Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

murasek
5. bře 2010

tak uz nazhav telefon a pockej co ti reknou, aspon budes mit pocit, ze jsi pro to udelala vse 😵

janina79
5. bře 2010

achjo.... no tak jo.... ale na UTZ nám jít 16.3. až,prý dřív nebude nic vidět

murasek
5. bře 2010

tak jak jsi dopadla Jani? co ti rekli? treba jen zvysis davku utrose a bude to dobry..
jsou to ale nervy, co?
ze nekdo ma tehu ani nevi a cele bez problemu a my se tady musime porad tak nervit 😠

murasek
5. bře 2010

ne, to bylo neprosperujici tehotenstvi, mela jsem i srdicko , vsechno ok a najednou konec. Taky dost velky hematom v deloze...
taky jsem spinila, byla jsem na kontrole v Car a doktor rikal, ze je to normalni, pak jsem spinila asi za tyden, sla na ambulanci do nemocnice (BYLO to v noci) a miminko uz se nevyvijelo 😔

ma.ja
5. bře 2010

tak koukám, že ten pátek opravdu stojí za prd 😝

tak něco pro zasmání, jaká jsem krávěna...jsem si šla přečíst příbalový leták k mamatestu...a on se tam má test máchat 15 vteřin a já ho tam máchala jen asi 3 vteřiny...holky nevím kde jsem k tomu přišla...fakt debilka 😠

janina79
5. bře 2010

tak prý to je normální, prý se embrio víc zavrtává a proto taková stará krev.... doktor tam bude po 11,15 a tak můžu volat ještě jemu pak.... prý to nesmí přejít v krev ale jinak OK....? tak ještě zavolám po 11,15 ... ach ho... je to hrůza.... ale divný, že to je přes noc.... a přes cen,kdy třeba něco dělám a měla by být větší pravděpodobnost tak to není.... ☹

ma.ja
5. bře 2010

janiku to už je za půl hoďky, myslím na tebe a držím palečky

murasek
5. bře 2010

Jani - tak uz jen chvili a budes moudrejsi!! drzim paluchy na smae dobre zpravy!
ma,ja a co te napadlo jen tak kratce? 😀 😀

reny01
5. bře 2010

maji 😀 😀 😀 takhle krátce jenom?se z tebe picnu 😀

ma.ja
5. bře 2010

reny máme dnes stejnou kuchtu- taky máme svíčkovou, mňam

murasku já nevim, kde jsem to vzala, zkrátka jsem to za ty 3 měsíce zapoměla 😲

janina79
5. bře 2010

no jo, jenže co poradí.... buď ať příjedu, nebo že to je normální..... ☹

murasek
5. bře 2010

ma.ja a ty ted testujes? jsem nejak mimo 😝

nadis.h
5. bře 2010

Jani hlídej hlavně,aby nešly kousky sliznice.

Maji já jsem nikdy test nemáchala...Já ho jen přímo počůrala a fertig. 😝

murasek
5. bře 2010

uvarila jsem si kavu a budu te Jani sledovat, pisni co mudr...
hlavne at je to dobry!!!

lemurka.m
5. bře 2010

🙂 Zdar kobylí žínky 🙂

Maji - musíš pořádně máchat 😉
Jani - ať se drží 🙂
Reny - malou vykurýruj
Murášku - co je u tebe nového?

ma.ja
5. bře 2010

murásku mam testit až zítra, dnes jsem 13.den po ET...no ale však to znáš...nedočkavky a pak se nervujou...no jenže mam mít nerva z toho jestli to vyšlo s testováním nebo bez něj...to vyjde úplně nastejno...nervák jako nervák 😖

ma.ja
5. bře 2010

berušky vy jste tak hodný, děkuji za rady, konečně vím jak na to 😀 😀 😀

lemurka.m
5. bře 2010

Maji - ty máš chlapa nedočkavce,chce testit dřív než ty 😉 A jak dopadlo stříhání mašinkou?Udělalas pěkný trávníček? 😅
Jani - solárko bych vynechala,na prcka takhle svítit a teplit 😕 Mamidrink zkusím a nemají taky nějaký Tatidrink? 😵

ma.ja
5. bře 2010

lemur on by na to nejradši čural sám.... 😀 😀 😀 trávníček...no my to už berem bez nástavce, takže teď to není ani trávníček, teď je to spíš mecháček 😵 mam ráda mecháček 🙂 🙂 🙂

lemurka.m
5. bře 2010

Gabi - vítej a přeju brzo plné bříško 🙂 Chodím k primářce a jsem spokojená,je příjemná,uklidní mě a trpělivě odpovídá na bambilion mých otázek 😀
Sluníčko - neschopenku bych dala od OPU
Vever - super,že máte zdravé bičíkovce 🙂 Nová verze koníka - já jsem ráda,že jsem se naučila koníkovat tady,to zas bude 😲

lemurka.m
5. bře 2010

Maji - tak mu taky nech jeden pocikať 😀 Taky mám ráda mecháček 🙂 a u miminek miluju ten sameťáček tenisáček 😵 😵

murasek
5. bře 2010

ma.ja - ty ses ale trdylko 😀 😀
jezis jakej travnicek nebo mechacek? 😀 😀 to je na tema po 22hodine, ne?

lemurka.m
5. bře 2010

Petruš - gratuluju k neg. triplům,na tuniku mám ještě času 😕 a jak teda gumička roztažená a neroztažená 😀 😀
Haribo - tak v pondělí přeju úspěšný první krok 🙂
Kapi - ten život nás ale zkouší,viď 😔 pořád mačkám pěsti 0106

lemurka.m
5. bře 2010

Co si sama nevystříháš,to nemáš........... 😀 😅 😵

janina79
5. bře 2010

holky já dala sprchu umyla hlavu, abych kdyžgak byla připrav. ,... a za chvíli jdu volat.... ne kousky sliznice to nejsou.... divný, že to je v noci... přes den ne... ☹

lemurka.m
5. bře 2010

Indri - takže výsledky máš po kupě,teď regeneračka a pak píchat 😉 abys v těch lázních nepotkala nějakého lázeňského šviháka 😲 a dneska zase bude Blažena a Miluna a Evík 😀 😀 😀 se tak těším,jakože já se jmenuju jááá 😵

lemurka.m
5. bře 2010

Tak okénko vzkazů uzavírám 😎 to máte za to,že tu nejste,když tu jsem já 😝 😵

murasek
5. bře 2010

lemur - ja se z tebe picnu 😀
jani, tak zhav draty!!! tipuju, ze ti reknou zvysit utrogestan a klid, tak sup sup informuj nas!

lemurka.m
5. bře 2010

Já bych se taky někdy picla 😉 Pic kozu do vazu 😅

murasek
5. bře 2010

😎 pic pic 😎