Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
3. led 2010

To jo Nadi, musela jsem se každý den ubezpečit, že tam jsou. Já se v Gennetu musim stavit zítra pro lístek na peníze a pak v práci. Nadí, nevíš jaký jsou u Apolináře? Sestřenka tam chodí, taky se snaží, je už starší, ale doufám, že se jim to taky povede, moc bych jí to přála.

Jinak na středu držim palečky ať je vše ok.

nadis.h
3. led 2010

Odpadl mi počítač. 😠

Péti já osobně bych k Apoli nešla.Holky co tam chodí odsud z diskuze co úatří k Apoli tak si nestěžují,ale já bych si vybrala v Praze určitě jiný CAR.

ma.ja
4. led 2010

ahojky berušky 😵

Přeju všem těhulkám i mimískům hooooodně štěstí v Novém roce 😵 😵 😵

ifet
4. led 2010

Ahoj holky, taky vám přeju vše nejlepší v novém roce, ale hlavně zdraví...to je nejdůležitější 🙂 tak už vím, že nás IVF+ISCI čeká někdy na přelomu ledna a února...tak snad dopadne vše o.k. a přidám se k vám těhulkám 😀

nadis.h
4. led 2010

Majo ahojky, Tobě přeji také úspěšný Nový rok. A hlavně brzké //. 😉

Ifet Tobě to samé.At se brzy přidáte k nám těhulím. 🙂 U koho jsi byla na konzultaci?

yaris
4. led 2010

Ahojte všechny holky tady. V prosinci mi pojišťovna schválila žádost a zítra jdeme s manžou do Gennetu pro léky na IVF a zařizovat předoperační vyšetření. Chtěla jsem se zeptat, co všechno se tím "předoperačním vyšetření" myslí. Řekli mi to do telefonu a já byla vyjukaná, tak jsem se nestihla zeptat. Však to znáte 😉

nadis.h
4. led 2010

Yaris ahojda,

na předoperační Ti dají zítra papír pro obvodní doktorku,která tam vyplní vše co je potřeba.Obvodní ví co předoperační musí obsahovat. Mě vždy změřila tlak,zeptala se zda mě něco trápí,musela jsem jít na EKG (ale někteří obvodní si ho můžou dělat v ordinaci ) vzali mi krev a musíš donést ranní moč.Záleží jak "rychlá" je Tvá doktorka. Já vždy byla ráno na krvi a na té prohlídce u doktorky,dopol jsem si skákla na to EKG a po obědě jsem měla zprávu i výsledky krve hotovou. Jdi co nejdřív,protože jsou i tací obvodní co s tím dělají mě příjde až naschvály,že jim to trvá třeba i déle než týden!

yaris
4. led 2010

Nadi, moc díky. Doktorku mám snad dobrou. Tak to doufám nebude problém. MS mám mít příští týden, tak bych to tento cyklus chtěla určitě stihnout. Toho čekání už bylo dost.

nadis.h
4. led 2010

Yaris skoč si tam co nejdřív no. Ať máš fora. 🙂 A to bude Vaše 1 IVF? Asi jo že dle té otázky na předoperační.

ifet
4. led 2010

Nadi byla jsem poprvé u doktora Petra a podruhé u doktorky Johannové...poprvé to bylo dobrý, podruhé už to bylo jen takové co zaplatíme a tak...jen mě překvapilo, že už mě třeba neprohlídli nebo něco...jen tu krev a moč a na všechno ostatní se spoléhají na zprávu od mého gynekologa...tak uvidíme, už aby to bylo 😀

nadis.h
4. led 2010

Ifet tak ještě musíš ozkoušet pí primářku. 😀 Ta je NEJ. 😉 Mě taky nikdo neprohlížel. Jen chtěli cytologii od mého gyndr,vzali mi krev moč a to bylo vše. Ale taky u mě bylo jasné,že musím mít jedině IVF takže by toho moc nevykoukali. 😀 A máte už poslanou žádost na pojištovnu?

yaris
4. led 2010

Nadi, ano naše první. Před tím jsem absolvovala 2 x IUI a už při tom druhém jsem si dala žádost, kterou mi před vánoci schválili. Jak se tu zmiňujete o cytologii, tak na tu jsem měla jít v květnu.... Furt jsem ale lítala po vyšetřeních, tak se na to nedostalo. Před IVF ji asi takou budou chtít, co?

nadis.h
4. led 2010

Yaris ano budou jí chtít. Tak tfuj tfuj tfuj at je úspěšné IVF! 😉

petra49
4. led 2010

Ahojky, tak už jsem doma. Byla jsem v tý práci a suprově pokecala s holkama, bylo to fajn. Vůbec si ale nedokážu představit, že bych se tam teď měla vrátit, jsem ráda, že můžu být doma.

Jinak od ségry jsem dostala olejíček proti striím od Weledy, tak doufám, že žádný mít nebudu, ona po 2 dětech žádný nemá. Od maminky jsem dostala knížku o péči o dítě a mimískovi jsme koupili super deníček, kam už zapisuju.

Dneska když jsem šla z práce, tak jsem jukla do CA a měli tam slevy, tak jsem bobískovi koupila gatě z 275Kč zlevněný na 125Kč, akorát jsem myslela, že je bude mít na podzim, ale vyjde to asi spíš až na jaro.

nadis.h
4. led 2010

Ahoj Péti,

Jakou máš tu knížku o péči o dítě? Já dostala od mamky takovou velkou od Johnson.A do deníčku začnu zapisovat raději až po tom screeningu.

Jee taky se těším na nákupy. Ale počkám až tak do března.

A co jinak? Neni Ti špatně? Mě už to pustilo a je mi už jen sem tam trochu zle,ale paráda oproti tomu co bylo.

petra49
4. led 2010

Nadi, zle mi bylo ještě nedávno, teď už se to taky trochu zlepšilo, tak doufám, že už to bude dobrý.

Knížka se jmenuje Dítě a vy od Kim Daviesové, je jich asi hodně.

nadis.h
4. led 2010

Čekám na pitomé topenáře co mají přijít odečíst topení a furt nikdo nejde.A to psali od 16.-16.30 ve třičtvrtě na ně prdím a jdu nakoupit. Budu vařit takhle bůhvi kdy. 😝

jj těch knížek je plno a ve všech jedno a to samé. 🙂

ifet
4. led 2010

Nadi, dneska jsem volala do Liberce a žádost ještě nemáme schválenou...páč ji posílali 22.12., ale prý si mám zavolat v pátek, to už by tam měla být...ale i kdyby ne, mám ještě dost času...páč další menses bude až někdy kolem 25. ledna...prosím tě Nadi a když už budu mít schváleno, co se pak bude dít...oni mi řekli jen, že si vyzvednu ty injekce a bude...ale to mi daj sestry, nebo doktoři nebo? A to má každej jinou výši těch hormonů či co? Je to spoustu informací najednou 😝

yaris
4. led 2010

Tak to na cytolku pomažu radši hned zítra, ale pochybuju, že výsledky budou do příštího týdne. No uvidíme 🙂 Jinak Nadi děkuji za tfuj tfuj tfuj. 🙂 Určitě to pomůže.

nadis.h
4. led 2010

A jo Ifet vždyt to vím. Jsme se o tom bavili,že to tam šlo přes svátky a to ty babky na pojišťovně určitě nemakaji. 😀
Jinak jak dojde žádost tak Tě zase objednají k mudrovi a jestli už jste s manžou podepisovali ty různé papíry tak tam už můžeš sama. Doktor Ti dá papír s tzv protokolem a tam budeš mít vypsané dny a u každého dne je napsáno co budeš píchat a kolik denně. Pak Ti tam přičmárne kdy se máš objednat na 1 utz už při stimulaci aby koukli jak rostou folíci. A celkově Ti vysvětlí co a jak s tou stimulkou. Pak Ti doktor napíše recept a s tím půjdeš dolů na recepci k sestrám a některá ti vydá léky a ukáže jak píchat. Toť vše. Jinak hormony má každá jiná. Proto i je rozdíl v dávkách které se píchají. Ne každá je musí mít tak vysoké jako třeba já.

Yari no bývá to cca 14 dní než je cytolka výsledek. 😝 S tím už nic nemůžou udělat. Hlavně že to budeš mít nově udělané. Se divím,že Ti to neřekli už na začátku. Mě to řekl dr hned na 1 konzultaci. Ale třeba jí od Tebe nebude chtít. Ještě Ti můžeme s holkama těhulkama těhuprsky jestli chceš. 😀

jindriska
4. led 2010

Ahoj holky, tak vám všem přeji ten nejlepší vstup do Nového roku. Já jsem dnes byla na krvi kvůli předoperačnímu a v pátek jdu k Mudrovi. Teď už jen čekání na mrchu a hurá do stimulky. Jen jsem opět nastydlá jako blázen. Od pátku ležím v pelechu, piju průduškový čaj, hot paralen, acc a dnes jsem nasadila i prašule. No snad se z toho dostanu co nejdřív, každým dnem má dorazit mrcha a rozhodně to znovu nebudu odkládat. A jak je kočky?

nadis.h
4. led 2010

Ahoj Jindři,teda Ty si tu chřipku umíš vždycky vybrat!!! 🙄 😅 Tak snad to stihneš vyležet a budeš v pořádku na stimulku. 😵 Držím moc palce at je stimulka úspěšná a závěr toho všeho ještě úspěšnější. 😵

jindriska
4. led 2010

Nadi díky moc, jo mám prostě smůlu, ale nastydlá jsem byla ještě v roce 2009 tak tenhle rok 2010 musí být prostě lepší 😀 a jak je těhule?

nadis.h
4. led 2010

Já jsem byla standartně a pravidelně vždy nachíplá v únoru. Ale ted jsem neměla nějakou větší chřipajznu už dlouho naštěstí.

A těhuli je dobře. Už mi ani není moc špatně. Jen sem tam. Takže fajný. 🙂

jindriska
4. led 2010

tak to je skvělý, no já si za tu chřipajznu můžu téměř sama. Před vánocema jsem byla nemocná, ale musela jsem chodit do práce, tak jsem to nijak nevyležela teď to ma mě dolehlo. Takže teď na práci házím bobek a ležím v pelíšku.

nadis.h
4. led 2010

Hlavně venku je hnus. Chvilku sněží,pak je teplo jak na jaře... 😝 Můj je taky nemocný. A nasadil už i antibiotika.Tak to už je u něj co říct..

ifet
4. led 2010

Nadi a musíme na ty podpisy oba (i manža)? Nebo stačím jen já a on až při odběru spermoušů?

nadis.h
4. led 2010

Ifet musíte oba.Nám by bez toho nedali léky,kdyby to nebylo podepsané od obou.

ifet
4. led 2010

Jo myslela jsem si to...a prosím tě objednají mě pak brzy, abych neprošvihla zase ten druhý den menstruace...ale to se asi do toho zhruba 25.1. stihne ne? Prosím tě Nadi a ty když jsi zjistila, že jsi těhotná, tak už chodíš ke svému gynekologovi, nebo furt do CARu?

nadis.h
4. led 2010

Ifi joo objednají Tě na brzy. Jen jim řekni kdy čekáš menses. Pro jistotu,kdyby to chtěli nějak natáhnout. Ale já jsem šla asi za 2-3 dny co přišla žádost. A po celym tom kolotoči si máš udělat těhu test za 14 dní od ET (transferu) a když je pozitivní tak jdeš nějak ten 15ý den do CARu na krev na HCG a když je pozitivní i krev tak Tě objednají na utz ještě k nim. Já šla za strááášně dlouho skoro za měsíc až. 😝 A když je srdíčko a je vše v pořádku tak už Ti napíší zprávu a odešlou ke svému gyndr.