Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
6. pro 2013

@fachy Já jsem ve fázi kdy beru antikoncepci, a 20.12. si jdu pro léky před vypuknutím IVF.

@jilu04 Určitě to dobře dopadne, neboj. Malá otravná příšerka už doma řádí jak černá ruka. Takhle vypadají v bundách.

fachy
7. pro 2013

@megara proč bereš antikoncepci?

jilu04
7. pro 2013

@megara Ty jsou naprosto božííííííííí 😀

megara
7. pro 2013

@fachy Protože mají posledních 14 dní v prosinci v Gennetu dovolenou a protože na to bude po novém roce navazovat protokol IVF, ale teď ti nedokážu napsat jestli dlouhý nebo krátký. Doktorka říkala,že s tím protokolem snižuje riziko hyperstimulačního syndromu.

@jilu04 Děkuji, vyřídím 🙂 My ještě nepečeme, snad brzo začneme 🙂 Ty už péčeš?

jilu04
7. pro 2013

@megara Zatím jsem taky ještě nezačala, ale už bych asi měla, jen se mi do toho jako každý rok nějak moc nechce, ale jak se k tomu dostanu, tak je to pak už pohoda. Já bych řekla, že ti dají krátký protokol, ale uvidíš. Hlavně aby ti bylo dobře.

megara
8. pro 2013

@jilu04 Já delam všechno na posledni chvíli takže to u nas i tak vypadá, ale pernikovou chaloupku budu mít od kolegovi maminky, je moc pěkná. Ani bych nevvěděla že je peče,kdyby se mi nepochlubil, ze jim jejich kožich už 2 chaloupky sežral 😀 Zítra jedu na zkoušku, tak snad to dobře dopadne. Jak ti je? V úterý jedeš na tu krev? Budu držet pěsti 😀

jilu04
9. pro 2013

@megara Tak to já chaloupku nepeču, vždycky udělám nějaké cukroví, aby na stole něco bylo a tím to končí, včera jsme s miláčkem lítali po baráčku a dělali ještě nějakou výzdobu, takže to u nás vypadalo jako pa výbuchu. Tak to hlavně aby ti dobře dopadla, budu držet pěstičky. Jo jo jdu a nějak se mi tam chce míň a míň, ale zase na druhou srtánku se těším, že budu vědět, na čem jsem.

fachy
9. pro 2013

@megara aha, spis nechapu proc davaji antikoncepci, kdyz potrebujes otehotnet spis. Nebo to ma jiny vyznam? Ty protokoly taky nechapu.

megara
9. pro 2013

@jilu04 Tak chaloupku mám doma, a celou. Zkouška dopadla dobře, za 1- ,to jde ne? Já taky chaloupky nepeču, ale když mi ten kolega ukázal tak se mi líbila. Tak hlavně že se vám práce zdařila a už máte vyzdobeno, mě ta malá príšera krade svíčky 😀.

@fachy Doktorka mi rekla ty důvody co jsou ti už psala, taky tomu nerozumím,ale říkala že s tou antokoncepcí je to pro mě šetrnější,já ji věřim. Třeba tím rovnají hladinu hormonů v těle, nevím. 🙂

jilu04
9. pro 2013

@megara Teeeda ty jsi šikulka. To jo, už to tady konečně vypadá trochu vánočně. Ty jo to je pěkná potvůrka teda a to je i kouše?

fachy
9. pro 2013

@megara jo už tomu rozumím, asi aby se Ti to zbytečně víc nerozhazovalo

megara
9. pro 2013

@jilu04 Jo,jo všechny kouše, měla jsem sadu 4 svíček, už mam jen 2 a jeden okousaný špaček s knotem, ale celý svíčky nekadí 😀

@fachy Jo to by odpovídalo, aby člověka nerozhodili. Už se těším až to všechno začne 😀 a už jste se posunuli někam dopředu vy?

jilu04
9. pro 2013

@megara to je taky dobrý, nám jednou pes rozkousal složenku na pojistku na auto 😀

megara
9. pro 2013

@jilu04 Ten je šikovnej, asi vás chtěl ušetřit placení, u nás holky drtili jen samé důležité věci 😀

jilu04
9. pro 2013

@megara jsou to miláčci

megara
9. pro 2013

@jilu04 Jo jo asi by me bez nich šiblo. Co jsem se odstěhovala od rodičů tak sem nebyla bez psa, neumím si život bez psa představit. Budu muset začít psát tu bakalářku, už mám schválenou osnovu takže mužů začít. Už aby nám to taky vypuklo.

jilu04
9. pro 2013

@megara to jo já taky, je to naše láska. A o čem budeš psát? Neboj, to uteče jako voda.

megara
9. pro 2013

@jilu04 Budu psát o kriminalitě nezletilých v okrese Česká Lípa za roky 2002 -2012 . Já vim že to uteče,ale pred námi jsou ještě váoce a nový rok, a potom než to vypukne 🙂

jilu04
9. pro 2013

@megara Ty jo tak to je hodně obsáhlé téma. No právě, to se zabavíš hodně a pak už ti to taky začne.

megara
9. pro 2013

@jilu04 Musím napsat 50 stránek,takže něco tam napsat musím 😀 Není to, tak obsáhlé, jen definuju děti,kriminalitu,její řešení, v okrese, prostě spousta definic a statistiky, a pak ještě budu dělat dotazník a vejdu se do 50 stran a bude 😀

jilu04
9. pro 2013

@megara Tak t jo i tak to musí být hrozný, když plánuješ rodinu a vidíš co všechno děti dokáží udělat

megara
9. pro 2013

@jilu04 To jo,ale je to to samé jako když ty pracuješ ve zdravotnictví a víš jaké jsou nemoci a přesto plánuješ rodinu. Já vždycky tyhle věci nechám v práci a vypnu,i když vím jaká je situace snažím se na to nemyslet. 😀

jilu04
9. pro 2013

@megara Tak to je dobře, to se snažím na to taky nemyslet, ale je to taky někdy náročný 😅

jilu04
9. pro 2013

No už půjdu spinkat, jsem dneska nějaká utahaná, sladké sny a dobrou noc

megara
10. pro 2013

@jilu04 Já uz sem se sem včera večer nedostala 😀 malá po vyvenčení myslela že nastal cas na hraní, takže mě fackovala a ja jí drbala, aby ch z jejiho fackování neměla monokl 😀

jilu04
10. pro 2013

@megara Tak to znám, ten náš brouček má nejvíc náladu na hraní po jídle, no na toho monikla pozor, já měla nedávno bouli na čele, nějak nestačil zabrzdit a já byla dobré odrážedlo 😀

megara
10. pro 2013

@jilu04 Ona mi vždycky jednu majzne, myslim že ona si to vůbec neuvědomuje,že už má sloní nožičky 😀 Posledně sem chodila do práce poškrábaná jak od kocoura. Dneska jsou kluci v práci na zabití,pořád chodí semtam, mám to tady jak v průchodu 😀

jilu04
10. pro 2013

@megara Tak je máš vyhnat někam do terénu 😀 Jak já ti závidím, že jsi v práci, mě už to doma tak strašně nebaví, ale za chvíli se dozvím výsledky krve, tak jsem napnutá jako kšandy. Ať už to dopadne jakoli, jsem připravena snad na vše.

megara
10. pro 2013

@jilu04 Já sem napnutá taky,jak vám to vyšlo, držím pěsti aby to dobře dopadlo.

jilu04
10. pro 2013

@megara Děkuju, ale nějak nemám moc dobrý pocit, tak nevím, ale jsem taky napnutá. Konečně bude jasno. Ty 2 týdny byly nekonečné.