Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

meduna
21. srp 2009

ááá,hospodyňka 😀 😀

momani
21. srp 2009

Nadi jdu 31.8. a máme tam být v půl 3h

nadis.h
21. srp 2009

Medu ahooj. Byla jsi bouchat?Jeeee se tlem no.Jsem myslela na jiný věci a ne brambory. 😀 No povídej mi o tom chvilku. 😎 Jsem ráda. A hlavně kůlo hůlo, že prý kouření to způsobuje že je to špatné. Ted jsem hulila dost a prostě dělala vše jakoby nic a hle... 😝

Napadlo mně jestli mi k tomu nepomohlo trochu cvíčo Mojžíška na které chodím.

Moni tak to já dnes dostala nejbližší termín na 1.9. ALe když nebudu v práci tak se sejdem aspon na chvilku ne?
😉

dvojcata2
21. srp 2009

Ahojky tak to je supr zpráva Nadi i já mám doufám dobré zprávy byla jsem na ultrazvuku mám 9mm folík napravo nalevo bylo střevo nebylo nic vidět.Takže vaječníky na hormony reagují.V neděli si píchnu Orgalutran a v pondělí na další kontrolu a prej možná už naplánujem odběr.Tak jsem zvědavá.Jdu si šlehnout děvčátka 😀 😀 😀

nadis.h
21. srp 2009

Dvojce ahoj. Tak to nadělovali pěkně dneska v Gennetu. 😀 počkej a jak folík?Jako jeden? 😕

dvojcata2
21. srp 2009

Asi jo napravo tak jsem 5 den mrchy snad se ještě urodí

nadis.h
21. srp 2009

Tak to máš krásný 9mm já měla 7 den nevětší folíky 7 mm... 😝 Ale stejně mám takový tušení,že to zastavili předčasně. Že by se to dohnalo.

meduna
21. srp 2009

tak to já měl taky prcky 7 den na utz.taky si myslím,že ti to zastavil předčasně teda 😖 Orgalutran a já četla orangutan 😀 jo dnes jsem makala jak bulhar.Samej pan Pšong to tam bylo,uklízet po těch dobytkách,to je něco 😝

dvojcata2
21. srp 2009

taky se mi v práci smáli že si tam napíchám malý orangutany 😀 😀 😀 Tak jsem si šlehla tak folíci a koukejte přirůstat 🙂

nadis.h
21. srp 2009

Já v práci nebyla celý týden. Tak doufám, že zítra mi zavolají at dojdu. Nic jinýho si nepřeju,když má brouk volno. 🙄 Jo měli mě nechat aspon dopíchat ten zbytek Fostimonu...Měla jsem ho ještě na 4 dny a pak to mohli stopnout. Kdo ví,třeba bych byla už pupkatá. 😝 Pšongové jsou dobytci souhlas. Já dělala jednou místo naší pokojské běžňák u Pšongovic no a to, že se jim bordel nevejde do koše neřeší.Házeli to na zem kolem. 🙄

meduna
21. srp 2009

jaký folíky??snad malý oranguránky né 😀 a kolik si šleháš?

meduna
21. srp 2009

oranguránky,chtěla jsem písnout orangutánky,jsem už dobře vypatlaná 😀

meduna
21. srp 2009

víš co ale,oni jdou na hajzlik a pak ty použitý papíry narvou do koše 😀 perou si na pokoji prádlo a pak jsou všude kapky a umýt to nejde,zabila bych je

dvojcata2
21. srp 2009

ted jsem píchala třikrát 300 ode dneška 250 mám to do neděle a zbyde mi 150 dr říkal že by to mnělo stačit doufám to by byly další prašule 😒

meduna
21. srp 2009

tak snad to bude stačit né 😕

nadis.h
22. srp 2009

Dobre rano,
Holky Vy s orangutanama a Puregon je myslim z cinskych krecku. 😀

janik8774
22. srp 2009

jo proto se po Puregonu dělají vajíčka.Křečci se taky množí geometrickou řadou. 🙂

nadis.h
22. srp 2009

😀 to bude zoologická za chvilku.. 😀

meduna
22. srp 2009

ahoj holky,no to jsem zvědavá co tady budou za zvířátka 😀

dvojcata2
22. srp 2009

ahojky no aby hlavně nějaký byly 😀 Já přišla ze stavby a jdu si šlehnout a půjdu se dívat na prasátko 🙂

meduna
22. srp 2009

ahoj,ježíš na jaký prasátko???jsem nějak mimo mísu 😕

nadis.h
22. srp 2009

Prasátko je film co dávají v telce dneska. 😀 Doufám, že Janča myslela tohle a že nepeče nějaké prase třeba na zahradě. 😀

My byli dnes zalezlí doma. 🙄 Chtěla jsem někam jít a Karel se furt válel u telky a já se rejpala v nose nudou. 😝

meduna
22. srp 2009

a o co tam jako jde v tom filmu?nějaký český film?tak ty jsi se rejpala a už to máš za sebou a já se začínám rejpat teď 😀 Dala jsem si vínko 😵

meduna
22. srp 2009

ale kdyby ho pekla,tak by se na něj nekoukala a ládovala by se jím 😀

nadis.h
22. srp 2009

Medu je to nějaká blbost.. 😝 My na to nečučíme. Já lovim po netu, mladej sedí po knedlu vepřu už skoro hodinu na wecku a v telce nám běží nebezpečná rychlost.

No šla by se na něj podívat jestli se správně peče. 😀

Taky bych si celkem dala skleničku. Máme tu docela dobrou sbírku co jsme oba kdy dostali v práci.. Ale Karel nepije už tak 8 let a mě je to samotný blbý si dát..Dala bych pak celou lahev a to by vypadalo blbě. 😀

I když chuť by byla...Tak ještě popřemýšlím. Že jako třeba červený si dám na doplnění krvinek. 😅

meduna
22. srp 2009

hele jen si dej a doplň krvinky 😀 karel si pak dá třeba taky 😉 já doplňuji bílé,červené nemůžu po tom je mi zle 😝Tak mizím,jdeme na něco taky čumět,jdu radši teď,protože za chvilku se mi to už asi začne vlnit 😀 mě stačí málo,jo,už to není co to bývalo no 🙄 tělo už nic nevydrží 😖

meduna
22. srp 2009

tak knedlo asi nebylo to pravé ořechové,když ho to tak schvátilo 😀 😀

janik8774
22. srp 2009

Dát si sama skleničku to znám.
Ted asi budu mít utrum. ☹

nadis.h
22. srp 2009

On si nedá. Nedal si ani skleničku když měl ted 40ý narozky. 😝 A na hajzliku sedí pořád tak dlouho. Vezme si tam mobil a serfuje. 😝

Jani kdy jdeš na KET?

dvojcata2
22. srp 2009

teda holky já jsem ubulená to byla taková pohádka a já u ní bulím jak malá 😀 😀 😀 Ale pečený bych si taky dala.Janča jde v pondělí