Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
28. led 2015

@bonifac nejsi plašan 🙂 , jen začínáš stimulku a chceš aby bylo vše ok, to je normální 🙂

bonifac
28. led 2015

@megara do toho se uz druhy týden znavuju kašle ... Sice ustupuje ale nějak pomalu... Dostala sem mucobene ale nezabral , zitra jdu na kontrolu tak uvidím, kdybych se ho nezbavila do opu, tak to bude průšvih :( by me nemohli uspat :/

cicinky
30. led 2015

@bonifac ale mohli, to by jsi se divila, co do tebe dokážou napustit, aby jsi mohla pod narkózu 😀
Ale bylo by lepší být ready, už z psychiky 😉

bonifac
30. led 2015

@cicinky nestraš me :D fuj :d dneska sem byla na predoperacnim a mam na ruce jeste ted modrou bouly :D krev me nechtěla opustit :D
@megara
@martiina_k
Holky jak na tom všechny ted ste? A co martinka? Jak sem tady dlouho nebyla nemam přehled 🙂
Sup sem s informacema :D

cicinky
30. led 2015

@bonifac jé, to jsem nechtěla, o krvi mi ani nemluv, když jsem zkolabovala, tak mi nemohli napíchnout jehlu pro uzlíky v žíle, takže mi to brali z vnitřní strany předloktí, když mi pak všechno vyndali, vypadala jsem jak, když mě někdo bančil jen do rukou... 😒
Kdy tě všechno čeká? 🙂

megara
30. led 2015

@bonifac Nového je jedině to, že jsem změnila před Vánocemi gynekologa, odešla jsem od gynekologa co mě poslal do Gennetu a šla jsem ke gynekoložce co pracuje i v českolipské nemocnici, prohlédla mě a dala jsem jí i nálezy z Gennetu a dohodly jsme se že když hned nechci jít do sněhulků, páč mám trochu strach je použít když mám z 2VF jen je. Nasadíme antikoncepci Mistra na půl roku nepřerušovaně a pak dáme něco na zvýšení plodnosti, a uvidíme. Když to do podzimu nezabere půjdu do sněhulků.

bonifac
30. led 2015

@cicinky ty si taky dobrej případ co... Mají z tebe dycky radost určitě ;)
Ja zitra začínám píchat gonal a ceka nas 2.ivf tentokrat s genetikou takze vůbec nevím jak to bude probíhat tentokrat 🙂
@megara určitě je dobre ze ses rozhodla delat změny kdyz si nejsi jistá a počkat ... Ja sem od října na neschopence , mela sem ze všeho toho léčeni a šílený práce takový nervy az sem se složila , dostala jsem se ke skvěle doktorce ktera me nechala doma , beru sice antidepresiva ale cítím se skvěle a mam sílu jít do celého ivf s kuráží... Člověk si ani neuvědomuje jak je to vsecko strašně náročný na psychiku ...
Muzes pro odblokování strachu zkusit EFT terapii, je to takové otukavani 🙂 v Turnově je strašně milá paní ktera to děla za 200 a je úžasná psycholožka ;)

cicinky
30. led 2015

@bonifac zlato, byl to mazec... snad už se to nikdy nestane 🙂
@megara ani nevíš, jak moc ti přeju úspěch 🙂

megara
30. led 2015

@bonifac Fakt té nové doktorce věřím, a věřím v úspěch. 🙂 🙂 Hledám si u nás akupunktura, snad se mi to podaří 🙂 a po léčbě bude i úspěch svištíkový 😀

@cicinky však my ti to doma přejeme oba a držíme tobě a bublinkám pěsti. Přítel říká, že jste všechny tady úžasné bojovnice 🙂

cicinky
30. led 2015

@megara JSME a BUDEME, protože MY to dokážeme, vyhrajeme a BUDEME mít miminka, a basta fidly 😀

megara
30. led 2015

@cicinky já myslím, že letošní rok bude plný našich úspěchů 🙂 🙂 🙂 My to dokážeme 🙂 🙂

bonifac
31. led 2015

@megara
@cicinky
Holky víte ze ted začne rok dřevěné kozy, který je pro početí ideální?;)

cicinky
31. led 2015

@bonifac podle ranního testu, jsme asi počali 😀

megara
31. led 2015

@bonifac tak to jsem nevěděla, ale i kdybys to nenapsala, prostě tomu letošnímu roku věřím 😀 😀 😀 😀
@cicinky teda ty tvoje bublinky tě,pěkně napínají už od začátku. To si s nimi pěkně užiješ 😀 😀 Jinak potichoučku gratulujeme 🙂 🙂

bonifac
31. led 2015

@cicinky neke! Hustý!!! Jako fakt dálnice? Kdy jdeš na krev?

bonifac
31. led 2015

@megara Já taky mám takový pocit ze je dobra doba 🙂

A hele holky na co sem narazila! Zajímavý je chilli a ananas 🙂http://www.mrnous.com/tehotenstvi-neprichazi/ja...

megara
31. led 2015

@bonifac Ok, kouknu na to 🙂

cicinky
31. led 2015

@bonifac jdu v pondělí, zítra udělám Gennet test a pak děj se vůle přírody 🙂

bonifac
31. led 2015

@cicinky ty jo tak to už bude určo!

martiina_k
1. únor 2015

@bonifac já vás jen tak z povzdálí sleduju... od 1. dubna budu rozjíždět práci na vlastní triko, už nechci být zaměstnanec, což znamená zadlužení se. Nicméně aktuálně bysme na další pokus neměli peníze, takže s tím podnikáním se nám vrátí mnohem rychleji, než bychom našetřili se stávajícími platy.. takže letošní rok si dáme pauzu a příští bysme do toho mohli znovu skočit. Vám všem tu budu držet palce a občas mezi vás nakouknu. Jo a ještě se budeme stěhovat, takže příště budeme jezdit do Prahy, bude to mnohem bližší a snad to bude to pravé ořechové...
@cicinky snad už sis smůlu vybrala a teď už se tě ta bublinka nebo bubliky bude držet příštích kolik? 70 let? 80 let? 😅

cicinky
1. únor 2015

@martiina_k Děkuji Martinko 🙂

bonifac
4. únor 2015

@cicinky tak co tak co??? 😲

cicinky
7. únor 2015

@bonifac nic ☹
Přišla mrcha

bonifac
7. únor 2015

@cicinky to neeee :(

cicinky
7. únor 2015

@bonifac bohužel ☹

bonifac
8. únor 2015

@cicinky prdele :( to je pech :( mate jeste snehulky? :(

cicinky
8. únor 2015

@bonifac Mám poslední ☹
Snad se chytí, rozhodla jsem se využít služeb léčitelky (mám ji na doporučení), pár dítek už díky jejím bylinkám na svět přišlo, tak třeba to je to, co jsem měla udělat už dávno 🙂

martiina_k
9. únor 2015

@cicinky to neeee ☹(((( to mě fatk mrzí... co to obnáší ty služby léčitelky? Mě třeba před tím třetím transferem pomohly bachovy esence. Psychika se mi uklidnila, viděla jsem řešení, která jsem předtím neviděla, neupínala jsem se na to těhotenství, i dkyž jsem mu věřila, ale viděla jsem i to, co budu dělat, když to nevyjde, že se vlastně svět nezboří a že půjdeme o dům dál. Takže aktuálně máme na krku úvěr, rozjíždím podnikání sama na sebe a prostě žijeme dál. Nicméně děti jsou pořád v plánu, to né že ne 🙂 tak ti budu držet palce, ať ti to pomůže.

hudala
9. únor 2015

Po delší době zase koukám co nového. Ten Gennet začíná být ztracený ☹ čeká mě poslední KET a kdo ví kdy mě vezmou. Předtím jsem měla jít na Hysteroskopii a není místo ☹
Jinak @cicinky moc mě mrzí, že to nevyšlo. Když to vypadalo tak nadějně, zabolí to mnohem víc ☹
@martiina_k jé, tak to je super zpráva, přeji aby se zadařilo tak jak má a podnikání šlo dobře 🙂

alarada
9. únor 2015

@hudala Ahoj já tam budu zítra volat. Minulý týden jsem byla na laparce. V prosinci jsme měli začít stimulovat, ale kvůli cystě jsme to zrušili. Tak jsem zvědavá na kdy mě objednají. Moc nepospíchám chceme jet s manželem na začátku července na dovču.