Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

marcule
13. dub 2014

@cicinky ano verunko 🙂 rano jsem se probrala z limbu a neverila tomu jestli to dobre vidim,byla jsem totiz v praci 🙂 ale je videt jak opravdu kazdym dnem sili a sili..do zitrka uz to nejak vydrzis ale myslim ze ten tehu hormon tam jee 🙂 gratuluji

cicinky
13. dub 2014

@marcule Ahoj Markétko, moc děkuji, v pondělí po 14té budu podávat hlášení o hladině HCG 🙂

cicinky
13. dub 2014

@hudala
@elysion
@martiina_k
Popravdě, jsem měla termín, kdy nás bylo hodně na OPU a vůbec nebylo jisté, zda-li se tam vejdeme 🙂, ale asi mě mají rádi a věšli jsme se 😀
Paní embryoložka za mnou dokonce byla i po OPU, ale byla jsem v takovém libmu, že jsem vůbec nic nevnímala, tak si povídala s drahouškem.
Viděla jsem jí, až když jsme byli na ET, povídala nám o našem embryjku, vysvětlila nám výhody a potěšila nás 🙂.

marcule
13. dub 2014

@martiina.k nene nebude,embryoskope maji v akci jen do 30.6.

marcule
13. dub 2014

@cicinky to uz ted jsem zvedava jake bude.. 🙂

elysion
13. dub 2014

@martiina_k To je opravdu škoda,že když už to sou darovaná vajíčka,že nevydrží všechna a taky že se to nezadaří...určitě do třetice všeho dobrého 😉

cicinky
13. dub 2014

Holky, začínám mít hustý nervíky .... 😝 😖
Ještě se mi podařilo dnes při zavádění utroše se rýpnout, což znamenalo trošku krve, nic velkého a už mě brali mdloby .... 😀
Pro jistotu jsem si hned dělala test 😀

martiina_k
13. dub 2014

@cicinky Ty jsi trdlo... ale je pravda, že já mám gelové nehty a taky jsem nad tím přemýšlela, zda si nemůžu ublížit. Určitě to bude v pohodě, neboj. Ale i kdyby sis fakt ublížila, tak test by ti stejně vyšel, protože to hcg bys v krvi měla pořád 😅 Zítra čekám aspoň 250 jednotek (nebo kolik by mělo být?)

marcule
13. dub 2014

@cicinky NEMEJ ! Je to v pohode..carka sili tak neni ceho se 🙂 bat..

cicinky
13. dub 2014

@martiina_k
@marcule
17.4. jdu na nehty, nechávám si je zkracovat, mám hrozné drápy 😀
Už ať je zítra ráno, a pak mávnutím po 14té odpoledne 😀
To je hroznýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

martiina_k
13. dub 2014

@cicinky copak teď, ale zítra ti to bude připadat nekonečné.. bude jedenáct, půl dvanácté... pořád málo :D ale dočkáš se a hlavně - jako jedna z mála se dočkáš krásného výsledku 🙂

cicinky
13. dub 2014

@martiina_k Díky Martinko 🙂
Jdu to raději zaspat, snad mi to rychleji uteče, hned jak budu vědět, tak okamžitě podávám hlášení 🙂

martiina_k
13. dub 2014

@cicinky já jdu zítra prvně po třech týdnech zase do práce, moc se mi teda nechce... no bude to zítra asi náročné, takže si tvojí dobrou zprávu přečtu až tak ve čtyři, ale budu se na ní těšit.

cicinky
13. dub 2014

@martiina_k Jdeš zítra na tu krev?
Jak budeš vědět, tak hned napiš, budu na tebe moc myslet 😉

cicinky
14. dub 2014

Od dušičky k bojovníčkovi 🙂

marcule
14. dub 2014

@cicinky ted jak to tu pozoruji vypada to faakt zajimave, 🙂 🙂 hodne stesti Verunk 😉 at se bojovnickovi dari jen a jen dobre a je vse v nejlepsim poradku..

cicinky
14. dub 2014

@marcule děkuji Markétko, jdu se upravit a hurá se nechat vysát 😀

martiina_k
14. dub 2014

@cicinky jj, na krev půjdu, ale až k desáté hodině, dřív se tam z ambulance neutrhnu. Nejvíc mě štvou ty léky na snížení imunity ☹ mám pusu plnou aftů, kašel, z nosu mi teče... ještě by do toho mohl přijít opar a bylo by to komplet. Už abych měla výsledky. A navíc - nevím jeslti se to "sluší" napsat - nikdy se mi to dřív nestalo - nějak mi natekly stydké pysky, jak kdyby tam překážely, jsou na dotek celkem bolestivé (když se třeba na záchodě utírám). Nejdřív jakoby svědily, teď spíš bolí, už abych vysadila všechny léky. Doufám, že to není nějaký zánět nebo něco v důsledku té snížené imunity ☹

cicinky
14. dub 2014

@martiina_k Ježís, holka, co se to s tebou děje?? ☹
Když to čtu, tak mám pocit, jako by jsi měla nějakou alergickou reakci, nebo něco takového ☹.
Mě se něco obdobného stalo, když jsem byla v nemocnici, měla jsem to z léku, jakmile mi je vzali, tak byl klid.
Budu na tebe myslet, pak dej vědět, jak to vypadá.

martiina_k
14. dub 2014

@cicinky no, minule mi to utroš neudělal a to jsem ho brala delší dobu, tak nevím. Pokud to hcg kleslo, jakože asi kleslo (teda ani s jinou variantou nepočítám), tak už si tu polední dávku brát nebudu, tak snad se to do pár dní zase srovná.

cicinky
14. dub 2014

@martiina_k No to je mazec ☹
Snad s tebou něco vymyslí, aby ti bylo dobře, nikdy by mě nenapadlo, že tohle udělá vysoká imunita :-/
Nehledě na to, že ty dávky, co do sebe cpeme, je taky neskutečný chemie ☹.
Doufám, že se ti udělá lépe 🙂

bonifac
14. dub 2014

Dobré ráno děvčata.Hlásím další bílý test... Takže je jasne že to nevyšlo :(

mourovata
14. dub 2014

@cicinky Gratuluji, to je ukázková dálnice 😀

mourovata
14. dub 2014

Ahoj holky, tak já měla na víkend doma muže a po dlouhé době došlo i na sex. Teda holky, ještě teď jsem z toho celá udivená, manželovi stačí třeba jen jednou měsíčně to spíš já jsem u nás nymfomanka a tak mě docela zaskočilo, že jsme pomalu celý víkend pro ... 😲 Takovou frekvenci jsme neměli snad ani na svatební cestě 😀 i břicho mě přestalo bolet. Tak jsem jak na obláčku s dobrou náladou 😀. Jinak jdeme na kontrolu po velikonocích a začátkem května KET 😉

megara
14. dub 2014

Ahoj dámy
tak jsem vás zase dočetla 😀 ve škole jsem byla v sobotu do 4 hodin, a to bylo tak krásně, ale naštěstí jsme pak jely hned domů a mohla jsem být venku s holkama a Jírou 🙂

@cicinky Gratuluji myslím že ti krev jen potvrdí co už dávno víš 🙂 a my ostatní si na své dálnice musíme ještě počkat, ale dočkáme se já to vim
Holky nám to vyjde příště já to vím 😀

cicinky
14. dub 2014

@megara už se mi to krátí, a nervíky pracují, ale já to vydržím 😀

martiina_k
14. dub 2014

@cicinky už to máš za páááár 🙂 já doufám, že výsledky budu mít také co nevidět, protože se mi nechce už jíst a zavádět tu polední dávku hormonů.

martiina_k
14. dub 2014

Holky, tak jsem z toho jelen... hodnota mého hcg je 35,2... nechápu. V pondělí jsem měla 36,0, v pátek 33,2 a dneska 35,2. Stránská tam zrovna nebyla, tak jsem ji nechala vzkaz, jeslti by mě pak mohla kontaktovat, zda mám vysadit léky nebo co dál... jsem zvědavá, co mi řekne.

marcule
14. dub 2014

@martiina_k ahoj Marti bud trpeliva a leky urcite nevysazuj,dokud ti nereknou a nezoufej treba to nakonec jeste vse dobre dopadne..bud hlavne v klidu..

martiina_k
14. dub 2014

@marcule no však jo, čekám, snad se co nejdřív ozve. Jinak v klidu jsem, obrečela jsem to už minulý týden. Teď mě spíš trošku znervózňuje, že to nekleslo. Je to zvláštní, že se to nevyvíjí, ale ani nezaniklo... no fakt jsem zvědavá, co to znamëná.