Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

alarada
24. srp 2014

Ahoj holky tak nám to bohužel nevyšlo. V září kontrola a pak uvidíme co dál

marcule
24. srp 2014

@alarada TO JE MI LÍTO ☹ ALE VĚŘ ŽE TO VYJDE PŘÍŠTĚ

hankamisa
24. srp 2014

@marcule - bohužel,byli ale nedopadlo to.
určitě to bude ok,hlavně to chce klid a ne se moc strerovat.

martiina_k
24. srp 2014

Holky, já bych málem zapoměla. Vloni touhle dobou jsem byla za princeznu. Už asi dvě hodiny jsem byla vdaná paní. Krásný rok to byl, jen kdyby k nám přišel nějaký ten prcek... už pomaličku začínám zjišťovat, jaké jsou podmínky adopce, vím že je to běh na dlouhou trať, tak to asi "rozjedem na dvě strany". Budem se snažit o mimčo v gennetu a zároveň už začnem dělat nějaké ty psychotesty a já nevím co všechno je k tomu potřeba...

megara
24. srp 2014

@alarada To je mi líto, že Vám to nevyšlo, ale nevěš hlavu příště se zadaří 😀

@hankamisa já sem po IUI, chodim normálně do práce, ale já netahám nic těžkého, maximálně se rozčiluju, ale to je skoro všude 🙂
Já měla při IUI 3-7 den Clostík, pak 10 den UZV kontrolu, 12 den se šlo na věc, zlato moje ráno v 8:30 hod. odevzdalo spermoně, a já přišla na 12 hod., paní doktorka mi ještě udělala kontrolu, zjistila že mi ten jeden folík ještě nepraskl a šup rovnou na kozu, katetrem zavedla vyčištěné spermoně do pelíšku, já si asi 15 min poležela než mi napsala utroš a instrukce a šla sem 😀 To bylo 15.8., pak jsme to večer a druhý den ráno pojistili tak uvidíme.
Od včera sem v obličeji samý beďar, to se mi s utrošem ještě nestalo, a ještě mě pobolívá břicho, tak nevím co si o tom myslet 😀

@martiina_k Tak to gratuluji k výročí svatby. Teda ty rozjíždíš snažení na všech frontách 🙂 přeju aby Vám vyšlo oboje, páč se to navzájem nevylučuje 🙂

hankamisa
24. srp 2014

@megara -no já tahám v zaměstnání až 10-12 kg krabice ,takže to po iui asi není zrovna to nejlepší.proto mám v plánu si vzít aspon týden po iui dovču. ty spermoně jsi vezla z domů nebo je dával až tam. no na testování je brzo a bedary mi při utroši před ms skáčou taky. to porovnávám zda jsem větší puberták já nebo syn (16). 😠

megara
24. srp 2014

@hankamisa mě naskákaly beďary prvně při utroši, testovat mám od 15.8. za 3 týdny, ale uvidim, na jiných diskuzích už zkoušejí testovat 10 až 15 dne, tak nevim 🙂

hankamisa
24. srp 2014

@megara - no já myslím,že ten 12 den po IUI už bude určo na TT něco vidět .aspon dušík určo. 🙂

megara
24. srp 2014

@hankamisa uvidím v pátek, že bych to zkusila, ale mám trošku strach že tam nic nebude ☹

megara
25. srp 2014

Ahoj dámy, tak nevím proč ale od doby co jsem vstala se mi sem tam zamotá hlava, může to být tím utrošem? stalo se vám to některý?

hankamisa
25. srp 2014

holky dělali některé z vás u vašeho partnera fragmentaci spermií z důvodu hraničního spermiogramu?
a pokud jste dávali několikrát za sebou vzorky spermia lepšily se nebo horšily?

mě je totiž divné,že když nám před rokem dělali první nezávazný spermio pro moji dr. tak bylo výborné a ted když jde o ivf či iui tak se postupně horší. chtějí po nás tu fragmentaci,kterou si ovšem musíme zaplatit sami .přijde mi to divný.

megara
25. srp 2014

@hankamisa tak takovou zkušenost nemám, i když mám spermiogram chvilku ta a chvilku tak 🙂

limlim
26. srp 2014

Ahoj holky tak uz jsem myslela ze budu mit injekce a hura do toho... Jenze dr. malem nestihla schvaleni pojistovny a najednou koukala do me karty a zene me k mymu dr. se na to nemuze kouknout driv fakt jako nechapu. Mela jsem s Gennetu dobrej pocit ale uz nemam...

megara
26. srp 2014

@limlim Ahoj, proč tě žene k tvému doktorovi?

limlim
26. srp 2014

@megara ze prej neman citologii a prej ji v Gennetu nedelaji a je potreba... A pritom me moje dr. rikala ze neni treba kdyz me delali v lednu v Gennetu laparku... Jsem myslela ze kdyz jsem v peci Gennetu ze tam vse udelaji anebo me na to upozorni VCAS.

martiina_k
26. srp 2014

@limlim cytologii jsme dodávali úplně na začátku (vloni někdy v listopadu), tak doufám, že ji po nás taky nebudou chtít na poslední chvíli. Takže se vám to o měsíc pozdrží?
Holky zítra mi držte palce, jdu zase na tu histeroskopii a vůůůbec se mi na to nechce. Je mi celé odpoledne zima, jsem nervózní 😒 chjo, už abych to měla za sebou...

limlim
26. srp 2014

@martiina_k Radeji se na to zeptej... Jj opozdi se to o mesic... A tobe preju at je uz zitra touhle dobou..

marcule
26. srp 2014

@martiina_k marti neboj se toho to zvládněš..budu držet pěstičky at to dobře dopadne.. 🙂 🙂

martiina_k
26. srp 2014

@marcule však já vím, díky za podporu holky. Rozum ví, že to nic není, prostě se zítra prospím a budem zase blíž k tomu našemu nanučkovi... ale pocitově mám strach.
@limlim tak měsíc není v tom našem snažení taková doba ne? Příští měsíc bude za chvilku a navíc - to by mohlo být zhruba ve stejnou dobu, jako půjdu já, tak aspoň nás bude víc, nebudem se bát vlka nic 🙂

marcule
26. srp 2014

@martiina_k to je asi přirozené že máme strach..neboj ono to dobře dopadne a určitě ten poslední nanuček vyjde..držím moc pěstičky 🙂

martiina_k
27. srp 2014

@marcule tak tu právě ležím, už se nudím.... je nás tu pět, tak nevím, kolikátá budu. Každopádně na pokoji nejsem sama, což mě trošku vadí, člověk přece jenom chce svoje soukromí ☹ no ale až budu po výkonu, tak stejně jen otevřu oči a zase zavřu, takže mi to bude asi jedno....

limlim
27. srp 2014

@martiina_k Tak ja si klidne jeste mesic i dyl pockam jde me hlavne o princip za vsechno chtej prachy cekacky jako blazen a nejsou schopny preci jenom je to soukr. klinika.
Preju at to mas rychle za sebou a probudis se odpocata 🙂

alarada
27. srp 2014

@limlim Ahoj, mě dr. upozornila hned na začátku, že i když mě vyšetřujou tak si citologii musím zařizovat a myslet sama . Oni ji nedělají. Je to divné, dělaj ti všechna vyšetření a tohle ne

martiina_k
27. srp 2014

tak tu pořád sedím (resp. ležím)... od sedmi... a ta paní vedle mě na posteli taky ještě nešla... to je doba tohle...

marcule
27. srp 2014

to vím to čekání je to nejhorší Marti ,ale až se probudíš řekneš si nic to nebylo..a budeš ráda že to máš za sebou 🙂 🙂

martiina_k
27. srp 2014

@marcule normálně tohle byla nejlépe snesená narkóza v mém životě a že už jsem jich měla... normálně jsem se probrala ještě tam u výtahu, prohodila slova s doktorem a sestrama a pak jsem už nespala, mluvila jsem s manžou :D už jsem se nemohla dočkat až se zvednu, nic mi nebylo, všechno v pohodě.... ale ta paní vedle mě, ta to zrovna dobře nenesla, byla celá zelená, chudák, bylo na ní vidět, že se s ní všechno motá.. už jsme doma, láduju se nudlema a jsem OK 🙂

marcule
27. srp 2014

@martiina_k no tak to je skvělýýýý 🙂 přesně takhle snáším narkozy já... 🙂 🙂 🙂 a co hystero jak dopadla.vše je v pořádku...

martiina_k
27. srp 2014

@marcule no primář říkal, že se mi tam udělala jakási blanka - nebo prostě se "zalepil" průchod do dělohy... ono to nejspíš souvisí s tím, že nemám menstruaci, takže se to nějak slepilo, takže říkal, že je strašně dobře, že se to tím zprůchodnilo. Trošku se u toho prý zapotil, aby tu "dírku" udělal správně a né jinam 😅 ale dopadlo to dobře a 25. 9. jdem na kontrolu a zhruba v půlce října bude transfer.

megara
27. srp 2014

@martiina_k tak to je fajn, že si to snášela bez problémů 🙂 🙂 🙂 a už bude fajn a pak pro sněhuláčka 🙂

marcule
27. srp 2014

@martiina_k no hurááá 🙂 tak už se ti to také pomalu blíží 🙂 držím pěstičky 🙂 hlavně že je vše v pořádku..hurá do toho 🙂 🙂