Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
24. únor 2010

Jani tak to jr fakt dylema. 😒 Ale asi bych se rozhodla dle krve pokud bude pozitivní tak bych to asi odmítla. Žádné chmury nepřivolávej. Na jednu stranu je to škoda, ale na druhou zůstat na tom místě pár měsíců a pak jít na mateřskou. Nevím no.

janina79
24. únor 2010

no právě a přišlo by mi to i jako podraz pro ně.... a navíc, já nechci chodit do práce když se to potvrdí, budu doma.... 😀 😀 a doufám, že mi v tom někdo nebude bránit (doktor apod...:o)

nadis.h
24. únor 2010

Právě to je další.Buď pěkně doma v klídečku.

Já takhle odešla z místa ředitelky hotelu,protože jsem dala přednost chlapovi a vůůbec toho nelituju. Prachy budou ... 😉

jindriska
24. únor 2010

ahoj holky, tak mám v albíčku nový testík, asi abych uvěřila 😀, jinak mě celý den pobolívá bříško, tak doufám, že je to normální - mám přeci jenom strach z mimoděložního ☹ Moc vás nestíhám dočítat, snažím se hodně odpočívat, tak zatím pa pa

lemurka.m
24. únor 2010

🙂 Ahoj kočandy 🙂
Jani - dobrý nápad s neschopenkou,zůstat doma,protože v práci nejde koník 😎 fakt prča 🙂 samozřejmě si dělam legrandu 😀 je důležité udělat to ,co cítíš,že je pro tebe nejlepší 🙂
Indri - Hpv vylečíš,jak říkáš - neboj vlka nic 🙂 a lázně super a kdy frčíš?já se skrčím do čemodánu,da? 😀
Maji - ty tvoje kozenky 😲 četla jsem 75g a myslela,že váží 75g 😀 a dumala,jak jsi to vážila? 😀 A ono to je asi 75G - no panejo 😨 bledá závist - ty moje rozinky pod kobercem 😎
Kapibaro - ty jsi teda opravdu minikapibara 😉 Chtěla jsem se vzdělat,abych nebyla za blbounku ohledně kapibar - někde píšou kapibara a někde kapybara - tak mám chaozz 😒 U chlapa kapybaráka bych pochopila,že je s tvrdým ,ale samice nevím?
Jindří - ať Hcg roste 🙂
Nadi - línej vzduch ... 😀 😀

janina79
24. únor 2010

jindřiško, právě jsem dočetla tvůj příběh... no a ty testy,... krásný čáruše... doufám, že taky budu mít....
ale vidíš, i s velkýma překážkama se dá IVF zvládnout a otěhotnět.... no už je to tak, jsi těhotná.... tak bud na sebe hrdá a nemysli na nesmysli jako je mimoděložní apod.... 😉 😉

prachy pro mě teď nejsou žádná priorita.... teď je pro mě nejdůležitější mimi a rodina.... prachy budou jak říkáš.... a naštěstí zatím ještě jsou... 😝

lemurka.m
24. únor 2010

Reny - na cukrošku držím palce 🙂
Petro - tak rychůe tu fotečku 🙂
Isaoso - je fajn,že ti udělají vyšetření a rychle 🙂
Veveruso - za chvíli jdu ke kadeřnici a miluju,když mě někdo víská ve vlasech 🙂 To je slast 😀 Taky říkám ještě,ještě 😎

lemurka.m
24. únor 2010

A hlavně - díky všem,že mě držíte 🙂
A mám dotaz - máte některá zkušenost s psychologem?Je to citlivé téma - kdyžtak písněte do IP.I když - když tady probíráme sliznici,sex,kozenky,spermouše - tak co je to proti chocholouškovi,že? 😎

lemurka.m
24. únor 2010

Kapi - taky bych potřebovala vědět,jak myšlenky vyhodit z hlavy 🙂
Dneska jsem se byla vymlátit na squashi 😝

lemurka.m
24. únor 2010

Ráno jsem vstávala ve čtyři na hokej,málem jsme to prosr... a bratia ze Sloenska taky,ale dobře to dopadlo,uf 😀

lemurka.m
24. únor 2010

Tak si tady prdám sama................................. 😲

lemurka.m
24. únor 2010

prndám 😀

nadis.h
24. únor 2010

Lemur Tys to rozjela. 😀 Mě se taaaak hrozně zavírají oči. 😔 Objednala jsem si lososa s nokama.Takže se mi pak bude chtít ještě víc spát. 😝

Lemur já myslím, že chocholouš je dobrá věc. Nic za cvo bychom se měly stydět. Doktor jako doktor. Nějaký pomáhá tak jiný jinak.

lemurka.m
24. únor 2010

Nadi - já se za cvoka nestydím,lidi stejně budou pomlouvat 😔 Ale jde mi o to,že to je běh na dlouhou trať a mě je 33 a stím,co mám za sebou,tak se bojím čekat,tak nevím... 😒

nadis.h
24. únor 2010

Na lidi kašli. Musíš to umět přeslýchat. At si každý myslí co chce,ale Ty si z toho nic nedělej.

lemurka.m
24. únor 2010

Já po dlabanci taky spím 😀
Tuhle jsme řešili,jestli se gnochi čte ňoky nebi gnoči?Já myslím,že ňoky,ale v restauraci říkám radši česky noky 😝

nadis.h
24. únor 2010

gnoči by se měli číst po italsku. Ale taky raději říkám pěkně po česku noky.. 😀

lemurka.m
24. únor 2010

Já mám dneska ale překlepů... 😵

lemurka.m
24. únor 2010

V Itálii jsem nebyla,takže itlasky umím starou belu 😒 Vlastně "prima bella" - tomu rozumím 🙂

nadis.h
24. únor 2010

Já umím ještě třeba va fan kůlo... 😀 😀

lemurka.m
24. únor 2010

itlasky=italsky 😀

lemurka.m
24. únor 2010

to bude nějaká sprosťárna?

nadis.h
24. únor 2010

Jo. 😀 A kornůto. Haha jak to píšu. To je italština jak čip v mojim podání.. 😀

lemurka.m
24. únor 2010

jdu se nechat podrbat ke kadeřnici 🙂 A dám nový střih a barvu - ať mě to nakopne správným směrem,tak páá 🙂

lemurka.m
24. únor 2010

Kornůto rozumím a tamto vysvětli,ju

nadis.h
24. únor 2010

Tak si to užij. Taky bych potřebovala kadeřnici jako sůl. 😠

kapibara
24. únor 2010

Ahoj...vy jedete,tedá......

Lemur...taky jsem našla Kapibara i Kapybara,ale správně je asi s tvrdým a tak to má být 😀 😀 😀 😀 😀 ale já jsem s měkkým,pač jsem samYce 😀 😀 😀 😀

Též bych potřebovala kadeřnici jako sůl...vlasy odrostlý asi kilometr,barva v čudu a střih jak Božena Němcová 😀 😀

nadis.h
24. únor 2010

😀 😀 Tak to máme podobný sestřich Božko. 😀

kapibara
24. únor 2010

Lemur...cvokař je v oukeji...vždy´t o tom nemusí nikdo vědět...a doporučovala bych Ti to ani nikomu neříkat....jak říkáš...lidi jsou svině...

janina79
24. únor 2010

😉 lemur, od nás jedna kolegyňka taky chodí k psychiatrovi a nevidim na tom nic špatnýho, pomáhá jí to.... a dneska je doba tak sviňská, že jsem ho už kolikrát taky přemýšlela navštívit......