Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
12. led 2014

@megara vidis, nepotrebujes aplikaci, oni tob zvladnou za ni :D

hudala
12. led 2014

@mourovata Jé, tak to my jdeme už v jednu hodinu. Jdeme i s malou a tak doufám, že to tam vydrží. Musíme jí ukázat dr. Mokrý aby viděli, co nám namíchali 😀
Jo a ještě jsem chtěla k těm dvojčátkům. Já si původně přála dvě, abych to měla "jedním vrzem". Ono to přeci jenom stojí spoustu peněz, nervů i času a tak jsem doufala v jeden pokus. Každopádně ségra má skoro 4-letého kluka téměř roční jednovaječný dvojčátka (přirozeně) a i když je to náročný (chlapa má pořád pryč) neměnila by. První půl rok byl náročný než najeli na režim, ale teď je to v pohodě. Takže dvojčátek se neboj, určitě by jsi to zvládla, ale záleží na každým. My měli transferovaný 2 embrya a chytlo se jen 1, takže jsem za to moooc ráda.
@jilu04 Na podruhé se už genetika nedělá? I když je to skoro po 3 letech?

bonifac
12. led 2014

@hudala mě říkali uz kdysi ze si mám dobre schovat papíry z genetiky ze mi je uz nemusej delat,geny se ti nemění 😉 nakonec stejně genetiku dělali protože chtěli vědět ještě další věci co sem v papírech neměla ale jednou pro vždy to mám vysetreny.Takže ty taky 😉

Ženy, proč vlastně tolik pijeme a jíme bílkoviny??? 😕

bonifac
12. led 2014

@hudala mimochodem si mě docela uklidnila... Zacla jsem o těch dvou ebryjkach pochybovat abych to zvladala... 😅

megara
12. led 2014

My jsme pevně rozhodnuti pro 2 pokud budou 😀

mourovata
12. led 2014

Ahoj kočky, no já se právě bojím, jestli dva raubíře najednou zvládnu. Manžel je pořád pryč, jezdí kamionem do Ruska. A tchýně je děsně vtíravá a když si představím dvojčata a ještě tchýni na krku každý den tak je to na provaz 😝 Fyzicky asi v pohodě, ale jsem labilnější člověk tak se bojím abych to zvládla psychicky.

mourovata
12. led 2014

@megara prosím tě jak se jmenuje ta aplikace? taky bych ji potřebovala, protože jsem schopná třeba celý den nepít, když jsem něčím zaneprázdněná. 😒

mourovata
12. led 2014

@hudala no jestli budete mít chvilku po vyšetření tak můžeme dát kafe, já klidně přijedu dřív. Stejně budu courat po městě. Pokud nebudete pospíchat domů 😉

megara
12. led 2014

@mourovata aplikace se jmenuje Carbodroid, je jednoduchá, a mě se líbí 🙂

megara
12. led 2014

takže zatím posledních 300 jednotek puregonu píchnuto, a k tomu píchnuto cetrotide, připadám si jak jehelníček.
Přítel je nějakej podrážděnej, tak sem se ho zeptala jestli si tajně nepíchá ty hormony, no prostě předvedl slušnou hysterickou scénu, herečka jeden. To prožívá víc jak já 🙂

bonifac
12. led 2014

@megara a jeje asi erupce na slunci...ty chlapi sou naladovejsi než ženský ale odmitaj to přiznat... Copak mu prelitlo přes cumacek???ten můj je taky startovací...

cicinky
13. led 2014

@bonifac
@megara
Holky, to ten můj je taky jak čertík vystřeleny z krabičky 😀

bonifac
13. led 2014

@megara
@cicinky
No tak to je vážně způsobeny zvýšenou sluneční aktivitou... Na severu mají polární záře, my tady máme neuroticky chlapy 😀 😀

Jinac ženy byla jsem na UZ vajuska rostou jako o závod, ve středu jedu zase odběr ještě nevím kdy říkala pátek,sobota,pondělí....zvýšila dávku gonalu a mám si koupit nosifol ale mám doma inofolic... Tak nevím asi budu pít ten inofolic...

kirinka99
13. led 2014

Ahoj dievčatá som tu nová. Minulý týždeň sme boli na spermiograme práve v Liberci. Výsledky podľa mňa špatné. Ku svojej lekárke idem až zajtra a už som z toho pekne nervózna... Prosím Vás máte niektorá skúsenosti ak máme tento výsledok? OLIGOZOOSPERMIE - doporučenie za určitých podmienok IUI, Pri IVF doporučenie techniky ICSI. Niečo som si našla na nete, ale budem štastná za každú vašu skúsenosť... Díky moc.. A ešte by ma zaujímala suma, ktorú si máme približne pripravit..Mockrát dakujem

cicinky
13. led 2014

@bonifac
@megara
Tak děvčata máme 2 embrya ze 6 vajíček, nevím zda je to úspěch, ale jsem ráda i za ně 😉

bonifac
13. led 2014

@kirinka99 ahojky, vitej!!!!
Teda co to znamena nezusim 🙂 to nejlip googl ;)
Co se ceny tyce tak nas to vyjde cca na 25tis. Leky, PISCI, prodlouzena kultivace, vitrifikace...
Ale neboj, spermiogram je jen prvni krucek, ceka vas genetika, imunologie, hormony ;) pak se teprve rozhoduje o postupu a cene.

bonifac
13. led 2014

@cicinky to je super, jaky to je uspech nemuzu soudit ale je jasny ze minimalne jedno z tech dvou je vítěz ;)

kirinka99
13. led 2014

@bonifac Ďakujem. Našla som si, čo to znamená. Je to malý počet spermii a aj malá koncentrácia. Ach jo ☹ ... A to si človek myslí, aké je to jednoduché...

limlim
13. led 2014

@kirinka99 Ahoj , jsme na tom skoro stejně SPG nedopadl moc dobře, my jdeme na první konsultaci do Gennetu koncem ledna tak uvidíme co nám řeknou. Hodně lidí říká že jsou dobrý tak nezbývá než věřit 🙂

megara
13. led 2014

Ahoj dámy
dnešní kontrolav Gennetu dopadla docela dobře,byla jsem se před ni i preventivně vyvenčit 😀 Vaječníky mám natlačené a ve čtvrtek je odběr, ještě jsem dostala cetrotide, 300 jednotkový puregon,páč ten zbytek co mám doma by mi nestačil a k tomu sem vyfasovala otrivile ci jak se to jemuje 🙂

@bonifac připravila sem si cetrotide a on ž dělá všechno na poslední chvíli , a sami bla bla bla, mě z nej klepne pepka

@cicinky neboj oni to zvládnou a už se na ne můžeš těšit. I 2 jsou úspěch, ja to beru všechno pozitivně 🙂

bonifac
13. led 2014

@megara v kolik si byla??
Smarja co to mas ty jehelnicku :D
Tak ctvrtek...hmmm to je taky rychlost... pomalu budeme vsechny vysosane :D

megara
13. led 2014

@bonifac byla jsem tam v 9:30 hod. a měla jsem oranžovou bundu 🙂 jo jo, a ještě mi příjde jako když mám dosta MS, Dr. říkala, že takhle to má být 🙂

megara
13. led 2014

@bonifac za chcilku budu mít plnou ledničku léků 🙂
@kirinka99 Ahoj vítám tě mezi námi, metody jsou různé, nejdříve zjistí všechny nedostatky a pak vám doporučí to nejlepší pro vás, my budeme dávat ICSI, píší že to má velkou úspěšnost, vpíchnutí jedné spermijky do folikulu. Přítel je kuřák a spermijek neměl zrovna hodně tak nám bylo doporučeno tohle 🙂 To zvládnete neboj, my tě tady všechny podpoříme 🙂

jilu04
13. led 2014

@cicinky Ahojky, to si piš, byla jsem jako nafouklý balon, ale pak to po vymizelo, neboj,

bonifac
13. led 2014

@megara tak to sme se nepotkali já zmizla uz o hodinu dřív 🙂
Taky mi říkala ze mě může bolet brisko,zvlášť teď s vyssima davkama.navíc uz tejden spinim,to je dobrej vopruz.

jilu04
13. led 2014

@cicinky tak to jsem moc ráda, že je ti docela dobře, a jak se mají miminka?

jilu04
13. led 2014

@megara Ahojky, teda to uteklo jako voda co? ení to tak dávno, co jsi psala, že čekáte na genetiku a ono už budeš za chvíli máma 🙂 ten ovitrel jsem měla taky

jilu04
13. led 2014

@kirinka99 Vítej mezi námi, jak už psaly holky, bude ti to připadat teď hrozně dlouhé než se začne něco pořádně dít, ale uvidíš, že se taky dočkáte a bude vás doma víc.

kirinka99
13. led 2014

@jilu04 Ďakujem moc... Tak to dúfam ☹... Už ten rok sa mi zdal dlho, že to nikto neriešil ale tak je to asi u každého ☹

kirinka99
13. led 2014

@megara Ďakujem moc... to priateľ je na tom rovnako ☹.. a záver v spermiograme bolo tiež odporučenie na túto metódu. Uvidíme zajtra... Túto stránku mi doporučila kámoška...