Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lucie821
30. črc 2011

@ma.ja
mohu ještě vědět, jak dlouho se snažíte?

lera1
30. črc 2011

Ahojky holky 🙂
@lucie821 jéé,ahojky,koukám,že se setkáváme i tady 😀
tak my jsme byli na 1.konzultaci v Gennetu v Liberci ve čtvrtek,ke komu půjdu jsem nechala osudu a dostali jsme se k mudr Mokré a jako naprostá spokojenost,věnovala se nám,vše nám sama vysvětlila,do ničeho netlačila,udělala mě utz,poslala na krev,na co jsme se zeptali,bez problémů odpověděla,byla i docela sranda,takže kdybych si nepřečetla,že si na ní stěžujou,tak bych řekla,že je moc fajn! 😉 Každopádně,myslim,že pokud se jde na jakýkoliv zákrok,vybrat si,kdo nám ho bude dělat nemůžem,takže zatím jsem spokojená a zůstanu u ní,navíc,kdykoliv se můžu nahlásit k někomu jinému,tak mě to nechává docela klidnou 😉

ma.ja
30. črc 2011

@lucie821 díky 🙂 snažíme se 3 roky, s pomocí doktorů 2, máme za sebou 5 IUI a teď jdem do 3.IVF. Pokud to nevyjde, máme v záloze adopci....

lera1
30. črc 2011

@ma.ja tak držim palce,ať to do 3 vyjde 😉
holky,prosím vás,chtěla jsem se zeptat,vy jste za 1.IUI něco platili?Krom doplatků na léky?Mě bylo řečeno 2000Kč,ale prej v Gennetu v Praze se neplatí 3x nic 😕 tak jsem z toho jelen 😅

lucie821
30. črc 2011

@ma.ja
Moc bych Ti přála, aby vám to vyšlo...musíš být velmi silná, když čtu, čím jsi si už prošla...Všechny vyšetření máte ok nebo byl zjištěn nějaký problém, kvůli kterému se nedaří?

ma.ja
31. črc 2011

ahoj holky 🙂

@lera1 koukala jsem, že v diskuzi IUI řešíte placení IUI a byla jsem překvapená...my nikdy neplatili. Když jsme začínali v r.2009, bylo 6xIUI ročně zdarma....Ale koukni do Gennet ceníku, tam to určitě najdeš...

@lucie821 luci děkuju moc...silná nesilná...teď už si říkám - je to naposledy, tak to zvládnu- asi je to divnej přístup, ale prostě je to tak... po 1.IVF jsem se honem těšila na 2.IVF...pak jsme ze žalu začali plánovat adopci, vzali jsme se a teď to tak nějak vyplynulo samo, že jdem do posledního pokusu....

ma.ja
31. črc 2011

@lucie821 já jsem ok, chlapínek má oligozoospermie, jindy hypospermie.....Paní dr.Mokrá řekla, mohlo by to být lepší, ale "žádná trága" 🙂

lera1
31. črc 2011

@ma.ja Ahojky,jj,já koukala,pro samoplátce je to 2000Kč,ale já samoplátce nejsem 😕 mám normálně všeobecnou zdr.p.,proto jsem z toho jelen 😅
jinak jsi fakt holka statečná a to 3.IVF bude určitě vítězný 😵 já taky chodim k dr.Mokrý 😉

ma.ja
31. črc 2011

@lera1 teď jsem koukala na ceník, je tam 2000,-samoplátce...ja taky jelen 😖 ty IUI plánuješ nebo jak jsi k této info přišla?

kapibara
31. črc 2011

Ahoj Holky 🙂
My v Gennetu IUI neplatili 😉 mělo by to být na pojišťovnu.....
@ma.ja Ahoj Majuš, asi se to ani nedá říct být statečná nebo ne,viď? Prostě ženská to pro mimi udělá 🙂 držím vše co mám a věřím, že se to povede 😵

ma.ja
31. črc 2011

@kapibara Kapinko děkuju pěkně 😵 Ženská je jasná, ta musí vydržet víc než kůň, ale co ty chlapi....jsem teď po injekci Decapeptylu...říkala jsem si, jsem nějaká divná, bolehlav návaly nervóza...tak jsem koukla na kontraindikace- paráda, mam je skoro všechny....chudák muj chlapínek si zas se mnou užívá 😖

lera1
31. črc 2011

@ma.ja jj,v srpnu mě čeká 1.IUI,měli jsme 1.konzultaci u dr.Mokré a ta nám to říkala.Ale nevadí,budu tam brzo volat,tak se prostě zeptám 😉
@kapibara jj,taky mě to už pár holčin řeklo,tak uvidíme 🙂 jinak si myslím,že je to trochu i o statečnosti,ale hlavně o síle a víře,že se to dřív nebo pozdějc povede 😉

ma.ja
31. črc 2011

@lera1 no to jsem zvědavá, co ti řeknou 🙂

lera1
31. črc 2011

@ma.ja já taky 😀

kapibara
31. črc 2011

@ma.ja tsss, chlap musí vydržet 😀 😠 ale já se taky chovala hrozně 😝 🤐 prostě to k tomu patří....
@lera1 to je jasný, je to boj, ale jak píšeš, člověk musí věřit, i když je to někdy hodně, hodně těžké ☹ Tobě taky držím palec 😉

lucie821
31. črc 2011

@ma.ja
Tak to jsme na tom stejně, já jsem taky ok dle dosavadních vyšetření a přítel má to samé co manža...Bere na to nějaké vitamínky? Přítel ano, tak jsem zvědavá, jak bude vypadat kontrolní spermiogram...věřím, že se alespoň o kapku zlepší 🙂

ma.ja
1. srp 2011

@lucie821 ahoj Luci 🙂
Vitamíny jsme baštili : Nejdřív, že Profertil, ten se mi zdál drahej, tak jsem manžovi koupila jednotlivý vitamíny podle složení Profertilu. Nic 😒 Pak Eregma Max power 😖 pak jsme přešli na bylinky ☹ pak jsme přišli na to, že mám moribundus já, takže asi troje antibiotika a cca 1/2roku gumosex... 😝 a teď chudák pije aloe vera, a stěžuje si, že nemůže na velkou 😠 a spermiogram je pořád +-stejný 😖

lucie821
2. srp 2011

@ma.ja
ahojky 🙂 koukám, že jsme měly stejný nápad - taky nám byl doporučen Profertil, ale přišel mi zbytečně drahý, tak jsem nakopila v lekárně jednotlivé vitamíny - sice na mě koukali a nechápali, protože jsem se při všem ptala, k čemu to je vlastně dobré - docela jsem si i nasmála 🙂 teď momentálně bere zinek+selen, vitamín E, vitamín C, kyselinu listovou a občas to zapije L-Karnitinem... a hlavně jsem mu objednala Macu - docela ji chválí, tak jsme to zkusili...Aloe vera jsem mu koupila jednou a řekl mi, že nic hnusnějšího nepil 😀 při tom mně tak chutná 🙂 Kontrolní spermiogram nám udělají až v Gennetu, možná hned při první návštěvě, tak pak dám vědět, jak vitamínky pomohly 🙂 Neboj, i nám se poštěstí a budeme těhulky 😉

teta_bob
8. srp 2011

ahoj holky, taky chodíme do gennetu v LBC k pí. Mokré, z 1. konzultace jsme byli dost vyděšený, její osobitý přístup nás dost překvapil, ale na druhou stranu je fakt, že se aspon něco děje, po vysazení HO jsem přestala menstruovat a do toho mi řekli, že mám syndrom polycystyckých ovárií, takže jediná šance je IVF. Podařilo se jim rozmenstruovat mě a ted už by mělo dojít k odběru vajíček. Chodíme tam ted tři měsíce, tak jsem zvědavá, kdy dojde k oběru. Přítelům spermiogram nevyšel extra dobře, hysteroskopii jsme zatím odmítli. Nemáte některá zkušenosti, jak to ted bude dlouho trvat, než dojde k odběru?

jolcap
8. srp 2011

@teta_bob ahojky, já od první konzultace otěhotněla za rok, mezitím jsme zkusili i inseminaci a pak jsem šla na hysteroskopii a poté stimulace na IVF, Mokrá je trochu jiná zažila jsem ji jen jednou

teta_bob
8. srp 2011

A co jsi měla za problém? A co hysteroskopie? My jí zatím odmítli, připadá nám víc rizika, než užitku, ale nevíme, jsme laici....z jakého důvodu jsi ji podstoupila? Mokrá je opravdu zvláštní, nevíme co si o ní myslet, ale aspon mě rozmenstruovala, horší je, že od té doby se nic neděje ☹

jolcap
8. srp 2011

@teta_bob u nás to byla spíš neschopnost pohlavního styku, na hysteroskopii jsem šla,abych měla jistotu,že je v děloze všechno v pořádku a nic nebrání uhnízdění vajíčka, oni ji i propláchnout a to někdy pomůže k otěhotnění i doma. já chodila k Petrovi ten je jinej už tím,že je to chlap

teta_bob
9. srp 2011

@jolcap díky moc! my jsme hysteroskopii zatím odmítli, hlavně proto, že nám nebyli schopný vysvětlit v čem je to pro mě dobré a když jsem četla rizika, tak mě to doslova vyděsilo. Proběhla u tebe v pohodě? Žádné komplikace pří ani po? Vzhledem ke svému pokročilému stádiu syndromu je naprosto nulová šance, že bych otěhotněla doma, takže rovnou zkusíme IVF. U tebe se povedlo na poprvé? Všechno v pohodě? Jak dlouho jste čekali na odběr vajíček?

lera1
9. srp 2011

@teta_bob Ahojky,my jsme byli s manželem na 1.konzultaci právě u mudr. Mokré a naopak jsme byli spokojený,takže jsem se rozhodla,že asi 1.IUIčko dotáhnu do konce u ní a pak bych eventuelně šla k Petrovi.Jsou na ní i na jiné diskuzi názory,ale teď poslední dobou spíš kladný 😉 Jinak my jsme hysteros.taky odmítli,půjdem rovnou do 1.IUI a pak se uvidí co dál,ale taky se mě ta hysterosk.podstupovat nechce 😖

indriela
9. srp 2011

Ahojky, ja jsem hysteroskopii v Gennetu taky podstoupila po 1.IVF, ktere sice dopadlo, ale vzapeti skoncilo MA. Chtela jsem mit jistotu, stejne jako jolcap, ze je v deloze vsechno v poradku. Musim rict, ze vse uplne v pohode - zadne bolesti ani komplikace - je to malicky neinvazivni zakrok, myslim, ze neni treba se ho nejak obavat. Jinak preju vsem brzy plna briska 🙂

jolcap
9. srp 2011

@teta_bob mě to bývalá primářka, vysvětlila,že je lepší udělat hyster než po neuspěchu zjistit nějaký fizio problém, myomy a tak, žádnou komplikaci jsem neměla a myslím,že je tak malinká,že to za to nestojí jinak má kamarádka jy podstoupila taky, pak měla neuspěšnou stimulaci na IVF( nereagovala správně) ta byla zastavena a v zápětí počali doma pod peřinou, hyster. trvá cca 30 vteřin a mají jistotu právě v tom,že v děloze je vše OK,hlavně sliznice a není deformovaná, toho bych se v ůbec nebála, jinak mě se povedlo vše hned na poprvé IVF a čekáme jednoho prcka za tři měsíce,je to hodně o důvěře, já moc nepátrala co všechno se může podělat a možná to bylo dobře zastávám názor sladké nevědomosti,držím palečky

teta_bob
9. srp 2011

@lera1 Díky! Jsem ráda, konečně někdo,kdo chodí taky k Mokré 🙂 ...co máte za problém? Jak dlouho už tam chodíte? Hýbe se to nějak? Taky jsem ráda, že jste odmítli hysteroskopii, taky do vás ze všech stran hučí proč? Vysvětlili vám nějak rozumně, proč ji máš podstoupit?

teta_bob
9. srp 2011

@indriela Gratuluju, jsem ráda, že se podařilo.Takže 1. IVF se nezdařilo a po hysteroskopii se podařilo? Co jste měli za problém? A jak dlouho trvalo, než se všechno povedlo?

teta_bob
9. srp 2011

@jolcap Když ti to rozumně vystvětlila, tak to je dobrý, ale nám nebyla schopná říct žádná pozitiva, kromě průchodnosti vejcovodů, což je v mém případě v podstatě "jedno", když stejně půjdu na IVF....tak jsme se rozhodli, že první pokus riskenem a kdyby se nezadařilo, tak jí podstoupím. Ale díky za uklidnění, že o nic nejde, když jsem o tom četla, tak mě vyděsily rizika a komplikace...

lera1
9. srp 2011

@teta_bob no byli jsme tam poprvé,právě že do nás nic moc nehustila,všechno nám vysvětlila a my jsme tak řekli,že chcem jít prostě do 1.IUI takhle po hlavě a ona naprosto bez problémů souhlasila.Ale myslím si,že kdyby to nedopadlo,tak nás asi před 2 IUI na tu hysterosk.nutit bude,ale to já už bych šla dobrovolně.My se snažíme rok,z toho jsem 3 měsíce neměla ovulaci,měla jsem zvýšenej prolaktin,ale ten už je ok,manžel byl na spermiogr. a je zdravej.