Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

haaribo
26. dub 2010

Hmm, to já nevím, na čem si pochutnám, to je jedno, uvidíme!

janina79
26. dub 2010

já to měla taky tak.... a v Gennetu jsem za ně hned "vyplázla" asi 5000 kč.... za ty injekce

no a v lékošce mě to vyšlo asi na 700,- to už šlo..... 😉

No ať holčička nebo chlapeček, jména mám, a těším se na oboje..... ty se máš, máš mrazíky, já už ne e ..

slunickosedmitecn
26. dub 2010

Ahoooj kočky 😉 . Jdu vás po víkendu pozdravit. My byli pořád někde venku,byl by hřích být doma. V pátek jsme byli s manžou na večeři a moc jsme si po dlouhé době pochutnali.
Jinak Gabi, to je dobře, že je vše v pořádku. To je krásnej pokládek v tvým bříšku. Já chci takýýýýý už 🙂 . Tak se opatruj a přeji, aby už ty těhu nevolnosti co nevidět přešli.
Jani, gratulace i tobě. Jinak ses zbytečně stresovala z té dnešní kontroly. Raduj se a mysli pozitivně. A gartulace k těhu průkajdě.

kapi, to je super,držím palce, aby ten čas rychle utekl a měla jsi už mimi u sebe. 😉
Holky, musím dát kafe, jinak usnu..... 🙂

haaribo
26. dub 2010

No, jo, tak uvid´íme. Napadlo mě tam zavolat už 7.5., co kdyby náhodou. Za to nic nedám.... Ježiš, holky, já se táááák těším....

janina79
26. dub 2010

hari: to věřim.... já se taky těšila, pamatuju si to moc dobře. 😉
budem s tebou neboooj... určo tam cinkni už toho sedmýho...

ahojky sluniii: no jasný víkend byl super, ale teď se nám to nějako kaboní...

holky mě je zase už zima....
manžel je nastydlej a bolí ho v krku, tak snad to nedostanu od něj... vitamíny musim baštit... 🙂

kapibara
26. dub 2010

Haari...mně to taky pojišťovna schválila za 14 dní...jen zkoušej volat 😉

Sluni...zdravím,nejlépe když budeme těhu co nejdřív obě 😉 jaképak copak 😀 😀 😀

Jani...zalez pod peřinu 🙂 jen bašti,bašti

slunickosedmitecn
26. dub 2010

kapi, to bude nejlepší 🙂 snad co nejdřív to tady oznámíme 😉
Jani, tak zalez do peřin. Já mám manžela taky nějak nastydlého, má takovej dávivej kašel.
hari souhlasím s jančou, cinkni toho sedmýho za to nic nedáš 😉

reny01
26. dub 2010

zdravím holky 🙂

jani tak to bylo nervů pro nic za nic 😉

gab krásnáááá fotečka 😵

haari mám radost s tebou 🙂 mě to shválili za 14dní 😉

sluníčko dočkáš,jen věř 😵 večeře teda mňam 😉

já dnes dopolko nebyla doma,byla jsem u mamky 🙂
odpoledne jsem se pěkně válela v posteli 😅 😉

nadi taky se už těším na ty věcičky malinký ,voňavý 😵

haaribo
26. dub 2010

Děkuju, holky!!!! Jsem ráda, že vás mám!!!! 🙂 🙂 🙂

reny01
26. dub 2010

haari my jsme taky rádi,že tu jsi s námi 😵

holky tak jsem si ještě vyžehlila pár kousků a teď zahučim do postele 😉

přeju krásný večer 😵

ma.ja
26. dub 2010

ahojte berušky 😵 jak vám rostou bříška??? Doufám, že pořádně 😀 😀 😀

Holky já se z toho asi picnu, asi před měsícem jsem byla na tý cytolce, a mudra říká, že má pocit, jestli nemam zánět...pak jsem asi 16dní čekala na výsledky...a taky že jo..takže antibiotika pro mne i pro Jirku...no a dnes jsem byla na kontrole a žene mne ještě do Lbc nemocnice na mikrobiologii, že možná mam v sobě nějakej fujtajxl....už mne z toho klepne...jen jsem přestala lítat do Gennetu, tak tohle ☹

reny01
27. dub 2010

krásné ránko holky 😵

maji tak to je teda,pořád něco 😝 no ale třeba to byla i příčina,že se otěhotnění nepovedlo 😕
držím palečky,aby bylo vše o.k. 😉

holky to byla zase dneska noc 😖
každou chvilku jsem lítala na wc,do toho malá taky pěkně řádila 😵 měla nějaký mejdan či co 😀
musím ten spánek přes den nějak dohnat 😅 🙂

hezký den kočky 😵

lemurka.m
27. dub 2010

😵 Dobré ráno,tety koníkovky 😵
Včera jsem byla na OPU - ze 14 folíků bylo 11 vajíček 🙂

lemurka.m
27. dub 2010

Před chvilkou jsem volala do laborky a máme 4 embrya 🙂 nejdřív jsem byla trošku zklamaná,že jich není víc ☹ ,ale manjel mě ujistil.že chceme 1-2 děťátka,takže to stačí 🙂 je to zízrak a jsem šťastná 😅

lemurka.m
27. dub 2010

zázrak 😀

lemurka.m
27. dub 2010

popisek pro ty,které ještě neznají:
včera v 7:30 nástup na recepci,hupky dupky do komůrky,šli jsme oba,oba přece chceme miminko,tak ať mám nějakou zásluhu,že? 😀 a pak o patro výš,tam jsou pokoje,manjel byl se mnou na pokoji,asi v 8:30 rozhovor s anesteziologem / sympaťák 😉 /,asi v 9:30 tradááá na sál,jely jsme se sestřičkou a peřinkou výtahem dolů,manjel šel na kafčo,asi za 3/4 hodinky jsem byla zpátky na pokoji,pak tě přijde informovat embryoložka a hlídá tě sestřička na monitoru a chodí se na tebe koukat anesteziolog a gyndař přinese zprávičku a postup,co dál,potom tamponáda ven a jedem domů 🙂

lemurka.m
27. dub 2010

A teď moje specialitky: 😕
peřinka - šlupička...říkám sestřičce,že mi asi potom bude zima 😒 hezky mě přikryla 🙂
na sále personál říká - to je vedro....a já zmrzlá,jak sobolí h..... a říkám,že jim trochu zimy dám 🙂
při odběru jsem krvácela po punkci,mám tam steh.....prý už rok nešili 😨 manjel koukal,tak jsme mu vysvětlily,že JÍ nemám zašitou 😀 ,ale jeden vnitřní steh,který se sám vstřebá 🙂 píchám si Clexane na ředění krve,může to být i tím
po narkóze mám motanici palice vždycky........šla jsem vyndat tamponádu a cítím,že už to přichází 😒 při cestě na postel jsem sebou křápla...vzhůru do bezvědomí...ale manjel mě zachytil,dali mi nožky nahoru a pak jsem se probrala 😕 dali mi kapačku a zpátky na monitor a šla jsem domů asi v jednu

lemurka.m
27. dub 2010

Snad jsem vás moc nevyděsila,vy ostatní to budete mít normálně jako ty tři,co tam byly taky na odběru 🙂
Manjela jsem vyděsila hodně,stalo se mi to poprvý.....říkal,že to bylo,jako kdyby mě vytáhl někdo kabel 😔 jako pytel vody 😔
Jsem ráda,že tam byl 🙂
Bolí mě žebra a tak všude,jak mě chuděra tahal na postel........ ☹

lemurka.m
27. dub 2010

Pak mě ještě zkontrolovala prim.na UZ v ordinaci,byla jsem v pondělí ve všech patrech G 😎 a bylo to OK 🙂
Holky,já s ní mám jen dobré zkušenosti

lemurka.m
27. dub 2010

Zavádím ode dneška Utrogestan /200,-/ a pokračuju Estrofem,Prednison,Euthyrox,Clexane,Femibion

janina79
27. dub 2010

ahojky Lemur.... , no jsi statečná.... vážně super.... 🙂 4 embrijka budou stačit, uvidíš 🙂 teď ještě aby pěkně rostli a vyvíjeli se.... dali jste si prodlouženou kultivku?? no kočko, tak to budeš za chvíli zpátky v Gennetu na transferu.... 🙂 🙂 tak přeju štěstíčko a prskááááám bacílky..... 🙂

janina79
27. dub 2010

no a kdy jdeš na transfer?

lemurka.m
27. dub 2010

Od soboty mám citlivé bradavice 😎 ,celý kozouchy mě nebolí,jen ty trčavky furt stojí 😀
Od neděle břicho jak po hrnci hrachu 😀 po včerejšku jak po hrnci hrachu a hrnci fazolí 😨
Tak já jdu zase odpočívat,ale jinak teď mě tu budete mít každý den 🙂 ............pááááááááááá 😅

lemurka.m
27. dub 2010

Ahoj Jani,bříško mám podobný jako ty na fotce,vzpomněla jsem si na tebe

lemurka.m
27. dub 2010

Dali jsme prodlouženou kultivaci,ale říkali,že nám každý den poradí embryolog,co bude nejlepší
ET od středy do soboty 🙂

janina79
27. dub 2010

držím palečky... to už je brnkačka pak.... no odpočívej, a NAKUKUJ.... 🙂
A HODNĚ PIJ!

lemurka.m
27. dub 2010

Jani a ty jsi brala tak Estrofem,ale před KET,viď?a narostla ti sliznice?no jasně,že jo,jdyž tam bydlí už 13 týdnů miminko 🙂 beru ho od soboty 3x1,tak snad mi taky naroste pelíšek
Děkuju za palečky 🙂

janina79
27. dub 2010

brala jsem 3x1 estrofem, ale na utz mi řekla prim. že sliznici musíme víc popohnat tak jsem pak jedla 2-1-2 no a vyrostla peřinka... 🙂 teď máš to nejhorší za sebou a to nejhezčí před sebou... 😉

lemurka.m
27. dub 2010

Tentokrát mi to fakt dalo zabrat 😔 je to moje 3.IVF,byla jsem na pokoji č.3,tak snad dobré znamení 🙂
A jak jsi psala o ZOO - v Praze se narodilo třetí gorilátko,krásňoučkýýýý 😉
A ke všemu - včera měly narozeniny dětičky našeho psíka 😎 ...............................to je ale fůra znamení 😀

janina79
27. dub 2010

🙂 🙂
já jsem to opravdu (věřim tomu) že ze začátku vyležela.... ten první týden jsem jen ležela a pak jak jsem šla do práce, začala jsem 2. den špinit, takže okamžitě domů...