Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
1. dub 2010

Sluníčko 😀 😀

gab.
1. dub 2010

Holky, UZ je ve 4 hodiny, už jsem nervozní jak pes!
Dám vědět zítra, nemám doma net.
JSte hodný, že na mě myslíte 🙂

lemurka.m
1. dub 2010

Gab - bude tam tečka jako hrom 🙂

gab.
1. dub 2010

Lemur, díky moc, škoda, že tu není srdíčkovej smajlík, bych ti ho poslala 🙂

lemurka.m
1. dub 2010

Gab - ty jsi zlatíčko 😵

lemurka.m
1. dub 2010

Tak co bude s tím ejprilem?žádné nápady? 😎

lemurka.m
1. dub 2010

Jsem napsala kolegyni z práce,že nám šéfka zvedá o 50% plat,ale hned mě prokoukla 😝

gab.
1. dub 2010

Já jsem momentálně spíš psychická troska žužlající čtvrtej suchej rohlík a dopíjející druhej litr vody bez bublinek 😖
Ale hlavně, že je mi dobře, včera to bylo blbý.
Ježiš, já jsem nervoza! Ale už s tím končím... Házím se do klidu 😀

lemurka.m
1. dub 2010

Neboj,neboj - rohlíček a voděnka tě zase postaví na nožky ,střívko si odpočine a zítra už se najíš 🙂

gab.
1. dub 2010

Lemur, já jsem dneska tak nervozní, že mě nenapadá nic vtipnýho ☹
Jedině po UZ říct MM, že tam jsou tři 😀
Nejhorší ale je, že mi to tvrdí on sám 😀

lemurka.m
1. dub 2010

To je taky nápad,jít na apríla k dr 😨 když pak napíšeš,že čekáš paterčata,tak stejně nebudu moudrá 🙂

kapibara
1. dub 2010

Holky,mám dotaz...podstoupila některá z vás tu orientační průchodnost vejcovodů?Já chtěla jít do laparoskopie,ale teď se zdá,že se tělo dává do klidu,tak zas ho nechci rozhodit operací....menzes jsem dostala po 28 dnech a bez špinění,což je poprvé po 2 letech...

Gab...držím pěstičky!!!! 😉

gab.
1. dub 2010

Lemur, vám to napíšu až zejtra a to už apríl nebude 😀

Kapi, mě dělali jen laparku...

lemurka.m
1. dub 2010

Kapi - s tím nemám zkušenost,já měla klasiku při laparce,gratuluju ke srovnání cyklu,to je dobrá zpráva o tvém těle 🙂

gab.
1. dub 2010

Kapi a dík za pěstičky!!! 🙂

lemurka.m
1. dub 2010

Holčiny - musím jít s psíkem,venku je spousta nových jarních pachů,tak to jdeme prozkoumat 😎
Budu asi až po velikonocích,takže vám přeju pěknou mrskačku,ať nás proutky pěkně omladí 😉 a pořádně ty chlapy zlejte 😀 no,oni se asi zlejou sami,že? 😝

lemurka.m
1. dub 2010

Kapi - a tvůj malej určo taky půjde hodovat,ty prťouskové jsou nejroztomilejší 😅

gab.
1. dub 2010

Lemur, tak krásnej víkend! 🙂 Prodlouženej 😉

lemurka.m
1. dub 2010

Pa a dobré zprávy všem 🙂 🙂 🙂

kapibara
1. dub 2010

Lemur 😀

No,oni mi nechtěli dělat ani laparku,že už jedno dítě mám,tak to není třeba 🙄 ale moje gyndařka je pro laparku,,ale já bych možná raději šla jen do toho orientačního...na laparku je času dost...v pondělí mám stejně volat Johannové ohledně imunologie,tak se ji zrovna zeptám...do IVF ani KETu stejně v dohledné době jít nechci,to mě nepřemluví...ale do IUI bych šla...tělo se snad srovnalo...dala jsem se do klidu,přibrala už 4 kila a hlavně si řekla co chci a co ne....taky se snažím jíst zdravě,nepiju,nekouřím a začala jsem cvičit tu Mojžíšku....třeba to všechno opravdu k něčemu je 😅

lemurka.m
1. dub 2010

Pro mě prodlouženej neplatí,já jedu pořád.... 😀

lemurka.m
1. dub 2010

Kapi - ty mi děláš radost 🙂 fakt mám z tebe dobrý pocit 🙂 🙂

kapibara
1. dub 2010

Lemur...díky,taky mám ze sebe radost 😅 ..snad mi to vydrží

lemurka.m
1. dub 2010

Kapi - určitě,úplně z tebe cítím pozitivní energii i přes PC 😅

lemurka.m
1. dub 2010

Už fakt jdu,bo pes mě hypnotizuje se zkříženýma nohama 😀 😀

kapibara
1. dub 2010

Lemur 😀 a posílám všem

Pak písnu,jedu pro muškáty 😀 vím,že tady o nich proběhla debata 😀 papa

gab.
1. dub 2010

Kapi, dostávala jsem tělo do pohody dva měsíce a ten třetí to vyšlo. Nikam nespěchej, dej sobě i tělu čas. 🙂

slunickosedmitecn
1. dub 2010

Lemurko, tak pa pa a hezký prodloužený víkend všem.
Kapi, to je dobře, že tělo konečně poslouchá, vše půjde určo jak po másle, uvidíš. držím palečky. Ještě budeš třeba koukat, že budeš těhulka opět přirozeně, podívej se třeba na gabi 😉
V mém případě tomu moc nevěřím,ač nám malou šanci na přirozené početí dávaj, ale, když to nevyšlo za dva roky, nevěřím tomu.
Gabi, teeeda já do zítra nevydržím, hned ráno startuju PC,neboj se vše bude v pořádku. 🙂 Myslím na tebe ve čtyři.

gab.
1. dub 2010

Sluni, díky moc (ten srdíčkovej smajlík mi tu prostě chybí!!!), hned ráno dám vědět! 🙂

janina79
1. dub 2010

ahojky holčiny, tak jsem si vás dočetla

ahojky Lemur taky přeju pěkný Velikonoce moc moc moc a málo šlehání 🙂 🙂

no Gabi: si piš, že tam budeš mít budulínka maličkýho, neboj se nic.... 😀 😀 nech si dát fotečku ju? musíš se pochlubit přeci tetám.....

Nadi: zrovna jsem si ráno říkala, co je s tebou?? depka jo? no tu jsem měla taky celý den včera... bylo mi nějak až do breku odpoledne. Chudáčččku, na to se nedá nic, než to přežít a zkusit myset na něco jiného. O tom zvracení: nejhůř mi je v půl pátý ráno, když vstávám čůrat, to pak jak mi je zle skoro nemůžu usnout a pak mi je špatně odpoledne a večer..... ale holky nezvracím - za celou dobu jen 2x.. a to už jsem 10. týden, tak jsem zvědavá, jestli to jako ještě příjde....

Ahojky kapi, je dobře,že přibíráš... to tělo se musí posílit. Na laparce já jsem s vejcovodama byla, když mi rozšiřovali děložní hrdlo, tak mrkli i na tohle při tom. Na tvou žádost a na doporučení doktora by ji měli udělat, ale nechala bych to být tebou jako krajní řešení.

Sluni: zítra zajdeš na krev a budeš moudřejší..... 😎

gab.
1. dub 2010

Tak já jedu, držte!!! Pa ☹