Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
23. říj 2009

Ahoj Nadis, tak na to kafčo bychom mohly, jestli se Ti teda bude chtít čekat. Hezký den. Já jinak budu mít fofr abych v práci vše stihla. 🙂

jindriska
23. říj 2009

ahoj holky, Nadi moc držím palečky a budu čekat na zprávy. U mě si mrcha dává na čas, tak doufám, že příjde každým okamžikem nebo se z toho picnu. Další předoperační už nechci, bylo by třetí v řadě 😠 . Včera jsem byla u švagrový a chovala jsem si to nejmenší miminko co jsem viděla, Verunka se narodila na osmém měsíci a je to bobeček. Tak se holky držte, pa pa

nadis.h
23. říj 2009

Ahoj Péťo,

já nevím zda nebudu muset do práce. Ale zatím nikdo nic nevolal. 😉 Takže si po utz sednu do čekárny a přihlaš se ke mě když tam budu. Budu mít bílé kalhoty a bílou bundu.Napíšu Ti číslo do IP.

Jeee Jindři to je krásný,že máte takového mimiňouska. Ta čerstvá mimča jsou taková,že se od nich člověk neodtrhne. 🙂 Když se narodila ségra tak jsem byla pořád doma s ní a nechodila ani ven. Jinak držím palce ať se mrcha umoudří a příjde brzy.

petra49
23. říj 2009

Nadis, jaký číslo do IP??? Budeš čekat dole, nebo nahoře u Bydžovský?

nadis.h
23. říj 2009

Péťo můj telefon jsem Ti napsala tady do pošty. Nahoře úplně to vidíš interní pošta.A budu normoš v čekárně nahoře sedět.

petra49
23. říj 2009

Nadis, ok.

rina1
23. říj 2009

Nadis ja cetla o ty novy metode myslim, ze to je IMF, ze zeny uz nemusi stimulovat a brat ty sracky, ale ze ti odeberou folikuly malicky a vypestujou si je jak potrebuji a pak je oplodni a vlozi, na Slovensku to myslim uz nekde delaji jsem cetla nekde. Jinak preju hoodnee stesti at to mas ok.

nadis.h
23. říj 2009

Rinuš ano to je ono. Je to super, že to existuje. Já těch malých folíků mám plno a ty srajdy mi dělají jen to že mi je blbě od žaludku. 🙄 Za přáníčko děkujiii uvidíme jak dopadnu. 😉

nadis.h
23. říj 2009

PETO nejsem už v Gennetu.Šla jsem na řadu už o půl tak jsem mastila dom.

A holky... v pondělí mám O P U ..... 😀 jupíí.
Mám miliardu těch malých folíků.To je taková škoda,že nedorostli!Je to úplně celá nabalená koule toho.

meduna
23. říj 2009

ahoj Nadi,tak tfuj ,tfuj,budu na tebe myslet 😉

nadis.h
23. říj 2009

Medunko děkuju. 😉 Jsem ráda,že budu zas o krok dál.Ale jsem nohama na zemi pořád...

larri
23. říj 2009

nadi,neboj,bude to dobre.

Nepisu tady,ale myslim na vas.

Medunko,ja jsem ted nahodou na jine diskusi nasla,ze mas manzela z OPavy.Ja jsem taky. 😉

petra49
23. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem dneska byla na kontrole u primářky a dopadlo to dobře. Sliznice vysoká, dostala jsem 2 ampule agolutinu a říkala, že by mrcha měla přijít na 100procent do 14dnů, jinak mě čeká další kontrola. Věřím, že to dostanu a konečně budu moct začít stimulovat. Navíc si teď budu týden válet šunky, tak jsem i dobře naladěná.

Hezký víkend a Nadis na ty trojčata držim palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nadis.h
23. říj 2009

Péti tak to by bylo aby nebylo,když jsi dostala dvojáka. 😅 Bolí ten Agolutin? Já ho mám doma na podporu těhu na začátku..Tak ať se můžu připravit...

petra49
23. říj 2009

To jsem nevěděla, že je taky na podporu těhu. Sestřička byla šikovná, tak to ani nebolelo. Teď když si na to lehnu, tak to cejtim, ale v pohodě. Nadis ještě jsem se chtěla zeptat, kolik je optimum uzrálých folíků?A co manžel říkal na tu radostnou zprávu?

ma.ja
23. říj 2009

ahojky berušky 🙂

Nadi dnes jsem na tebe myslela, tak jsem ráda, že to dopadlu a jdeš v pondělí na OPU 🙂 to ti bude dělat Bydžovská, to je fajn
Já mam v pondělí UTZ u Johanky, jsem napnutá, co tam najde 🙂

nadis.h
23. říj 2009

Ahoj Lari,jak se mas? 🙂 neco noveho u Tebe?

Peti ja sama nevim kolik je optimalni mit foliku. Ja jich mela na utz 13 min mesic a primarka mi rikala,ze zadna slava. Tak netusim kolik si predstavuji,ze by jich melo byt.

Maji tak to budeme ve stejny cas ve stejne budove. 🙂) ja jen o patro vys. 🙂 budu na Tebe myslet. A drzet palecky!

jindriska
24. říj 2009

Nadi obrovská gratulace držím palečky jako blázen, mám radost a moc ti to přeju. Opatruj se a hlavně odpočívej.
No já stále čekám na mrchu, dává si pěkně na čas. Večer mě pobolívá bříško jako že to příjde a pak nic. Všem tady přeji hodně štěstíčka ať jsme brzy ty nejšťastnější těhulky.

nadis.h
24. říj 2009

Jindři to je děs co s tou mrchou! Já jí takhle čekala 2x a nedošla jak měla.Pak dvojce.Teď Péťa a Ty...Na těch nervech asi něco bude. Jinak si to neumím vysvětlit,že nemešká,když jí nečekáme. 😝 Za přáníčko děkuji moc.Doufám, že už teď dojdeme všechny až k tomu správnému konci. 😉

larri
25. říj 2009

Ahoj nadi,
u mne nic noveho.Rozhodovala jsem se,jestli stimulovat ted pri MS nebo pristi mesic.Mela jsem v praci novou kolegyni a byla to pekna mrcha,ktera nas dost svyma kecama deptala.Ale uz hi vyhodili,tak je klid.

Jenomze jsem byla dost nachlazena od minule soboty a jeste trochu jsem,tak nebudu riskovat.Dostala jsem to ve ctvrtek ,tak to nebudu hrotit.Takze pristi mesic to jisti.
Rada bych dostala MS driv,abych stihla testovat do Vanoc.

Bud bych mela hezke Vanoce nebo pokazene,ale nebylo by to poprve. ☹

janina83
25. říj 2009

ahoj nadi tak drzim pesticky at vse dopadne moc dobre ja jdu zitra uz pro gonal tak jsem taky zvedava jak nam to dopadne tak nam dej vedet zatim se tu mejte krasne 🙂

nadis.h
25. říj 2009

Ahoj holky,

Larrri to je dobře,že jsi to odložila.Není dobré to lámat přes koleno. A věřím, že Vánoce si užiješ s pěkným dárečkem. Ty těhu umíš být,akorát Ti uteklo kam nemělo předtím.Teď už nemá kam. 😉

Jani to je fajn.Tak šup šup do stimulky. 🙂

Holky Vás tam zítra bude. 😎 Škoda,že já budu někde ležet polochcíplá o patro výš. 😅

petra49
25. říj 2009

Ahoj holky, jak si užíváte víkendu? Já tak odpočinkově. Ještě k tý mrše, primářka říkala, že agolutin už psychikou neošálim. Doufejme, že má pravdu. Všem na zítra držim palečky a jak budete mít možnost napište novinky.

Nadis, budu na Tebe zítra myslet. Hlavně ať Tě to moc nebolí a jsi v pořádku!!!!!!

nadis.h
25. říj 2009

Péti u nás celkem na velký HOV.. dneska. Nejdřív mě vytočila máma a pak i ten doma s kterým tu bydlím. 😝 Takže jsem naštvaná a do toho nějaká lítostivá. 😖 Půjdu do vany se oholit a umýt si šíšu a brzy zalezu a doufám,že usnu.

Zítra se hnedky ozvu. Děkuju všem za palečky. Budu je potřebovat! 😉

Pěkně mě píchá ve vaječnících tak doufám,že mi ti jediní folíci co tam byli použitelný nepraskli. 😨

petra49
25. říj 2009

Nadis, dneska lítá nějakej virus ve vzduchu, manželova nálada taky nic moc a i holky na jiných diskusích hlásej hádky a náladu pod bodem mrazu.

Nadis,zítra budu na netu. Musim napsat a zpracovat do práce kazuistiku na listopadový seminář.

Hezky se vyspi, všechno dobře dopadne. pa

ma.ja
25. říj 2009

ahojte berušky 🙂

koukám asi to skutečně lítá ve vzduchu...u nás je dusno už od včerejšího rána 😝 můj chlap shání auto, a už se rozhlíží po velkým, aby se tam vešel kočárek. Tak jsem říkala, že je to nejlepší cesta něco zakřiknout. Tak je teď naprdnutej....chjo

stejně je to fajn, že stimulujem všechny skoro nastejno...budem spolu " na trní " 🙂

Nadi držím palce, budu na tebe myslet a hlavně pak piš piš piš, ať vím, co mne čeká. Doufám, že příští pondělí by mohla být řada na mne. Nadi jak to máš, bereš si neschopenku???

Zatím pa a hezkou dobrou noc všem!!!

meduna
26. říj 2009

Ahoj všem,Nadi myslím na tebe 🙂

ma.ja
26. říj 2009

ahojky 🙂

tak máme 16 folíků, JUPÍ!!! Doufám, že aspoň v deseti by mohlo být vejce 🙂 Ve čtvrtek jdu na druhý UTZ a sobota nebo pondělí OPU.

Tak jak Nadi???

meduna
26. říj 2009

jů maji,tak to je bomba,tolik 😕

nadis.h
26. říj 2009

Ahooooooooooj. Jsem už doma. Ty woooole holky břicho jak mě bolí to je síla!!!! 😲 😢 😢
No ale tak jak to šlo od včera napíšu ve zkratce:
Hádka jako čip doma.Bylo toho na mě moc.Jak jsem byla nervní z toho IVF a nadopovaná hormonama,nebylo dobré mě stresovat ještě něčím dalším. No začala to máma včera,že mi volala problémy co jsou s bráchama,kterým je 30 a 33,ale chovají se pořád jak malí haranti. Já si dovolila říct svůj názor,který se asi mamince nelíbil a i jak jsem byla zpruzená tak to prostě nesedlo tenhle hovor a já dostala hodně zlou náladu. Do toho zaryl přítel pár věcma,které bych asi přešla za normálních okolností, ale včera to prostě nesedlo. Tak jsem začala být nepříjemná až to došlo k dohadování,pak k tomu že se odstěhuju klidně apod. Ještě v 6,40 ráno jsem nevěděla dnes zda na OPU pojedeme či ne... Nakonec jsme jeli.

No a horor pokračoval dál v CARu...
Přítel šel dát sperma do odběrovky,hned byl hotový,vrátil se a za chvilku musel už jít,aby to stihl do práce.Za chvilku co odešel přišla sestra s hroznou info,že musí přítel zpátky, protože v tom co odevzdal nenašli žádné spermie co by se dali použít na ICSI!!!!! A to jsme měli spermiogram v době kdy přítel hodně kouřil jen 3% pod normu k normospermii a ted nekouří a tohle.No šok obrovský a strach,že když poprvé to bylo tak,tak že za chvilku po tom na podruhé to bude ještě katastrofálnější. No ale vzala jsem to do svých rukou a druhý pokus byl lepší a spermoušci nějací byli na ICSI.

Pak jsem jela na sál s tím že teda folíků bylo malounko.Počítaly jsme s primářkou tak 2-3 a nakonec ze mě vymáčkla 14 folíků a v každém bylo vájo!!!! 🙂 Takže radost veliká! Ale samo že to je začátek.Kolik bylo zralých z toho a kolik se oplodní se zjistí zítra až. Mám volat ráno v 7.30-8.00. PK nechci takže ET když bude tak buď ve středu nebo čtvrtek. Dle toho jak to bude vypadat.

Maji suprácký!!!!