Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
19. kvě 2014

@martiina_k Marti o jakých věcech to holky píšou? Jsem zvědavá 🙂

@megara do dnešního dne, ten den blbec, nepřestal, naposledy dnes ráno sklenička... 😅 jsem levá

megara
19. kvě 2014

@cicinky na předchozí stránce má Martina odkaz na svou prodejní stránku na fler.cz se svými krásnými výtvory.
,koukni se 🙂
Já na to byla dneska podobně,taky jsem dneska honila všechno po zemi,pečetidlo,tužky 🙂

cicinky
19. kvě 2014

@megara já jsem dneska jak debil, v práci dobrý, pak mě trošku rozbolela hlava, a teď je mi fakt blbě ☹
@martiina_k tý brďo, to jsou krásné kousky 🙂

martiina_k
19. kvě 2014

Holky díky. Snažím se 😅 chtělo by to zvýšit prodeje, jen nevím jak na to. Teď za tři týdny jedu na kurz háčkovaných dutinek. Ty jsou teda úžasné a prodávají se min. za 1000... spíš víc. Tak jsem na to zvědavá. Jsou fakt krásné, jen aby našly svého kupce.

cicinky
21. kvě 2014

@martiina_k každá věc má svého kupce 😉

martiina_k
21. kvě 2014

@cicinky ale jo, naopak někdy koukám, že když holky zdraží, tak jim najednou kupci můžou utrhat ruce, protože mají pocit, že kupují něco "exkluzivního". Každopádně se tenhle styl výroby chci naučit, minimálně pro sebe 🙂 Jo a jinak, kdybyste některá něco z toho co nabízím chtěla, tak vám udělám cenu 😅

megara
21. kvě 2014

Ahoj dámy
zítra cesta do Gennetu, už se těšíme, chtěla bych k prodlužce i AH aby byly bobísci načnutí 😀
@martiina_k to je dobré vědět 😀 ty si šikulka, já sem někde v loskutákovi viděla takový strojek který pletl dutinky na šály, ale to háčkování bude asi těžké 🙂

martiina_k
21. kvě 2014

@megara díky za pochvalu

limlim
22. kvě 2014

Ahoj holky, tak mě přijela mrcha, těh. testy nic a zítra mam jít na krev takže to vidím bledě ... ☹

megara
22. kvě 2014

@limlim jestli ti opravdu dorazila MS tak to je mi líto, že vám to nevyšlo ☹ ale počkej ještě na test z krve a uvidíš 🙂

martiina_k
22. kvě 2014

@limlim jejda ☹ tak to je mi líto. Počkej na testy, ale nevím nevím ... kolikátý je to pokus?

limlim
22. kvě 2014

@martiina_k @megera Holky dik uvidime co testy, ale asi to je jasny...Pokus to je prvni akorat nemam nic zamrazeno takze me asi cekaj znova injekce atd. musim se jeste zeptat co a jak ... 😢

cicinky
22. kvě 2014

@limlim taky to mám za sebou... po 6 dnech MS, znovu injekce hornonů a z druhého OPU máme 6 mrazáčků 😉

bonifac
22. kvě 2014

Ahoj devčátka, omlouám svou dlouhou nepřítomnost 🙂 snažení je na druhé koleji, ted přišlo na řadu opět šetření na snažení. Už mám půlku :D
Došla jsem k závěru že nejdřív musím dodělat "hnízdečko" aby se mi do něj chtělo rodit, že mám pořád vzadu v hlavě ten hlásek že do toho bordelu nemůže mimčo přijít a už vůbec ne kontrola ze socky nebo doktora jak chodí 🙂
Ted nam porodila kočka, tak kdyby nekdo měl zájem o kotě... 🙂
A co tady nového?

mourovata
22. kvě 2014

Ahoj holky, tam já jsem dneska 9. den po KET, nevím jestli je to dobře nebo špatně, ale nic mi není, nic mě nebolí. Tak uvidíme v úterý z krve 😉

@limlim to je mi líto, další pokus určitě vyjde

marcule
22. kvě 2014

@mourovata ahojky a ani test si nedělala

martiina_k
22. kvě 2014

@mourovata tak držím palce, aby to bylo dobré znamení 😵

megara
22. kvě 2014

Ahoj dámy
- dnešní návštěva v Gennetu byla docela fajn 🙂
- od 1.6. píchám menopur, 6.6. v 7:10 kontrola a pak se uvidí co dál, pak budu pelášit honem do práce protože jdeme s kolegou na přednášku do školky 😀, zas tam budu jak pátý kolo u vozu, páč když kolega přijde brnění a pomůckami pořádkové jednotky bude je zajímat jen jak si bouchnout 😀
- ptala jsem se na neschopenku a můžu si ji nechat po punkci, jen se o ní mám přihlásit 🙂
- taky jsem se ptala na ten asistovaný hatching, paní doktorka mi řekla, že není prokázán vliv na otěhotnění, a že pokud si jej bud přát udělají mi jej, ale sama si prý myslí že jsou lepší věci do čeho investovat, takže jej nedáme, a dám to samé co minule ICSI+PK+vitrifikaci a snad se mimísci shodnou na tom že u nás zůstanou 🙂
@mourovata u každého je to trošku jinak, počkej na krev nebo si zkus udělat testík jestli chceš, bude to dobrý uvidíš, já věřím další vlně mimísků. Já měla citlivá prsa, a bolela mě hlava, pak sem uklouzla do kleku na ledu když jsem venčila mamuty, a pak už jsem necítila nic a do 3 dnů dorazila MS

@bonifac a mě bylo divné kde si tak dlouho a ty hnízdíš. Já bych si vzala, ale nevim co by na to řekl přítel a kožiši 🙂

limlim
23. kvě 2014

No tak dneska neni pro nas stastny den snad se zadari priste🙂

megara
24. kvě 2014

@limlim tak to mě mrzí, ale neklesej na mysli příště to vyjde a budete mít bobiska doma v postýlce 🙂

cicinky
24. kvě 2014

@limlim To mě mrzí ☹ , doufala jsem, že ti to vyjde ☹ , ach jo

limlim
24. kvě 2014

@megara @cicinky Holky dík beru to tak, že to člověka zase posune o něco dál... aspoň si užiju léto (moto, stan..) a v pondělí nastupuju do nový práce takže mám co dělat 🙂

cicinky
24. kvě 2014

@limlim Krásně jsi s tím smířená 😉, taky jsme se rozhodli pro dovolenou, plánujeme Tunisko, tak uvidíme, zda-li to klapne 🙂
Kam jezdíte pod stan?

limlim
24. kvě 2014

@cicinky Tak se.e mě to, ale neudělám nic... Jé za teplíčkem to bude žůžo 🙂 My jezdíme ke Znojmu obec Únanov super kemp a hned vedle je novej koupák co víc si přát 🙂

cicinky
24. kvě 2014

@limlim My jsme spíš na moře, pláž a pohodu, a super, když se o nás ještě starají, takže all inclusive 😉
Ale nic moc drahého, ale zase nic extra levného, to pak znamená hrůzu, takže volíme zlatou střední cestu 🙂
K rybníku jezdíme většinou na Úštěk, ale zkusím navrhnout Únanov 😉

martiina_k
24. kvě 2014

My taky počítáme s tou třetí variantou a pokud se nezadaří, tak taky na dovču někam za teplem.

megara
24. kvě 2014

Ahoj dámy já počítám, že to tentokrát vyjde 😀😀

jilu04
26. kvě 2014

Ahojky holky, konečně jsem v sobě našla zase trochu sil a přidávám se k vám, v pátek se s miláčkem objednáme k dr. Mokré a za 2-3 měsíce si půjdeme pro zmrzlinky.

martiina_k
26. kvě 2014

@jilu04 cože? Co se stalo? Prošvihla jsem něco?

jilu04
26. kvě 2014

@martiina_k minulý týden v úterý ve 2 ráno jsem potratila ☹