Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
13. zář 2014

@pikusa jj, polda, sloužím tady v Mimoni, ta penitencírní péče byla tématicky nejblíže mé práci, proto jsem jí zvolila
jenže Angy nejen likviduje výmalbu, ale i vykusuje a vyhrabuje zdi, a to je potom mazec, snad to brzo přejde 😀

pikusa
13. zář 2014

@megara sloužíš tady???? super.....
takže znáš i šéfa měštáků....to je manžel mé nej.kamarádky 😵 😵

megara
13. zář 2014

@pikusa tady s slouží dobře, kluci jsou moc fajn 🙂 jj Rendu, znám 🙂

pikusa
13. zář 2014

@megara no takže až uvidím ženskou v uniformě,jsi to ty 🙂
nebo vás je tam víc??

megara
13. zář 2014

@pikusa jsme tu dvě, ale kolegyně se teď vrátila po 8 letech, takže ještě nemá zbraň a ven nechodí, takže ve dne a v noci zatím sloužím z holek jen já 🙂

pikusa
13. zář 2014

@megara ok když mě "zazkneš" řeknu že jsem to já......z modrého koníka 😵 😵 😵
jdu spát---dobrou noc

megara
13. zář 2014

@pikusa jasně, 😀 dobrou, už taky půjdu, páč jdu zas ráno do rachoty 😖

bonifac
14. zář 2014

Krásné nedělní ráno kočky 🙂
Co dneska? Bude hezky?

megara
14. zář 2014

@bonifac Tak nevím jestli se dá o neděli mluvit jako o krásné, co jsem v 6 hod. vstala začalo pršet a skončilo to v půl 11, a ještě se nevyjasnilo ☹ I když třeba je u vás lépe 😀 😀

limlim
14. zář 2014

@bonifac treba ti to antik. neda, ale u me byly injekce ok ale jak beru antik. tak se me zvecili prsa a ma nalady fakt me z toho zacina hrabosit... 🙂 Mam dotaz daji se zamrazit vajicka s tim ze se oplodni az dyl teda pokud bych jich mela vic?

bonifac
14. zář 2014

@megara no ja byla pul den v praci a kdyz sem přijela domu ze budu něco dělat začlo lejt takze bezi tu hezkou neděli zpět :D

@limlim ja si myslim ze ne , ze zamezují jen embrya ... Asi nebe by to neslo ale ze se to nedělá ... Nevím ...

martiina_k
14. zář 2014

@limlim já myslím, že se to dá udělat, ale nevím, jeslti je to standartní postup - když je nějaký zdravotní problém, kde se očekává, že by žena po léčbě nemusela už vajíčka mít, tak se jí odeberou a zamrazí, ale takhle jen proto, že by ti jich vzali víc? To netuším...

Jak jste se tu ptali na rozmražování - vzpomínám, že nám nabízeli dvě možnosti zamražení - jedno levnější a jedno dražší - u toho dražšího způsobu se zamrazují po jednom a je tedy možné rozmrazit jen jedno. U toho druhého se zamražují po dvou, tak tam to asi nejde...

limlim
14. zář 2014

Diky holky uvidime jak to vse dopadne, ale zkousim vsechny moznosti protoze se me opet do narkozy nechce tak se snazim zjistit co se jen da... Tak dobrou noc a hezky pristi tyden 🙂
Buhuzel nebylo co zamrazit, ale byli jsme rozhodnuty zaplatit drazsi metodu, ale jak je to "zda jedno nebo dve" " nevim..

bonifac
15. zář 2014

@limlim my taky měli tu dražší protože je k nanuckum šetrnější, zůstali nám dva , zaváděli sme sice oba ale doktorka nám nechala vybrat jestli jedno nebo oba

martiina_k
15. zář 2014

@bonifac při té dražší se zamrazuje stopro po jednom...

megara
15. zář 2014

Taky máme své 2 sněhulky zamražené tou dražší metodou, chtěli jsme aby byla větší šance že přežijí rozmražení, když už jsou jenom 2 🙂

limlim
15. zář 2014

@megara Jsme si taky rekli, ze si radeji priplatime i kdyz nebylo co zamrazit 😒

megara
15. zář 2014

@limlim vzhledem že to červnové IVF bylo naše 2, a z 9 embryjek nám zůstali naživu jen 4, 2 zavedli a 2 zamrazili,víc nám bohužel nezůstalo ☹ ☹ ☹ ☹

megara
16. zář 2014

Ahoj dám,
tak mám za sebou kontrolu před IUI, která bude v pátek, zase mám 1 folikul o vel. 18mm na pravé straně, levá strana je zase pomalejší 😀

jilu04
16. zář 2014

@megara Ahojky, uvidíš, že tentokrát to vyjde, cítím to v kostech 😉

bonifac
16. zář 2014

@megara hele jak to bere darling ze musí pokaždé do kabiny?:D ten můj by asi trpěl :D

pikusa
16. zář 2014

@megara tak budu moc drzet palce 😵

megara
16. zář 2014

@bonifac má z té kabinky srandu 🙂 posledně si tam nesl svoje péčko a pak jim ho tam i nechal 😀 taky si myslím že to tentokrát vyjde, možná že mám ten pocit protože mám dovolenou a páč jedeme na moravu s pesinkama a máme tam rande s pesinkovou ségrou a podíváme se i na chovatelku a rodiče, abychom ukázali jak jejich miminko vyrostlo v mamuta 🙂

bonifac
17. zář 2014

@megara tak to si hezky odpočines a budes myslet na něco jiného takze se bude moct maličké krásne zavrtat ;)

megara
17. zář 2014

@bonifac jj, už se těším,na IUI si budeme brát věci sebou a pojedeme rovnou, však nás čeká cesta do Brna a dál 😀

limlim
17. zář 2014

Tak vysledky jsou ok takze za tyden zaciname s Gonalem 😵 Kdo je na tom stejne?

bonifac
18. zář 2014

@limlim no hurá 🙂 ted asi budes stimulovat sama ale ja se k tobě brzo pridam

saxja
18. zář 2014

Ahoj... teprve se rozhlížím, tak jestli nevadí, že se přidám... Nějak mi to nedá, ale asi se potřebuji někomu svěřit 🙂 Podstupujeme umělé oplodnění tak nějak tajně, takže si vlastně o tom nemám ani s kým popovídat . Já mám Gonal naplánovaný až za tři týdny. Teď ještě doberu antikoncepci, pak na 4 dny Luveris a pak Gonal... trošku nerozumím tomu, proč to má každý jinak a navíc mě překvapuje, že ani nemusím čekat do další MS než si začnu píchat, ale asi to tak mám mít. No, hlavně aby to vyšlo 🙂 nám všem... 🙂 Jinak abych se držela tématu, tak se mi v Libereckém Gennetu moc líbí.

martiina_k
18. zář 2014

@limlim a kdy zhruba bude transfer? My jedem do gennetu 25. 9. a zhruba za 14 dní od té doby by měl transfer být.

marcule
19. zář 2014

@martiina_k Marti moc moc držím pěstičky aby to klaplo 🙂