Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

meduna
23. srp 2009

já v roce 95 a 96

janik8774
23. srp 2009

Tak to už v mém případě snížili. 😀 😀 😀
To byly ty začátky. 😠

nadis.h
23. srp 2009

Počkej Medu jako 6 najednou?????? 😲 😲 Seznamovat se nebudu ještě hooodně dlouho,když slyším jaká je. 🙄

meduna
23. srp 2009

Janik,teď jsem koukala na Vojtíška,teda to je krasavec 🙂 má moc krásné očička

nadis.h
23. srp 2009

Jo aha už to chápu. No ale stejně to je dost. No já bych 3 asi dala v případě, že by třeba nevyšel 1 ani 2 pokus. ALe nevím nevím. A Medu jaký jsi měla dávky? Jee holky mě bylo v roce 95 12.. 😀 To jsem měla ještě bezstarostné dětství. 😀

meduna
23. srp 2009

no to bylo ale v roce 95,pak to už bylo zakázané a ty léky,taky nic moc,kolik roků jsem měla pak vodu v břiše a cysty až jsem přišla o vejcovody 😠

meduna
23. srp 2009

jo Nadi 6 na jeden pokus,3 co se oplodnily a pak tři co rozmrazily,protože už tam byly rok

nadis.h
23. srp 2009

Vojtík má velké oči. Taky jsem to říkala jak jsem ho viděla. 🙂

Medu takže Ty jsi přišla o vejcovody díky stimulce jo?? 😲 Tak to vidíte..Po dlouhé době nějaká nová infoška co jsem ještě neznala. 😀

meduna
23. srp 2009

a mě 22 😝

nadis.h
23. srp 2009

Ty wogi tak jsem to pochopila správně jako že 6 najednou. No ty woeee.Tak na to bych odvahu neměla. 😕

meduna
23. srp 2009

Nadi,né jen proto,ale hlavně,já byla na slepáku jako 13letá a bylo to s komplikacema,zánět.Pak srůsty atd,ale tenkrát mi to pak k tomu dopomohlo

nadis.h
23. srp 2009

Medu no jo dyk jsme si to psaly že to máme ze slepáku. 😉 Scheisse slepák co. 😔

janik8774
23. srp 2009

Jani Dvojče,
plodová voda se neodebírá z pupíku,ale z pod bříška.Našla jsem popis zákroku.

Nic příjemného, ale už jste jistě zažily horší věci. Já mněla kupodivu štěstí na doktora, ten vše komentoval a říkal dopředu co bude dělat. Nejprve Vám vydesinfikují břicho a pak Vám píchnou lokální umrtvení, to bolí jako injekce, akorát že je to do citlivého pod bříšku, takže žádná slast. V tu chvíli jsem cítila jak mám bříško tvrdé a zalilo mne teplo i v rozkroku, mněla jsem pocit že se počůrám. No a potom to začalo, najednou jsem celá zkoprněla, i když jsem předtím byla samá legrácka doktorka monitorovala ultrazvukem miminko a doktor začal zavádět jehlu, to už jsem zavřela oči a čekala na konec. Po zavedení jehly nasadil stříkačku a vytáhl 30 ml plodové vody. Nejvíce mi vadil ten tlak když vodu natahovali, a pak jsem jen koukala jak plodová voda vypadá, a jak vypadá? Asi jako málo vymáčený zelený čaj, je čirá, ale mízně nazelenalá, opravdu mírně. A bylo po všem, byl problém si sednout, rychle mi klesl tlak a mněla jsem pocit že se prostě neohnu do sedu, břicho jsem cítila jako tvrdé a neohebné. Po nějaké době ležení na pokoji přišla sestra a píchla mi magnesium na uvolnění svalů, píchají jej do žíly a máte u toho pocity opilosti jak Vám to prochází tělem a taky Vámi prochází vlna tepla. Ležet jsem musela minimálně dvě hodiny a potom jsem mněla volnost pohybu. Vše se dá bez velkých bolestí vydržet, je to jen VELICE nepříjemné.

meduna
23. srp 2009

Nadi ty dávky tenkrát už nevím,podívám se do papírů a teď jsem měla merional 300jednotek na den a to 8 dní a ještě 225jednotek 5 dní,k tomu Dekapeptyl a ten jsem píchala od 17.3 až do 15.4 😝

nadis.h
23. srp 2009

šiš..toho se nechci dočkat. 😅
I když upřímně...Moje mamka je strašná co se týče bolesti a doktorů. Byla u zubaře po x letech a zaplatila si narkozu. A na plodovce byla, protože s malou otěhulila,když jí bylo 40 tak musela a pohoda. A když ona řekne,že něco nic není tak je to asi pravda. 😀

meduna
23. srp 2009

ježiš až mě bolí břicho,když to čtu 😝

nadis.h
23. srp 2009

Medu tak to je drsný. To jsi to měla dlouho. 😲 Já měla 300 fostáku 3 dny a pak 225 3 dny a konec... 🙄 Jsem zvědavá s jakým množstvím vyrukují ted.

meduna
23. srp 2009

zubař,to je snad nejhorší co může být

nadis.h
23. srp 2009

Taky nesnáším zubaře. A musím k němu aby mi vyrval zub co se mi rozlámal a zůstal mi jen zbytek a kořen. 😖 A gastroskopie je taky asi fajnová. Já na ní byla, ale naštěstí mě uspali jak viděli jak moc se bojím. 😀

meduna
23. srp 2009

já měla dlouhý protokol,ale jak mi dělal ultrazvuk,tak už při něm mi řekl,že u mě opravdu hyperák nehrozí.Ještě jsem měla pčed tím měsíc antikoncepci,ale to už nikdy víc,myslela jsem,že zešílím,měla jsem motky,depky,paniky,tak jsem mu volala a on řekl,že jsem jedna z já nevím kolika,ale že je jasný,že anti nesnesu

meduna
23. srp 2009

zuby jsem si nechala dělat v Praze,měla jsem bouračku a přední jsem si vyrazila,zakousla jsem se do palubovky 😀 takže fakt kočka pak po zakousnutí 😀

nadis.h
23. srp 2009

Holky na těch spolubojovnicích je to drsný. Fakt chudáci holky.Miska a Papus. Vysvětlí mi někdo co je to za chlapi? To nejsou chlapi.Nemůžu je tak nazvat takové hajzly. Proč souhlasili s IVF,když se chovají jak hovada ted? 🙄

Jdeme večeřet. Pak ještě písnu. 😉

meduna
23. srp 2009

jo tak gastro mi dělal debil v České Lípě,když mi bylo 13,před tím slepákem,zavázal mi ruce za zádama a narval mi do krku tu hadici,pak jsem tam dvě hodiny seděla s hadicí v krku,krkala jsem oči z důlku,fakt zážitek 😝

meduna
23. srp 2009

jdu na bednu,mějte se pěkně a zítra juknu,mám volno 😵

nadis.h
23. srp 2009

Medu Ty máš fakt pech na ty doktory. Co to s Tebou provádějí proboha. 😲
Jdu se natáhnout k telce. Jsem přežraná a vykoupaná. A vypadám jak blb páč jsem červeno bílá. 😀

Dobrou noc ženy moje. 😉

larri
23. srp 2009

Ahoj nadis,vis co je nejhorsi pro ty holky ze spolubojovnic? Obe otehotnely prirozene,takze trochu zazrak,kdyz ivf nevyslo.
A jak pises,chlapi jim to vubec neusnadnuji.
Porad holky sleduji a doufam,ze to dopadne dobre.

meduna
24. srp 2009

Ahoj holky,pěkný den přeji všem 🙂 No holky víte taky jsem se už setkala s tím,ne teda u mě,ale u pár známých,že jak baba otěhotněla,chlap neměl už zájem,prostě ho brala jen když nebyla těhotná a on by se nemusel o její lásku dělit.A ten tlak před IVF,neunese každý chlap

nadis.h
24. srp 2009

No to se zabiju...Napsala jsem strašně dlouhý příspěvěk a nebyla přihlášená k netu a tak se mi to smazalooo. 🙄 No Scheisse Katze.. 😀

Tak znova už kratší:

Larri přesně jak píšeš...Je to u nich prostě krásný zázrak po těch všech nervech ohledně IVF a mě hlava nebere prostě proč teda šli do toho s tím,že děti chtějí a ted se k nim chvají takhle? Chápu, že je to šok,že mají strach zda to zvládnou,protože přece jen budou živitelé rodiny a má z toho strach každý chlap i ten můj,ale nesmějí myslet takhle sobecky jen na sebe přece.

Já díky tomu zjistila jak jsem už psala jak super mám chlapa doma. Byla jsem od ledna do konce dubna na nemocenské a to byla taková zkouška asi pro nás vztah. Začala jsem brát nemocenskou až na konci března a od té doby táhl přítel vše sám a nikdy jsem nesylšela sebemenší výčitku. Staral se o mě abych byla v pořádku.

Nevím jak staří jsou Ti jejich chlapi,ale zdá se mi, že v hlavě to nemají vůbec srovnané v tom, že by děti chtěli. U nás je to tak, že přítelovi je 40,děti nemá a moc je chce a on je ten kdo mě drží a žene dál,když jsem měla úvahy ivf odložit at už kvůli penězům či něčemu jinému. A tak by to mělo být. Jde hlavně o ten psychický pocit, že to chtějí oba dva a ne aby to chlap dělal jen pro to že to chceme my ženské. Co je to za řešení,když po tom všem čím si prošli se sbalí a odstěhují k mamince a holky těhotné nechají samotné ve chvíli kdy je nejvíc potřebují? Tady bych neváhala ani minutu a takového chlapa bych pro život absolutně nechtěla. K čemu mi je to,že ho mám ráda, ale nemohu se na něj spolehnout,když takovouhle životní změnu řeší útěkem k mamince?

Jinak já volala ráno v 7,30 primářce a trochu zmatky.Řekla mi,že žádost první co tam je od předtím je platná do 3,9 a že dřív novou zaslat nemůže až nejdřív 4,9 takže mám prý zavolat až 3,9 a ona t pošle. No pak mi asi za 10 min volala zpět, že zmatkovala takhle brzy ráno a že to tam posílá dnes,že to stejně trvá tak že to neva,že končí až 3,9 ta první žádost. Tak jsem volala ted na objednání abych stihla termín nějaký do mrchy a chytla nějakou novou sestřičku a ta mě nechtěla objednat když tam ještě není žádost. Ale tak nějak jsem to ukecala, že mě termín udělala na 8,9 v 9,30 tak snad už to tam bude. 😉

nadis.h
24. srp 2009

A hlavně v našem vztahu se nikdy neřešilo zda mít či nemít děcko. Někdo si řekne jsme blázni, ale prostě oba jsme cítili,že děti chceme a že je chceme spolu a beze slov jsme se shodli v tom, že je chceme klidně už při prvním společným sexu. 😉 Však to jsme netušili,že je to k prdu. Ale ochranu antiko ani nic podobného jsme neřešili. Přítel mi jen řekl,že nechce ode mě slyšet nikdy,že se o to děcko nemůžu nebo nechci starat a bylo to vyřízené. Takže u nás žádné čekání nebylo na to,abychom se lépe poznali ani nic podobného.

dvojcata2
24. srp 2009

Čau kočky tak jsem dnes doma mněla jsem spoustu lítání .Tak jsem si musela přikoupit Puregon (1300kč)folíci jsou ale o moc nevyrostly byla tam paní dr a říkala že myslela že to bude větší ☹ jo a samozřejmně jsem dostala Orangutánky 😀 .Ve středu ráno na další ultrazvuk a možná v pátek na odběr ale jestli mrnata porostou ☹ ☹ ☹ .Jsem trochu zklamaná a bojím se