Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
7. led 2014

Ahoj dámy
Mám takový dotaz, vy tu píšete že začínáte stinulovat až při menstruaci, ale mé instrukce od paní doktorky zněly píchat a nebrat ohledy na MS, tak nevím zda jsou takové rozdíly v protokolech nebo je to mnou?
Sem v práci, pořád piju a i když piju tak mě bolí hlava, možná to je tím že jsem přepitá 😀
Já si nechám napsat neschopenku po tranferu, je mi líto kluků v práci, ale já nebudu riskovat to že pojedeme na nějakýho blba a ten mi něco udělá.

bonifac
7. led 2014

@megara neboj mě taky říkali stymulovat mrcha nemrcha...dokonce prej po ha ani přijít nemusí ale já úd dnes spinim takze prijde

mourovata
7. led 2014

@hudala já musela počkat až mi srovnají výsledky štítné žlázy, teď jdeme na první IVF a v kolik tam jedete? já až na 17 hodinu 😒

mourovata
7. led 2014

@bonifac no já jsem měla ze začátku taky výčitky, ale zjistila jsem, že na mě taky nikdo nebere ohled. A nakonec jsem se z drbů dozvěděla, že už mají za mě náhradu a myslí si, že jsem ty veškeré operace jen vymyslela ☹

bonifac
7. led 2014

@mourovata ja se neceho podobneho taky bojim :( sme v praci vsehovsudy sicenjen 4 ale myslim ze sef mi taky neveri a doufam ze holky me podpori ale jelikoz nam nechce pribrat dalsiho cloveka, ze to ve trech zvladnem a on sam je linej jak ves tak holky musi delat za me :(

mourovata
7. led 2014

@bonifac no já jsem si taky myslela, že holky budou spíš na mé straně, a hlavně když jedna už nějakou dobu nemůže otěhotnět ani po IVF, ale zjistila jsem, že lidi jsou pěkný sv... a hlavně ty od kterých by to člověk nečekal a to pak zamrzí. Hlavně že jsem jim ještě po rodině poslala vánoční přání do kanclu a neotěžovali se poslat ani ubohou sms.

bonifac
7. led 2014

@mourovata ja se toho taky dost bojim... i kdyz mi rikaj at sem radsi doma po transferu abych se v praci nestresovala a tak...tak az pujde do tuhyho kdovi jak se k tomu postavej :(
Vzhledem k tomu ze tady nikohomneznam, jsou to moje jediny kamaradky v tehle koncinach... :(

megara
7. led 2014

@bonifac to jsem ráda,že nemusim mit pochybnosti jestli to dělám dobře,páč MS dneska dorazila, a bolí mě hlava jak čert.
U nás kluci chápou že po transferu budu doma,jen velitel je trochu mimo,sem ráda že mám takové kolegy.

mourovata
7. led 2014

@bonifac no já počítám, že při nejhorším půjdu na pracák, protože s mým základem tam dostanu víc než někde nástupní plat apak se uvidí, ale ted nad tím nepřemýšlím. Já se teď těším, že na vánoce nás bude už víc.

Dneska jsme se s mužem už domluvili jakou metodu zvolíme a půjdeme vzhledem k našemu zdraví je do "přirozeného" oplodnění IVF a asi PK.

Holky, kolik si necháte zavést embrií? my se nějak nemůžeme domluvit. Manžel chce dvě, ale já jen jedno. Vím, že je větší pravděpodobnost úspěchu při 2, ale já jsem přesvědčená, že dvojčata nechci (chci si těhotenství a mateřství užít). Asi jsem ještě nedospěla do stádia, že mi to bude jedno.

mourovata
7. led 2014

@megara tak to máš dobrý kolektiv. Ono je mnohdy výhoda, dělat s chlapama, než v ženském kolektivu 😉

bonifac
7. led 2014

@mourovata dva bojovnicky, jednak proto anysme zvysili sanci ze se aspon jedno chytne a dvojcatka nam nijak extra nevadi 🙂 uznavam ze je to masakr z prvu ale vzhledem k tomu ze jsme na vsi malicky je lepsi do budoucna kdyz si vyhraji spolu az budou vetsi.

bonifac
7. led 2014

@megara taky mi dorazila mrska a zitra prvni pigo 🙂
Se na nej tesim :D

megara
7. led 2014

@mourovata my budeme dávat 2 bojovníčky. Zbyla jsem u nás jen já a sekretářka, kolegyně má 17.1. termín porodu 🙂

mourovata
7. led 2014

@megara , @bonifac taky jsem si nejdřív říkala, že mi nebudou vadit dvojčátka, ale vzhledem k tomu, že je manžel pořád pryč a mamku mám daleko, tak bych na to byla sama a to si netroufám ☹ ale ještě máme čas tak uvidíme

bonifac
7. led 2014

@mourovata my sme naplanovali vsecko co m6ze zvysit sance... takovejch penez to stoji :(

mourovata
7. led 2014

@bonifac no právě, že to stojí moc, my jsme to taky počítali a taky by to vyšlo skoro na 25 tisíc, kdyby jsme dali všechno pro zvýšení šance, ale ted si to nemůžeme dovolit. Manžel teď byl skoro měsíc doma, že neměli práci, tak pokud se to teď nepovede, tak příště budeme muset připlatit, ale já věřím, že se povede 😉

bonifac
7. led 2014

@mourovata spravne, dalsi sance nebude potreba 🙂

bonifac
8. led 2014

Holky mě ňák narostli prsa... Taky se vám to přihodilo,nebo sem precitlivela?=-O
Přijde mi že nejvíc do stran...je to celkem nepříjemný...

megara
8. led 2014

Mě taky narostou prsa pokaždé když dostanu MS 🙂 Tak jsem si dneska byla pro předoperační vyšetření a Dr. Mi řkla že mám vyšší bílé krvinky, prý možná budou chtít OPU odložit nebo jestli budou chtít nové testy,tak sem zvědavá co mi v pátek Dr řekne 🙂

bonifac
8. led 2014

@megara smankote ale dyt uz stimulujes ... tonnemuzou jentak useknout ne?
ja dnes byla taky na odberech, tak tak sem neomdlela a pak mi na ekg sestrabrika, ze se bojim :D

Damy, koncim s jezdenim na nakupy, objevila sem itesco aplikaci :D
Maji dokonce BIO nabidku!
takze ja uz vim jak budu nakupovat na matersky :D

megara
8. led 2014

@bonifac já doufám, že mi stimulaci nezastaví. Dr. Se mě ptala na léky, tak sem jí řekla medrol a puregon a onassi to zkontrolovala v jejich databázi léků, chvilku do toho koukala a pak mi řekla že podle toho co tam vidí by tohle léky dělat neměli. Když sem řekla ze jdu v pátek na kontrolu tak mi bylo řečeno že se rozhodnou co a jak.☹

bonifac
8. led 2014

@megara no...to je taky pekny... ale treba se v tobe jen neco tluce a diky medrolu se to leci pomalu...uvidis, lepsiivyjadreni gennetu.
Kortikoidy sou svinstvo....Ja sem taky radsi odmitla antibiotika.Segra diky kobinaci kortikoidu a antibiotik malem stravila zivot s umelym vyvodem.Pul roku na jip bojovala o zivot a o streva... jen diky blbosti doktoru :( sem od ty doby opatrnejsi...

megara
8. led 2014

@bonifac to je taky možný, že se něco tluče, tak doufám že z toho bude Dr moudrá a nedojde k žádným komplikacím abych mohla dál pokračovat ve stimulce .

cicinky
8. led 2014

@megara
@bonifac
@mourovata
Ahoj holky, jsem v půlce stimulace a přijde mi divné, že by doktorka dovolila její přerušení, vždyť přeci rostou vaječníky a v nich folikuly... 😒
Dnes jsem byla na druhém UZ a v sobotu jdeme na odběr vajíček... tak trošku se bojím.
Paní doktorka mi vzhledem k mé drobnější (ačkoliv teď vypadám tak na 5měsí těhotenství), doporučila zavedení 1 embrya, 2 embrya povětšinou bývají dvojčátka 🙂
Těším se a zároveň bojím... něco uvnitř mi říká, že na mě po těch letech čeká moje miminko 😝 .. tak děj se vůle doktorů a hurá do toho 😀

bonifac
8. led 2014

@cicinky bude, to je jasne 🙂 ted hezky klidek a koncentrovat se a vajickum povedet co je ceka at se tam pak nebojej ;)

cicinky
8. led 2014

@bonifac
😀 víc než vajíčka se bojím já, po narkóze zvracím ☹
Klídek se snažím mít, ale mám 1 kolegyni, je to taková s...ě, nepracuje, ale věčně brečí, jak má moc práce a jak to nedává, dělá chyby a kdo to opravuje a zachraňuje?? Já, jak debil, teď mi dělá peklo v práci, přemýšlím, co s tím, na PN se mi nechce, přišla bych o hodně penízků... ☹

bonifac
8. led 2014

@cicinky takovy je nejlepsi svazat do pytle, natrit na cerno a hodit do studny ;)

bonifac
8. led 2014

Tak doufám ze sem něco neudělala sptane.... Pichla sem se ale krátkou dobu 25 zůstalo v peru,tak sem to hnedka dopichla... Jako nebylo to nic hroznyho teď to jen tak postipkava....

cicinky
8. led 2014

@bonifac
Nevadí, to se může stát, když jsi to dopíchla, tak máš potřebnou dávku 😉
Mě to štípe vždycky

... k té kolegyni: je to mrcha, ale ono se jí to vrátí 🙂

jilu04
8. led 2014

@cicinky Ahojky, tak to mi povídej, mě když řekli tu částku, tak jsem taky koukala jako blázen, ale co se dá dělat.
@hudala Uvidíš, určitě to půjde už rychle, nemusíte čekat na genetiku a jiný různý ptákoviny a do konce roku vás bude víc.
@mourovata Ono je to těžký, já jsem si řekla, že do práce budu chodit i tak, teď jsem tam byla dva dny a bylo to moc fajn, sice jsem utahaná jako kotě, ale bylo příjemné vypadnout z toho domácího stereotypu, ale každý to má jinak, takže tě chápu. Já taky dělala všechny možný blbosti, abych se zabavila.