Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
7. říj 2014

@megara teda to jsi fakt dobrá, že jsi to vydržela, já bych to asi nedala

megara
7. říj 2014

@jilu04 to je jen protože, mám strach testovat, a více méně, že se snažim nepozorovat, ale teď co mě poslední dobou při větším pohybu břicho tak nevím, jestli tam něco bude nebo ne, jestli to není bolest před MS

jilu04
7. říj 2014

@megara to věřím, na to bolení si kup rozpustný hořčík, já ho beru normálně a když mě pouštěli minulý týden z nemocnice, tak mi dr. poradila, abych ho vypila, když mě bude ten podbřišek pobolívat a je fakt, že do 10 min. mám úplně klid

martiina_k
8. říj 2014

@megara tak držím moc palce, ať na testu najdeš //

megara
9. říj 2014

Ahoj dámy, dneska odpoledne si koupím test a prubnu to. Pobolívá mě břicho, přijde mi jako na MS 🙂

martiina_k
9. říj 2014

@megara tak tfuj tfuj tfuj
Dneska jsem byla v Gennetu, takže transfer bude v úterý... už aby to bylo 😅

marcule
9. říj 2014

@martiina_k tak mooooc držím pěstičky 🙂 🙂 🙂 At to vyjde 🙂

megara
9. říj 2014

@martiina_k držím pěsti, vyjde ti to, já to vím. 🙂

megara
9. říj 2014

Dámy, udělala jsem si odpolední test a byl negativní, udělám si zítra ráno další, ale myslím že bude mít stejný výsledek ☹

martiina_k
9. říj 2014

@megara achjo.. to není možné... mrzí mě to..

Před chvílí mi volala máma, že prý kdy jdu na další pokus ( já jí tyhle info moc nechci říkat, protože by se mě každý den ptala, jak mi je a jestli jsem testovala apod.), takže nevěděla, že to bude teď někdy. No ale přímo lhát jí nemůžu a když se přímo zeptala, tak jsem odpověděla, že v úterý. No a ona že ví, že to teď vyjde, protože se jí to zdálo, akorát neví, co že to bude 🙂 Primář řekl, že to bude dělat on a že jinou variantu než pozitivní neuznává, tak doufám, že má pravdu a že k vánocům budeme dávat ultrazvuk..

megara
9. říj 2014

@martiina_k zkusim to ještě zítra,ale nevěřim tomu ☹ já taky věřím že ti to tentokrát vyjde

limlim
10. říj 2014

Ahoj vcera jsem byla na ET bohuzel z 8 vyjicek bylo jen jedno tak uvidime. Jinak ET delal primar a jako zasla jsem jak je pozitivne naladen aspon teda se snazil 🙂

martiina_k
10. říj 2014

@limlim tak tfujtfujtfuj.... v úterý se k tobě přidám. Jsem taky ráda, že mi to bude dělat primář.
Holky, jak jste to měli při stimulaci a potom po transferu se sexem? Já mám po tom utroši hroznou chuť, ale tak nějak se "bojím", abych v té děloze neudělala nějaké nepřátelské prostředí pro embryjko. Před transferem bysme teoreticky mohli vzít kondom ale po transferu se bojím. Jak jste to řešili vy?

marcule
10. říj 2014

@martiina_k Po ETU mi bylo řečeno že sexu se mame na 14 dní rozhodně vyhnout ..tak jsme taky udělali..pak to nevadí 🙂

zantet
10. říj 2014

Ahoj holky. Mohla bych se zeptat asi jak probíhá to ivf🙂 teprve se rozhodujem jestli do toho máme jit z manželem....dekujk za odpoved🙂 🙂 🙂 🙂

martiina_k
11. říj 2014

@zantet chceš vědět, jak probíhá to samotné zavedení embrya, nebo jako všechno? Celý ten proces?

limlim
11. říj 2014

@martiina_k Ahoj dekuju, a tobe taky tfuj tfuj 😉 Sex me meli pri prvnim ET asi po 10 dnech, ale ted jsem sraspitel a necham to az po testech na krev 😎

megara
12. říj 2014

Ahoj dámy, tak já zase nic, MS dorazila v pátek večer. Tak vyzvednout léky a znovu do boje, budeme to do nového roku zkoušet sami a pak půjdeme do sněhulek 🙂

@limlim a @martiina_k holky, držím vám pěsti, určitě vám to tentokrát vyjde 😀

jilu04
12. říj 2014

@megara Moc mě to mrzí zlato a já tomu tolik věříla

megara
12. říj 2014

@jilu04 Ahoj, j taky, ale neklesám na mysli. Zkusíme to teď sami a uvidíme co se bude dít 🙂

jilu04
13. říj 2014

@megara To je dobře, třeba zovna se to povede normálně

pikusa
13. říj 2014

@megara ahoj.....to mě mrzí.....
ale líbí se mi tvůj přístup 😵 😵 a co víš....třeba nám tady do vánoc zamáváš pozitivním testem 🙂

megara
13. říj 2014

@jilu04 a @pikusa já doufám, že by to mohlo vyjít i samo, no uvidíme 🙂 Snažím se myslet pozitivně, protože tady na koníkovi vidím, že když člověk vydrží tak miminko přijde ať už normálně nebo s pomocí, a pomáháte mi i vy holky tady 🙂

jilu04
13. říj 2014

@megara to je pravda, na každou z nás nakonec čeká, jen je ta cesta někdy složitější

megara
13. říj 2014

@jilu04 přesně tak 🙂 Takže jsem si udělala kontryhelový čaj, baštím vitamíny, koupila jsem si lubrikační gel na podporu početí(sem teda zvědavá co to udělá), vyndám ovulační testy a budu koumat 😀

petra49
13. říj 2014

Holky držim všem palečky, tady je důkaz. Dva geneťáci. 😉

megara
13. říj 2014

@petra49 Díky za povzbuzení 🙂 🙂

martiina_k
14. říj 2014

@petra49 júúú, tak to je krásné povzbuzení. Holky právě volali, že toho našeho mrazáčka v pořádku rozmrazili, tak už se na něj těšíme 😅 Tak na mě moc moc moc myslete a věříme, že je to ten pravej.

elysion
14. říj 2014

Ahoj holky moc prosím o radu...v pátek sem byla u mudr na utz a podle toho,že sem byla 11 den cyklu mi vypočítala KET na čtvrtek nebo pátek já si vybrala pátek...jenže sem teď doma zjistila,že sem nebyla 11 den cyklu,ale 12 myslíte,že se tím něco pokazí o ten jeden den a nebo byl rozhodující ten utz ?

megara
14. říj 2014

@martiina_k držíím pěsti 🙂