Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

indriela
21. bře 2010

vec ctvrtek = ve ctvrtek 😉

veverusa
21. bře 2010

Jo taky se těším, že se něco bude dít. Ať je to cokoli 😉
Ty teda budeš přes Velikonoce v lázních. No to pak budeš zdravuška, jak tě vymrskají. Na Moravě jsou Velikonoce úplně jiné než v Čechách. My jezdíme na Velikonoce na Ostravsko a je to mazec 😖

indriela
21. bře 2010

Kdepak, zadny mrskani, zdravuska budu i bez toho - ten odpocinek tady, fakt balzam... Jsem rada, ze jsem tu "uklizena". Ja ty Velikonoce nejak nemusim, ci co 😒 Ale mas pravdu, kdyz koukam na telku, jak to tady na Morave slavi - dodrzuji takove ty tradice a kroje, to je hezke. U nas se to vzdycky zvrhne v nejakou pijatiku, chlapi pak uz nemaji ten cit, a proto to uz nekolik let sabotuju. Ale moc se tesim, az budu s prckem jednou malovat vajicka, to zas jo... Tak my mizime na lazensky obed, uz mam hlad, jak vlk. Zatim pa, odpoledne jeste nakouknu, nez vyrazime na odpoledni terenni terapii...

slunickosedmitecn
21. bře 2010

Ahoj holky, přeji pěknou neděličku 😉
Indrielo, ty lázně ti tááák závidím. Musí to být fakt blaho. Budeš krásně na mimi připravená a odpočinutá a tak to má být. Pak to půjde samo. 🙂
ahoj vever a péťo., koukám, že mluvíte o velikonocích. Já ten svátek teda už taky moc nemusím, ale hlavní je, že je volno a že to je známka začínajícího jara.
Holky, dnes mě opět v noci píchalo a tlačilo celé břicho, nejdřív v pupíku píchání, pak píchání přešlo vlevo a pak vpravo a pak to tlačilo. Byla jsem dnes každou chvíli vzhůru. Myslíte, že to nic není? To čekání je šílený 😝 😒

nadis.h
21. bře 2010

Ahojky děvčátka, 🙂

moooc všem děkuju za gratulace!!! 😵 A renušce extra za básničku!! 😵

Je toho hodně na odepsání a vše si nepamatuju. 😅

Ahoj Janičko, jak se máš? je fajn že jsi přišla! 🙂

Indri lázně bych si taky dala líbit. Užívej si to pořádně! 🙂

Vever na HP jen prostě příjdeš a jen řekneš na recepci, že jdeš na krev na HP a některá sestřička Tě hned vezme. Max počkáš chvilenku,když bude někdo před Tebou. Já jsem vždy zavolala že příjdu,když to šlo.Ale přišla jsem i bez volání a nic se nestalo. 😉

Péti to je děsný co? Já jsem takhle vzhůru každou chvilku v noci. 😝

Indri cytolka už bude dobrá! Jako u mě! 😉

veverusa
21. bře 2010

Hezký večer. Tak už jsem tu zase.
Zítra jdu teda na HP a doufám, že mě i objednají hned na další týden.
Sluni mě to v břiše píchalo a tlačilo, ale bohužel to byla střevní chřipka 😉 Čekání je strašné, ale ten výsledek bude krásný 🙂

reny01
22. bře 2010

krásné ránko 😵

vever tak ať dobře pořídíš 😉

sluníčko mě taky pořád někde píchalo,takže neboj 😉

jdu se pěkně nasnídat 🙂

krásný den vem 😵

reny01
22. bře 2010

všem 😀

gab.
22. bře 2010

Ahoj, holky, tak už konečně zase koník fachčí.
Byli jsme o víkendu na horách, byla to paráda! Dneska jsem 26DC, čekám za dva dny mrchu, snad se mi nezpozdí, kvůli HP! 😠
Nemám sílu dočítat, ale snad je vše v pořádku.

nadis.h
22. bře 2010

Dobré ráno,

tak hurá. Jsme celé a zdravé po víkendu všechny. 😀

Venku je už krásně.

Gabi jaké hste měli počásko Vy?

gab.
22. bře 2010

Majdi, ahojky.
Počásko nebylo nic moc, v sobotu kolem poledne pršelo a pak v noci. V neděli už jsem nelyžovala, protože byla mlha jak blázen a sníh mokrej, fujtajbl to byl.
Písnu ti IP,ju?

slunickosedmitecn
22. bře 2010

Pěkné ráno holky, nebo spíš už dopoledne 🙂
reny, děkuji za uklidnění.
gab koukám o víkendu sportovala jo? kde jste byli na lyžích? Konečně máme venku opět krásně. Hned je pozitivní nálada 😉 .

gab.
22. bře 2010

Sluni, ahojda, byli jsme v Peci, parta asi 40ti lidí, mazec, ale relax!
U nás taky slunko, to je hned jiná nálada! 🙂

slunickosedmitecn
22. bře 2010

Tak tam máte ještě asi sněhu zatím dost viď? No u nás to už včera hodně roztálo naštěstí, ale pořád to zřejmě na lyžování ještě stačí.

gab.
22. bře 2010

V Peci bylo sněhu dost, ale mokrej a těžkej, už to není ono. No a u nás ve vsi to skoro všechno roztálo, už jsou jen takový zbytky, to už se dá vydržet 😉 Zase je ale všude bahno a bláto!

kapibara
22. bře 2010

Ahoj Děvčata 😀

U nás je taky překrásně,hnedle je jiná nálada.
Já jdu zítra do Gennetu na krev na imunologii.Dr.Johannová říkala,že se z toho zřejmě nic podstatného nezjistí,ale a´t mám klid v duši 😉 potěšila mě.

Sluni...ty jseš dnes týden po ET,ne?
Gab...lepší ať mrcha nedorazí 😅

gab.
22. bře 2010

Kapi, bylo by to nejlepší, kdyby mrcha nedorazila 😉 Ale asi to neklapne...
Budou ti brát krev na imuno? Mě taky a rovnou i na genetiku, tu už ti dělali nebo ne?

lemurka.m
22. bře 2010

🙂 😉 Čaues všem 🙂 😉
Holky,já vás v tom novém koníku nemohla najít ☹ už jsem se bála,že jsem o vás přišla 😲

lemurka.m
22. bře 2010

🙂 😉 Čaues všem 🙂 😉
Holky,já vás v tom novém koníku nemohla najít ☹ už jsem se bála,že jsem o vás přišla 😲

lemurka.m
22. bře 2010

Páč jsem vás hledala ve snažilkách a my jsme v nedobrovolné bezdětnosti 😕 to je teda depresivní název 😒

gab.
22. bře 2010

Lemur, mě teda nedobrovolná bezdětnost taky trochu cukla nervem...
Ale je dobře, že jsi nakonec dorazila 😉

lemurka.m
22. bře 2010

No jsem z toho volajaká zmetěná 😨 teď čtu diskusi o tom,že se ten název nelíbí skoro nikomu a dávají se návrhy,jak se teda budeme jmenovat

slunickosedmitecn
22. bře 2010

ahoj kapi, jo jo, dnes týden po ET. Ještě týden a budu testovat.....mám dobrý pocit, tak snad to vyjde.
Zítra budu držet palečky, ať krev dopadne dobře. 😉

slunickosedmitecn
22. bře 2010

lemurko ahoj, taky jsem si toho názvu všimla, ale naštěstí jsem vás hledat nemusela, měla jsem téma uložené na ploše PC, tak to bylo hned. 🙂

lemurka.m
22. bře 2010

Škoda,že nepřidali víc smajlíků,ale chápu,že teď mají moc práce 🙂

gab.
22. bře 2010

Lemur, smajlíky bych taky brala 😀

lemurka.m
22. bře 2010

Sluníčko - čekáš,čekáš,až se dočkáš 🙂
Gab - to je fajn,že jsi v G spokojená 🙂 a proč říkáš Nadis Majdi? 😨 to jsem zase zvědavice zvědavá 😀
Nadis - tak už ti není blivno? 🤐
Vever - střevní chřipku střídá mrcha 🙂
Kapi - držím palce na imuno 🙂 a na laparo jdi - budou dělat i hysteroskopii a průchodnost vejcovodú?já to měla vše v jednom
Indri - v lázních ti vyrobí super půdu 😀
Petro - gratuluju k UZ,na veletrhu muselo být fajn,Ikeu mám taky ráda 🙂
Reny - jaký bylo maškarní a jaká maska? 😅 zoubek schovej
Mob - držím palce 🙂
Jani 83 - vítej 😵
Jani 79 - hezky lež 🙂

lemurka.m
22. bře 2010

Sluníčko - čekáš,čekáš,až se dočkáš 🙂
Gab - to je fajn,že jsi v G spokojená 🙂 a proč říkáš Nadis Majdi? 😨 to jsem zase zvědavice zvědavá 😀
Nadis - tak už ti není blivno? 🤐
Vever - střevní chřipku střídá mrcha 🙂
Kapi - držím palce na imuno 🙂 a na laparo jdi - budou dělat i hysteroskopii a průchodnost vejcovodú?já to měla vše v jednom
Indri - v lázních ti vyrobí super půdu 😀
Petro - gratuluju k UZ,na veletrhu muselo být fajn,Ikeu mám taky ráda 🙂
Reny - jaký bylo maškarní a jaká maska? 😅 zoubek schovej
Mob - držím palce 🙂
Jani 83 - vítej 😵
Jani 79 - hezky lež 🙂

lemurka.m
22. bře 2010

Nechápu,proč se mi to posílá 2x? 😎 asi mám nějakou tryskomyš 😅

gab.
22. bře 2010

Lemur, poznala jsem jí jako Majdu v jiné diskuzi na jiném serveru a nějak mi to dělá problém se přešaltovat na Nadis, ale fakt se snažím 😀

lemurka.m
22. bře 2010

Gab - aha,jsem si myslela,že už jste spolu měly nějaké techtle mechtle 😅

lemurka.m
22. bře 2010

Pa,jdu za sluníčkem 🙂