Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
23. lis 2013

@megara Ale oficiálně vám to neřekla?

megara
23. lis 2013

@jilu04 Ne neřekla, to se prý domluvíme až při té konzultaci po schválení. Dostali jsme ty papíry o informovaném souhlasu, netodách a počtu embrijí, které budeme chtít vložit. Takže se asi konečný verdikt dozvím po schválení na na té konzultaci.

jilu04
23. lis 2013

@megara Tak já ti udělám radost další. Ten můj má spermíky v naprostém pořádku a doporučila nám to taky, tak si nějak myslím, že to bylo třeba i z důvodu, že je to finančně o 4000 kč dražší.

megara
23. lis 2013

@jilu04 Aháá, tak proč to tam píše, mě to akorát stresuje. Tak na to se jí při té konzultaci zeptám. Pokud to nebude potřeba, tak bychom jen pro sichr dávali jen ICSI. Uvidím co nám paní doktorka řekne, ale peněz nazbyt nemáme, takže pokud to vyloženě nebude nutné tak to PICSI dávat nebudeme. A jak je to s lékama, brala sis hrazené pojišťovnou neboty ty nehrazené? Dávají vůbec vybrat nebo ti rovnou napsala co se jí chtělo? To jsou dneska samé pozitivní zprávy 🙂

jilu04
23. lis 2013

@megara No uvidíš, co ti řeknou, ale my jsme si pro výsledky sg volali ještě ten samý den, tak mi právě přijde divný, že to ještě nevíte.
Léky jsem dostala hlavně podle toho, jak mi vyšly výsledky hormonů a co jsem všechno potřebovala a tím, že toho moc nebylo, tak jsem za ně nic neplatila. Jen jak jsem si kupovala ten Inofolic a teď už tabletky jsem něco málo doplácela. 🙂 To víš, když můžu, tak pomůžu. 😉

megara
23. lis 2013

@jilu04 No drahý můj, si pro výsledky spermiogramu nevolal, že prý nám to řeknou na konzultaci, jenže tam se tomu paní doktorka nevěnovala a já si na to vzpoměla až potom na cestě v autě domů, takže jsem vycházela z toho co mám v papírech. Doktorka na genetice tam bude mít všechny naše papíry nebo se jí tyhle věci netýkají a je lepší tam potom zavolat dodatečně? Zeptám se na to v pondělí a uvidíme, když nebudou vědět zavoláme tam, jen tak pro ujasnění. Asi si začnu dotazy psát na papírky abych na to nezapomínala 😀

jilu04
23. lis 2013

@megara Ona vám to taky řekne, když se jí zeptáte, ná to taky říkala ty moje výsledky. A můžeš tam zavolat i ty a zeptat se, mě to taky říkali. Neboj, na všechno si postupně vzpomeneš, až na to přijde řeč.

megara
23. lis 2013

@jilu04 Ty máš pro mě dneska opravdu samé pozitivní zprávy, doufám že ti to s nimi vydrží dlouho 😀 Zeptám se tedy na to v pondělí u paní doktorky. Když tam jsem tak mi příjde, že mi paní doktorka říká vše, ale potom si cestou domů v autě vzpomenu že jsem se chtěla zeptat ještě na tohole a na tohle a je to. Do další konzultace to zapomenu a celé kolo se opakujue, ale tentokrát už budu připravená 🙂

jilu04
23. lis 2013

@megara tak správně vždy připraven, vytasit všechny zbraně

megara
23. lis 2013

@jilu04 Ok. Bločky, a zápisníky mi žerou psy, tak to musim nosit v hlavě, ale teď už na to budu myslet stále, až do pondělí do 8 hod., kdy máme být u paní doktorky. Jen doufám, že to můj drahý nezapoměl nahlásit v práci.

jilu04
23. lis 2013

@megara Uvidíš, že nezapoměl. To máš dobrý, nám hafan rozkousal složenku na telekomunikace.

megara
23. lis 2013

@jilu04 Já ani nemůžu psát co všechno mi jedna a teď i druhá sežrali páč by mě u toho vzpomínání mohla klepnout pepka. Velké budou zítra 2 roky a té malé koze bude v úterý 6 měsíců. Moje psí dětičky 🙂 Snad mi je admin nesmaže

jilu04
23. lis 2013

@megara Ty jsou nádherný

jilu04
23. lis 2013

@megara Tohle je ten náš mazlíček, už mu je rok a půl

megara
23. lis 2013

@jilu04 Ten je krásnej. 🙂 Kamarádka ho chce pořídit dětem, bydlí u lesa a když neměli plot někdo se jim pořád coural po zahradě. Tak je celá jejich rodina natěšená na jaro až ho budou mít doma. Chtějí slečnu, tak sem na ně zvědavá. Ta kamarádka taky jezdila do Gennetu, pak si měla jet pro léky a zjistila, že je v jinym stavu. Má endomeriózu a hodně silnou, dětičky si vymodlila.

jilu04
23. lis 2013

@megara Teda tak to nevím, jestli je to nejlepší hlídací pes, ten náš je spíš vítací, ale jinak plně doporučuji, jsou to mazlíčci. No vidíš a pak že to nejde s endometriózou.

megara
23. lis 2013

@jilu04 Jo, tak to chápu, že je vítací. Ono as u ní jde spíš o ten pocit, že tam ten pes je. Hlavně ho chce k dětem a chce ho mít na zahradě v boudě, takže tohle je jeich první volba. Jo a taky ho má soused v ulici a oni ho už milují, takže by stejně jiného nevybrali 😀 Ona přišla do jiného stavu vždy když jí po řešení nějaké cysty nebo problému navodili umělý přechod a pak ho ukončili. Potom hned otěhotněla, ale taky potom ležela celé těhotenství doma. Vaječníky má ořezané tak, že jí v Gennetu řekli, že bude zázrak když otěhotní ze svých vajíček, a ona se fakt zázrak stal a Kubíkovi jsou letos 2 roky 😀

jilu04
23. lis 2013

@megara No vidíš a pak že to nejde. Někdy si prostě ta příroda poradí sama, když chce. No nic, já půjdu chrnět, ať jsem zítra zase k použití. Tak pa pa a třeba zítra 😔

megara
23. lis 2013

@jilu04 Já doufám, že si podradí i s námi 😀 Dobrou 🙂

jilu04
24. lis 2013

@megara Ahojky, tak to si piš, že jo.
🙂

megara
24. lis 2013

@jilu04 Ahoj,myslim ze nakonec si poradi s každým,chápu ze to není vždy úplně jednoduché,ale věřím v úspěch nas všech snažilek 😀

jilu04
24. lis 2013

@megara To já taky a asi my všechny. 🙂

jilu04
25. lis 2013

Čauky, tak jak jste dopadli?

megara
25. lis 2013

@jilu04 Ahoj, paní doktorka Křečková je skvělá, taky bych chtěla mít po ránu takovou skvělou náladu jako měla ona. Jinak, genetiku máme oba dva v pořádku, máme potvrzeno jak paní doktorka řekla, že jsme holka a kluk, a nejsme nostiteli žádné mutace, která se vyšetřuje běžným vyšetřením. Říkala, že od ní máme požehnání se do toho vrhnout 😀 Měla jsi pravdu, je hodná. Ptala jsem se na ten spermiogram a je to docela dobrý, živé a pohyblivé tam byli, takže si myslím, že z toho nemusím mít strach.
A jak jste na tom vy s bojovníčkama? 🙂

jilu04
25. lis 2013

@megara Tak to jsem ráda, že jste v pořádku, my máme taky od ní potvrzeno, že jsme holčička a chlapeček 🙂 Ona je vážně bezvadná, dokáže člověku zvednout náladu. No vidíš, jsem ti to říkala, že to nebude s těma klukama tvýho mužíčka tak špatný, jak jste si mysleli 🙂 Naši prckové s mají čile k světu, je jich pořád 7 statečných, zítra ráno mi zavolají a domluvíme se, v kolik tam přijedu a dají mi je. Už se strašně těším, ale zároveň mám strach.

megara
25. lis 2013

@jilu04 No tak to je skvělý,že máte stále 7 statečných Teď uz vyberou jen ty nejodvážnější a ty ti vloží, a ty to vydrží az do konce. Jsou to držáci vždyť to vidíš sama,že jsou ok celou dobu a budou i dál. Sem ráda že genetiku máme dobrou,taky jsem to drahému hned řekla,ale taky sem mu řekla, že stejně neumí parkovat 😀.
Můžu mít ješte dotaz k pejskovi? Ta kamarádka co si chce berňáka koupit k dětem jak sem ti tady už psala,ho budou mít z venkovniho odchovu. Paní co jom ho prodá jim ho prodá jako 6. týdnů staré stěně, s tim že půjde hned ven, což se má tohle všechno odehrát na konci ledna. Co ty na to? Taky jste si pejska brali takhle nebo je podle mě ta ženská nenormální odstavovat takhle brzo a nechávat to psí mimino takhle v mrazu venku. My si malou brali taky brzo ale máme je v bytě a ne venku v lednu do boudy.

jilu04
26. lis 2013

@megara ahojky, už jich sice máme dneska jen 5, tak už jsou 2 se mnou. Teď nás čekají nekonečné 2 týdny čekání.
My jsme si pejska brali na konci června, takže mu byly necelý 2 měsíce a tenkrát byli všechny štěňata venku, ale to bylo teplo. Jinak já osobně bych takového drobečka venku na mrazu nenechala a hlavně oni potřebují stálý kontakt se svým páníčkem, takže je taky s námi doma, i když má zahradu. Pamatuju si, že už tehdy byl naučený na granulky, takže byl odstavený. Já nějak nejsem zastánce toho, aby pes byl u boudy, podle mě je to člen rodiny, který by s tou rodinou měl být. 🙂

megara
26. lis 2013

@jilu04 Ahoj, no tak to je skvělý, že máš u sebe 2 bojovníčky a 5 bojovníčků se ještě dopéká v Gennetu. Tak hlavně bojovníčky hýčkej ať se jim u tebe líbí a vydrží u tebe až do konce. Máš nějaké speciální instrukce od pani doktorky? Jako třeba vínko, na sliznici? Hlavně ?yslet pozitivně a onoto to dobře dopadne, ja tomu věřím.
S tím stěnětem máš pravdu já to cítím úplně stejně. Sem na ni zvědavá jak to vymyslí, a sem zvedavá na tu jejích chovatelku, co je to za člověka ze vy nechala takovýho prcka venku.

jilu04
26. lis 2013

@megara No 2 mám u sebe, jen v Gennetu jich jsou už jenom 3 a ty jsou pěkně u chladu. 2 se nějak od včera přestali vyvíjet, ale to nevadí. Transferoval mi je tam primář, paní doktork toho měla na dnešek prý nějak hodně, ale jinak jsem nějaký přesný instrukce nedostala. Mám být hlavně v klidu, vyhývat se infekcím a nachlazení. To víno mi nějak ani poslední dobou nejede a vzhledem k těm všem lékům, se mi do toho nechce.
To já jsem taky zvědavá, jak to s tím hafíkem vymyslejí, Aby ta chovatelka nebyla jen nějaká množitelka.
😖

megara
26. lis 2013

@jilu04 Třeba ty další 3 nebudou ani potřeba 😀 Chytí se vám tihle dva vložení a bude 😀 Tak hlavně buď v klidu, vyhýbej se bacilům. To je škoda že se vám dvě zastavili,ale i tak vám tři zůstaly. Já poslední dobou víno piju jen s colou,jinak mi vůbec nechutná,nevím proč.
Nepřijde mi normální dávat 6 týdnů staré šěně ven. Sem zvědavá jak se k tomu postaví,protože ona to nebere tak jako, že je pes člen rodiny. Uvidíme.