Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
11. lis 2014

Ahoj dámy, co je nového? u nás nic 🙂

alarada
12. lis 2014

Ahoj holky, tak 24.11 si jedeme pro injekce. Výsledky z Plzně už máme. Manžel dopad výborně. Já mám dva pozitivní výsledky. Byl mi napsán vitamín B, pivovarské kvasnice, ještě jeden lék a doporučení na prednison. Tak snad to všechno pomůže
😖 😀

megara
12. lis 2014

@alarada určitě to pomůže 🙂

alarada
12. lis 2014

@megara Doufám a co je u tebe nového?

megara
12. lis 2014

@alarada u mě není nic nového, čekám do konce týdne jestli se dostaví MS,dle ovu testů jsem měla 15.-16.10. ovulaci, tak jsme se hodně snažili 😀 a teď už jen čekám jestli se MS dostaví, protože mám strach si udělat test. Pobolívá mě podbřišek, 4 dny po ovulaci jsem měla hodně citlivá prsa pak to přestalo,a prsa mi jakoby ztěžkla, to taky po pár dnech přestalo a teď mi přijde že je mám jakoby naběhlá, ale toť otázka zda z přicházející MS nebo těhu, uvidíme 🙂 snad to bude těhu 😀

alarada
13. lis 2014

@megara drzim palce at je to tehu

megara
13. lis 2014

@alarada v to doufám 😀 Jak si se rozhodla s tím tetováním?

alarada
15. lis 2014

@megara Nepůjdu na něj. Včera jsem se tam byla zeptat. Nemá s tím žádné zkušenosti, ale že by počkala. Takže si nechala ten můj návrh a půjdu až bude mrňous 😀

megara
15. lis 2014

@alarada Kam ho chceš? Já ho mám na zádech na lopatkách 🙂 nechala jsem si ho dělat od dcery mamčina kolegy z práce Terezy Šilhavé, myslím že ona má teď studio někde v Lípě na náměstím, je moc fajn 🙂

megara
15. lis 2014

Tak děvčata, objednala jsem si homeopatika a uvidíme co se bude dít. V pátek jsem měla malého dušíka na testu, ale pak jsem začala krvácet 😖 , takže čekám jestli to je jen nějaké krvácení mimo pořadí nebo regulérní MS. Taky jsme se s drahou polovinou rozhodly, že vzhledem k tomu, že jsem si tu státnici oddálila na květen, tak půjdeme do KET v červnu po státnici a ne teď v únoru. Takže snad budu úplně uklidněná aby se u mě sněhulkám líbilo 😀 Mimochodem celý víkend jsem v práci a pro jistotu i v pondělí a v úterý na noc. 😝

hudala
15. lis 2014

Ahoj holky, jdu se k vám podívat po delší době. V říjnu jsem byla na laparoskopii, byla to jedna velká katastrofa. Odebrali mi jeden vejcovod s tím, že druhý stojí taky za ho... ale jelikož bychom rádi druhé, rozhodli se mi ho nechat. Je sice průchodný ale velmi úzký a klikatý, tedy hrozí vysoké riziko mimoděložního těhu (kdyby se povedlo přirozeně). Měla jsem hrozně srůstů, drobné krvácející ranky a moje orgány jsou prý pozánětlivé (dr. říkala, že jsem někdy zřejmě prodělala velmi silný zánět-záněty). Když jsem šla na kontrolu k dr. měsíc po laparoskopii, bylo mi řečeno, že se mi ucpává i druhý vejcovod ☹ takže paráda. Pokud budeme chtít druhé, přirozeně to tedy nebude ☹
Je tady někdo kdo se ještě letos chystá podstoupit ať už IVF nebo transfer mrazáčků?

cicinky
16. lis 2014

@megara - ahoj zlatíčko, tak jak se to s tebou vyvíjí? máš MS?
@alarada - tetování před těhu ti moc nedoporučuji... ☹, ono se to dlouho hojí a tak trošku to i bolí, a to by ti asi v době plánovaného těhu dobře nedělalo 🙂
@hudala - já já já si jdu pro sněhuláčka, v pátek 21.11. 🙂

megara
16. lis 2014

@cicinky no to právě ještě nevím, když jsem v práci bolí mě břicho a krvácím,když jsem doma tak ani kapka 😠 a dneska sem začala krvácet až když jsem přendávala bednu s věcmi z auta do auta. Břicho mě bolí trochu jinak než při MS,tak uvidíme, test doma už nemám takže musím počkat do úterý

cicinky
16. lis 2014

@megara
no tak to je jasné, se zavrtává a vadí mu, když mamča něco tahá... 🙂

megara
16. lis 2014

@cicinky jestli tam je( budu za to moc ráda 🙂 ), tak to musí vydržet, páč já tu neprůstřelnou vestu v práci fakt potřebuju 😀 a to nemluvim o dalších věcech kterými se řidiči trápí 😀, ale mám i pomáhací věci aby to nevyznělo blbě 😀

cicinky
16. lis 2014

@megara holka, já když vidím, co tady v Lbc na sobě ty holky policejní tahají, tak je obdivuji 😉
Když to vyjde, půjdeš na rizikové?

megara
16. lis 2014

@cicinky Pokud to vyjde, tak asi ano,když na to tak dlouho čekám nebudu riskovat. Dneska to mám druhou noční a mám toho plný kecky a to mě zítra čeká další. Ještě ke všemu špatně spím, takže usnu 2 hod. ráno a vstávám v 6 hod. a pak 12 funguju 😖 Jestli tam ten prcek je dostává hodně zabrat ☹

cicinky
17. lis 2014

@megara jáááj, spánek je důležitý, nejen pro prcka, ale i pro tebe 😖
Nejde nějak trošku ulevit?

megara
17. lis 2014

@cicinky už je to lepší 🙂 včera jsem vytuhla už v 22 hod. takže do rána dobrý, tak už vydržet jen dnešek a zítra před noční budu spát dlouho 😀
No to bohužel nejde, není nás tady tolik, jeden kolega nám tady v tom dělá bordel páč jako 40 letý chlap je na štíru se svou 20 letou ženou, která chodí žalovat rodičům, a tchýně ho pak chodí za odměnu fackovat, on si totiž od května do teď bere střídavě ošetřovačky a neschopenku a my už jsme z toho všichni trochu vyšťavený

cicinky
17. lis 2014

@megara 40ti letý versus 20ti letá a on si to neumí srovnat? Tak to je hodně vtipné 😀 😀 😀

megara
17. lis 2014

@cicinky ne neumí, naopak on je srovnanej do latě od ženy a tchýně 😀 ona oběhla 90% oddělení a on jediný jí udělal dítě a tak si jí vzal, bydlí spolu s tou malou 18 měs. , v bývalemém chlívku předělaném na garsonku u jejích rodičů na dvorku 😀 jiný kolega si z něj dělá srandu, že jim svatbou sebral jejich ku*vu ☹

cicinky
17. lis 2014

@megara Ty brďo, tak to je ale hooodně špatný ☹
Je to ale jeho boj, jen je škoda, že na to doplácíte vy všichni....

megara
17. lis 2014

@cicinky přesně tak. Jen všichni doufáme, že nám svýma blbostma nezkazí Vánoce ☹
Už se těšíš na pátek na sněhulku? 🙂

alarada
17. lis 2014

@megara Na krk, ale půjdu až budeme mít děti teď ne. Tak to máš v práci dobrej mazec. Držím palce ať to krvácení znamená zavrtávání a hlavně se nepřemáhej a odpočívej 🙂

alarada
17. lis 2014

@hudala My si jedeme 24.11 pro injekce 😀

alarada
17. lis 2014

@cicinky Jsem se rozhodlo že nikam nejdu mít miminko je pro mě důležitejší než tetování. Otetovat se můžu dát vždycky. Ne miminko čekám už moc dlouho 😢

cicinky
17. lis 2014

@megara snad ne, i když, jak to tak čtu, tak bych s tím raději počítala ☹... lidi jsou někdy fakt trotlové 😠
@alarada přesně tak 😉 ... mě trvalo 6 let, než jsem se vůbec rozhodla, co tam budu mít 😀, chci taky ještě jedno, ale počkám si, až po mimískovi (chtěla bych jeho iniciál na týl 😉 )

merilinka
17. lis 2014

Ahojky,tak nás to asi nemine,,,další pokus o miminko,zkusíme Gennet,jen prosím už je to dost dlouho ,jaké jsou tam poplatky?? Mám obš děti z IUI,tenkrát se platil Pregnyl a hormony na přípravu,nic víc...nemůžu najít ceník,,alespoń přibližně,ať vím,s čím máme počítat 😵 😵 😵 děkuju!!

megara
18. lis 2014

@cicinky takže večerní a ranní testování bylo sněhobílé, takže pokračujeme v dalším snažení ☹ ☹ 🙂
Jestli tam nějaké mimi bylo ten víkend v práci jej asi unavil jako mě, šla jsem domu včera místo v 19 hod. v 23 hod. úžasný, lidi jsou fakt úplně pitomý 😠

@merilinka Ahoj, dneska už se platí všechny léky, já byla na IVF v červnu a doktorka říkala že platby léků se mění měsíc co měsíc kvůli pojišťovnám, já měla při stimulaci Menopur, ten je vícesložkový z moči žen v přechodu a doplácela jsem jej přes 2 tis. Doktorka se snažila abychom dopláceli co nejmíň 🙂

alarada
18. lis 2014

@cicinky Já též 😀