Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
30. zář 2009

Jani ty jo po kolika letech se vracíš? 😝

janik8774
30. zář 2009

Po třech plus těhotenství,takže skoro 4 roky.
Už jsem do práce volala a jsem zvědavá co mi řeknou.Jestli mají pro mě vůbec místo.Jinak bych asi zkusila v listopadu transfer.Trochu jsem proto zase něco udělala a doufám že to bude k něčemu dobré.
A ještě jdu 5.10. na konzultaci k gyn. doktor ohledně toho neuspěchu.Třeba taky něco zjistí.
Dnes mě na netu otrávili - mají snižovat mateřskou.Takže taky nic moc.

nadis.h
30. zář 2009

Ty jo to si neumim představit nastupovat tam kde jsem dělala před 4 lety.. 😀 NO uvidíš..Třeba vyjde KET a do práce půjdeš až třeba za 7 let.. 😅

Jani dvojce co je s Tebou??

janik8774
30. zář 2009

Ty si mě špatně pochopila.Kdyby v práci pro mě neměli místo tak bych dostala výpověd a tím pádem by mi nic nebránilo v listopadu zkusit transfer.Nenastoupit do práce a mít rovnou transfer tak to by jsme finančně neutáhli.Kdyby se to nepovedlo tak bych měla malou výplatu a taky ted nemám přebytečných 7tis.
Je to vše s otazníkem.Nevím co bude.

ma.ja
30. zář 2009

ahojky berušky, nakukuju jen na chvilku, než¨přijde miláček namasírovat mi trochu záda. Připadám si jak když mám opici za krkem 😀
Jani - o tý psychyce to mi povíde. Jirka si večer pustil v telce "Přešlapy", tak jsem řekla buď přepnout nebo jdu jinam... Máme toho za sebou mnohem míň než ty, včera jsme to probíraly s kamarádkou (po 3 IUI a před IVF se jim podařilo doma), že už mne to zmáhá.
Jdu hajat, dobrou 🙂

jindriska
1. říj 2009

ahoj holky, dnes vyrážím do Prahy na veletrh hraček načerpat inspiraci na kočárky, pokojíčky apod. Tak se mějte všecny moc krásně

nadis.h
1. říj 2009

Ahoj holky,

já Vám teda musím říct, že psychicky jsem byla vyždímaná od začátku až do léta. Pak se ve mě něco zlomilo a teď jsem naprosto klidná a zatím to vše beru tak jak to jde. Možná k tomu přispěla myšlenka toho, že jsem začala vzdávat to, že budu mít děti vlastní. Ale uvidím jak mě to rozbije jestli bude někdy ET a nedopadne..

rina1
1. říj 2009

Nadis neboj, jen se tomu clovek nesmi podavat, deti budes mit akorat je to otazka casu u tebe, ja si radci rikala to horsi a kdyz prislo to lepsi tak jsem byla rada, u vseho, ja nemivam moc stesti tak asi proto, neboj jsi mlada a nez uz te bude vek tlacit, tak vymysli dr. nejaky novy metody 😎

janik8774
1. říj 2009

ma.ja - tak to já jsem absolovala "Přešlapy" v pohodě.Docela jsem se tomu i zasmála.
Před Vojtou jsem na tom byla hůř.Chápu ten tvůj stav.Je to normální.
Věř že se to otočí k lepšímu. 🙂 🙂 Tohle si říkám pořád.

dvojcata2
1. říj 2009

Nazdar kočky zdraví vás nezaměstnaná netěhotná bojovnice.Zítra jdu na pracák to jsem dopadla.Jinak makám jak mourovatá abych to mněla vše do příštího pokusu hotové.Kdy ale bude to je ve hvězdách jestli bude vše ok tak asi v listopadu.Tak jse všechny držte a snažte se.Já jse budu snažit to tak neprožívat jako před prvním pokusem pak mně s toho málem kleplo.

rina1
2. říj 2009

Dvojce jak to? Uz nejsi u kocarku??Te propustili?? Jo a neprozivej, hlavne klidek... 😎

nadis.h
2. říj 2009

Jani dvojce jak to že nemáš práci? 😖

meduna
2. říj 2009

Ahoj holky,Dvojče jsem v šoku,co se stalo????

petra49
3. říj 2009

ahoj holky, jsem tu poprve. Taky chodíme s manželem do gennetu v liberci. O mimi se snažíme od 9/08, manžel je v pořadku, ale mě vůbec neuzrává vajíčko. Brala jsem clostibegyt, ale bez efektu. Od 6/09 chodíme do gennetu k pani primarce. Teď mě naštvala pojišťovna kvůli které mi o 1 den utekla 1. stimulace na IVF. Teď čekam na menstruaci, abych mohla začít se stimulací, léky už mám, tak doufám, že se teď v říjnu dočkame. To čekání je asi nejhorší, chudák manža-má se mnou velkou trpělivost. Poslední dobou nemyslím na nic jinýho, nic mě nebaví a občas řvu. Nemužu se dočkat. Děkuju za vas za všechny a za tuhle diskuzi. všem držim palečky.

rina1
3. říj 2009

Ahoj Petro, primarka je mooc sikovna, neboj, jen prosim te na to moc nemysli, nestresuj se, to tomu moc nepomuze, neboj mimi prijde. 😉

marlin3
3. říj 2009

ahojky holky,můžu k vám? založila jsem taky téma Gennet Liberec a pak jsem si všimla,že už tady debatujete 😎
Chtěla jsem se vás zeptat jak to chodí na genet.vyšetření? Jsme na říjen objednaní s manželem a chtěla jsem jen vědět,co nás čeká? Jsem po dvou potratech vždy kolem 9-10tt.
Díky za info

petra49
3. říj 2009

díky,snažim se na to moc nemyslet, ale zatim se mi to moc nedaří. Segra má 2,5 letou holčičku a půlročního kluka-jsou to zlatíčka. Dneska jsme byli na jeho vítání občánku, bylo to krásny, ale když jsme pak jeli domu, tak jsem byla smutná, když jsem tam viděla tolik dětí a my pořád nic. Dávám si to strašně za vinu, že nám to nejde. Ještě, že aspoŇ chodim do práce, tam na to nemám tolik času myslet, ale podvědomí pořád pracuje.

Jinak s tou genetikou nevim, na tomto vyšetření jsme nebyli.

nadis.h
3. říj 2009

Ahoj holky, 😉

Péťo já taky chodím k primářce v Gennetu. Je skvělá! Na co chceš se jí zeptej. Je moc milá. Já mám problém s FSH což je hormon ovlivňující tvorbu vajíček takže je to s mojí stimulkou na dlouho...Budu taky stimulovat teď v říjnu. Cca od 12ého. 😉 SNAD.

Marlin já na genetice nebyla. Ale co vím, tak Vás oba vyzpovídají na všechny nemoce od babiček, rodičů apod...Vezmou krev..A pak se čeká na výsledek...Cca 5 týdnů...

marlin3
3. říj 2009

nadis.h:dík za informace, tak nějak to čekám. Tak jsem myslela,že tím třeba teď- tady taky někdo prochází. 🙂

petra49
4. říj 2009

Ahoj Nadis, tak to začnem skoro stejně. já bych měla začít od 11tyho. Co jsi dostala za léky? Já gonal a mám píchat 225 jednotek. Budu se tam muset ještě asi stavit, protože už jsem nějak pozapomněla, jak mám nastavit to pero. Teď v pondělí si oběhám předoperační a pak to pomalu začne. Na jednu stranu se těšim a na druhou mám strach, aby všechno vyšlo a zadařilo se. Jdeš na první pokus? 😵

petra49
4. říj 2009

Jo ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jste pak byly celou dobu v neschopnosti. díky a hezkou neděli.

nadis.h
4. říj 2009

Peto ja jdu uz na 3 pokus. Ale ne cely. Jeste jsem nedotahla zatim ani k OPU. Mela jsem problem s tim,ze se mi netvorila vajicka. 1 pokus v cervnu. Stopnuto na 1 utz, 2 pokus mel byt ted v srpnu a zari sla jsem 1 dc na krev a mela jsem FSH vysoke tak jsem ani se stimulkou nezacala. Ale ted jsem byla 14dc na utz a bez stimulky jsem mela 13 foliku. Takze snad bude uz vse v poradku a nezastavi mi to. Uz jdu rovnou pak cca az 20eho na utz to budu 8 den stimulace. Leky mam Gonal 262,5 denne asi celou stimulku. A Synarel do nosu 2x denne. Az se budes objednavat tak rikej vzdy konkretne ke komu chces na konzultaci. Ale jsou tam vsichni mili tak je i jedno,kdyz se obcas vystridaji.

petra49
4. říj 2009

nadis, držim palečky. 🙂

nadis.h
5. říj 2009

Ahoj holky, tak cooo?? 🙂 Nějaké drby?

rina1
5. říj 2009

Nadis nikdo nic, taky koukam 😨

jindriska
6. říj 2009

ahoj holky, vítám nové genneťačky 😉 U nás je zatím klidové období, bacily konečně zmizeli, bříško se taky uklidnilo a teď čekám na MS, měla by dorazit kolem 19tého a pak hurá do stimulky. Jinak se nám v sobotu narodila neteřinka na osmém měsíci, ale je v pořádku, jen bude chvíli v inkubátoru. Jinak vše při starém. Mějte se kočky

petra49
6. říj 2009

Ahoj, já jsem to měla dobrý. Počítala jsem, že to dostanu teď v sobotu jako poslední 2 měsíce. Tak jsem měla jít až další týden na interní předoperační vyš. Jenže jsem už dneska začala špinit, tak počítám,že se to co nevidět rozjede. Musela jsem se přeobjednávat a jdu teď ve čtvrtek. Když se to nejmíň hodí, tělo si dělá co chce. Pak napíšu, jak jsem do sebe bodla první jehlu. 😉

jindriska
7. říj 2009

ahoj peto, no já jsme to měla podobné u 1IVF, MS přišla o týden dřív, tak jsem musela předoperační stihnout v jeden den 😀 , ale jde to 😉. Ráno krev v nemocnici, dopoledne předoperační u Mudra a po cestě do Liberce vyzvednutí rozboru krve. Bylo to o fous, ale pak že jsou dlouhé čekací doby 😀 . No teď jsem objednaná na krev na 16tého a předoperační 21tého, tak snad tělo nebude stávkovat a příjde to v plánovaném termínu 😀

nadis.h
7. říj 2009

Péťo tak tfuj tfuj do stimulky. 😉 Já mám ještě týden čas.

U mojí obvodní je dobrý to, že ráno příjdu na krev,dopol skočím na ekg a po o mám i výsledky krve a ostatní. Ale chodím k ní nerada. 😝

petra49
7. říj 2009

Ahoj holky, držte mi palce, zítra začínám s první stimulkou. V pondělí jdu na kontrolní ultrazvuk, ale nejdu k Bydžovský-ta neměla volno, ale k nějaký jiný doktorce, tak doufám, že bude vše v pohodě. Chci se zeptat, když se vám vše povede a budou 2 //, plánujete, že zůstnete celou dobu doma nebo, že budete pracovat? Já jsem v práci naznačila (dělám v nemocnici), že bych radši zůstala doma, ale nějak to nechápou. Díky a dobrou.