Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jindriska
22. led 2010

dvojče tak držím paluchy a ono to vyjde, uvidíš 🙂

dvojcata2
22. led 2010

no jo už ani nevím jakej je měsíc tak mažu do práce dnes nám mají přivézt asi 10 kočárků tak mám co skládat tak ahojky večer na vás mrknu 🙂

murasek
22. led 2010

dvojce, ty pracujes v obchode s detskym? jestli jo, tak to je super!! jednou to tam vezmeme utokem 😀
s mesicema si hlavu nedelej, leden sem, unor tam 😝 uz at je jaro

ma.ja
22. led 2010

dvojce ty máš dlouhý protokol? Jestli ano, kolikátý DC jsi začínala stimulovat?

murasek
22. led 2010

ma,ja ahoj - trosku se ztracim, ty mas pred ivf?

lemurka.m
22. led 2010

Ahoj všem 🙂 dobré poloooooooodne 😀

murasek
22. led 2010

cau Lemur 😝

lemurka.m
22. led 2010

Jsem celou noc hledala kopírku.Ale nevím,co jsem potřebovala tak nutně okopčit. 😕 To zas byla noc 😎 😀

murasek
22. led 2010

se ti zdalo o kopirce,jo? ty mas teda sny 😔 tak to jsi asi kratce vzhuru, co? to muselo byt ale plno kopirovani 😀 😀
dnes ani nevim co se mi zdalo, ale nekdy to stoji za to 😵

lemurka.m
22. led 2010

Už jsem vzhůru dýl,ale nešel PC 😠
Já tu kopírku nenašla.Podíván se do snáře,co to znamená,ale kopírka tam asi nebude. 😀 😀 😀
Já mám často superbláznivý sny 😵

ma.ja
22. led 2010

murasku- pevně doufám, že máme před 2.IVF. Máme za sebou 3xIUI a 1xIVF, chlapínek má horší spermio, já jen jeden průchozí vejcovod. Po tom neúspěšném IVF jsem si řekla o genetiku a tam nás poslali do Prahy na imunologii. Teď v úterý jedem pro výsledky a ve čtvrtek jdem k Mudr Křečkové a pak k Petrovi. Pevně věřím, že bude vše OK a budem moct začít stimulku 🙂

a sny jsem měla taky pěkně blbý, probudila jsem se pěkně nas....

murasek
22. led 2010

Lem - tak mrkni do snare na netu, treba neco objevis 😀
Ma.ja - a mate nejake zmrzlinky - bude KEt nebo rovnou dalsi stimulka? polde toho co pises, tak stimulka.
Ma.ja - a kam jsi chodila na IUI, predpokladam, ze jeste nebyl Gennet tady v LB nebo jo? ja si od IUI dost slibuju (samozrejme v ramci mezi 😀 ), pac pokusy u ivf mne uz nechaji chladnou. jsem ve fazi, kdy jim neverim - coz samozrejme netrdim Vam, ktere jdete do toho, je to o psychice a moje je ted nastavena takto 😅

murasek
22. led 2010

Narodil ses jako originál, tak proč žít, jako kopírka
Lem - tak jsem googlila o kopirce a vyhodilo mi to toto: viz vyse - dobry, ne? 😀

lemurka.m
22. led 2010

Hlásím,že ve snáři kopírku nemají. ☹ Našla jsem jen kopí,kopřivy a kopyto 😀
Ani počítač tam není.Měli by to nějak aktualizovat a narazit na dnešní dobu 😎

lemurka.m
22. led 2010

Murášku,to je super 😀
To bude moje nový heslo 😀 🙂 😀

murasek
22. led 2010

a co pisou u kopyta: jestli je to dobry, tak si rekni, ze je to dovozenina od kopirky a je to jasne 😀

lemurka.m
22. led 2010

kopyto - drž se svého řemesla
To tvoje se mi líbí víc.Jsem origoš 😀

ma.ja
22. led 2010

mur - zmrzlinky nemáme, měla jsem 8 vajec, 3 se oplodnily a zbyly jen 2 a ty mi zavedli. IUI mi dělali tady v G, chodíme tam od července 2009. Předtím pokusy s Clostylbegytem a domácí snažení. Proč neveříš na IVF? Je tam přeci jen vyšší % úspěšnosti než u IUI. I když pokud máš v pohodě vejcovody a spermoně, tak proč ne.

lemurka.m
22. led 2010

Maji ty jedeš v úterý do Prahy a já do LBC,tak si budeme držet palce,ať nám řeknou dobré zprávy 🙂

murasek
22. led 2010

Ma.ja ivf jsem verila 2roky, ted jsem prisla k MUdrovi, ze chci zkusit IUI a on, ze je to bezva napad, ze s diagnozou, co ma muj manzel (spermio nic moc), mozna geneticka vada a ja nevim co jeste..
tak jsem si rikala proc nam tohle nerekli driv a nechali me skoro 3roky po centrech podstupovat IVF a Kety, vyplacat hromadu penez apod. Tak jsem si rekla, ze pockam jeste 2roky, zvolim tu nejlevnejsi variantu a kdyz se do te doby nepovede, naucim se jazyk a zacnu cestovat, poridim si psa jako naplast a pod.
Ale neber me moc vazne, touha po mimi je silna, jak rikal, kazda zena jednou otehotni, ale ja nemam chut cekat reba dalsich 15let. Navic za dobu "stimulace" a uzivani ruznych leku mam nahore pres 15kilo, pravda jsem lenochod obecny,a le nac ted shazovat, ze? 😀

tak proste az jednou prijde den D a ja budu tehule nebo den D, kdy me toto vsechno prestane bavit - uvidim co se svam zivotem dal
Ale ted nebudu davat dalsich 70tis za IVF, obzvlast kdyz mu ted neverim, ne? 😝
sorry za roman 😵

murasek
22. led 2010

tak a ted vite skoro vse o me 😎
me bude chvilku trvat nez si zapamatuju, kdo na co se chysta - ivf nebo IUI a ziv.pribehy, ale tesim se, ze sem budu jukat a spolecne si budeme drzet peste 😅

ma.ja
22. led 2010

ty jo mur tak to je tedy síla. Nám teda hned na 1.konzulatci Bydžovská řekla, že IUI je jen 10% a jelikož se mýmu chlapovi spermio spíš zhoršuje ( a to do něj cpu vitamíny už rok), tak věřím spíš na IVF s ICSI.
Určitě jsi zaujala správný přístup, kila nahoře mne taky pěkně štvou, ale pořád věřím, že to vyběhám s kočárkem 😵

lemurka.m
22. led 2010

Murášku,koukám,že už toho máš taky spoustu za sebou.My si přejeme mimi 7let.Letos přijde.....? 🙂

ma.ja
22. led 2010

to je jasný, že si budem držet palce 😵 přeci jen se to líp snáší, když nás je na to víc 😵

holky mam strašně línýho koně, tak jdu vařit. Zatím pa

murasek
22. led 2010

holky, ja si moc preju, abych letos byla tehu, stejne jako vy ostatni a pak budeme shazovat kila u kocarku spolecne. Taky by se mi libila dvojcata tzv jednim vrhem, byl by to asi vichr ne-li vichrice, ale byla bych stastna 😀
co vy - ani jedna deti nemate? aspon nevidim v pase.. 😕

murasek
22. led 2010

mam taky linyho ore, nez se to nacte, tak je to vecnost.
Holky, co podnikate se svym protejskem ve volnych chvilich? mate nejake spolecne zaliby? sport nebo tipy na vylety?
u nas je to na bode nula a nez uplne zakrnim, rada bych se inspirovala vasimi aktivitami 😅
diky predem za tipy

lemurka.m
22. led 2010

Moje kobyla je taky líná 😠
Všechny budeme letos lítat za kočárem,který si koupíme u Dvojčata.2 😀
Dítko nemám ☹ ,mám hafíka 🙂

murasek
22. led 2010

Lemur - hafik je radost sama o sobe, a co je za rasu? neco mensiho nebo rovnou doga? 😀

lemurka.m
22. led 2010

U nás to jsou filmy,jinak bod nula 😒
Hafík je pudl,už je to důchodce,je to milášek.A má čtyři dítka - holčičky.Takže mám co dohánět. 🙂
Chtěla bych být náš pes 🙂

nadis.h
22. led 2010

Ahoj holky,

to zas fachal parádně ten kůň dneska! 🙄

Murasku našima aktivitama se raději neřiď. 😀 Jelikož přítel přes zimu maká 7 dní v týdnu od prosince do března tak v tenhle čas máme společný zájem jen se sejít večer u jídla a jít spát. A pak přes léto to jezdíme občas někam na prochajdu-výlet nebo na Hamr se opalovat. Nic závratnýho jako že sport nebo něco podobného.To vůbec.