Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
14. lis 2009

To určitě můžem až vše bude v poho. Mohl by se udělat sraz koníkařek.

janina83
14. lis 2009

to joo uz sme se o tom bavily z nadi to by chtelo jeden den se sejit nekde v cukrarne v liberci to by bylo prima 😀 co rikas nadi maju???

petra49
14. lis 2009

Jani mám je zvětšený a bojí se u mě toho OHSS, ale zatim dobrý, pořád mě kontrolujou. Jdem jíst, tak zatim pa.

janina83
14. lis 2009

ja je mam taky z vetseny asi na 6.cm,ale zatim nic takoveho mi nehrozi tak aspon to je dobry....jinak dobrou chut az budes mit cas pisni zatim vsem paapapapa 😀

nadis.h
14. lis 2009

Péti já špenát dělala včera. S vepřovým a brknedlem. 😝 A upekla jsem právě více masa a to si dáme s kašičkou ted k obídku. 🙂
Holky já jsem všema deseti pro sraz. 😉

eloana
14. lis 2009

ahoj holky ja taky radeji primarku!!! byla jsem u vsech.Petr mi prisel dobrej az do pohovoru kdy mi rekl ,at se dlouho nerozmyslim ,ze bych moha mit ovarialni selhani a kdyz jsem sla za primarkou proc mi to nerekla uz pred rokem -rekla mi ,ze je ot blbost ,ze mam hodnotu uplne normalne a ze nechape proc me takto strasi. A tim jsem s Petrem skoncila🙂)))

seery
14. lis 2009

Ahoj všem. My s přítelem jsme se již pět let pokoušeli o dětátko a pořád nic. Minulý rok se to zničeho nic podařilo, ale bohužel mimoděložně a tak jsem musela jít na operaci, vzali mi pravý vejcovod. Po půl roce jsem se rozhodla zajít za svým gynekologem a zeptat se ho zda by šlo v mém případě umělé oplodnění a on řekl, že ano a ihned mě odeslal do Liberce. Ted už jsem po injekcích a všera mi odebírali vajíčka. Za dva dny mi budou vracet hotová embrya. Dají mi tam dvě, tak doufám, že se to podaří. Musím dávat velký pozor, aby se uchytilo alespon jedno 🙂 No že to tak píšu, samozřejmě, že chci jen jedno miminko, ale kdyby se uchytili obě, tak co by se dalo dělat, pořád lepší, než vůbec žádné. Všem přeji mnoho úspěchů a vřele doporučuji Liberec!! A moc ráda Vám zase napíšu jestli se to podařilo, či ne, ale ikdyby ne, neberte to v žádném případě osobně. Záleží to vždy jen na Vás a na Vašem tělě. S pozdravem Šárka.

ma.ja
14. lis 2009

uz jsem tady 🙂
chlapi jeli dnes ke známému pomoct se dřevem, tak musel být obýdek brzy 🙂 my měli čínu s rýží 🙂
už jsem i vyvenčená, tak zas hurá na koně 🙂

eloana
14. lis 2009

ahoj maji🙂

ma.ja
14. lis 2009

ahoj el 🙂 jak je to s tebou? chodíš do práce?

reny01
14. lis 2009

hezký den holky. maji to je mi moc líto,ale ještě neházej flintu do žita.budu držet palečky. luciferek to je výborný.tak snad tam ty // už vydrží. seery zdravím a přeji ti aby se ti to podařilo a vše dopadlo tak jak má. holky dnes jste se nějak rozepsali.chtěla jsem vás jen pozdravit a popřát hezký den.já totiž o výkendu nemám moc čas sedět u počítače.musím uklízet a taky mám doma všechny,tak se jim musim věnovat.holky buďte na sebe opatrný. nadi do jablonce to mám tak nastejno,jenže tohle se nedá moc plánovat. 🙂

janina83
14. lis 2009

ahojky holky tak jak se dari???? u me na prd tak nejak nemam naladu 😖

nadis.h
14. lis 2009

Hezký den 🙂

my byli vyluftovat děti venku. 😀 šli jsme s kamarádem a jeho pejskem do parku k ZOO a pak jeli na nákup do Sparu. Je mi blbě od žaludku,protože jsem měla hlad. 😝 Tak jdeme něco pojíst.

Ahojky Šárko,

moc Ti držíme všechny palečky a určitě přijď pokecat! Budeme rády. 😉 V Gennetu jsi v dobrých rukách! Pomohou Vám tam. 🙂

janina83
14. lis 2009

holky kde ste kdo?sem se trosinku chytla z manžou 😠 ma ne¨jaky divny nazory ach jo 😒

nadis.h
14. lis 2009

Jani blbá nálada? 😒 Znám to.To mi pak vadí i když přítel jen dýchá. 😀

janina83
14. lis 2009

hahahahah to je fakt ale on me doslova nasr... 😠 rano sel jen na hod.do garaze a prisel uplne nacamranej

janina83
14. lis 2009

pred chvily tak sem uplne vytocena

nadis.h
14. lis 2009

Jani tak to by mě taky nasralo!!! 🙄 Ještě že Karel nepije.Mě to taaak vadí,když je někdo ožralej. 😖

ma.ja
14. lis 2009

no Jani tak to se ti ani nedivím, to bych ho tam snad poslala i vystřízlivět 😠 Jirka naštěstí taky nepije, ale ex byl alkoholik a užila jsem si svý...

nadis.h
14. lis 2009

Já hlavně nenávidím ty rádoby vtipný kydy ožralecký. 🙄

janina83
14. lis 2009

to mate pravdu leze mi stim krkem holky co myslite mohla bych si napustit vanu??jasne ze ne horkou ale je to takovej muj relax 😵 a z manžou uz si nevim rady sem si myslela ze ho to zmeni ale asi jsem na omilu...teda jako ne ze by pil porad to ne ale jednou za cas jde a me to zere nervy ☹

janina83
14. lis 2009

tak jsem z nej obcas na nervy no ☹ promin te mi ze vas tim zatezuju

nadis.h
14. lis 2009

Jani nekoupej se!!! Opravdu. Vydrž to. Já se taky jinak ráchám ve vodě, ale teď to nebudu riskovat dokud mi neřekne doktorka že můžu.

Jani od toho tu jsme! Však se nemůžeme bavit pořád jen o dětech a vaření! Musíme si i občas vylít srdíčko s jinýma starostma! 😉 Víš co chlapi to neberou jako my. To MY víme,že tam ta děťátka máme. Oni dokud jim to nebude každou noc řvát v ložnici tak neuvěří,že jsou rodiče. 😀

janina83
14. lis 2009

nadi tak myslis jen sprchu?protoze me nikdo nerekl ze nesmym do vany ale jestly myslis ze nemam tak nejdu!!!to nebudu ryskovat!!!!ja vim nadi potrebovala bych mit ten zivot majinko lehci vim ze si clovek nevybere kazdej ma nejaky ty starosti ale vis nemyslela sem si ze budu muset resit jeho chlast ☹ tak ma mit snad nejaky rozum a vi ze me to nervuje tak by nemel delat veci ktere mi ublizujou kdyz jsem mozna tehu..kazda by mela byt v klidu

janina83
14. lis 2009

nadi uz vis kdy jdes na UTZ????????doufam ze das fotecku do albumu 😀

janina83
14. lis 2009

jsi tu jeste??? 😅

nadis.h
14. lis 2009

Jsem tu. Jen jsem se presunula k telce na leharo. 🙂)
Me to s tim koupanim take nerekl doktor. Pac jsem ani s doktorkou nemluvila od ET,ale tak je to pochopitelny proc se nekoupat. Sprcha je bezpecna,tou nic nepokazis. Jako rikala mi i holcina,ze se porad normos koupala a nic se ji nestalo v tehu,ale proc to riskovat ze.
S tim chlapem je to tezky. Muj sice nepije,ale obcas je takovy,ze si az prijdu cize a mrzi me to. On to vi,ze me to vadi a je mi to lito a dela to stejne. :(

janina83
14. lis 2009

nadi holt jsou asi uz takovy a nic je v zivote nespravi! ale co ten UTZ???kdy pak jdes hm....

nadis.h
14. lis 2009

Jani a na Utz jdu az 4.12. 😝

janina83
14. lis 2009

aha tak to je docela dlouha doba ale tech devet mes.utece zase rychle ver!!!uz mam neco za sebou 😀