Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
31. srp 2009

Není náhodou Černý ted primářem gyndy ve špitále tady v Liberci? Pavel Černý se jmenuje. Jestli je to on tak ten byl jediný fajn z celého oddělení a ještě KOudela.Jinak hrůůůůza! 😨

nadis.h
31. srp 2009

Sajmon určitě dej. Když nás bude víc tak se nebudeme bát vlkanic. 😀 A klidně přijď na pokec! I když nejsi "naše"... 😉

meduna
31. srp 2009

jo Pavel se jmenuje,tak to bude on,byl fakt super,sedl si udělal čas,vše mi namaloval,vysvětlil,prostě našel si čas.Koudelu neznám a pak tam byl ještě Schleider.Ale to bylo v 98 😲

sajmona
31. srp 2009

Ok🙂 holky,diky🙂

dvojcata2
31. srp 2009

kdepak je ta naše matka???Že ona zase courá s malým v Mekáči 😀 😀 😀

nadis.h
31. srp 2009

Medu tak to je on. Fakt moc fajnej. By si z něj měl brát příklad zbytek personalu, aby neutíkali pacienti dřív než je zdrávo. 😝

Janča určo zabíjí těhu chutě s mladym v mekovi. 😀

meduna
31. srp 2009

teď jsem zjistila,že to morče vypatlaný sežralo kus igelitky co stála vedle klece,chci to odnést a díra jak do pr...e 😀

nadis.h
31. srp 2009

:- 😀 😀 😀 😀 Má apetit morčák... 😀

nadis.h
31. srp 2009

Mě se nic nechce. 😝

meduna
31. srp 2009

no však mě taky ne,chodím po bytě jak bludnej Holanďan 😝

nadis.h
31. srp 2009

Medu já ani nechodím. 😀 Řepa mě bolí a záda... 🙄 Musím udělat večeři..Jako by se nemohla udělat sama. 😝

dvojcata2
31. srp 2009

tak jsem se už vykoupala děti jsou ospalý tak jsi jdeme lehnout bylo toho na ně moc 😀 😀 😀 tak dobrou táta ten chrápe už od 4 ty chlapy se mají

meduna
31. srp 2009

Dvojče ale jen sprchovat teď

nadis.h
31. srp 2009

Dvojce jak píše medu...Bacha na horkou vodu! 😕

janik8774
31. srp 2009

Jani,
od rána jsem na tebe myslela.Jsem ráda,že ET proběhl.Ta tvoje včerejší sms mě docela vyděsila.
Ty se hlavně šetři a lenoš.Hlavně nic netahej,neuklízej,odpočívej!!!!!At ti pomůže přítel.
Hlavně si závaděj utrogestan a ráno půl tabletky Predsisonu(tak nějak) do bříška zapít.
Zítra asi zkusím test.Dnes mi bylo blbě po kafi a pořád mi něco smrdělo.Snad to nejsou jenom prášky.
Jsem zvědavá.Snad bude rána testovací material. 😀 😀

meduna
31. srp 2009

Janik,tak to vypadá moc nadějně,když je ti špatně a vše ti smrdí 😉 😉

janik8774
31. srp 2009

Jo,chutě.Nejsou.Mám vyrovnané hormony - estrogen s progesteronem a tak na nic nemám chut.
Čokoláda je ted nějaká moc sladká.Lepší je šopák. 😀

nadis.h
31. srp 2009

Jani ahoj. Tak to držím palce a jsem zvědavá moc! 😉

janik8774
31. srp 2009

To že mi něco smrdí neznamená že jsem těhotná.
Pokud se ranní nevolnost bude stupnovat tak je to jasné.Minule to mělo stejný scénař a krev byla negativní.
Prostě to není přirozené,ale pod hormony.

nadis.h
31. srp 2009

Jani a to je druhý KET?

meduna
31. srp 2009

neznamená,ale třeba jsi 😉 moc ti přeji ,aby to nebylo jako minule,vím jak to bolí

janik8774
31. srp 2009

jo,to je druhý Ket.
ObA Kety jsou uplně jiné.Minule jsem měla crinone gel a ted mám utrogestan.
S tím utrogestanem je to procházka rájem. A ET s Vojtou byl taky uplně jiný.Příznaky byly pokaždé jiné.

nadis.h
31. srp 2009

Jani a je pravda, že je člověk unavený po tom utrouši? Já už jsem tak jako tak durt ohnípaná... 😀

Čína se mi povedla skvělá dneska. 😝

janik8774
31. srp 2009

Nemám pocit unavenosti.
Minule jsem měla crinone gel a to byl hnus.Unavená,motala se mi hlava a ted nic.Minulý týden po obědě jsem si vždycky šla lehnout.Jinak nic.
Já říkám zlatej utrogestan.Jedině utrogestan.

nadis.h
31. srp 2009

Měě je fuk co budu mít hlavně že to dotáhnuuuuu... ☹

nadis.h
31. srp 2009

Holky hezký večer. Už mi jede miláček.

Janičkooo držím palčáky moc!!!! 😉 😉

meduna
31. srp 2009

tak pěkný večer Nadi s miláčkem 😉 Jani,držím taky kopýtka,ať je test tak jak má být,pěkně s dvěma 😉

janina83
31. srp 2009

ahoj holky je tu nekdo? 🙂

janik8774
1. zář 2009

Ahoj,
je tu někdo?
dělal jsem si test a je bílý jak lilie.Neměla jsem do toho lézt.Ted budu jenom brečet. ☹
Ani mě neutěšuje to,že by to třeba v sobotu mohlo být jiné.

janysek70
1. zář 2009

Ahoj Jani, ty ale zlobíš, nebyla jsi na KET minulé pondělí? To jsi tedy dnes teprve 7. den, počkej alespoň do 10. dne.!!!!!! Nenervuj se! 😉