Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ma.ja
15. zář 2009

berušky končím, musím jít něco dělat. Pa 🙂

semy.cz
15. zář 2009

maja papa...

meduna
15. zář 2009

holky ono s těma centrama ,to si fakt člověk nevybere,já už byla ve třech, a všude je to v bledě modrým 😝 Bohužel,hlavní co je zajímá je,aby člověk zaplatil,aby se nějak extra věnovali na to nemaj čas.Hele mě teď volali,že jako ještě od nás z dubna nemaj 35 000 a tak,že by jsme to teda měli zaplatit 😠 To Romana i mě pěkně nasralo,tak jim to dnes faxoval,že my jsem teda platili,ještě,že jsem to nevyhodila ten účet 😕

nadis.h
15. zář 2009

Semy no zda Vám na základě toho špatného sperma dělali genetiku?? Berunda byla na 1 konzultaci kdy měli těch 33% dobrých a automaticky je poslali na genetiku zda není problém tam.

Maji to já zatím dobrý tam. Objednací čas sedí vždy.Má vždy štěstí, že jsem tam bud uplně sama a nebo max jedna kočena přede mnou,která už je v tu chvíli v ordinaci.

semy.cz
15. zář 2009

nadi tak nás neposlali na genetiku... 😒

nadis.h
15. zář 2009

Semy a ke komu jste chodili na konzultaci? Berundu na to poslala primářka mám pocit. Petr je takovej rozlítanej, ale primářka celkem pečlivá. Aspon u mě tedy jw pečlivá až moc.

semy.cz
15. zář 2009

chodili jsme právě k primářce.....

nadis.h
15. zář 2009

Tak to je divný, že Vám nic nedoporučila. K ní mi to nesedí. Když vidím jak se zabývá mojim FSH... 😝 No což ted je to už jedno. U androuše jste v tomto případě v lepších rukou a těch správných..

semy.cz
15. zář 2009

u koho??

no neposlala nikam...když jsem byla na minulé inseminaci a ona mě povídala o tom zhoršujícím se spermiu tak by mě nejradši rovnou napsala na ivf..ani zmínka o jakémkoliv vyšetření....☹

nadis.h
15. zář 2009

Semy možná proto že neví co by IVF udělalo. Ono ve většině případech se před 1 IVF neposílá ani na laparku, imuno apod,když k tomu není důvod ani podezření...

semy.cz
15. zář 2009

no já nevím..pdole mě by IVF mělo být až poslední v řadě, když se léčba nepodaří...
ale jak je vidět v gennetu na to mají jiný názor...

nadis.h
15. zář 2009

Semy to asi všude bohužel. Je to jak na běžícím páse. Ale jak říkám já osobně...O mě pečuje prim tak důsledně až mě to ted už v srpnu hodně vadilo a byla jsem z toh věčnýho testování a čekání otrávená.

semy.cz
15. zář 2009

no tak to buď šťastná že tě testujou...

nadis.h
15. zář 2009

Semy no jsem no....Ale už mi to lezlo na bednu.A v tom sprnu už jsem byla rozhodnutá to řešit jinak pokud by to dopadlo zas blbě... 😝

meduna
16. zář 2009

Dobré ráno všem kobylkám 😉 Nadi,snad je ti už lépe

nadis.h
16. zář 2009

Dobré ránko také. 😉

Medu no ještě žádná sláva, ale už je cítit, že je to na ústupu. 😝 Vydržela jsem jen na čajích.Nechtěla jsem třeba antibiotika, aby mi to nějak nevlivnilo tu stimulku.

meduna
16. zář 2009

tak huráááá 😉 že moribundus ustupuje,ale taky tě nějak vykolejil včera ten synarel,tak to je už taky lepší?

nadis.h
16. zář 2009

Medu s tím Synarelem je to na hov..Po něm mi je blbě pořád po tom stříkanci. Vždy tak do půl hodiny se mi začne motat hlava a začne se mi zvedat žaludek. Ale co to vydržááám. Ale v pondělí budu zes... až za ušima z toho utz prvního zda tam něco bude... 🙄

meduna
16. zář 2009

si piš,že bude,proč by taky nebylo!!!

nadis.h
16. zář 2009

No polezu na to lehátko se staženým zadkem.Prvně předtím jsem tam šla nejvíc namistrovaná a pak to byla pěkná sprcha. ☹ Ale doufám, doufám, doufáááááááám že to bude ok. 😅

Jak Ty? Máš volňase? Já budu makat jak negr od pondělí.Šéf jede pryč na dýl tak tam budu sama. To se mi zrovna vůbec nehodí.

meduna
16. zář 2009

od pondělka? a jak máš dlouhej protokol?

meduna
16. zář 2009

jo Nadi mám dovču,ale nepodnikáme nic bohužel,protože Roman má školu a tak se neurve,ale v pá dorazí asi kámoška do neděle.

meduna
16. zář 2009

jo a ještě jsem se chtěla optat,jak je to s miláškem?

nadis.h
16. zář 2009

Medu jo od pondělka.Jako naschvál fakt. Ted jsem doma už víc jak 3 týdny když to nepotřebuju. Mám krátkoš protokol.V pondělí 1 utz zda jsou folíci a počítám tak 28 cca bude OPU.

meduna
16. zář 2009

no ,ale může to být i dřív,podle toho jak ti porostou 😵 a Nadi,nezáleží na kvantitě ,ale kvalitě.tak třeba 2 ale kvalitní,než jich mít tři prdele a k hovnu

nadis.h
16. zář 2009

Medu tak co aspon máš klid.Můžeš odpočívat,doma něco podělat...

S broukem jsem zrovna chtěla napsat, že odjel zrovna do práce z čehož nejsem moc ráda. Vypadá jako smrtka,klepou se mu ruce a motá hlava.Myslím,že to podcenil a měl zůstat doma aspn tenhle týden. 😒

meduna
16. zář 2009

no to měl,je on normální 😠 proboha chce se zničit,ale hned mu dej sodovku až přijde domu 😠 😠
Nadi já neudělám nic,jak mám volno jsem hotovej cikán 😀 jak makám v práci,tak jsem rozjetá a když pčijdu domu pokračuji v uklízení ale takhle?????ne uhniju za živa a to se říká,jak panna je pořádkumilovná 😔

nadis.h
16. zář 2009

Medu já bych byla šťastná i za jedno jediný oplodněný vájo!!To mi věř.Budu po té koze skákat radostí jestli mi řekne,že je vše ok.

meduna
16. zář 2009

a co máš k tomu synarelu?a kolik jednotek.Ten synarel je vlastně něco jako decapeptyl k tomu se musí píchat ještě něco

meduna
16. zář 2009

jo gonal jsi psala myslím,už si vzpomínám