Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

mourovata
10. dub 2014

@martiina_k díky moc, myslela jsem si to 😉

marcule
10. dub 2014

@martiina_k ja tomu totiž nějak moc nerozumím,nevím jestli u tebe jde o to že se embryo chytlo a pak se přestalo dál vyvíjet a proto to HCG klesá nebo jestli k zahnizdění vůbec nedošlo.jsem z toho jelen 😢

martiina_k
10. dub 2014

@marcule no já si laicky myslím, že se zahnízdilo, lae dál nevyvíjelo... na štítnou žlázu beru léky, ale hladina hormonů by měla být OK. Prostě musíme počkat, co řekne doktor při další kontrole.

marcule
10. dub 2014

@martiina_k a tak už jsi se objednala nebo se co nejdřív objednáš ja bych asi nečekala,to s tim zahnizděnim jsem si taky jako laik myslela ale nevim a nerozumim tomu tak proto jsem se zeptala

martiina_k
10. dub 2014

@marcule chtějí po mě ještě odběry v pondělí, takže v pondělí odpoledne až budu mít výsledky si nový termín objednám

cicinky
10. dub 2014

@mourovata V Gennetu nepouští, bohužel, ptala jsem se, ale řekli, že ne ☹
@marcule jedna snažilka už se přidává, ale doufám, že nás bude pěkná hromádka 😉

@martiina_k v pondělí na tebe budu moooooc myslet 🙂

marcule
10. dub 2014

@cicinky ja na Tebe myslím pořád ale v pondělí budu myslet o to víc a moc ti přeju aby to nakonec dobře dopadlo..zázraky se přeci dějí nee 😉

marcule
10. dub 2014

@martiina_k ja na Tebe myslím pořád ale v pondělí budu myslet o to víc a moc ti přeju aby to nakonec dobře dopadlo..zázraky se přeci dějí nee emoticon

marcule
10. dub 2014

nejak mi to dnes nejde... 😒

bonifac
10. dub 2014

@mourovata no ja bych řekla ze nepustí :(

Holky tak sem to nevydržela a 6.den po KET sem se testla, testik je snehobily ... Posledně sem měla sedmý den duchanka... Tak zkusím třeba o víkendu...

cicinky
10. dub 2014

@marcule doufám, že budu mezi těmi, kterým se to povede a kdyby ne, tak máme 5 sněhuláčků 🙂

@bonifac zkus to v sobotu, určitě se tam duchánek objeví 😉

marcule
10. dub 2014

@cicinky no já si myslím že už mezi nimi js...že to není omyl..jsem si celkem jistá že sněhuláčci nebudou potřeba... 🙂

marcule
10. dub 2014

🙂

cicinky
10. dub 2014

@marcule 6týdnu a měla bych slyšet srdíčko, pak teprve tomu opravdu mooooc uvěřím 🙂

marcule
10. dub 2014

@cicinky to já vím ale už od ty krve tomu budeš věřit..a myslím že tomu věříš už ted po tom testování.. 🙂 to já jsem zatím od začátku přesvědčená že testovat ani nebudu a že to těch 14 dnu vydržím na krev... 🙂 ale jak to vše bude v červenci to nevím..uvidíme třeba to taky nevydržím... 🙂

cicinky
10. dub 2014

@marcule nevydržíš, věř mi, při prvním IVF jsem držela a bylo to zbytečné, dočetla jsem se někde, že už 4 den po ET (v případě prodloužené kultivace) by se na testu měl objevit duch, nejdřív jsem tomu nevěřila, až to, že se mi udělalo trošku zle, mě vyburcovalo a test jsem udělala 😀
Ne u každého se to samozřejmě objeví, ale jsem důkaz toho, že se to stát může a děje se to 🙂
Každá snažilka si to zaslouží, jen jsme závislé na doktorech, ať tak či onak, dosáhneme svého prostě 😀

marcule
10. dub 2014

@cicinky nooo tak to koukám...ale jsem zatím stejně přesvědčená že to vydržím ale možná máš nakonec pravdu..nechci být hned zklamana ikdyž už ted je to na dobré cestě a já moc věřím že to dobře dopadne... 🙂

cicinky
10. dub 2014

@marcule budu ti moc držet pěstičky 🙂

martiina_k
10. dub 2014

Holky, teď zírám, přistálo mi srdíčko, přiznejte se, která jste mi udělala radost 😅

cicinky
10. dub 2014

@martiina_k Já 🙂
Protože ty ho potřebuješ !!! 🙂

marcule
10. dub 2014

@cicinky ano přesně tak Marti 🙂

martiina_k
11. dub 2014

@cicinky kujuuuu za srdíčko 🙂 a gratuluju k tlustici

cicinky
11. dub 2014

@martiina_k už se zase těším na zítřejší ráno 🙂
V kolik jdeš v pondělí do Gennetu?
Po 8mé mám jít na krev, tak by jsme se mohly sejít na drbíka 😉

martiina_k
11. dub 2014

@cicinky nepojedu do gennetu, nechám si krev odebrat v práci.

cicinky
11. dub 2014

@martiina_k achá ☹ a den konzultace už máš? 🙂

martiina_k
11. dub 2014

@cicinky ještě né, to budu řešit až v pondělí s výsledkama. Ale v pondělí už jdu do práce.

cicinky
11. dub 2014

@martiina_k tak pak dej vědět, kdy přijedeš 😉
Když to půjde, tak tě ráda uvidím, i na 5 minut 😉

marcule
11. dub 2014

@cicinky teeeda já zíráám 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

cicinky
11. dub 2014

@marcule To já taky 🙂 a ještě mám radost 😀