Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
12. kvě 2014
jilu04
12. kvě 2014

@cicinky To je mi strašně moc líto zlatíčko, tolik jsem ti to přála ☹

cicinky
12. kvě 2014

@jilu04 taky jsem si to přála, miláček mi včera ležel na podbříšku a poslouchal, zda neuslyší jeho srdíčko 🙂... dneska je úplně v prdeli.
Dr mi řekla, že třeba za 2-3 měsíce můžeme zkusit KET... já nevím, zda chci tak brzy, ale zase už bych měla být čistá od všech hormonů...
KET se taky počítá jako pokus IVF nebo ne?

jilu04
12. kvě 2014

@megara docela to ujde, už mi není tolik blbě a mám pocit, že se mi začíná nějak nafukovat pupek, když jsem byla v úterý na kontrole v mojí dr, tak toho malého divocha nemohla ani pořádně zkontrolovat, jak tam sebou házel, asi budeme mít hyperaktivní dítko 😀

jilu04
12. kvě 2014

@cicinky to věřím, když se tohle stalo nám před 5ti lety, tak jsme se z toho dostávali hodně dlouho, hlavně já, dodneska si pamatuju ten týden, během kterého jsem zjistila že jsem těhotná a zároveň ležela na operačním stole, kde to štěstí skončilo, na to se nedá asi nikdy zaponemout, ale musíš to nějak přijmout a naučit se s tím žít
Nepočítá se to do IVF, jen za rozmražení platíš 5200 kč, třeba to s vámi nakonec dopadne jako u nás, tolik jsem se upnula se KETu jako k poslední šanci a pořád čekala, až přijde mrcha a nakonec to dopadlo úplně jinak.

cicinky
12. kvě 2014

@jilu04 bohužel nemám vejcovody, takže spontánní těhu nehrozí ☹
Máme 5 sněhuláčků, musím to nějak schovat v paměti a žít dál, a holt se modlit, aby příští pokus byl úspěšný 🙂

limlim
12. kvě 2014

@cicinky Jejda to je ohromna skoda, moc jsem na tebe myslela ani nevim co dal psat...Kazdopadne neni vsem dnum konec a jak pises mas jeste 5 snehulacku tak hlavu vzhuru...

Dneska neni dobry den me dneska rekli ze nemam co zamrazit..

cicinky
12. kvě 2014

@limlim ☹ to je mi líto, oni se ti uchytí oba dva bojovníčci, uvidíš 🙂

jilu04
12. kvě 2014

@cicinky to jo jinak by ses z toho zbláznila, vím že je to strašně těžký, ale dá se to zvládnout po nějaký době, mě třeba strašně pomohlo, když jsme si s mojí mamkou asi po 2 týdnech sedli a já se jí mohla se vším vypovídat, od tý doby to ještě bolelo, ale už se to dalo zvládnout, zkus to taky, vypovídat se chlapovi je fajn, ale oni nechápou ženský pocity v tomhle

limlim
12. kvě 2014

@cicinky Nezbejva nez doufat, ale vzdy si rikam ze, co se ma stat to se stane a vzdy to cloveka posune dal a diky rodine je clovek silnejsi i kdyz si mysli, ze to neda 🙂

cicinky
12. kvě 2014

@jilu04 Mamka to dnes strašně oplakala ☹
Babička taky, taťka ten ani nemluví ☹
Drahoušek má stav totální nasranosti, nevěří doktorům, nevěří Gennetu, nevěří už ničemu, prý se na to může vy.....t, ale ono ho to přejde 🙂
Máme stále 5 sněhuláčků, musím mu to doma vysvětlit, abych ho trošku uklidnila 🙂

@limlim Rodina je úžasná, hlavně když funguje!

Asi je na čase, abychom se fakt vzali...

jilu04
12. kvě 2014

@cicinky uvidíš, že až bude doma a o všem si v klidu promluvíte, tak to bude lepší, tohle byl jen takovej trenažér na to, jak to bude potom, počkej, že při tom dalším a vydařeném pokusu o sobě dá prcek pořádně vědět jako o mě od samého počátku.

cicinky
12. kvě 2014

@jilu04 to uvidím, tak trochu se na to netěším ☹
Nějak to musíme zvládnout...

jilu04
12. kvě 2014

@cicinky uvidíš, že pokaždý když budeš objímat záchod, tak si budeš říkat, že ti tím ten prcek dává najevo, že tam je a že je v pořádku

cicinky
12. kvě 2014

@jilu04 Díky 🙂

jilu04
12. kvě 2014

@cicinky zlato a kdy jdeš do nemocnice na revizi?

megara
12. kvě 2014

@cicinky to je mi líto, že to nedopadlo dobře, ale jak píšeš máte ještě sněhulky a ty vám to vynahradí

mourovata
12. kvě 2014

@cicinky Tak to mě moc mrzí 😒 😒

mourovata
12. kvě 2014

Holky já jsem protivná jak činže, i sama sobě jsem nechutná, jen mi někdo něco řekne tak hned bulím. Měla jste to taky některá po Estrofemu? Jinak si to nedovedu vysvětlit. Beru k tomu i Utroš. Zítra jedeme na KET 😉

cicinky
12. kvě 2014

@jilu04 zítra ráno v 7.hodin

@megara ještě že je máme, moc mi to pomáha nešílet

jilu04
12. kvě 2014

@cicinky a jdeš do Liberce nebo někam jinam? uvidíš, že bude potřeba jen jedno, které se hnedka zavrtá a už tě nikdy neopustí

cicinky
12. kvě 2014

@jilu04 přímo do Gennetu

jilu04
12. kvě 2014

@cicinky tak to je fajn, že to dělají přímo tam

cicinky
12. kvě 2014

@jilu04 Taky jsem raději, že jdu tam, ráno přijdu, v poledne jdeme domů, snad bude vše probíhat v klidu... Právě jsem se dohodla s miláčkem, že za 3 měsíce půjdeme do KET, nemá smysl čekat, pokud se to má povést, tak se to prostě povede 🙂

jilu04
12. kvě 2014

@cicinky já si taky myslím, nač čekat

martiina_k
12. kvě 2014

@jilu04 jejda, kde se stala chyba? Mě nikdo nic nedoručil... ani žádnou výzvu k vyzvednutí balíčku, to není možné.. ach ta česká pošta. Domluvíme se ještě ve zprávě... teď vás musím dočíst..

martiina_k
12. kvě 2014

@cicinky tak teď jsem vás dočetla a čtu co se ti stalo. Vůbec nevím co ti na to napsat. Strašně mě to mrzí... chjo, proč jen to někdo může mít hned a někdo s tím má takové starosti? Dneska je mi hrozně smutno a nevím proč, holt blbej den... To musíš jakoby na interupci? Nebo jak se to řeší? Vůbec netuším... je to také v narkóze?

My se teď vrátili z Gennetu a postup bude takový, že primář chce pro jistotu znovu tu histeroněco (pořád si to nepamatuju) - to v té narkóze.... prý pro jistotu, abysme udělali všechno proto, aby se ten poslední sněhulka zavrtal. Rozhodně z toho nemám radost, ale pokud to může zvýšit šanci, tak se nemám o čem rozhodovat. Chce ještě po endokrinoložce snížit hladinu nějakého hormonu (to s ní musím domluvit) a pak je to na mě, jak si to naplánujeme. Takže tak... Takže pravděpodobně v půlce těch prázdnin - nebo v případě že by ty hormony trvaly upravit, tak někdy v září.

cicinky
12. kvě 2014

@martiina_k Marti, zítra jdu na revizi, vývoj se zastavil již před 2mi týdny, není naco čekat, srdíčko není, takže raději se nechám vyčistit a za 3 měsíce to zkusíme znovu 😉

Nemáš jít na hysteroskopii?

martiina_k
12. kvě 2014

@cicinky jojo, hysteroskopie - to bude ono... takové to co se dělalo na začátku (někdy v říjnu), ale primář říkal, že už je to dost dlouho. Zdálo se mi, že se fakt snaží nic nepodcenit, aby se to opravdu podařilo.
Je to škoda, že to ten tvůj bambulka nezvládl... holt příroda je mocná čarodějka a i když ji chceme obejít, tak si někdy prosadí svojí ☹ ☹ ☹ drž se a snad se z toho brzo dostaneš... (myslím psychicky)

cicinky
12. kvě 2014

@martiina_k Musím to zvládnout, mám vedle sebe super chlapa, a ten mi víc než pomáhá 🙂
Dohodli jsme se, že to dáme buď na konci srpna a nebo v září 😉