Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
24. led 2014

@megara ony sou snad v posteli, potvory :D

mourovata
24. led 2014

@megara a to se k nim ještě vejdeš? 😀

cicinky
24. led 2014

@bonifac - já už si nestěžuji, já jsem zmatená... 😖

@megara - pěkně lenošíte 😀

@mourovata - protože když jsi na dně, tak o to větší radost jim to dělá, bohužel 😠

megara
24. led 2014

No,vejdeme se ale někdy je to opravdu o fous, Angy, z fotky je ještě mimino, je ji 7 měsíců, i když má 40 kg 😀 😀

cicinky
24. led 2014

@megara - taky pěkné, co že to máš za velikost postele 2 metry x 2 metry? 😀

megara
24. led 2014

@cicinky jj a i tak se občas vejdeme jen stěží 😀

cicinky
24. led 2014

@megara
My máme 2x2,1 metru a když nejsem doma, tak mužíček ji osídluje celou, nechápu, jak to dokáže, pač mě prostě ten můj metr stačí, ale on prostě chrápe přes celou postel 😀

megara
24. led 2014

@cicinky u nás je to tak že když já nejsem v posteli a je tam přítel, holky ať už jedna nebo obě si zalezou za ním, ony ho milují 😀 a já se tam pak musím nějak nacpat, mnohdy je to fakt fuška 😀

jilu04
24. led 2014

Ahojky holčiny, tak jsem se dneska objednala na hystesk. a jdu tam po noční, to jsem zvědavá, jestli se mi bude chtít se probudit 🙂
@megara To je bobínek, to já přišla včera ráno po noční domů a tak si sedím na wc a co nenapadlo toho našeho drobečka, sednul si přede mě a začal na mě naštvaně ňafat, mi asi nadával, že jsem ho nechala celou noc venku, jen tak mimochodem to má otevřené do suchého sklepa o 4 místnostech, miskách s pitím a jídlem a aby mu nebyla zima, tak tam má i svůj pelíšek. Když jsem mu řekla, že jsem mu byla vydělávat na papání a hračky, tak něco zamrmlal a šel pryč.
@mourovata Jo holka lidi jsou zlí a my s tím nic nenaděláme.
@cicinky Já bych řekla, že to bude tím clexanem, asi by ti měl někdo zkontrolovat krev, jestli nejsi přeředěná, to by tomu odpovídalo a pak by to miminku moc neprospělo.
@bonifac To je super, že už zítra se dočkáš, užij si každou chvilku, uvidíš, že je to neskutečně krásný a silný zážitek, už se těším, jak se mi celou dobu bude zase motat hlava a budu jako po flámu, co mi musíme všechno zvládnout. Dneska když jsem viděla ty 2 osoby jak šly na UPT v 11tt, tak jsem nechápala. Asi budu muset změnit pracoviště.

cicinky
24. led 2014

@jilu04
Ahoj, ve čtvrtek jdu na krev, tak mi řeknou co a jak dál 🙂
Asi jsem to s tou prací přehnala, měla jsem zůstat doma, ale zase si říkám, když jiné otěhotní a neví o tom, tak taky normálně žijí a fungují 🙂

martiina_k
24. led 2014

@cicinky Do čtvrtka je celkem dlouhá doba, jestli máš tu krev "přeředěnou", tak bych to asi zkusila řešit dřív... ono to není dobré ani pro tebe když je moc naředěná...

jilu04
24. led 2014

@cicinky A už sis zkoušela udělat testík?

megara
24. led 2014

@jilu04 jj, tak to je u nás podobný a říkáme tomu záchodový asistent, holky příjdou a nastaví zadky, a drbej nebo neodejdu. Pak máme ještě výraz WC limo, to jak starší chodí neustále pít ze záchodu ☹

jilu04
24. led 2014

@megara Tak to pití ze záchodu jsme vyřešili zaklapováním prkénka, to on nás tam taky chodí kontrolovat, ale vynadat mi tam přišel teda poprvý, bylo to docela komický. 😀

megara
24. led 2014

@jilu04 myslíš že na testíku už by bylo něco vidět? není to brzo?

jilu04
24. led 2014

@megara ono už po víc jak týdnu by tam něco mohlo být vidět, ale je to asi různý

martiina_k
24. led 2014

Říkají, že 9. den, ale ještě to může být negativní, i v případě pozitivního... jistější je tak 11. - 12. den

megara
24. led 2014

@jilu04 tak to si mě nahlodala, ke koupi více testíků. nevěděla jsem jestli si počkám na ten test po 14 dnech a pak na krev a nebo si od nějakého 8 dne budu každý den dělat jeden testík, jako to dělají jiné snažilky až do případného finále 😀

megara
24. led 2014

A jaký testík si mám koupit nebo mám použít ten z Gennetu? Asi si dojedu do lékárny Dr. Max a uvidíme

jilu04
24. led 2014

@megara to já si taky říkala, že to vydržím, ale nešlo to, zvědavost je silnější

martiina_k
24. led 2014

Holky, já mám zatím přesvědčení, že si ho udělám v neděli ráno, což je jedenáctý den, ale uvidíme, jestli to vydržím.. nerada bych ale prožila zbytečné zklamání jen z toho důvodu, že jsem si test udělala moc brzo a nabyla přesvědčení, že se to nepodařilo...

jilu04
24. led 2014

@martiina_k No upřímně já těm testům už nějak moc nevěřím, v ráno odběru krve mi vyšel test pozitivně a krev negativně, tak nějak nevím

martiina_k
24. led 2014

@jilu04 Fakt? Tak to je mazec. To bych byla zklamaná dvakrát tolik....

jilu04
24. led 2014

@martiina_k Však já to taky asi 3 dny ořvala.

megara
24. led 2014

Asi testíky koupím,ale testovat budu až příští týden, dřív to stejně asi nemá cenu 🙂

jilu04
24. led 2014

@megara To asi jo chce to ještě chvilki vyčkat

megara
24. led 2014

@jilu04 asi koupím,ale testovat budu asi až ve středu to bude 8 den jestli se nepletu, tak uvidíme 🙂

jilu04
24. led 2014

@megara to jo to už by tam něco být mohlo, budu džet pěstičky, aby se to tak ukázalo.

megara
24. led 2014

@jilu04 tak snad jo 😀 já nevím proč ale nějak si nepřipouštím že by to nevyšlo, tak uvidíme 🙂

cicinky
25. led 2014

@martiina_k - kdybych byla přeředěná, tak si myslnm, že by to neustávalo sem tam. Já to totiž mám, za pár hodim zase nemám, pak se najím já zase to mám, jsem z toho zmatená, raději počítám s neúspěchem, ale stále si nechávám i plamínek naděje 😉
@jilu04 - 9. den si myslím že je moc brzy a zkusím být machr a vydržet do a čtvrtka 😀... I když nevím nevím 😀
@megara - strašně moc ti to přeju!!!! 😉