Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

alarada
18. lis 2014

@merilinka My bylo na 1IVF v dubnu a platili jsme za stimulační injekce asi 5000Kč + estrofem na sliznici, tam se myslím doplácelo jenom pár korun. Teď jdeme na 2IVF a myslím že budeme platit víc. Měla bych mít větší dávky léků

merilinka
18. lis 2014

@alarada Děkuji moc,tak uvidíme 😵 😵 😵 😵

cicinky
19. lis 2014

@merilinka vítej mezi námi 🙂
Poplatky, tak na ty se připrav... některé jsou fakt mastné, ale některé v pohodě 😉
Tu je ceník:
http://www.gennet.cz/wp-content/uploads/2014/07...

@megara Ach joooo 😠 😖 ☹
Budete se snažit hned?

megara
19. lis 2014

@cicinky taky je mi to líto, ale stále neklesám na mysli a hned se budeme snažit dál 😀

cicinky
19. lis 2014

@megara Tak to má být 🙂
Mě už se to hooodně rychle blíží, jsem jak na trní, už jen 2 dny a budu mít bublinku rozmraženu 😀

merilinka
19. lis 2014

@cicinky ,děkuju 😵 ,tak to je mazec 😒 ,uvidíme,jak to bude probíhat 😵 ,pá

martiina_k
20. lis 2014

@cicinky tak budu držet palce, ať se bublinka chytne a hlavně, a't se potom v pořádku vyvíjí. Já to mimčo teď pustila z hlavy, na jaře se budeme stěhovat, budu měnit práci, resp. začnu pracovat sama na sebe, takže výdělky budou nesrovnatelné těm, co mám teď a koncem roku, nebo začátkem 2016 bysme mohli přistoupit k druhému IVF. Pravděpodobně ale začnem jezdit do Prahy, protože Liberec budeme mít ještě víc z ruky než teď... ale ráda bych tu s vámi zůstala. I když to te'd nějak moc nepročítám...

megara
20. lis 2014

@cicinky nezbývá než bojovat a já bojovat chci 🙂 Už se ti to blíží, tentokrát to vyjde a bude to dobrý 🙂

cicinky
20. lis 2014

@merilinka neboj, v Gennetu ti přesně všechno řeknou a dají i podrobné vyúčtování 😉

@martiina_k to je pochopitelné, když tak na mě máš soukr. mail 😉 (tedy alespoň myslím 😀

@megara tfuj tfuj tfuj a ještě mnohem víc 🙂

megara
20. lis 2014

@cicinky děkuju za srdíčko 🙂

martiina_k
20. lis 2014

@cicinky jojo, myslím že ho někde mám :D nebo bych tě našla tady .
Jinak také některé z vás děkuju za srdíčko 🙂 a všem vám holky držím palce. Teď jsem se vrátila z jedné přednášky (já byla přednášející) a byla tam jedna paní (jako posluchačka), která říkala, že to má povinné od sociálky, protože má v pěstounské péči dvě děti. Tak jsem se začla víc vyptávat, říkala, že sama vychovala tři děti, ta nejstarší dcera zběhla k drogám, tak její první dvě děti si vzala do pěstounské péče, třetí si vzala druhá dcera (jako vlastně teta těch dětí), čtvrté až šesté šly k adopci.... a to té holce je 27 roků a porodila šest dětí a ani o jedno se nestará. Tak jsem si říkala, jak to je strašně nespravedlivé ☹ ale my jsme bojovnice a každá ke svému štěstí jednou dojde.

cicinky
21. lis 2014

@martiina_k Tak to je hustý, to mám dost 😖
Budu ráda, když se alespoň párkrát ozveš 😉

alarada
24. lis 2014

Ahoj holky tak na dnešní kontrole mi byla zjištěna cysta. Tak musím ve čtvrtek ještě na ult. jestli zmizí s MS nebo zůstane stejná. Jinak stimulaci musíme odložit o měsíc. Tak doufám že zmizí. 😖

hudala
27. lis 2014

@alarada já mám taky cystu, ale jelikož u mě to vypadá na Endometriozu, nasadila mi dr. léky a šli jsme na to. Ty cysty jsou hrozný ☹

alarada
28. lis 2014

Tak stimulaci musíme odložit jelikož cysta nepreskla ba naopak vyrostla. Navíc dr. Mokrá je nomocná tak jsme byli u primáře a ten mi nic nedal jen že mám zavolat až v pondělí. Možná příští měsíc ach jo ☹

alarada
28. lis 2014

@hudala Já mám endiometriozu na vaječníkách. V pondělí budu volat a domluvíme se nadalším postupu

hudala
28. lis 2014

@alarada Fákt, mě nasadili léky a jelo se dál. Nabídli mi možnost laparokopie a odstranění cysty nebo pokračování. Na laparoskopii jsem byla, ale až o 2 měsíce později s ucpaným vejcovodem. Jsem měsíc od operace (odstranili mi srůsty a vejcovod) a už mám opět cystu... Je to děs... Navíc teď je to všechno kvůli Vánocům takový blbý, že?

alarada
29. lis 2014

@hudala To jo, , mě i přišlo že se mu nechce se mnou nic dělat. Že jsou svátky a paní dr. onemocněla náhle a nic neví o problému. Uvidíme v pondělí 😖

limlim
29. lis 2014

Ahoj holky, tak jsem vcera byla na laparoskopii co me doporucila dr. Mokra protoze 2 Ivf neuspesny a hysteroskopii ukazala ze mam nepruchodny vejcovody dr. me rekla ze si je mam nechat dat pryc no a vcera po laparce me dr. v nemocnici zdelil ze vse je pruchodny 🙂 Takze super... Jinak nez bych sla do Gennetu hnedle bych jako prvni sla na lapar... Kamadka me rikala ze sla na to rovnou a teprve pak bude navstevovat Gennet... Skoda ze me to taky nenapadlo aspon bych si usetrila jednu narkozu pri hysteroskopii. Kazdej to ma jinak ale treba muj nazor nekomu pomuze...

petrusia90
30. lis 2014

Ahojte holky,jsem tu nová a taky mě čeká ivf,jezdíme do Gennetu do Liberce a vubec nevim co mě čeká.

megara
30. lis 2014

@petrusia90 vítej mezi námi. Nejdříve ti udělají odběry krve, kvůli genetice, hormonálnímu profilu, a test na pohlavní choroby, a chlapa pošlou na spermiogram, a případně vyšetření spodku jestli vše v pohodě. Pak až budete mít výsledky ti řeknou jaká bude pro vás nejlepší metoda vedoucí k miminku. Přeju hodně štěstí.

saxja
30. lis 2014

Ahoj, prosím, nevíte, kolikátý den DC se dělá KET? Děkuji... 🙂

megara
1. pro 2014

@saxja KET jsem ještě neměla, ale co jsem vyčetla tak se KET dělá podle výšky sliznice a ne dnů cyklu 🙂

petrusia90
1. pro 2014

@megara ahoj,děkuju za odpověď,tohle už máme za sebou.Doktor nám řekl že si musim nechat odstranit vejcovody a pak hurá do toho,po zákroku již jsem ale nevim jak to bude dál probíhat.

megara
1. pro 2014

@petrusia90 no vzhledem k tomu, že už nemáš vejcovody tak tě čeká už IVF, přijdeš na kontrolu před stimulací, dostaneš recept, a dole v přízemí vyfasuješ léky a injekce nebo pero pokud budeš mít Puregon, k lékům dostaneš takovou tabulku s rozpisem kdy a v kolik máš co píchat, a jak dostaneš MS vše to vypukne. 🙂

saxja
1. pro 2014

@megara : Děkuji za odpověď, něco podobného jsem taky četla, jen to rozmezí bylo moc velké. Teoreticky když mám normální cyklus 28 dní, nezdá se mi, že by měl být KET napříkl. 25 den. Asi to budu muset nechat na paní doktorce... A ještě jeden dotaz... co jste udělaly s jehlami po stimulaci? V lékárně mi je nechtěli vzít O.o... prý je mám odnést někam do drop-in... a já ani netuším, kde něco takového je... Děkuji za radu 🙂

hudala
2. pro 2014

@alarada Tak jak to dopadlo?
@limlim Souhlasím. Mě zase při laparce zjistili 2 bídný vejcovody a jeden my rovnou vzali. No, při hydrolaparce v Genetu nezjistili nic ☹ takže jsem si taky jeden zákrok mohla odpustit.

limlim
2. pro 2014

@saxja Jehly jsem dala zpet do Gennetu.w

cicinky
2. pro 2014

@limlim No vidíš, tak a teď už jen další ivf a hurá ať je tu zpráva JSEM TĚHOTNÁ, přeju ti to 🙂
@petrusia90 vítej mezi námi, ničeho se neboj, nic nebolí a jsou tam moc hodní 🙂
@saxja 5.11. jsem začala užívat léky na sliznici, medrol proti endometrióze, clexane... a 21.11. jsem šla na KET, jehly nosím zpět do Gennetu 😉

alarada
2. pro 2014

@hudala Ahoj tak jsem byla včera ještě na kontrole. Cysta tam pořád je a moc se jí to nelíbilo k tomu ještě ta endiometrioza. Takže jsme se rozhodli a v únoru jdu na laparku. Nebudeme čekat jestli praskne nebo ne. Stejně by mě to asi neminulo 😖