Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
6. dub 2014

@martiina_k moc na tebe myslím!!!!!! 🙂
@elysion u každého je to jinak, ale počítej tak kolem 50.ti, ceník mají na webu Gennetu, tak se tam zkus mrknout 😉

lonara7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bonifac
6. dub 2014

@martiina_k zlato držím ti moc palecky!Zítra ve dvě čekam zprávu 🙂

martiina_k
6. dub 2014

@elysion zítra ti napíšu, teď jdu spát, ale absolvovali jsme to zrovna teď, takže ti řeknu aktuální ceny...

cicinky
6. dub 2014

@martiina_k
@jilu04
@megara
@mourovata
@bonifac

6tý den po ET, prostě jsem to nevydržela 😀

marcule
6. dub 2014

@cicinky že by tam opravdu byla už takhle brzy
..

marcule
6. dub 2014

@marcule doufejme že ano držím moc pěstičky

cicinky
6. dub 2014

@marcule je tam, fakt že jo 😀
Zítra jdu nakoupit hromadu testů a testuju každý den 😀

martiina_k
7. dub 2014

@cicinky téda, tak to máš veliiiiikáááánské štěstí. Mě se prvně objevila až 12. den a to jsem z toho už byla mírně nervózní 😅 Držím ppalce, aby se bublinka udržela a abys v krvi měla krásnou hodnotu těhotenského hormonu 😀

cicinky
7. dub 2014

@martiina_k Martinko, já se k tobě chtěla asi hrozně moc přidat a bublinka také 😀
Je mi trošku zle, ale to k tomu asi patří 🙂
Už se moc těším na krásnou zprávu od tebe!!!!! 🙂

martiina_k
7. dub 2014

@cicinky za chvilku vyrážím, ještě ze sebe musím udělat člověka a jedu, no ale výslekdy stejně budou až odpoledne. Jen co budu vědět, tak určitě napíšu.

bonifac
7. dub 2014

@cicinky krásná a jasná 🙂 A krasne brzo!

@martiina_k
Doufám ze se k vám co nejdřív přidám devcata

mourovata
7. dub 2014

@martiina_k
@cicinky holky moc vám držím pěsti 😉 už se taky těším na druhý pokus, že vyjde 😉

martiina_k
7. dub 2014

@bonifac u mě jeeště neříkej hop, ještě jsem nepřeskočila. Minule jsem měla o hodně silnější a stejně to nevyšlo, takže teď sice jsem ráda, že test z moči něco ukázal, nicméně ještě se neraduju...

cicinky
7. dub 2014

@martiina_k
@mourovata
@bonifac
Je to krásné, ale ještě nic není jisté... Ovšem dokonale to člověka nakopne a je šťastnější 🙂

cicinky
7. dub 2014

@martiina_k Marti, v kolik budeš mít výsledek? Po 14té?

martiina_k
7. dub 2014

@cicinky nevím přesně, nejela jsem do Liberce, nechala jsem si odebrat krev u nás na oddělení, vrchní mi zavolá, ale předpokládám, že kolem té druhé by to mohlo být.

cicinky
7. dub 2014

@martiina_k Jééé, já jsem napnutá jak drát 😀

martiina_k
7. dub 2014

@cicinky ani mi nemluv... umyla jsem všechny hrnce co se nám tu nashromáždily, jdu založit pračku a tak nějak poklidím, abych urychlila čas...

cicinky
7. dub 2014

@martiina_k Ten poslední den je nejhorší, viď? 😒
Nechápu, že těhu testy nedělají na počkání 😀

martiina_k
7. dub 2014

Holky, tak výsledky už mám, hodnota HCG je 36.0, což je ještě nižší, než posledně. ☹ neznamená to teda, že by se to nezdařilo, ale taky to nevypadá růžově. Historie se asi opakuje ☹ ☹ půjdu na krev ve středu a uvidíme, třeba to neklesne, ale poroste....

marcule
7. dub 2014

@martia a jak to dopadlo minule to se embryo vubec neuhnizdilo ,to mi ani nerhkej vzdyt je to pry hodne uspesne ivf s darovanxmi tak me je divny ze by to ani na podruhe nevyslo??neni mozne ze je jeste brzo?

martiina_k
7. dub 2014

@marcule minule jsem měla HCG asi 41.6 nebo 7 teď nevím přesně a za dva dny na to už jen 13. Teď počkám tedy na středu a když to stoupne, tak OK, když ne, tak je to zase v háji..

cicinky
7. dub 2014

@martiina_k ježíš, tak to doufám, že ti to začne stoupat... pokud se to stane podruhé, znamená to pro tebe nějakou změnu v léčbě?
Přeci není normální, aby se mimísek zavrtal, a pak se dál nevyvíjel.... 😒

martiina_k
7. dub 2014

@cicinky netuším. Vůbec nevím co to znamená. Proč se nechce dál vyvíjet.

cicinky
7. dub 2014

@martiina_k Jsem laik, ale myslím, že v tvém tělíčku se děje něco, co není přirozené (tak jako u mě poprvé endometrióza zařádila tak, že jsem bublinku ztratila).. ☹
Je pravda, že mi zvýšili dávku nejen hormonů, ale i léku na tu endinu, jsem jak jeden velký vodní meloun (cca 4-6 litrů vody zadržuji), ale co bych pro mimíska nevydržela...
Něco musí být přeci špatně, tohle se ti dít nesmí!!!!!! 😠

martiina_k
7. dub 2014

@cicinky díky za podporu... nesmí ale děje 😒 zkusím se na to zeptat primáře, proč se to takhle děje...

cicinky
7. dub 2014

@martiina_k snad se ti to zvedne, a žádná konzultace nebude nutná, moc ti to přeji! 🙂

elysion
7. dub 2014

@martiina_k Budu ráda,když mi ty ceny napíšeš 😉 a na Středu držím pěsti,aby hodnota pěkně stoupla 😉

elysion
7. dub 2014

@cicinky 50 tis.to je teda taky pěkná darda 😠 no uvidíme