Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
14. říj 2014

@elysion nejlepší by asi bylo kdybys zavolala do Gennetu a domluvila se tam 🙂

pikusa
14. říj 2014

@elysion je to jedno.....jde o výšku děložní sliznice
Ja byla na ketu 12 den,jednou treba 19 den

martiina_k
14. říj 2014

@elysion já jsem dneska byla také 19. den. Podle mě je důležitá ta sliznice a né tolik den.

jilu04
14. říj 2014

@megara správně, třeba to zabere 🙂 🙂 🙂

martiina_k
14. říj 2014

@bonifac jak jsi na tom? už jsi se trošku srovnala? Pomohly ti ty bachovky? Já jsem po nich taková "vyklidněná"... bylas u toho psychologa? Potvrdil ti ten syndrom vyhoření?

megara
14. říj 2014

@jilu04 no to doufám 😀

bonifac
14. říj 2014

@martiina_k ahoj🙂 ja jsem na neschopence , syndrom vyhoření to naštěstí není ale přílišný stres ano, takze tam do te práce uz se nevratim. Zatím se vyklidnuji, srovnávám a snažím dat dokupy. V listopadu jedu do gennetu na hematologii a co ja vím co všecko.
A jak u tebe?

martiina_k
14. říj 2014

@bonifac no dneska jsem byla na KET, tak teď už jen pozitivní myšlení a čekání 🙂

marcule
15. říj 2014

@martiina_k tak moc moc moc držím pěstičky Marti 🙂 🙂 🙂 🙂

martiina_k
15. říj 2014

@marcule Díky, do třetice všeho dobrého ne? Tentokrát to vyjde, já to vím 🙂

marcule
15. říj 2014

@martiina_k určitě to vyjde..tomu taky věřím a moooc ti to přeju 🙂 🙂

bonifac
15. říj 2014

@martiina_k panejo tak to se opatruj a držím ti moc pěsti !

martiina_k
15. říj 2014

@bonifac díky... holky jste všechny úžasná podpora... zatím mi nic není, ale tak těžko by mohlo být, když embryjko ještě nemůže být ani pořádně zavrtané... cítím se dobře a těším se na testování 🙂 ale tentorkát jsem se zařekla, že budu testovat z moči až 14. den (na krev půjdu až ten 15., protože čtrnáctý vychází na státní svátek).

bonifac
15. říj 2014

@martiina_k myslíš ze vydrzis? 🙂 moc míč držím všecky palečky

martiina_k
15. říj 2014

@bonifac budu se snažit vydržet.... u mě byl test z moči pozitivní v obou předchozích případech (ale v obou až od 12. dne, dřív ne), takže se tím nebudu nijak nervovat, jeslit tam čárka je nebo není, nebo je slaboulinkatá... no prostě to asi fakt nechám až na tu krev toho 29. 10.

elysion
16. říj 2014

@megara
@pikusa
@martiina_k Holky děkuju raději sem si tam zavolala a měli jste pravdu řídí se to podle sliznice 😉

megara
20. říj 2014

@elysion není zač , hlavně aby to všem vyšlo tak jak má, a bude to nádhera 🙂

megara
20. říj 2014

Tak mi dneska přišel lubrikační gel na podporu početí tak jsem zvědavá co to udělá 🙂

martiina_k
21. říj 2014

Tak holkýýýý, dneska sedmý den... už se mi to "láme"... pořád na sobě nic necítím, tak snad to není špatně. Ale nervózní nejsem.

@limlim co ty? Ty jsi jedenáctý že? Testovala jsi, nebo počkáš na krev?

limlim
21. říj 2014

Ahoj, ja taky nic nepocituju jen obas me pichne, ale jinak nic dneska jsem dostala rymu jak hrom. V sobotu jsem testovala, ale byla tam / ale mrcha zatim neprisla 🙂 ve ctvrtek jdu na krev tak pak hned pisnu.
Tak snad nam to vyjde

martiina_k
21. říj 2014

@limlim v sobotu jsi měla teprve osmý den, to je brzo... čtvrtek je za chvilku, ale to je teprv 13. den, to neva?

megara
22. říj 2014

@limlim a @martiina_k myslim na vás a držím pěsti 🙂

limlim
22. říj 2014

@megara Diky jsem ze zitrka pekne nervozni 😉

martiina_k
23. říj 2014

@limlim tak jsem taky zvědavá, jak dopadneš...

limlim
23. říj 2014

Ahoj holky tak opet nic 😔

megara
23. říj 2014

@limlim tak to mě mrzí. ☹ ☹ Máš to potvrzené z testu nebo z krve? Každopádně neklesej na mysli všem nám to vyjde, jen si někdy musíme počkat 😉

marcule
23. říj 2014

@limlim ježíííš tak to mě opravdu moc a moc mrzí,je to strašně nespravedlivé že to tu některým z Vás nejde ani po několika pokusech ale věř že snad nic není ztraceno a jednou to určitě vyjde..budu držet pěstičky i všem ostatním.. 🙂 megara,martiina-k,a všem ostatním co se jim nedaří

martiina_k
23. říj 2014

Holky mě by zajímalo, z čeho dělají ty statistiky... vždyť nás je tady tolik neúpěšných 😠 nebo jeslti považují takové ty pokusy jako u mě, kdy tam HCG je, ale neroste, za úspěšné?

limlim
23. říj 2014

Holky diky jste zlate, nejak to bylo a nejak to bude. Test byl negativni ale mrcha prisla hodinu pred tim nez jsme mela volat na vysledky z krve takze to pro me nebyla takova rana.
Mam jeste jeden pokus co z casti hradi pojistovna, ale opet nemam nic zamrazenyho takze zase vse znova ale kdy kdo vi...
Jestli ty statistiky maji takovy co delam ja za firmy tak to je jen tzn. odhad takze 😉
Ale manza me slibit dovcu u more takze se mam zase na co tesit.
Vsem ostatnim preju mnoho stesti 🙂

marcule
23. říj 2014

@limlim přesně taak kdoví...třeba Vam to dopadne přirozeně,jsi ted nadopovana hormony 🙂 neztracej naději..a statistiky nechapu..od te doby co sem chodím a čtu to tu tak je opravdu vic neuspěchu než uspěchu.. 😒 ale je pravda že když nám paní doktorka sdělovala že se zadařilo u nás na poprve a hned dvojmo,tak právě tam zminovala že neuspěšnych je stale více než těch uspěšných jako to bylo u nás tak nevím.. ☹ kliniky a metody asistované reprodukce tomu uměji dnes hodně pomoci ale nejvic je to stejně na matce přírodě..si myslím já.. 🙂 🙂 ale věřím že i na Vás dojde a dočkáte se.. 🙂