ifet
17. únor 2010

Normálně v sobotu jsem koukala na nějakou americkou slátaninu, a já to musela přepnout...umírala tam máma od dětí a na to jsem neměla...tak jsem to musela vypnout a měla jsem zkažený odpoledne 😀 od tý doby radši koukám jen na Růžovku🙂 a na Vyprávěj🙂

lemurka.m
17. únor 2010

Jani - já beru Anopyrin,protože mám trombofilii.Tak jsem myslela,jestli taky nemáš nějaký problém se srážením krve

janina79
17. únor 2010

Lemurko : promiň špatně jsem to přečetla... anopyrin je něco jako baby acylpirin, je to proti infekci a taky na rozředění krve... tak to říkal doktor, v příbalovým letáku píšou teda něco jinýho,... v tom letáku teda píšou že bych ho jíst neměla.... jako při těhotenství.... ale předepsalmi jen 1/2 ráno.... tak budu brát co mi dal

Ifet: no tak to máš ze všech stran.... drž se... 😝

lemurka.m
17. únor 2010

A bulení.....já přecházím plynule ze smíchu do pláče..... 😎 Labilka hadr 😀

janina79
17. únor 2010

LEMURKO: co to je trombofilie? vživotě jsem to neslyšela.....
a taky jíš půlku denně? JEŽIŠ CO MI TO NAPSAL!! 😨
SRÁŽENÍ KRVE MÁM MYSLÍM V POHO

ifet
17. únor 2010

je to prča...ale stejně si myslím, že tohle všechno máme proto, že se sledujeme...páč když je někdo normálně těhotnej, tak si toho všimne až tak, že to nedostane...a nic jim není...a my máme všechny příznaky 😀

lemurka.m
17. únor 2010

Jani - nelekej se
Trombofilie je laicky zvýšená srážlivost krve.Je víc druhů - já mám Leiden.Anopyrin beru preventivně 100mg.Těhotenství je stav,kdy dochází přirozeně k zahuštění krve.Proto až budu těhu,tak si budu píchat Fraxiparin nebo Clexane.Jsem ohrožena trombózou.
Takže klid 🙂