Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
24. dub 2014

@cicinky to věřím teď už bude všechno jen a jen krásné

78marcela
24. dub 2014

@cicinky a já mám taky dneska radost, už mi asi přichází konečně ms, třikrát hurá 🙂

bonifac
24. dub 2014

@cicinky to je super!!!!!fakt pecka

cicinky
24. dub 2014

@jilu04 - budeme doufat, ale stejně to hrozně moc nabije sílou 🙂
@bonifac - moc ti děkuji, vím že pro tebe to není zrovna jednoduché, ale nechěla jsem tě vynechat ze svého seznamu 😉

@78marcela - vidíš 🙂 No nepsala jsem včera, že do 2 dnů je tu? 😀

cicinky
24. dub 2014

Holky, kolik stojí screening v Gennetu? Nemůžu to na jejich stránkách najít... 😖
@jilu04

jilu04
24. dub 2014

@cicinky zlato, nevím jak je to v gennetu, ale u nás v nemocnici tostojí 1000kč, a už ti přibližně počítali termín porodu?

mourovata
24. dub 2014

@cicinky moc moc gratuluju

mourovata
24. dub 2014

holky tak já dneska byla na kontrole v Gennetu a super, vyfasovala jsem strofen a teď budeme jen čekat na MS, dle termínu by měla snad do 3 dnů dorazit, tak snad nebude mít zpoždění 🙂

cicinky
24. dub 2014

@jilu04 ještě ne, zatím vím jen to, že podle UTZ dle váčku jsem 5+2tt, 5.5. se to dozvím přesně 😉
Já to asi našla, myslím, že tam bylo 1.100- Kč 🙂
@mourovata Moc děkuji a přeji, ať co nejdřív mrška dorazí 😉

jilu04
24. dub 2014

@mourovata to by byla docela dobrá náhoda, kdybys čekala na MS a už nedorazila a bylas taky těhotná přírodně, takhle jsme to měli i my, doma spousta krabiček estrofemu, medrolu a utrogestanu a já se těšila na KET, až mi ta hlava asi fakt vynechala a já už se mrchy naštěstí nedočkala 🙂

jilu04
24. dub 2014

Holky mám doma několik krabiček Estrofemu a Medrol, tak pokud byste ho chtěli, tak dejte vědět, nechce se mi to moc vracet do lékárny, když vím, kolik to stojí a oni to pak zase na někom zpeněží

jilu04
24. dub 2014

@cicinky no tak to je skoro stejné

mourovata
24. dub 2014

@jilu04 no manžel mi to taky dneska říkal 😀 docela jsme se snažili, až mě překvapil. Tak uvidíme 😉

Holky dneska jsem dostala jen tak, pěknou kytku od manžílka a to hned ráno 😉 občas přinese růžičku, ale teď teda překvapil 🙂

jilu04
24. dub 2014

@mourovata teda ta je krásná, to já dostávám zase pořád orchideje od miláčka

cicinky
24. dub 2014

@mourovata Téééda ta je 🙂

megara
24. dub 2014

@cicinky Gratuluji krásná fotka 😀 😀

vercas01
25. dub 2014

Ahojte holky 🙂 jdu se Vás optat do gennetu chodím kvůli tomu, že měl manžel vrozené vady(tak nám tam důkladně kontrolují miminko 🙂 ) no a byla jsem objednaná na 21tt na velký ultrazvuk ale dnes mi volala paní, že mají nemocného doktora a, že mě musí přeobjednat. no a to zas nevychází manželoj se směnou takže budu muset jet sama a chtěla jsem se zeptat jestli z normálního uz je možné si od nich pořídit dvd-cd s nahrávkou a na kolik to vychází cenově? Manžel se na to hrozně těšil a už teď vím, že mu v práci volno nedá... tak bych aspoň nějakou alternativu 🙂
Předem děkuji 😉

limlim
25. dub 2014

Ahoj holky zitra zacinam s Gonalem sice to mame kazda jinak, ale kolikaty den jste byly na vyndaji vajuch?Diky

megara
25. dub 2014

@mourovata moc pěkná kytka

megara
25. dub 2014

@limlim já první pokus začala stimulovat 5.1. a odběr byl 16.1.

Holky nemáte některá email na tu vrchní sestru v Gennetu, chtěla bych se s ní domluvit na té antikoncepci, protože mám jen 2 balení pilulí, které mám brát nepřetržitě a doberu je 29.5. a na kontrolu jdu až 2.6. tak to zase nechci protáhnout tím že budu mít MS v nepravou chvíli.

limlim
25. dub 2014

@megara Diky a to jsi celou dobu pichala Gonal?
Mail bohuzel nemam...

megara
25. dub 2014

@limlim já měla při prvním pokusu Puregon v peru, paní doktorka mi chce dát Gonal teď protože Puregon prý podražil 🙂 🙂

cicinky
25. dub 2014

@vercas01 Ahoj, já myslím, že je to možné.
Něco to určitě stojí 😉
A když tak mrkni k nim na ceník na www.gennet.cz 🙂

cicinky
25. dub 2014

@megara mail máš ve zprávě 😉

vercas01
25. dub 2014

@cicinky Tam jsem právě nenašla na normální ultrazvuk cenu je tam akorát ne ten 4D ☹

cicinky
25. dub 2014

@vercas01 tak jim zkus napsat nebo zavolat 483 101 300 jsou tam do 17ti 😉

vercas01
25. dub 2014

@vercas01 špatně jsem to napsala tam na tom ceníku mají právě jen cenu za ten 4D ...

vercas01
25. dub 2014

@cicinky to nijak nespěchá 🙂 jen jsem se chtěla zeptat jestli tady některá nevíte 🙂 ale děkuji

cicinky
25. dub 2014

@vercas01 dneska jsem tam byla, kdybych to věděla, tak se jich zeptám ... ale myslím si, že je taky dělají, jsou fakt hodně dobře vybavení 😉

megara
25. dub 2014

@cicinky děkuji za mail, už sem jí napsala i když je mi blbý ji otravovat 🙂