Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
11. únor 2010

Ahoj Isi, já myslím, že už Vás nic dalšího nečeká. Vezmou krev,moč a sperma a dle toho vyhodnotí postup. Možná Vás pošlou na genetiku-tu dělají také u nich.

indriela
11. únor 2010

Ahoj holky, tak manzel dnes podstoupil vysetreni v Gennetu vcetne spg. Volala jsem na vysledky a jsem z toho trosku vynervena. Ma malo spermii, jsou pomale a aby toho nebylo malo, tak maji jeste spatny tvar. Vim, ze ty prvni dve veci se stavaji celkem casto, ale to, ze maji spatny tvar, to me dost znepokojuje. Nemate s tim nektera zkusenost?

nadis.h
11. únor 2010

Indri a co je závěr?Neříkali? Jakože název toho.

Jinak se tím neznepokojuj. spermiogram se mění a mohlo to mít ted vliv že byl nervozní po druhé to může být mnohem lepší. A i kdyby ne tak pro tyhle případy je ICSI,kterým vyberou tu NEJ spermii a vpíchnou jí přímo do vajuška.

indriela
11. únor 2010

Nazev zadny sestricka po telefonu nerikala. Jen tohle a ze zbytek u doktora. Ja mam jit na HM z krve asi nejak behem pristiho tydne - az dorazi mrcha, tak se zeptam, jak dlouho trvaji vysledky a hned se objedname. No, jsem na to teda zvedava. Tak doufam, ze tam nejake pouzitelne pak najdou. Jsem si myslela, ze treba zacneme IUI, ale takhle to vypada, ze spis rovnou na IVF, ufffff 😒

nadis.h
11. únor 2010

Indri já myslím,že krev by měla být hotová do týdne.Možná i dřív. A co už. Kdž iVF tak šup do něj. 😉 Hlavně kein Stres. 😅

yaris
11. únor 2010

Ahoj holčičky, moc Vás všechny zdravím 😵 Dlouho jsem tu nebyla, jsem furt někde v čudu. Vynahrazuuju si to odpočívání u TV, to víte 😉 No aspoň už nesmutním, že se mimi nepovedla. S věkem jsem asi statečnější 🙂 Dnes jsme byli v G domluvit se na dalším postupu. Doktor říkal, že se u nás nemají prostě čeho chytit, že vše vyhlíží bez problému. Domluvili jsme genetiku a ještě nějaké odběry jen mně kvůli sliznici a dalším věcem, třeba se něco zjistí. Další cyklus šup na KET - to by mělo být v březnu. Říkal, ať se nebojím, že to teď nevyšlo, že to nic neznamená. Mohl být prý i problém při ET, opravdu mě to bolelo a to prý nemá. No, ale neutěšuju se 😉 Dobře nám vše vysvětlil a konečně jsem měla pocit, že se nám někdo 100% a se zájmem o věc věnuje. 10 našich mrazáčků mi dává naději, že se to určitě povede. Nebýt jich, bylo by to asi horší.
Děkuju moc, že si na mě vzpomenete a Jindřiško, Tobě držím všechny palce a všem ostatním, co teď podstupují snažení o mimi také 😵

indriela
11. únor 2010

No jo, asi mas pravdu, jen me to trosku "vydesilo" 😅 Ted bude hrozny to cekani do konzultace, kdy se uz clovek dozvi co a jak dal. Ale zatim jeste budu docitat, tak si aspon udelam obrazek, co me pripadne ceka. Manzelovi jsem rekla, ze to nemusi byt definitivni, ze se spg meni - presne tak, jak jsi to napsala Ty - to aby se treba zbytecne moc nenervoval. Tak uvidime, jak to pak poda doktor...

nadis.h
11. únor 2010

Yaris ahojky, to je prostě tak... 😝 Příjde mi to jako los.Buď člověk vyhraje nebo prd. Ale mrazáčků je zásoba tak to by bylo aby nebylo. Hlavně že to nemusíš podstupovat celé znova. 😉

Indri nám první doběr vyšel že máme jen 3% pod normu a při OPU na poprvé nenašli jednu jedinou použitelnou spermii až pak na druhý pokus. Takže fakt to hodně kolísá. 😝

indriela
11. únor 2010

Nadis, diky moc za podporu,uz jsem tak nejak klidnejsi. Asi jsem to vstrebala, pocetla jsem i nejake info - koukala jsem, ze u ifet meli taky takovy obdobny problem. Ja nevim, jak je to u nas procentualne, takze jeste nemuzu vyvozovat zadny zavery. Ted jeste to hrozny cekani na konzultaci, ale snad to na konec nejak dame 😎

nadis.h
11. únor 2010

Indri jasný. Je to vždy prvotní šok,ale pak už na to člověk kouká jinak.

isaosa
11. únor 2010

nadis: no bylo by fajn, kdyby nás po žádných dalších vyšetřeních nehonilli.

yaris: 10 mražáčků, to je krásný. Sice u KET menší šance než u ET, ale i tak se zadaří, tak držím palce ať vy jste ti co dělají ta pozitivní procenta!

indriela: My taky byli trochu v šoku, když jsme zjistili manželův spermiogram. Ale věděli jsme, že "nějak" to půjde a věděli jsme konečně proč nám to přirozeně nejde a tak nějak nám to vlilo optimismus do žil. A nahoře nám drželi palce asi všichni svatí, protože nám to vyšlo na první pokus - na první IVF.
Teď už máme potíž, ale zas je nám o tři roky víc, já mám o pár kilo víc a to si myslím, může hrát všechno svou roli.

indriela
11. únor 2010

nadis, asi jo, tak ted aby to jeste pobral muzik...
isaosa: juuu, tak to jste meli stigro jako holky ted tady 🙂 To je super, kdyz to pak vyjde na prvni pokus a clovek se uz dal nemusi nervovat. Mne trosku strasi muj vek, nejsem nejmladsi - ted mi bylo 33, takze zadna ranni rosa 😀

dvojcata2
12. únor 2010

Ahojky všem tak jsem neodolala a testla jsem a negativní.Mám všechny příznaky na mrchu ☹ ☹ ☹ 😢 .Já vím že je brzo včera to byl týden co jsem byla na Et ale už moc nevěřím.Je to hrozný do 3 do rána jsem se převalovala v posteli a nemohla usnout.Bojím se že mně to skolí.Nepřipadám si jako ženská

ifet
12. únor 2010

AHoj holky, jsem pátý den po ET a musím říct, že jsem furt nafouklá jako balon...dneska do rána jsem ani nemohla pořádně spát, furt mě budilo píchání někde kolem pupíku...no hrozný...v sedě to přestane, ale v leže to píchá jako mrcha...měly jste to taky???...jo a poznaly jste nějak na sobě, že vám to vyšlo??? 😀

petra49
12. únor 2010

Ahoj holky, co to tu čtu za chmury při pátečním ránu.

Dvojče, já měla jen takový stín 9. den po ET, ještě to nemusí být ztracený.

Ifet, mě bolelo břicho, ale ještě máš čas a já to poznala až na testíku.

Holčiny držim palce a myslet pozitivně 🙂 🙂

ifet
12. únor 2010

Petro a ty jsi si něco po ET ještě píchala...já beru jen Utrogestan a Prednison...

petra49
12. únor 2010

Ifet, píchala jsem jenom clexan, protože mi hrozil hyperstimulační sy, jinak jsem brala co ty +magnesium

ifet
12. únor 2010

jo jo na magnesium jsem zapomněla...a od kdy jsi měla pozitivní test??? a přestalo tě to břicho nějak bolet, nebo zmenšilo se ti pak???

petra49
12. únor 2010

Jo jo břicho bude lepší, měla jsem pozitivní 9.den od Et-můžeš mrknout do albíčka. Někdo může mít až dýl, proto se má testovat oficiálně až za 14dní.

ifet
12. únor 2010

mrknu se...díky...

nadis.h
12. únor 2010

Ahoj holky,

tak jsem doma z té cukrovky. No je to teda hnus to pití,ale dá se to.Není to žádný horor co některé vyprávěly. 😉 Teď dlabu 3 rohlíček se šunkou a půjdeme si dát s Kájou asi ještě 20. 😅

Jani na závěry je ještě brzy! Držím palce dál!

Ifet já jsem měla stííneček 7 den po ET. Ale čárka jako taková vylezla až pořádně tak nějak 14 den po ET.
A na mrchu mě bolelo břicho od asi 3 dne po ET a bolelo až tak do 9-10 tt. A píchání jsem taky cítila. Hlavn na pravé straně.

nadis.h
12. únor 2010

tak jsem tu frajeřila jak je to v poho a vzápětí jak jsem to dopsala jsem tak tak doběhla na WC a vyhodila vše obratem co jsem snědala. 😖

indriela
12. únor 2010

Dobre skoropoledne vsem, jsem nejak zaspala, nebo co 🙂
nadis, tak to muzes zacit nanovo, pekne od prvniho rohlicku 😀 Mam kamaradku, co zvracela do pateho mesice a total vsude - na uradech, v autobuse... no byl to pry ocistec 😝
Jani dvojce, Ifet: moc drzim palecky, at se bojovnicci drzi!
Vcera, jak jsme byli v tom Gennetu, tak tam v cekarne byla pani, co sla zrovna na ET. Tak jsem ji poprala, at to vyjde, nemohla jsem si pomoct...

indriela
12. únor 2010

Tak poslusne hlasim, ze jsem docetla a jsem v realnem case 🙂 Ted uz snad doma i neco udelam, za posledni 3-4 dny jsem tomu moc nedala, kdyz jsem byla porad s vami.
Ifet: myslim na Tebe, at se drzi, pidizvici..
Janicko dvojce: jeste nehazej flintu do zita - 8.den po ET jeste vubec neni nic ztraceno. Jak jsem ted nabita informacema, jak jsem vsude vsechno procitala, tak ve spouste pripadu se // objevi 12-13.den po ET, tak jeste zabojuj, berusko, nevzdavej to! Drzim palce, moc... A mimochodem, kouknu a vidim - krasna zdrava zenska (pochybnosti z mozku vymazat - proste NEBRAT!!!!)
Jindri, moc na Tebe myslim, doufam, ze v pondeli bude vse OK..

nadis.h
12. únor 2010

Tak jsem si šla lehnout a probudila se až teď... 😀

ndr jupí tak skvělý. To je stejně úlet přečíst tolik stránek. 😲 😀

luckan.
12. únor 2010

Ahojky holky... :D dotaz mám jít na hormonální profil 2-3 den cyklu... ale když to dostanu třeba v pátek tak tam přeci nejsou v so a ne a v pondelí už bych byla 4 den... máte s tím nejkaý zkušenosti?

nadis.h
12. únor 2010

Lucko tohle byla moje noční můra. 😀 Já měla chodit na odběry 1 DC a taky se furt modlila at to nevýjde na víkend. Ale pokud to dostaneš v pátek tak půjdeš v pondělí a když ve čtvrtek tak půjdeš v pátek.

indriela
12. únor 2010

Luci, ja se na to ptala sestricky, tak rikala, ze mam kdyztak prijit v pondeli, rict jim to tam a ze ten HP vezmou a kdyby se neco nezdalo, tak by ho vzali jeste jednou za mesic. Takze je nejaka sance, ze o ten mesic neprijdes...

reny01
12. únor 2010

luckan mě se to právě stalo a přišla jsem v pondělí 😉 tak mi to řekla sestra 🙂

isaosa
12. únor 2010

dvojcata: Nehazej flitntu do zita, fakt je jeste brzy. Ja byla poslusna a testovala az dne po ET. Manzel, ze az ten 15ty dne, at je to jsitejsi, ale 14ty jsme sli z obeda, ja si koupila testa a neodolala a testovala v praci na zachode 😀 No culila jsem se pak na vsechny jak mesicek na hnoji 😀

MMCh... tady v gennetu nejsou v sobotu? V Iscare v Pze jsou, takze to vzdycky na nejaky ten spravny den vyslo.