Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
7. srp 2009

Holky ahooj. 😕 Vy jste ukecaný! 😀

Janiku tak paráda. Tos teda toho snesla... To by Tvoje IVF mohlo vyjít pro naší celou partičku kdybys nám nějaká darovala. 😀 A možná, že bychom to stihly i dvakrát každá, kdyby náhodou nic. 😀

Jani dvojce. Jej Ty se takhle vrháš na hosty joo? 😀 No tak to se těším až se potkáme spolu. 😀
Jinak to je normálka ta mrcha opožděná! Já potřebovala jít na krev a čekala jsem 14 dní! 🙄

dvojcata2
8. srp 2009

Ahojky tak jsem z práce doma doma a do víru práce domácí.
Holky nejvíc se bojím toho že se to nepovede a ted je pro mně 14 dní hrozně dlouho a co pak kldyž budu muset čekat zase měsíce??? ☹

nadis.h
8. srp 2009

Dvojce já čekám už od března. 🙄 Ono se to vleče, ale na druhou stranu, když už pak příjde na akci tak Ti příjde, že to byla chvilka.A nemysli na to, že by se to nepovedlo. 😝 Teď je docela plodný období. 😀

dvojcata2
9. srp 2009

ahoj holky tak u mně stále nic zítra volám do Gennetu aby mně obednali k dr Petrovi aby mi píchl injekci.Já se z toho picnu . ☹

nadis.h
9. srp 2009

Dvojce a kdy jsi to měla dostat? 😒 TO je fakt pech. Znám to.

dvojcata2
9. srp 2009

kolem 3.8.

nadis.h
9. srp 2009

To je tím jak na ní myslíš. Tak naschvál nejde. 😀

janik8774
9. srp 2009

Jani,to jsou nervy.
Doktor může zjistit v jakém stádiu máš cyklus.Zkus zavolat Dr.Petrovi a říct mu problem a on ti to třeba zjistí.
Já ho neznám tak nevím jak je ochotný.Já se na svého gynekologa můžu obrátit s čím koliv.Minulý měsíc jsem taky málem šla za ním že jsem to nedostala a to se mi to zpozdilo o blbý 3dny.
Jinak já budu asi mít 25.8. transfer.Ode dneška beru estrofem.

dvojcata2
9. srp 2009

budu volat v pondělí i on mi říkal at příjdu že mi dá injekci abych to dostala.jANI TŘEBA MI TO VYJDE a půjdu na transfér jako ty ale to se ještě uvidí když mi tak psichyka dává zabrat.No uvidíme 😉

janik8774
9. srp 2009

Hlavně to chce klid. 🙂

dvojcata2
9. srp 2009

Já vím stále si říkám vždyt já na to nemyslím bud to to dostanu nebo ne,ale jdu na záchod a hned koukám a jsem zklamaná takže mozeček samozřejmně furt šrotuje už jsem mohla mít injekce za sebou a jít na kontrolu .Ale jak říká můj drahý to je osud. 🙂

janik8774
9. srp 2009

Uvidíš zítra.

dvojcata2
9. srp 2009

hned dám vědět tak pa zítra ráno vstávat.Dobrou noc všem 🙂

janik8774
10. srp 2009

To je taková nuda když si nemohu s někým pokecat.Už aby jste byly na mateřské. 😀

nadis.h
10. srp 2009

Janiku kecej se mnou. 😀 Já na mateřské nejsem, ale na netu jsem přilepená imr vére. 😀 I v práci i doma.

Zrovna hledám dovolenku na listopad. Chci to dát dodatečně miláčkovi k narozkám co ted měl a máme v listopadu výročí první. 😵

ma.ja
10. srp 2009

já jsem tady taky 🙂
mam ještě tenhle týden dovču, doteď jsem se válela na slunci, za chvíli přijede JIrka z práce, tak jsem se musela jít udělat za člověka 🙂

nadis.h
10. srp 2009

Maji já bych taky šla někam na sluníčko. Už nejsem ani tak bílá jako zelená. 🙄 Ale furt si řikám,že když někam vylezu tak určitě zafunguje zákon schválnosti a budu muset do práce. A dnes kdy jsem mohla někam tak mi to tak rychle uteklo,že už nemá smysl někam jít. 😝

nadis.h
10. srp 2009

Holky nevíte jak daleko máme z Lib Lipsko? 😕 A nebo jaké máme ještě německé letiště tady "poblíž" krom Drážďan?

nadis.h
10. srp 2009

No tak Jani nejdřív bulí, že s ní nikdo neprndá a pak je ticho... 😝 😀

janik8774
10. srp 2009

Nadi,už jsem tady!!!!!!!!
Musela jsem se jít se synem podívat na kačenky na jezírko.Denní povinnost u syna.
To víš otevře oči po odpoledním spaním a maminka musí být v pozoru.Konec lenošení a jde se na kačenky. 😀 😀
Našla si nějakou dovču na listopad? To je tak Thajsko.

nadis.h
10. srp 2009

Jani no to jo to je důležité a příjemné takovéhle povinnosti. 😉 Já se na to hrozně těším. Budeme chodit sportovat a různé courat. Takhle furt smrdím doma. 😝

Dovču ještě nemám. Ale našla jsem Turecko 5 hvězd s All in za super cenu. Je to na jihu a hotel přímo u pláže.Ale ještě budu šťourat. Mám čas. Poletíme s německou CK. Mám s tím nejlepší zkušenosti.

janik8774
10. srp 2009

Jo,jo.Turecko je super.Byla jsem tam a byla jsem spokojená.Líbilo se mi tam.

nadis.h
10. srp 2009

já tam právě nebyla ještě a chtěla bych. Byla jsem v Egyptě tam nic moc, na Djerbě tam to bylo super tak ted zkusím Turecko z taových to států...

dvojcata2
10. srp 2009

Ahoj děvčata tak tady se cestuje.Já dostala injekci dr Petr mně prohlédl vše je ok sliznice dobrá tak uvidíme dal mi dvojitou dávku když jsem mu řekla svojí váhu tak snad už mrcha příjde. 😉

janik8774
10. srp 2009

Ahoj Jani,
jaký čas jí doktor dává? Já jsem někde četla že 14dní. 😠
To jenom Nada cestuje.My pojedeme tak jenom na chatu za Liberec.

dvojcata2
10. srp 2009

no říkal do dvou dnů nebo dvou týdnů.Doufám že to první bude platit.Jinak mně picne ☹

nadis.h
11. srp 2009

Ahoj holky,

dvojce tak snad už příjde paní Mrcha. Jani já bych klíďo brala chaloupku. 😉 Hlavně něco kam vypadnout z paneláku. 😝

janik8774
11. srp 2009

Jani,
pokud je to opravdu "konská" dávka tak by to mohlo být do dvou dnů.Po neuspěšném transferu taky dorazí do dvou dnů.Tak jsem zvědavá. 😕
Mám pocit že ten měsíc do krve asi nepřežiju. 😀 Ještě že máme nějaké aktivity.Snad to nějak uteče a nebudu muset na to moc myslet.Zrovna dnes jsem málem zapomněla prášek. 😀

janik8774
11. srp 2009

Nadi,už si vybrala nějakou dovču?

nadis.h
11. srp 2009

Jani kdy jdeš na krev? Já jdu cca za 14 dní. Dovču ještě nemám. Prolézám servery a ukládám co se mi líbí a pak to rozseknu a něco vyberu. Ale zatím pořád vede to Turecko. Jak hotelem tak i cenou.