Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
14. dub 2010

kolik ti je prosimtě, vypadáš na tý fotce mladě.... 🙂

kapibara
14. dub 2010

Ahojky 😀
Tak jsem se objednala na imunologii a termín mají až 13.července ☹ ale co se dá dělat....stejně mám příští měsíc tu laparku,tak se to nějak překlepe...v červnu bych aspoň chtěla podstoupit inseminaci...ať se něco děje...
holky,která z vás byla na inseminaci? co to obnáší a kolik to stojí?

gab.
14. dub 2010

Kapi, já mám za sebou 4 IUI, tak ti poradím. 😉
Chodíš na UZ před ovulkou na folikulometrii a když je folík zralej, píchneš večer Pregnyl a za cca 36 hod přijdete s manželem, on dá materiál, udělají spg, sperma vyčistěj a tak, a za cca hoďku, hoďku a půl jdeš na řadu ty, otvorem v čípku ti prostrčej takovou hadičku a vstříknou do tebe spermijky. Nechají tě chvíli ležet (mě asi 2 minuty) a jdeš domů. Nic to není, záleží na šikovnosti dr. jak se dostane čípkem do dělohy, v CARech na to bývají šikovní, ale tady u nás ve špitále mi jedna doktorka roztahovala čípek takovejma kleštěma a to bolelo, i jsem pak krvácela. ALe v CARu se mi to při ET ani při KET nestalo!
Jak je to v Genentu nevím, ale mě to stálo jen 500Kč za spg.

kapibara
14. dub 2010

Gab...díky..teď mě napadlo,ale že budu po té laparce a hystrce též...ale to by se třeba nějak stihlo v tom červnu....no,nebudu to hrotit...vřera si mě tady chyběla...vím,že si používala ty ovu testy rapiclear....já včera byla na folikulometrii,folik 18 a test byl večer pozitivní...příjde mi 18 málo....co myslíš?

gab.
14. dub 2010

Folík 18mm je dobrý! Roste o 2mm za den, takže pozitvní ovu test znamená, že bude ovulka za 24-48hod, tzn.,že folík poporoste ještě o 2-4mm a to je naprosto ideální velikost!
Mě dali po laparce jeden cyklus "volno", prostě přes jednu ms, ale pak jsem hned na IUI šla.

kapibara
14. dub 2010

Gab...No,jenže mě právě folíky nerostou 2mm za den,ale pomaleji....většinou u mě nastává ovulka,až když je přes dvacet...ale třeba to je tento měsíc jinak 😕 ...no,uvidím,co bude po té laparce...a pak se asi spíš rozhodnu co dál....do KETu půjdu až po výsledcích imunologie a to bude v červenci....tak tam třeba ještě stihneme nějakou tu inseminaci 😀

gab.
14. dub 2010

Fakt ti rostou pomalejc??? To teda čumim! Ale i těch 18-20 je na ovulku dobrý! A po pregnylu folík praskne, ještě se to kontroluje UZ.

kapibara
14. dub 2010

Gab...no,dřív rostli ukázkově,ale teď jsou nějaký pozabržděný....i po stimulaci na IVF rostli pomaleji...Pregnyl tento měsíc nemám,takže to necháme na přírodě 😅

gab.
14. dub 2010

Chce to po stimulacích dát tělu čas se srovnat... Já to loni nedělala, brala jsem i na IUI léky a tak jsem si rozházela cyklus, ovulaci a všechno, že jsem si řekla v prosinci DOST, žádný léky, nic, minimálně tři měsíce. A třetí měsíc jsem otěhotněla. U mě to prostě bylo tím, že jsem moc tlačila na pilu...

dvojcata2
14. dub 2010

teda Gab to bych ti vůbec neřekla mně bude 37 v červenvi mám skoro 16letou dceru

gab.
14. dub 2010

Mě bylo 37 před 12 dny, vidíš, máš to akorát 😉
Dík, vzala jsem si zajíčka, tak jsem vedle něj omládla 😀 Ale přibrala 😀

kapibara
14. dub 2010

Gab...jojo,z toho už jsem taky vyléčená tlačit na pilu...proto mě dnes ani nerozhodil termín na imunologii až v červenci,dřív bych vyšilovala...vše chce svůj čas 😉 dala jsem foto ovu testu do alba...myslím si,že je pozitivní...co myslíš?...zas to beru,že by byla škoda ovulku propásnout...ale tenhle měsíc jsem nechtěla ani Pregnyl a taky to funguje....

gab.
14. dub 2010

Kapi, která je kontrolní a která testovací?
Jestli je testovací ta v pravo, pak ovulka ještě nebude, testla bych zejtra, dávám tomu maximálně dva dny.
Ale jeslti je testovací ta v levo, tak je ovulka za 24-48hod tady 😀

kapibara
14. dub 2010

Gab...testovací je vlevo 😀 ...já už cítím ten vaječník na kterém je folík....dnes na to vlítnem a zítra též 😎 😎 😎

gab.
14. dub 2010

A nevynechejte i pozítří 😀
A pamatuj, ty na zádech, nohy skrčený, kolena skoro u uší, partner přistupuje shora. Děložní hrdlo bude hodně otevřené a všechno sperma se vstříkne přímo do dělohy, máte to jako takový IUI 😉 Takhle to klaplo u nás 🙂 Pak nohy nahoru aspoň 30min a už nevstávej nebo to vydrž aspoň hoďku ležet!

kapibara
14. dub 2010

Gab...jojo,díky za rady 😀 😀 😀 budeme se snažit 😉

janina79
14. dub 2010

tyjo to jsou rady NAD ZLATO.... 😉 😀

janina79
14. dub 2010

http://www.skeble.cz/koupelna/osobni-kacenky/

kráásnný kačenky do koupelny pro vaše miminečko a nebo pro vás... 🙂

janina79
15. dub 2010

ahojky holčiny, teda, co se děje?? já tu jako první a včera odpolko taky nikdo,... kde jste všechny? 🙂

gab.
15. dub 2010

Ahoj, Jani, nikde nikdo, že? ☹
Kačenky jsou kouzelný! 🙂

janina79
15. dub 2010

ahojky,.. no to teda, jakoby zanevřeli holky jedny,.. snad jsou všechny OKa 🙂
mě ráno bylo na ble... ale hned jsem dala vydatnou snídani tak je mi už OK. 🙂
No do kačenek jdu... jsou úžasný, maj tam i takovou s lebkama, jsem si na tebe vzpomněla 😀

akorát ta cena, ale co až budu vědět, co to bude, jdu do nich, ale nejvíc se mi líbí ta bledě modrá s kytičkou 😀

jak ti je pani?

gab.
15. dub 2010

Jani,kachnička s lebkama? JSem si nevšimla! Tak to jdu do ní 😀
Už mám vedlě jména 8tt, to to letí, to snad ani není pravda...
Mě je prmanentně blbě, když nic nežvejkám, takže permanentně žeru... Zatím jen půl kila nahoře, tak to není tak strašný...

lemurka.m
15. dub 2010

🙂 Zdar moje kobylenky 🙂
hlásím se mezi píchačky 😀,mrcha dorazila o trochu dřív,takže v úterý,od středy píchám Gonal 225j.,v pondělí UZ a přidáme Orgalutran 🙂
měla jsem mít UZ 6.den,ale to je neděle a tak bude 7. a prý to nevadí

gab.
15. dub 2010

Lemur, ahoj, ty píchačko jedna 😀
Tak na UZ budu moc držet palce! 🙂

lemurka.m
15. dub 2010

Je to moje 3.IVF,takže bobky mě rozhodně neminou 😒

janina79
15. dub 2010

no jsou tam 4 stránky těch kachniček:
tahle je moje favofitka - modrá
a tahle je ta lebkounka 🙂

Ahojky Lemur, poslední dny jsem píchala taky 225MJ gonalu, to už uteklo.

a tzn GABI že jsi 7+.. tt? tak to já jsem 11+.. tt, že? tzn nemám ještě celý 12. tt za sebou... hurá to bude v úterý!!

janina79
15. dub 2010

Lemurko, hlavně buď DOMA... V KLÍDKU.... 🙂 POTOM HLAVNĚ

gab.
15. dub 2010

Jani, jj, jsem dneska 7tt+0, akorát začínám 8tt 🙂
Kachničku jsem si hned našla 😀

Lemur, bobky jsou, já vím, jak píše Jana, hlavně buď pak doma v klídku 🙂

lemurka.m
15. dub 2010

Info pro všechny,které to čeká:
vyfasovala jsem zatím 2 krabky Gonalu F po 900j. /5 300,-/ - píchání je naprosto v pohodě 😅 fakt

lemurka.m
15. dub 2010

Píchám ještě Clexane kvůli trombofilii a to je trošku horší - větší jehla,štípe to jak sviňka a břicho mám samou modřinu - najdu tam všechny barvy,ale já to zvládnu 😉