Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

alarada
8. čer 2014

@jilu04 Tak to my nemůžeme. Máme špatnou genetiku a v 50% by to znamenalo potrat ☹

megara
8. čer 2014

Ahoj dámy, tak co je u vás nového? U mě nic,jsem strašně natěšená na zítřejší kontrolu 🙂

martiina_k
9. čer 2014

@megara pak dej vědět, jak kontrola dopadla...
Já měla teď super víkend. Měla jsem v Praze kurz háčkovaných dutinek a háčkovaných kuliček (abych rozšířila své "schopnosti" a měla větší záběr potenciálních zákazníků) - zjistila jsem, že jsem děsné kopyto 😅 a v neděli se sešla s jednou známou z Fléru, kterou jsem poznala konečně osobně a je to moc fajn holka. No a obě noci (z pátka na sobotu i ze soboty na neděli) jsem přespala u spolužačky ze základky, která má tříměsíční mimča a tak jsem se poňuchňala s miminkama.. jsou tak klidné. Skoro nebrečely, krásně spinkaly... úplná idylka 😅

megara
9. čer 2014

Ahoj dámy,
takže dnešní kontrola dopadla dobře,folíky rostou ale trochu pomaleji, a jsou 16mm velké, takže jsem dostala další léky a na OPU - odběr jdeme v pátek 13.6. 😀 😀 Při vyzvedávání léků mi sestřička říká, snad nejste pověrčivá kvůli tomu pátku 😀 😀 a já ne ne 🙂 Doktorka říkala že se jí to líbí víc jak první stimulka. Ještě jsem vyfasovala Cetrotide+ Merional protože ten se dá prodávat jen po ampulích a já potřebuju jen 3+ závěrečnou Ovitrele - celková dnešní útrata 1.700,-Kč co bych pro mimísky neudělala 🙂

jilu04
9. čer 2014

@megara to já taky doufám, budu mu muset domluvit, aby se dalo dokupy a povedlo se to co nejdřív a ne že zase budeme čekat dalších 6 let

jilu04
9. čer 2014

@alarada aha tak to jsem netušila, ale neboj, ono si tělo nakonec najde cestičku, mě třeba před 6 lety, když mi bylo24, řekla jedna paní doktorka, že já těhotná nikdy nebudu a pokud se to povede přes IVF, tak to bude zázrak a ejhle, kdyby nám naše miminko nevzal zánět, tak bysme měli v listopadu chlapečka a přirozeně...prostě i lékaři se někdy pletou 🙂

jilu04
9. čer 2014

Tak jsem se holky dneska dozvěděla, že jsme čekali chlapečka.

megara
9. čer 2014

@jilu04 to je hrozný, je mi to líto

marcule
9. čer 2014

@jilu04 jak to že si se dozvěděla že to byl chlapeček..mě už se to pomalu ale jistě také krátí a blíží už se nemužu dočkat 🙂 🙂 🙂

jilu04
9. čer 2014

@megara děkuji, no jo use s tím nedá nic dělat, ale naštěstí jsem měla doma celé dva týdny miláčka, který mi pomohl asi ze všeho a všech nejvíc a teď už se těšíme na to, až budeme čekat prcka znovu
@marcule no docela jednoduše, dneska jsem byla u gynekoložky na kontrole a už jí přišly výsledky z histologie, genetiky a mikrobiologie, kam posílaly vzorky, aby se zjistilo, jaká brebera nám ho napadla, to ti věřím, že se těšíš, my jdeme 27.6. taky do gennetu domluvit se, kdy půjdeme pro zmrzlinky a ataky se nemůžu dočkat 🙂

alarada
10. čer 2014

@jilu04 Víš ono je lepší nevědět co jste čekali. My jsme poprvé věděli že jsme měli chlapečka a po druhé nám to neřekli a já bych to ani nechtěla vědět. Akorát se člověk trápí 😢

martiina_k
10. čer 2014

@jilu04 Taky bych to asi radši nechtěla vědět, ale ono to asi k trápení a smutku nijak nepřidá, ani neubere... a to je dobře, že ti miláček pomohl nejvíc ze všech, však tak je to správné, proto s nimi jsme, abysme se vzájemně podrželi, když se něco stane... je to dobře, že vidíš, že vás takovéhle zkoušky vzájemně posilují...
Holky já se teď těším na dovču a na podzim se k vám zase přidám... teda sledovat vás budu i tak...

jilu04
10. čer 2014

@alarada
@martiina_k
My jsme o tom taky oba přemýšleli a dohodli jsme se, že to chceme vědět, přeci jenom to byla část nás obou a po tom všem kdy jsme ho i viděli, jsme chtěli vědět, co to bylo. Ono je fakt, že si člověk pobrečí, ale srdíčku i duši se nakonec v náručí milovaných lidí uleví a je holky asi jedno, jestli to víte nebo ne. Já mám pocit, že od té doby, kdy jsem byla minulý rok v březnu na té opraci, přes gennet a teď tohle jsme se sblížili strašně moc.
Marti to se ti nedivím, že se těšíš na dovču a už víte kam nakonec pojedete?

martiina_k
10. čer 2014

@jilu04 nevím... necháme to na nějaký lastminute, takže prostě podle toho co bude a co nás zaujme..

jilu04
10. čer 2014

@martiina_k tak to jo to je taky docela dobrý řešení

alarada
11. čer 2014

@jilu04 My jsme se taky strašně moc sblížili před 4 roky. Bylo to 14 dní po svatbě kdy nám řekli že naše miminko má TARsyndrom - vrozenou vadu končetin a bůh ví co ještě. Museli jsme se rozhodnout zda si necháme takhle postižené dítě nebo půjdeme na potrat - teda v mém případě jít rodit. Když mě manžel pak viděl jak jsem tam ležela s těma hadičkama, pak mě dával na mísu - měla jsem epidurál. Pak za dva roky znovu. Při dalším těhotenství nám to bylo znovu zjištěno, tentokrát jsem nemusela todle podstupovat - byla jsem normálně na potratu. Kdybych neměla svéhu muže tak už jsem v Bohnicích na práškách.

Ještě že ty naše muže máme. Když s námi zvládnout todle, celý proces IVF a vše okolo.

martiina_k
11. čer 2014

@alarada tééda ☹ je mi moc líto, když si tímto někdo musí projít a když to musí zažít dvakrát, tak to je strašné... jsi strašně silná. Moc držím palce, aby to další těhotenství bylo v pořádku a abyste byli všichni šťastní.

alarada
11. čer 2014

@martiina_k Děkujeme teď už to vyjde. Já pani doktorce věřím na 100%. Po druhém potratu jsem myslela že už nebude moct mát vlastní děti - kvůli genetice. Tady zjistily že ano. Sice budu vždy polovina embryjí špatná, ale pořád tam je šance mít vlastní 😎

jilu04
11. čer 2014

@alarada Teda to je hrozný, jak někdo musí pro dětičky trpět, je mi líto, co jsi musela vše podstoupit. Neboj, určitě vše pro každou z nás tady dobře dopadne a na konci příštího roku už nás čeká jen hromada štěstí v podobě mrňouska. 🙂
Jo jo naši chlapi jsou snad ti nejbáječnější chlapi na celém světě. 🙂

megara
11. čer 2014

Ahoj dámy,
mám na vás takový dotaz, můžu já se koupat před odběrem? V tomhle hrozným počasí bych nejradši zahučela do rybníka, ale neudělala jsem to páč mám strach abych nechytla nějakýho breberáka. Tak se zatim peču, máchám nohy a čekám co bude 🙂 ☹ Co vy na to ?

alarada
11. čer 2014

@megara Já bych to neriskovala. V pátek jedem koupit zahradní sprchu a po MS se budu jen sprchovat. Kord v rybníku tam bych vůbec nestrčila ani prst

megara
11. čer 2014

@alarada no,já neplavu i když bych tak strašně ráda, jen koukám jak se koupou moje pesiny, ale je to děsný 🙂🙂v tomhle počasí se jen sprchovat doma :'(🙂

alarada
12. čer 2014

@megara Já vím, ale co by jsme neobětovali pro ty naše bublinky. Radši se budu sprchovat než chytit nějakého bacila a pak by se to všechno musela odložit o další měsíc. Já jsem kdysi z veřejného bazénu chytla opary, ale na pipině. To si nepřej co to je za bolest. Skončila jsem na kapačkách v nemocnici a od té doby jen tak někam nevlezu ☹

megara
12. čer 2014

@alarada máš pravdu,co bychom neobětovaly pro ty naše bublinky. Zítra už odběr,už se někam pohneme a nemusím si už nic píchat, huráàá 🙂

jilu04
12. čer 2014

@megara Souhlasím s alaradou, taky bych do rybníka nelezla, o je docela dost riskantní, ale neboj, ty to zvláneš. Teda tak to jestli jdeš zítra na odběr, tak to budeš první z nás tady těhule, tolik ti to přeju 🙂 😉

jilu04
12. čer 2014

@alarada Jo holka to znám opar tam dole, je to pěknej hnus. taky jsi seděla na kruhu a při čůrání brečela?

alarada
12. čer 2014

@jilu04 Jé tys to měla taky? Na kruhu jsem neseděla to mě ani nenapadlo, ale čůrání byl očistec. Já chodila do sprchy abych to trochu zmírnila ale stejně to nepomáhalo. Nakonec jsme odjeli do nemocnice tam mi dali antibiotika do žíly a nějaký obklady a to zabralo. Od té doby jsem na nějaké koupání opatrná. Věřím jen moři a našemu čistému bazénu 😀

hudala
12. čer 2014

Ahoj holky, po delší době se k vám jdu podívat. U nás je to pořád tak nějak naprd. Nic se neděje, jen pořád čekám. Asi to vzdáme a necháme na přírodě. Přeci jenom jednoho skřítka už máme... A co u vás? Je tady někdo kdo začíná stimulovat?

megara
13. čer 2014

Ahoj dámy,
tak už jsem v Gennetu a mám na sobě slušivou modrou košilku. Je nás tady hodně, jsme na pokoji po 3. Dnešek začal úsměvně páč přítel si nastavil budík a zaspal asi o 45 min. ale stále v normálním čase 🙂 pak dostal běhačku takže jsme málem neodjeli 🙂 I v telce říkali že dnešek bude zvláštní den, tentokrát nám to vyjde já to vim. 🙂🙂

@hudala já sem teď právě na odběru 🙂

hudala
13. čer 2014

@megara Jé, tak to je paráda. Moc moc držím pěsti aby ten dnešek byl den D 🙂