Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
26. zář 2014

@martiina_k internetový test hovori takto :/
Celková míra náchylnosti ke stresu a syndromu vyhoření: dosažený počet bodů: 85 z max. 96 bodů t.j. 89%
Vyhodnocen rozvinutý syndrom vyhoření – nic neodkládejte, sežeňte si informace a svou situaci řešte.

jilu04
26. zář 2014

Ahoj holky, dneska jsem byla v Gennetu na krvi před screeningem a na všechny z vás jsem si vzpomněla, na všechnu tu naděj a smutek, kterým si každá z nás prošla nebo prochází, pohladila jsem si bříško a snad jsem vám tam nechala trochu síly a odvahy na další a určitě úspěšnou cestu k prckovi, Dokonce jsem se s miláčkem domluvili, že pokud se nám v dubnu narodí zdravé živé miminko, tak všechny 3 embrya darujeme a snad tím pomůžeme nějakému nešťastnému páru ke stěstí. Moc vám všem držím pěstičky 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

megara
26. zář 2014

@jilu04 Ahoj, děkujeme že sis na nás vzpomněla. Jak se ti a miminku daří? Jsi doma nebo chodíš do práce?

jilu04
26. zář 2014

@megara To je přeci jasný, každá z nás si tím prostředím prošla. Daří se nám dobře, chvilku hrozil pobyt v nemocnici na antibiotikách do žíly, ale nakonec je nebezpečí zažehnáno a já můžu být v klidu doma. Já jsem doma už od úplného začátku, z práce jsem šla na dovolenou při hcg 90 a po týdnu a půl dovolený mě dr. šoupla hnedka neschopenku a já jsem už doma, mám nakázaný klidový režim a denně nekonečně tabletek na udržení.

megara
26. zář 2014

@jilu04 Tak to jsem ráda, že jsi doma a nebezpečí bylo zažehnáno. Hlavně odpočívej a šetři se a hlavně si to užívej, určitě je chlupáč rád že jsi s ním doma 😀 a muž samozřejmě taky 😀
Dneska je to týden co jsem byla na druhé IUI tak jsem zvědavá jak to dopadne, snažím se na to nemyslet na to a nepozorovat se, tak uvidíme 🙂 🙂

jilu04
26. zář 2014

@megara No jelikož jsem si předevčírem vymkla kotník, tak mi nic jiného ani nezbývánež ležet. Taky si myslím, že mají oba radost. Teda tak to určo dopadlo dobře a zadařilo se, hezky odpočívej.

megara
26. zář 2014

@jilu04 Tak to mě mrzí, že sis vymkla kotník a musíš ležet, ale hodí se ti to 🙂 i mimískovi 🙂 Odpočívat můžu jen přes víkend, páč v pondělí jdu po dovolené do práce, a čeká mě denní a noční, pak se uvidí a to mě v pondělí ještě čeká hematologie 🙂

jilu04
26. zář 2014

@megara teda to budeš mít pěkně nabitej program, ale někdy je to na zaměstnání mozku to nejlepší

megara
26. zář 2014

@jilu04 to se právě snažím, na to nemyslet a třeba to dobře dopadne, ale nechci si dávat naděje abych pak zase nebyla smutná, že to nevyšlo 🙂

jilu04
26. zář 2014

@megara ale ono to nejde zase až tak moc na to nemyslet, co? To znám, já jediná chvíle, kdy jsem na to nemyslela byla, když jsem měli nemocnýho pejska, pořád jsem s ním chodila na veterinu, kapala mu do ouška a přitom chodila do práce.To byla asi jedna z mála chvílí, kdy jsem dokázala úplně vypnout.

megara
26. zář 2014

@jilu04 no to víš, že to nejde na to nemyslet, jenže se opravdu snažím, v práci mi to půjde líp. Snažim se i nepozorovat ale je to stejné jako s tím myšlením,někdy to opravdu nejde 🙂 Snad se za 14 dní ukáže // na testu 🙂

jilu04
26. zář 2014

@megara moc bych ti to přála je tam najít po tolika strastech, heleď, proč ti IUI nenavrhla Mokrá jako první možnost?

megara
26. zář 2014

@jilu04 no tak to nevim, když jsme se na to ptali před prvním IVF, tak nám Dr. řekla, že při IUI je velké riziko mimoděložního těhotenství a z toho vyplívající riziko toho že přijdu o vejcovody a budu pak odkázaná pouze na IVF, že je malá šance že z IUI otěhotním, takže nám IUI rozmluvila. Když pak nevyšlo 2IVF, tak jsem se jí na IUI zeptala, a ona mi řekla že není problém 🙂 a tak jsme se do toho pustili

jilu04
26. zář 2014

@megara Přesně takhle jsme to měli i my, pořád mi vnucovala jen IVF a chtěla mi dělat nějaký zbytečný vyšetření pod narkozou, takže jsem s ní docela dost bojovala, ohledně tohohle. Sice jsme nakonec na IVF skončili, ale aspoň si můžeme v klidu říct, že jsem zkusili všechno.

megara
26. zář 2014

@jilu04 asi mají tuhle taktiku, jen by mě zajímalo jestli to je výmysl doktorů nebo vedení 😠 ale jsem ráda že nás poslala na všechna možná vyšetření, snad k něčemu budou i když nic neukazují, i když uvidíme co hematologie 😖

martiina_k
27. zář 2014

@bonifac Tak to máš pořádný syndrom vyhoření, když ti to takto vyšlo v testu. Tak snad ti pomůžou... Budu na tebe myslet. Jaké máš ty Bachovky? To mě zajímá, jestli ti namíchali jiné ? NEbo podobné? Já tam mám tři...

bonifac
27. zář 2014

@martiina_k ahojky, mam nějakou kombinaci i na nerviky.
kombinaci Krizova esence,Vlassky orech a Jilm (na unavu spojenou s praci).. Ja k tomu jeste doporucuji omezit maso nebo alespon nakupovat u kvalitniho zdroje..dnes to maso je napichane plne hormonu (hlavne kureci) a pak to dela neplechu s celym telem..
Zpravicka od holciny co mi je mícha

jilu04
27. zář 2014

@megara To je určitě dobře, že tě poslílá všude možně.

megara
27. zář 2014

@jilu04 Já jsem taky ráda, že se snaží 🙂 o oceňuju to, jen bych byla ráda kdyby to vyšlo 😀 😀

Mám dotaz pro všechny.
Berete některá GS Mamavit a je vám po něm dobře? Já ho beru a zvedá se mi po něm žaludek, sice to vždycky ustojím a nevhnu, ale je to hrozný když se mi s každým vitamínem zvedne kufr, si je změním až je doberu.

jilu04
27. zář 2014

@megara Určitě to dopadne, někdy je lepší, než v to pořád věřit, všechno vzdát a nechat to náhodě, i když pomoct se tomu dá 🙂
Mě po něm teda nic není. Tak je vrať do lékárny a kup si něco jinýho, co ti bude vyhovovat.

pikusa
28. zář 2014

@megara sleduju te 🙂 a porad drzim palce
Mmch ja vitaminy nebrala....jen listovku

megara
28. zář 2014

@pikusa děkuju 🙂 jsem zvědavá na výsledek 2 IUI 🙂

@jilu04 už jich tam mám jen pár, tak už to vydržím, a pak si ale koupím jen listovku, nebo jiné vitamíny 🙂

megara
29. zář 2014

Tak hematologie mě čeká příští pondělí, páč paní doktorka má marodné dítko, chápu že to odvolala 🙂 Volali mi hned ráno v 7:15 hod. takže jsem ani nikam nejala zbytečně 🙂

martiina_k
30. zář 2014

Holky, už se těším, až budu mít prďolku "u sebe". Tahle stimulace se mnou dělá divy... a přitom je stejná, jako ty předchozí, ale mám nějaké výkyvy nálad - né že bych byla protivná, spíš na mě padají smutky a pak jsem zase v pohodě a pak zase brečím... vůbec na tyhle změny nejsem zvyklá, normálně to nemívám. No a do toho mě dneska celý den pobolívá podbřišek, to jsem předtím také neměla... tak ještě pár dní a pak šupky na neschopenku.... půjdete teď některá také na transfer?

marcule
30. zář 2014

@martiina_k a kdy bude transfer Marti..moc na Tebe budu myslet a budu držet pěstičky co to půjde aby se tam pořádně chytil.. 🙂 🙂 já dnes byla na kontrole v poradně,miminkům se daří dobře,rostou a screening také dopadl dobře 🙂 tak rychle to letí že mi ani nepřijde že jsem už 13+2 a podle UTZ už 14+2 🙂 🙂 a věř že na tebe poslední mrazáček celou dobu čeká a že to bude právě on.. 🙂

martiina_k
1. říj 2014

@marcule ještě nemáme přesný termín, teď tam jedem 6. 10. na zkontrolování sliznice a počítám, že do konce týdne by transfer být mohl. Už mám psychiku těmi Bachovými kapkami srovnanou, nosím ten měsíční kámen - nevím, jestli jsem sem dávala fotku jak jsem si z toho vyrobila šperk. Kdyby to někoho zajímalo, tak ji sem vložím. No tak snad jsem teď naladěná naprosto správně a přidám se k vám těhulím 🙂

elysion
1. říj 2014

@megara Ahoj prosím tě koukám,že jsi po iui mohla by jsi mi říct,jaký je před tím postup.Berou se nějaký prášky od prvního dne MS jako u Ketu ?

megara
1. říj 2014

@elysion Ahoj,jasně že ti povím postup. Nevím jak ostatní, ale já jsem dostala Clostibelgit, brala jsem ho 3-7 den cyklu, ráno a večer. Na začátku cyklu se objednáš na ultrazvuk, a oni tě objednají podle dnů cyklu. Podle ultrazvuku, a velikosti folikulů tě objednají na IUI. Ten den ráno přijdete do Gennetu, Podepíšete papíry a pak jde chlap odevzdat spermoně, potom ti řeknou v kolik máš přijít. Když jsem šla na IUI poprvé udělala mi Dr. ještě před IUI kontrolní ultrazvuk,teď po druhé mi ho Dr. nedělal. Pak už jen vyskočíš na kozu, katetrem do tebe spermoně vstříknou, chvilku ležíš a pak jdeš domů s receptem na Utrogestan 🙂 a testuješ za 3 týdny

elysion
1. říj 2014

@megara děkuju za vysvětlení a to se při iui nepíchá vůbec žádná injekce ?

limlim
1. říj 2014

Ahoj holky, dala jste si nektera embryoglue?