Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
13. lis 2009

jeste se pokusim nakouknout snad me manža pusti s postele 😀

nadis.h
13. lis 2009

Jani v G jsou všichni super. 🙂 A jsou šikovníííí. 😵 Já jdu dělat mňamku k večeři nějakou.

janina83
13. lis 2009

jj jdi ja tady mam nejakou praci tak to jdu udelat dokut mam chut pak hura do postele 😀

nadis.h
13. lis 2009

Pořád mi nedošel chlap z venku. 🙄

janina83
13. lis 2009

jakto??ten muj je taky pryc sel neco delat do garaze tak jsem doma sama nudim se poboliva brisko ale uz tak hezky!nemuzu se dockat testovani a co manža uz vi jak dopadla krev?

nadis.h
13. lis 2009

Už ho mám doma. A nic neví,protože je nějaký zpruzený. Tak že se to dozví až se uklidní. Bo mi nebude kazit náladu. 😝

reny01
13. lis 2009

to je všude stejný s těma chlapama 😝

janina83
13. lis 2009

to mate pravdu ja mam doma to same 😖 ty chlapy co!!!co noveho reny jeste boli brisko??

reny01
13. lis 2009

pořád ještě jo.snad to bude dobrý

janina83
13. lis 2009

urcite se to zlepsi neboj me taky boli brisko ale dneska dr.petr rikal ze to delaji velke vajecniky proto to boli ale hlavne ze se vam to povedlo taky jsem zvedava jestly za par dni objevim //

reny01
13. lis 2009

Jani určitě oběvíš,přeci nebudeš trhat partu

ma.ja
13. lis 2009

jani já nemám //, já mám jen ducha. Teda říká to můj chlap, je větší optimista 😵 já jen doufám, že to není odcházející Ovitrelle a že je to začátek dálnice 😵

janina83
13. lis 2009

maju jestly tam mas druhou carku i kdyz slabe tak to by melo byt ono.ovytrele by uz s tela melo byt pryc podle mudra.dneska jsem se na to ptala takhle mi to bylo receno za 48.hod.test udelej znova z rani moci....a uvidis ze tam budou // a poradny 😀 reny doufam ze mas pravdu partu se mi trhat opravdu nechce 😀 😀

janik8774
13. lis 2009

Ahoj Nadi,
tak to gratuluji.Tak at je vše v pořádku a za 9měsíců chováš nějakého broučka.
Už sis zjištovala datum porodu?

nadis.h
13. lis 2009

Tak jsem tu. měl radost taťka. 😵

Janí (janiku) děkuji Ti. 🙂 TP zatím co jsem si počítala sama by měl být cca 26.7. týden po narozkách přítele. 🙂

Maji já schválně testovala brzy kvůli ovitrelle. A den po ET jsem // z něj měla a 3 den už ne.Pak až do 6 dne bylo úplně sněhobílo a pak až od toho 7 dne byly zase //.Takže to z Ovitrelle fakt není u tebe. 😵

Reny mě taky bolí břicho. Přes den to jde, ale k večeru je to vždy horší. 😝

dvojcata2
13. lis 2009

jé Nadi já mám narozky 27.7,
Ahoj Jančo jak bylo v práci já jdu i zítra. 😉

nadis.h
13. lis 2009

Jani dvojce tak to mají narozky v červenci samí dobří lidé. 😀
Holky mě upadne krk jak mě pálí žáha. To je děsný. 😝

janina83
13. lis 2009

presne jak mudr.rikal..ovitrele by uz to nemelo byt..pry mam testovat az 13 den po ET hihi to nevydrzim tak dlouho!!!!!!i kdyz na testu je napsano 5-7 den po oplodneni! njn jsem strasny nedockavec 😅 😅

nadis.h
13. lis 2009

Mě také "zprdla" sestřička,když jsem se jí přiznala kdy jsem testila. 😅

nadis.h
13. lis 2009

Reny tak nám to vyšlo stejně. 🙂 Budeme jen pár dní od sebe.

ma.ja
13. lis 2009

já mám taky nrozky 27.7. 😀 😀 😀

nadis.h
13. lis 2009

a TP mi teda vychází dle poslední mrchy dřív. 2 dny před narozkama přítele a ne týden po.

ma.ja
13. lis 2009

píšu jak blbka - narozky

nadis.h
13. lis 2009

Já je mám den před prvním jarním dnem. 😀

reny01
13. lis 2009

to teda jo.mě je večer taky hůř,ale žáha mě nepálí

ma.ja
13. lis 2009

nadi ty už máš 5tt 😵 😵 😵 to je krásný, já chci taky ☹

nadis.h
13. lis 2009

Máji Ty jsi dneska už 4tt. Možná i víc.Nejsi mo pozádu za náma. Kdy jsi měla poslední mrchu?

Reny mě pálí dnes asi po třetí za celou dobu. Ale šíííleně.Řeže mě celý krk. 😖

reny01
13. lis 2009

nadi tak to ti nezávidim.to je hrozný ta žáha.maji vždyť jsi kousek za náma

reny01
13. lis 2009

nadi kdybych si mohla vybrat,tak rodím v Ústí n.Labem.tam jsem rodila poprví a bylo to tam moc příjemný.ale je to od nás dost daleko,tak nevím.tady u nás v Lípě se mi to teda taky moc nelíbí.ono je nejhorší že toto se nedá moc plánovat.ve většim městě asi jo,protože tam mají širší výběr

nadis.h
13. lis 2009

Holky já si jdu lehnout k telce. Mám nějaký divný bolení břicha a píchá mě na hrudi když dýchám.Chjo. To je asi z toho jak sedím u PC.
😒

Tak hezký večer a pěkné sníky. 😵

Pa zítra. 😉