Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

limlim
25. pro 2014

@cicinky Teda to jsou zmeny uz takhle se me do dalsiho pokusu nechce a jeste si zvykat na nekoho jinyho ach jo..
Chtela jsem se zeptat zda jste nektera nemela odber vajicek bez injekci me dr. rikala ze jde kazdy mesic odber bez narkozy..

alarada
25. pro 2014

Holky přeji vám dodatečně krásné Vánoce a ať ten Rok 2015 je lepší než tento. A hlavně ať nám to všem vyjde.

cicinky
25. pro 2014

@limlim zlato, ani já si neumím představit, že do všeho půjdu znovu ☹... nevím co dělat, po tom kolapsu a zjištění, že mám hypokalemii, si musím promyslet co a jak dál...

megara
6. led 2015

Ahoj dámy, tak co je nového? já dobírám první platíčko pilulí a sem tam mě pobolívá podbřišek, tak uvidíme co bude dál 🙂 🙂 🙂

marcule
6. led 2015

@megara koukám že tu nejsou žádné příspěvkya že se tu nic moc neděje..mě zítra čeká test na těhotenskou cukrovku tak snad vše dopadne dobře.... 🙂 miminkum se daří skvěle a rostou jako z vody 🙂

megara
7. led 2015

@marcule no to koukám, že se tu nic neděje. Tak ať ti to dobře dopadne 🙂 je dobře že jste ty i miminka v pořádku, pěkně vám to utíká 🙂 snad se s těhulkováním k tobě brzy všechny připojíme 🙂

marcule
7. led 2015

@megara máš pradu strašně moooc rychle to utíká..už pomalu končím sedmý měsíc a ani se nenadějem a mrnousci budou tu.. 🙂 moc moc moc na Vás všechny myslím a přeju aby jste se i vyco nejdřív dočkali a přidalise..a věřím tomu že i vám všem tady se tohle splní.. 🙂 🙂 v novém roce určitě 😉

limlim
18. led 2015

Ahoj holky, mam dotaz dr. me poslala na imunologii kde jste byly? Praha, Hradec...

megara
18. led 2015

@limlim Ahoj, já byla v Praze v Immunii u MUDr. Šetinové, dostala jsem kontakt od MUDr. Mokré a sestřiček, http://www.immunia.org/ . Nic nám nezjistily. Nejdříve jsme se objednaly na krev a spermio, a zároveň nám daly i datum konzultace 🙂

limlim
18. led 2015

@megara ahoj dekuji za info taky doufam ze nam nic nenajdou.. 🙂

pikusa
19. led 2015

@limlim já doporučuju Karin Malíčkovou na Karláku v Praze,....je opravdu dobrá --ne li nejlepší

alarada
20. led 2015

@limlim Ahoj nám Mudr. Mokrá dala kontak do Plzně na profesorku Ulčovou-Gallovou. U manžela nezjistila nic u mě dva pozitivní výsledky. Dostala jsem Godasal a vitamíny B. Bohužel jsme nezjistili zda funguje, protože se mi objevila cysta tak jdu na laparku. 😖

limlim
20. led 2015

Holky moc diky....o prof. Ulcove jsem slysela, ale na ni bych se obratila pokud by byly spatny vysledky..je trochu z ruky

martiina_k
21. led 2015

Tak holky, jak bojujete? Kromě Marcule žádná těhulka? Moc sem teď nechodím, ale myslím na vás...

megara
22. led 2015

@martiina_k Ahoj, dlouho jsme tě tady neviděly. Já myslím, že všechny bojujeme jak se dá. Já po změně gynekologa beru antikoncepci Mistra a pak zkusíme přidat léky na plodnost, šance na otěhotnění tady je, takže proč to nezkusit, a taky mám trochu strach použít zmrzlinky, takže je nechám ještě odpočívat a když se nezadaří tak je probudíme 😀 Jo ještě momentálně bojuju s angínou ☹
A jak se máš ty?

martiina_k
22. led 2015

@megara já jsem teď hodně unavená, budeme rozjíždět (nebo teda já budu rozjíždět) práci sama na sebe, takže potřebujeme vysoký úvěr, spoustu papírování, naštěstí mi manža hodně pomáhá, v práci je to jak kdy, někdy mazec, někdy (jako dneska) v pohodě. Do toho scháním byt - protože ta moje budoucí práce vyžaduje přestěhování, je toho tak nějak hodně, ale těším se - od 1. dubna už budu svojí paní a peníze by měly být také na úplně jiné úrovni než teď, takže koncem roku (nebo začátkem příštího bysme se do toho znovu vrhli. Už né ale v Liberci, protože to budeme mít ještě dál než z Děčína, takže budem jezdit asi do Prahy. Ale ráda tu s vámi zůstanu.

megara
22. led 2015

@martiina_k Tak držím palce aby ti to všechno vyšlo. Taky uvažuju, že když budu muset pro zmrzlinky tak asi půjdu do pražského Gennetu, protože v Liberci to primář sám nedá, a nechci nic podcenit.

limlim
23. led 2015

@megara ahoj, takze dr. Mokra uz je fuc a je tam na to jen primar?

bonifac
24. led 2015

Ahoj holky 🙂 po delší odmlce jsem zpět 🙂
Doma dvě pera a hurá na to 🙂 ted si jdu pro holčičku, vim to 🙂
Jediné co me mrzí je ze nam odchází paní doktorka :(

megara
24. led 2015

@bonifac Ahoj, no opravdu jsi tady dlouho nebyla 🙂 Tak držím palce ať si tu holčičku ponosíš pěkně do konce celých měsíců 🙂 🙂
Takže to tě má na starosti primář nebo ještě Dr. Mokrá?

bonifac
25. led 2015

@megara ted už primář, 5. Uz jedu na UZ k němu, doufám ze se nam všem bude věnovat kdyz bude makat za dva ... No uvidíme

cicinky
26. led 2015

@limlim
@megara
@bonifac
Gennet koupila nějaká jiná firma, bude si dohazovat svoje lékaře 😉
Mudr. Mokrá odešla, je to velká škoda, ale nedivím se jí 🙂

megara
26. led 2015

@cicinky No, jestli koupila Gennet nějaká jiná firma tak se nedivím, že se jim to tam změnilo a že tam nakonec dosadí své lékaře, i když je to škoda, MUDr. Mokrá byla moc fajn. Jinak držím pěsti 🙂

@bonifac Tak pak dej vědět jak primář válčí 🙂

cicinky
26. led 2015

@megara děkuji 🙂
V případě, že se potvrdí těhu, taky půjdu k němu na UTZ, a pak nevím, jak to bude....

megara
26. led 2015

@cicinky Já věřím, že ti to potvrdí 🙂 Tak dej potom vědět jak ty a prcek nebo prckové válčíte s primářem 🙂
Já dám své nové gynekoložce šanci a když se nic nestane tak půjdu probudit zmrzlinky 🙂

cicinky
26. led 2015

@megara držím ti vše co mám 🙂

megara
26. led 2015

@cicinky děkuju 🙂

bonifac
27. led 2015

Holky mam malý problém ... Prosím radu 🙂
Mam hnědý výtok , takový světly a 31. Mam začít stimulovat , mam to nějak resit nebo to nechat plavat jako projev HA ?

megara
28. led 2015

@bonifac já bych to nechala plavat, do 31. to taky může přestat

bonifac
28. led 2015

@megara tak je to údajně úplně normální kdyz si nakonci HA ... Sem plašan ...